Twarde pierniki

Logowanie

Nie pamiętam hasła
Nie mam konta w strefie kibica,
chcę się zarejestrować

Zapomniane hasło

Rejestracja

#TwardePierniki w Basketball Champions League

01 października 2019

Spełniły się marzenia kibiców koszykówki w grodzie Kopernika. Polski Cukier Toruń zagra w grupie A koszykarskiej Ligi Mistrzów z Telenetem Ostendą (Belgia), Dinamo Sassari (Włochy), SIG Strasbourg (Francja), Turk Telekom Ankara (Turcja), Maxi Manresą (Hiszpania), Unet Holon (Izrael) oraz litewskim Lietkabelisem Poniewież. Pierwsze spotkanie koszykarze trenera Sebastiana Machowskiego rozegrają już 15 października w Manresie! Pierwszy mecz w Arenie Toruń tydzień poźniej z SIG Strasburg.

Terminarz Polskiego Cukru Toruń w Basketball Champions League
16.10 - Baxi Manresa – Polski Cukier Toruń
22.10 - Polski Cukier Toruń – SIG Strasbourg
29.10 - Polski Cukier Toruń – UNET Holon
5.11 - Polski Cukier Toruń – Dinamo Sassari
12.11 - Lietkabelis – Polski Cukier Toruń
19.11 - Polski Cukier Toruń – Turk Telekom
3.12 - Filou Ostenda – Polski Cukier Toruń
11.12 - Polski Cukier Toruń – Baxi Manresa
17.12 - SIG Strasbourg – Polski Cukier Toruń
8.01 - UNET Holon – Polski Cukier Toruń
15.01 - Dinamo Sassari – Polski Cukier Toruń
22.01 - Polski Cukier Toruń – Lietkabelis
29.01 - Turk Telekom – Polski Cukier Toruń
5.02 - Polski Cukier Toruń – Filou Ostenda

Ostatni mecz

:

Najbliższy mecz

vs

Tabela PLK 2020/2021

1 Enea Zastal BC Ziel... 30 57 27 - 3
2 Legia Warszawa 30 51 21 - 9
3 Arged BMSlam Stal O... 30 50 20 - 10
4 WKS Śląsk Wrocław 30 50 20 - 10
5 Trefl Sopot 30 49 19 - 11
6 Pszczółka Start Lub... 30 47 17 - 13
7 King Szczecin 30 47 17 - 13
8 PGE Spójnia Stargard 30 46 16 - 14
9 MKS Dąbrowa Górnicza 30 44 14 - 16
10 Polski Cukier Toruń 30 42 12 - 18
11 Enea Astoria Bydgoszcz 30 42 12 - 18
12 GTK Gliwice 30 41 11 - 19
13 Anwil Włocławek 30 40 10 - 20
14 HydroTruck Radom 30 40 10 - 20
15 Asseco Arka Gdynia 30 38 8 - 22
16 Polpharma Starogard... 30 36 6 - 24
wszystkie wyniki i terminarz rozgrywek

Partnerzy

  • Krajowa Spółka Cukrowa S.A.
  • Miasto Toruń
  • ONDE
  • APATOR S.A.
  • Energy System
  • Auto Reve
  • Dacsa Polska Sp. z o.o.
  • Auto Andreas
  • NOMET
  • Nicolaus Bank
  • Studio Druku Kartel Press
  • Remedis
  • MAT-BUD
  • Jawor
  • Combinath
  • Wiscop
  • Uzdrowisko Wieniec Sp. z o.o.
  • Kopel
  • AF Cars
  • Seban
  • Osiedle 4 Pory Roku
  • Graffico
  • MEON EMS
  • Manekin
  • Województwo Kujawsko-Pomorskie
  • Adam Marszałek
  • Aniro
  • Anbud - wykonawca budowlany
  • Pralnia Wodno-Chemiczna ul. Wschodnia 67
  • Pawo
  • Bella Line Wellness Centrum
  • Azzurro
  • Widelec
  • Elite Diet
  • Kluczowe Nieruchomości
  • Centrum Sportu i Rekreacji OLENDER
  • Niew Group
  • Art Haus Nieruchomości
  • Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu
  • Hotel Filmar

Sponsor techniczny

  • Joma

Patronat medialny

  • Radio Gra