Twarde pierniki

Logowanie

Nie pamiętam hasła
Nie mam konta w strefie kibica,
chcę się zarejestrować

Zapomniane hasło

Rejestracja

#TwardePierniki w Basketball Champions League

01 października 2019

Spełniły się marzenia kibiców koszykówki w grodzie Kopernika. Polski Cukier Toruń zagra w grupie A koszykarskiej Ligi Mistrzów z Telenetem Ostendą (Belgia), Dinamo Sassari (Włochy), SIG Strasbourg (Francja), Turk Telekom Ankara (Turcja), Maxi Manresą (Hiszpania), Unet Holon (Izrael) oraz litewskim Lietkabelisem Poniewież. Pierwsze spotkanie koszykarze trenera Sebastiana Machowskiego rozegrają już 15 października w Manresie! Pierwszy mecz w Arenie Toruń tydzień poźniej z SIG Strasburg.

Terminarz Polskiego Cukru Toruń w Basketball Champions League
16.10 - Baxi Manresa – Polski Cukier Toruń
22.10 - Polski Cukier Toruń – SIG Strasbourg
29.10 - Polski Cukier Toruń – UNET Holon
5.11 - Polski Cukier Toruń – Dinamo Sassari
12.11 - Lietkabelis – Polski Cukier Toruń
19.11 - Polski Cukier Toruń – Turk Telekom
3.12 - Filou Ostenda – Polski Cukier Toruń
11.12 - Polski Cukier Toruń – Baxi Manresa
17.12 - SIG Strasbourg – Polski Cukier Toruń
8.01 - UNET Holon – Polski Cukier Toruń
15.01 - Dinamo Sassari – Polski Cukier Toruń
22.01 - Polski Cukier Toruń – Lietkabelis
29.01 - Turk Telekom – Polski Cukier Toruń
5.02 - Polski Cukier Toruń – Filou Ostenda

Ostatni mecz

80:65

Najbliższy mecz

vs
16.11.2019 15:00

Tabela PLK 2019/2020

1 Stelmet Enea BC Zie... 8 14 6 - 2
2 Polski Cukier Toruń 7 13 6 - 1
3 Trefl Sopot 7 13 6 - 1
4 Anwil Włocławek 7 12 5 - 2
5 King Szczecin 7 12 5 - 2
6 Start Lublin 7 12 5 - 2
7 MKS Dąbrowa Górnicza 8 12 4 - 4
8 Asseco Arka Gdynia 7 11 4 - 3
9 WKS Śląsk Wrocław 7 10 3 - 4
10 HydroTruck Radom 7 10 3 - 4
11 GTK Gliwice 7 9 2 - 5
12 PGE Spójnia Stargard 7 9 2 - 5
13 Enea Astoria Bydgoszcz 7 9 2 - 5
14 BM Slam Stal Ostrów... 7 9 2 - 5
15 Legia Warszawa 7 9 2 - 5
16 Polpharma Starogard... 7 7 0 - 7
wszystkie wyniki i terminarz rozgrywek

Partnerzy

  • Krajowa Spółka Cukrowa S.A.
  • Miasto Toruń
  • Toruńskie Zakłady Graficzne Zapolex Sp. z o.o.
  • NZOZ REMEDIS SP. Z O.O.
  • Przedsiębiorstwo Budownictwa Drogowo-Inżynieryjnego Spółka Akcyjna
  • Studio Druku Kartel Press S.A.
  • Auto Reve Sp. z o.o.
  • NOMET Sp. z o.o.
  • SIDEN Systemy Informatyczne Doradztwo Energetyka Sp. z o.o.
  • SGB Bank Spółdzielczy w Toruniu
  • APATOR S.A.
  • Energy System Toruń Sp. z o.o.
  • DACSA POLSKA Sp. z o.o.
  • WUTEH S.A. Fabryka Mebli Biurowych
  • ARRIVA RP Sp. z o.o
  • Radio System
  • Autoandreas sp. z o.o. sp. k.
  • Eko Rodan - Technika grzewcza i sanitarna
  • ALTOM FABRYKA OKIEN Sp. z o.o.
  • Toruńskie Przedsiębiorstwo Budownictwa Przemysłowego PRZEMYSŁÓWKA sp. z o.o.
  • SEBAN sp. z o.o.
  • ANIRO Sp. z o.o.
  • K&M Biuro Rachunkowe
  • JAWOR Sp. z o.o.
  • Kancelaria Prawno-Podatkowa FOCUS sp. z o.o.
  • Uzdrowisko Wieniec Sp. z o.o.
  • Kopel Sp. z o.o.
  • DONORIA S.A.
  • Województwo Kujawsko-Pomorskie
  • Laser Star
  • Olender
  • Combinath Sp.j. Nath M.E.
  • EIB S.A.
  • GFT Inteligentny Dom
  • FG KOR Andrzej Fajfer
  • Studio Fryzjerskie WIZARD
  • Osiedle 4 Pory Roku
  • Centrum Handlowo-Rozrywkowe Toruń PLAZA
  • Grand Bulwar Sp. z o.o.
  • Daglezjowy Dwór
  • MUST - Kancelaria w Toruniu
  • Wydawnictwo Adam Marszałek
  • Pralnia Wodno-Chemiczna
  • Hotel Nicolaus
  • VER-TEL E. Janicka K. Dzięgiel Spółka Jawna
  • Widelec Grill & Bar
  • Ortopedio Sp. z o.o.
  • Mionetto
  • Beauty Medica
  • Bella Line Wellness Centrum
  • TV Toruń
  • Basketboom
  • Red Cow Studio
  • Taxi Puls
  • Program Absolwent UMK
  • Hotel FIlmar
  • Cukiernia Lenkiewicz
  • Noa Fashion
  • Młodzieżowa Spółdzielnia Mieszkaniowa

Sponsor techniczny

  • JOMA

Patronat medialny

  • Dzień Dobry Toruń
  • Radio GRA