Twarde pierniki

Logowanie

Nie pamiętam hasła
Nie mam konta w strefie kibica,
chcę się zarejestrować

Zapomniane hasło

Rejestracja

#TwardePierniki w Basketball Champions League

01 października 2019

Spełniły się marzenia kibiców koszykówki w grodzie Kopernika. Polski Cukier Toruń zagra w grupie A koszykarskiej Ligi Mistrzów z Telenetem Ostendą (Belgia), Dinamo Sassari (Włochy), SIG Strasbourg (Francja), Turk Telekom Ankara (Turcja), Maxi Manresą (Hiszpania), Unet Holon (Izrael) oraz litewskim Lietkabelisem Poniewież. Pierwsze spotkanie koszykarze trenera Sebastiana Machowskiego rozegrają już 15 października w Manresie! Pierwszy mecz w Arenie Toruń tydzień poźniej z SIG Strasburg.

Terminarz Polskiego Cukru Toruń w Basketball Champions League
16.10 - Baxi Manresa – Polski Cukier Toruń
22.10 - Polski Cukier Toruń – SIG Strasbourg
29.10 - Polski Cukier Toruń – UNET Holon
5.11 - Polski Cukier Toruń – Dinamo Sassari
12.11 - Lietkabelis – Polski Cukier Toruń
19.11 - Polski Cukier Toruń – Turk Telekom
3.12 - Filou Ostenda – Polski Cukier Toruń
11.12 - Polski Cukier Toruń – Baxi Manresa
17.12 - SIG Strasbourg – Polski Cukier Toruń
8.01 - UNET Holon – Polski Cukier Toruń
15.01 - Dinamo Sassari – Polski Cukier Toruń
22.01 - Polski Cukier Toruń – Lietkabelis
29.01 - Turk Telekom – Polski Cukier Toruń
5.02 - Polski Cukier Toruń – Filou Ostenda

Ostatni mecz

92:85

Najbliższy mecz

vs
16.04.2020
Arena Toruń
Kup bilet

Tabela PLK 2019/2020

1 Stelmet Enea BC Zie... 17 32 15 - 2
2 Anwil Włocławek 17 30 13 - 4
3 Start Lublin 17 29 12 - 5
4 Polski Cukier Toruń 16 28 12 - 4
5 Asseco Arka Gdynia 17 28 11 - 6
6 Trefl Sopot 17 27 10 - 7
7 King Szczecin 17 26 9 - 8
8 WKS Śląsk Wrocław 17 25 8 - 9
9 PGE Spójnia Stargard 17 25 8 - 9
10 HydroTruck Radom 17 25 8 - 9
11 BM Slam Stal Ostrów... 17 23 6 - 11
12 GTK Gliwice 17 23 6 - 11
13 Enea Astoria Bydgoszcz 16 22 6 - 10
14 Legia Warszawa 17 21 4 - 13
15 MKS Dąbrowa Górnicza 17 21 4 - 13
16 Polpharma Starogard... 17 20 3 - 14
wszystkie wyniki i terminarz rozgrywek

Partnerzy

  • Krajowa Spółka Cukrowa S.A.
  • Miasto Toruń
  • Toruńskie Zakłady Graficzne Zapolex Sp. z o.o.
  • NZOZ REMEDIS SP. Z O.O.
  • Przedsiębiorstwo Budownictwa Drogowo-Inżynieryjnego Spółka Akcyjna
  • Studio Druku Kartel Press S.A.
  • Auto Reve Sp. z o.o.
  • NOMET Sp. z o.o.
  • SIDEN Systemy Informatyczne Doradztwo Energetyka Sp. z o.o.
  • SGB Bank Spółdzielczy w Toruniu
  • APATOR S.A.
  • Energy System Toruń Sp. z o.o.
  • DACSA POLSKA Sp. z o.o.
  • WUTEH S.A. Fabryka Mebli Biurowych
  • ARRIVA RP Sp. z o.o
  • Radio System
  • Autoandreas sp. z o.o. sp. k.
  • PROFINANS
  • Deweloperzy
  • Eko Rodan - Technika grzewcza i sanitarna
  • ALTOM FABRYKA OKIEN Sp. z o.o.
  • Toruńskie Przedsiębiorstwo Budownictwa Przemysłowego PRZEMYSŁÓWKA sp. z o.o.
  • SEBAN sp. z o.o.
  • ANIRO Sp. z o.o.
  • K&M Biuro Rachunkowe
  • JAWOR Sp. z o.o.
  • Kancelaria Prawno-Podatkowa FOCUS sp. z o.o.
  • Uzdrowisko Wieniec Sp. z o.o.
  • Kopel Sp. z o.o.
  • DONORIA S.A.
  • Województwo Kujawsko-Pomorskie
  • Laser Star
  • Olender
  • Combinath Sp.j. Nath M.E.
  • EIB S.A.
  • Manekin
  • GFT Inteligentny Dom
  • FG KOR Andrzej Fajfer
  • Studio Fryzjerskie WIZARD
  • Osiedle 4 Pory Roku
  • Centrum Handlowo-Rozrywkowe Toruń PLAZA
  • Grand Bulwar Sp. z o.o.
  • Daglezjowy Dwór
  • MUST - Kancelaria w Toruniu
  • Wydawnictwo Adam Marszałek
  • The Barber - Gentelman’s Shop- Cut&Shave
  • Pralnia Wodno-Chemiczna
  • Hotel Nicolaus
  • VER-TEL E. Janicka K. Dzięgiel Spółka Jawna
  • Widelec Grill & Bar
  • Ortopedio Sp. z o.o.
  • Mionetto
  • Beauty Medica
  • Azzurro
  • Bella Line Wellness Centrum
  • Elite Diet
  • TV Toruń
  • Basketboom
  • Red Cow Studio
  • Taxi Puls
  • Program Absolwent UMK
  • Hotel FIlmar
  • Cukiernia Lenkiewicz
  • Noa Fashion
  • Młodzieżowa Spółdzielnia Mieszkaniowa

Sponsor techniczny

  • JOMA

Patronat medialny

  • NOWOŚCI
  • Dzień Dobry Toruń
  • Radio GRA