Twarde pierniki

Logowanie

Nie pamiętam hasła
Nie mam konta w strefie kibica,
chcę się zarejestrować

Zapomniane hasło

Rejestracja

Zaufali nam

 • Krajowa Spółka Cukrowa S.A.

  Krajowa Spółka Cukrowa S.A.

  Krajowa Spółka Cukrowa S.A. (KSC S.A.) jest największym w Polsce i ósmym, co do wielkości, producentem cukru w Europie. W skład koncernu wchodzi 7 cukrowni (Dobrzelin, Kluczewo, Krasnystaw, Kruszwica, Malbork, Nakło, Werbkowice) zlokalizowanych na terenie pięciu województw oraz zakład przetwórstwa owocowo-warzywnego „Polskie Przetwory” z siedzibą we Włocławku. Podstawowy przedmiot działalności Krajowej Spółki Cukrowej S.A. stanowi produkcja i sprzedaż cukru, handel wyrobami powstałymi w trakcie jego wytwarzania oraz przetwórstwo owocowo-warzywne.

  Spółka prowadzi kompleksowe zarządzanie archiwami firm zewnętrznych w zakresie przechowywania, archiwizowania oraz brakowania dokumentów oraz inne działalności usługowe. Centrum Archiwizacji KSC S.A. w Płocku gwarantuje profesjonalną obsługę polegającą na zarządzaniu archiwum firmowym otwartym na indywidualne potrzeby klientów.

  Odbiorcami produktów Spółki sprzedawanych pod marką „Polski Cukier” są zarówno uznane firmy polskie, jak i renomowane koncerny międzynarodowe. Budowana przez lata Grupa Kapitałowa Krajowej Spółki Cukrowej S.A. działa dzisiaj w pięciu sektorach rynku rolno-spożywczego. Podstawowym sektorem Grupy pozostaje przemysł cukrowniczy. Cztery kolejne to przemysł cukierniczy, przemysł przetwórstwa owocowo-warzywnego, przemysł zbożowo-młynarski oraz przemysł ziemniaczany. Do Grupy Kapitałowej KSC S.A. należą dzisiaj poza KSC S.A. 4 produkcyjne spółki zależne:

  • Przedsiębiorstwo Zbożowo-Młynarskie „PZZ” w Stoisławiu S.A.,

  • Fabryka Cukierków „Pszczółka” Sp. z o.o.,

  • Przedsiębiorstwo Przemysłu Ziemniaczanego Trzemeszno Sp. z o.o.,

  • Î.C.S. Moldova Zahăr S.R.L. z siedzibą w Republice Mołdawii.

   

  http://www.polski-cukier.pl/

 • Miasto Toruń

  Miasto Toruń

  Toruń – położony w województwie kujawsko-pomorskim – jest jednym z najstarszych miast Polski (blisko 800-letnim) oraz dużym ośrodkiem naukowym i turystycznym. W 1997 r. toruński zespół staromiejski wpisano na Listę Światowego Dziedzictwa Kulturowego UNESCO.

  http://www.torun.pl/pl/

 • Toruńskie Zakłady Graficzne Zapolex Sp. z o.o.

  Toruńskie Zakłady Graficzne Zapolex Sp. z o.o.

  Toruńskie Zakłady Graficzne „Zapolex” Sp. z o. o. rozpoczęły swoją działalność w 1990 roku. W 1994 roku przedsiębiorstwo przekształciło się w Toruńskie Zakłady Graficzne Zapolex Sp. z o. o. Od początku swojej działalności firma skupia się na usługach poligraficznych i drukarskich, stawiając zawsze na jakość i terminowość wykonania. Od chwili przekształcenia firma systematycznie dokonywała nowych inwestycji, które poszerzały ofertę podmiotu i przyczyniały się do wzrostu jakości usług. Od początku prowadzenia działalności firma inwestuje w park maszynowy. Posiada maszyny czołowych producentów, takich jak Kolus, Muller Martini, Meccanotecnica, Heidelberg, Goss, czy Agva. TZG Zapolex dbając o wysoką jakość oferowanych usług przeszła również wdrożenie certyfikatów jakości ISO 9001:2000 oraz ISO 14001:2004. Spółka zrealizowała 14 wniosków Unijnych i co roku inwestuje w park maszynowy oraz rozwój pracowników. Już w tej chwili zatrudnionych jest ponad 200 pracowników. Dzięki temu TZG Zapolex współpracuje z ponad 200 partnerami biznesowymi w całej Europie.

  http://www.zapolex.pl/

 • Gabinety dentystyczne Bellastoma

  Gabinety dentystyczne Bellastoma

  Bellastoma to nie tylko dentyści z wieloletnim doświadczeniem z różnych dziedzin. To cały zespół ludzi, którzy czuwają nad komfortem każdego Pacjenta. Oferujemy szereg usług, od Gabinetu Higieny, poprzez stomatologię ogólną, estetyczną, endodoncję, również pod mikroskopem, po chirurgię i implantologię, a nawet leczenie w narkozie. Dysponujemy pełną diagnostyką, nowocześnie wyposażonymi gabinetami i salą zabiegową. Zapewniamy kompleksowe i indywidualne podejście do każdego Pacjenta. Najwyższa jakość usług jest naszym standardem.

  http://www.bellastoma.pl/pl/

 • NZOZ REMEDIS SP. Z O.O.

  NZOZ REMEDIS SP. Z O.O.

  Ośrodek Rehabilitacji Remedis od 7 lat sprawuje opiekę fizjoterapeutyczną nad zespołem Polskiego Cukru Toruń. NZOZ Remedis świadczy usługi w zakresie rehabilitacji, psychologii i psychiatrii.

  http://www.remedis.pl/

 • Przedsiębiorstwo Budownictwa Drogowo-Inżynieryjnego Spółka Akcyjna

  Przedsiębiorstwo Budownictwa Drogowo-Inżynieryjnego Spółka Akcyjna

  PBDI SA specjalizuje się w realizacji projektów w sektorze energetyki odnawialnej: farmy wiatrowe oraz fotowoltaiczne, budownictwa inżynieryjnego, elektroenergetycznego oraz drogowego.

  http://www.pbdi.pl/

 • Studio Druku Kartel Press S.A.

  Studio Druku Kartel Press S.A.

  STUDIO DRUKU KARTEL PRESS SA to drukarnia cyfrowa i wielkoformatowa.
  Firma posiada niezbędny sprzęt i technologie do projektowania graficznego oraz kompleksowej produkcji wszelkich materiałów poligraficznych i reklamowych.
  Oferuje Klientom wykonanie każdego rodzaju wydruków: od najmniejszych formatów wizytówek, naklejek i ulotek, przez katalogi, broszury i kalendarze, po wielkie formaty banerów, plakatów i tablic reklamowych. Priorytetem Studia Druku jest wysoka jakość i zadowolenie Klientów, a atutami szybki czas realizacji zleceń i atrakcyjne ceny.

  http://www.studiodruku.pl/

 • Auto Reve Sp. z o.o.

  Auto Reve Sp. z o.o.

  Auto Reve to firma z wieloletnim doświadczeniem w swojej branży. Jesteśmy oficjalnym dealerem samochodów marek Renault oraz Dacia.  Przez ostatnie lata funkcjonowaliśmy pod nazwą Uni-Car 2.

  Ale czas nie stoi w miejscu…My też nie :)

  Wraz ze zmianą nazwy, rozbudowaliśmy  i powiększyliśmy nasz salon. W naszej działalności, od lat zwracamy uwagę nie tylko na najwyższe zadowolenie klienta, ale także aktywnie uczestniczymy w życiu miasta, sporcie, kulturze i rozwijaniu pasji naszych partnerów i klientów. Są to dla nas priorytety najwyżej wagi, które z radością realizujemy.  Dlatego pełni zadowolenia powracamy do wspierania toruńskiej koszykówki! Mamy nadzieję i wierzymy, że przyczynimy się do jeszcze większych sukcesów naszej drużyny. Jesteśmy dumni z bycia częścią rodziny Twardych Pierników.

  http://www.renault.torun.pl/

 • NOMET Sp. z o.o.

  NOMET Sp. z o.o.

  NOMET sp. z o.o. to lider polskiego rynku akcesoriów meblowych i okuć budowlanych, który łączy długoletnie doświadczenie oraz tradycję z nowoczesnym spojrzeniem na biznes.
  Początek działalności firmy przypadł na lata osiemdziesiąte ubiegłego wieku. Na przestrzeni kolejnych lat toruński producent przeobraził się w prężnie działającą firmę rodzinną o międzynarodowym zasięgu. Dziś firma Nomet to trzy zakłady produkcyjne.

  W bogatym asortymencie produkowanym przez Spółkę, wśród prawie trzech tysięcy akcesoriów meblowych znajdują się:
  -uchwyty meblowe klasyczne
  -stylizowane i awangardowe klamki i gałki
  -akcesoria kuchenne
  -kosze cargo
  -akcesoria garderobiane
  -wieszaki i zawiasy

  Dostarczamy i realizujemy pomysły umożliwiające wygodne i przyjemne życie w każdym domu.

  www.nomet.pl

 • GP People Sp. z o.o.

  GP People Sp. z o.o.

  GP People to zespół doświadczonych rekruterów i konsultantów, którzy służą wsparciem w poszukiwaniu pracy, analizie kompetencji i kompleksową obsługą procesu rekrutacji. Przedsiębiorcom oferujemy innowacyjne rozwiązania kadrowe i outsourcingowe, audyty i konsultacje HR, które wspierają rozwój biznesu. Posiadamy duże doświadczenie w realizacji projektów w firmach produkcyjnych i usługowych z różnych branż.

  GP People
  Agencja Zatrudnienia (KRAZ 9274)
  www.gppeople.pl

   

  https://www.facebook.com/GPpeopleAgencjaPracy/

 • SIDEN Systemy Informatyczne Doradztwo Energetyka Sp. z o.o.

  SIDEN Systemy Informatyczne Doradztwo Energetyka Sp. z o.o.

  Firma SIDEn Systemy Informatyczne Doradztwo Energetyka Sp. z o.o. w Toruniu powstała w 2000 roku. Pierwsze lata działalności SIDEn przebiegały pod znakiem inwestycji i dynamicznego rozwoju usług i zatrudnienia.
  W roku 2003 siedzibą firmy został biurowiec przy ul. Koniuchy 8. W tym samym roku uruchomiono nowoczesne Centrum Przetwarzania Danych (CPD).
  Rozwój firmy spowodował między innymi wzrost zatrudnienia. Obecnie SIDEn zatrudnia prawie 50 osób. Zespół stanowi kilkadziesiąt wykwalifikowanych osób, które swoją wiedzą obejmują szeroki obszar branży informatycznej.
  Firma specjalizuje się we wdrożeniach i opiece nad systemami informatycznymi. Wizytówką firmy są usługi konsultingowe w zakresie rozwiązań SAP, SAP for Utilities (IS-U) oraz Comarch CDN.
  Firma oferuje zaawansowane technologicznie usługi przechowywania i przetwarzania danych. Standardem pracy w SIDEn jest kompleksowe wsparcie Klientów.

  http://www.siden.pl/

 • SGB Bank Spółdzielczy w Toruniu

  SGB Bank Spółdzielczy w Toruniu

  SGB Bank Spółdzielczy w Toruniu jest najstarszym bankiem z centralą w Toruniu. Świadczymy usługi dla osób fizycznych, firm i gospodarstw rolnych. Wraz z grupą ponad 200 banków współtworzy Spółdzielczą Grupę Bankową, której usługi oferowane są w ponad 1800 placówkach, położonych przede wszystkim na terenie centralnej i północno-zachodniej części Polski.

  http://bstorun.pl/

 • APATOR S.A.

  APATOR S.A.

  (...)

  http://www.apator.com/pl

 • DACSA POLSKA Sp. z o.o.

  DACSA POLSKA Sp. z o.o.

  Firma DACSA założona została w 1968 roku jako firma rodzinna w celu produkcji wyrobów kukurydzianych dla przemysłu piwowarskiego. Zapewniając coraz większą gamę produktów pochodzących z ryżu i kukurydzy, DACSA szybko stało się ważnym przedsiębiorstwem w swojej branży na poziomie europejskim. W Polsce DACSA ma swoją siedzibę w Bocheńcu (okolice Radomina).

  http://www.dacsa.com/

 • WUTEH S.A. Fabryka Mebli Biurowych

  WUTEH S.A. Fabryka Mebli Biurowych

  Fabryka Mebli WUTEH specjalizuje się w produkcji wysokiej jakości mebli biurowych. Oferta  WUTEH to szeroki wachlarz produktów, w klasycznych i nowoczesnych stylach, które idealnie podkreślą każdy rodzaj wnętrza. Wuteh to również atrakcyjne meble do gabinetu, które będą mocnym punktem każdej aranżacji. Nasza oferta to także meble recepcyjne o wysokim standardzie, które idealnie będą pasować do każdego komercyjnego wnętrza. Zapraszamy do naszego salonu firmowego w Toruniu, przy ul. gen. Chłopickiego 6/10.

  http://wuteh.com.pl/

 • ARRIVA RP Sp. z o.o

  ARRIVA RP Sp. z o.o

  ARRIVA jest wiodącym ogólnoeuropejskim operatorem na rynku usług transportowych, zatrudniającym ponad 60 000 pracowników i prowadzącym działalność w 14 krajach Europy.
  W Polsce Arriva jest jedynym operatorem świadczącym usługi kolejowe i autobusowe na liniach miejskich, regionalnych i dalekobieżnych. Przewozimy rocznie ponad 40 mln pasażerów, w tym 10 mln w komunikacji miejskiej. Działamy na terenie 8 województw, eksploatując blisko 700 autobusów, 31 pojazdów szynowych i zatrudniając blisko 1500 osób. Oferujemy ponadto liczne usługi okołoprzewozwe takie jak sprzedaż paliwa, stacje diagnostyczne, myjnie.

  http://www.arriva.pl/

 • Radio System

  Radio System

  (...)

  http://

 • VICIM Poland Sp. z o.o.

  VICIM Poland Sp. z o.o.

  Vicim Poland Sp. z o. o. należy do grupy Visscher-Caravelle Automotive Group która jest  międzynarodowym producentem części do przemysłu motoryzacyjnego, specjalizującym się w produkcji mat samochodowych - tekstylnych oraz mat samochodowych z tworzywa sztucznego. Nasze zakłady produkcyjne znajdują się w Polsce, Meksyku, Malezji, Chinach a biura sprzedaży w Holandii, Australii, Wielkiej Brytanii, Francji, Stanach Zjednoczonych i Chinach.

  Główny zakład produkcyjny zlokalizowany jest w Grudziądzu i produkuje maty dla niemal wszystkich producentów aut. Znajdujący się w Toruniu zakład produkuje maty metodą wtryskową.

  Racjonalizatorskie rozwiązania w obszarze organizacji produkcji, wysoka kultura pracy, która opiera się na wzajemnym szacunku i zaufaniu, nowoczesne systemy wspomagające zarzadzanie (SAP, EDI) pozwalają na ciągłe umacnianie silnej pozycji na rynku.  Światowe zespoły
  projektowe oraz kompleksowe zadania stwarzają idealne warunki do rozwoju kariery. Międzynarodowy i multidyscyplinarny charakter naszej. Grupy sprawia, że jesteśmy jednym z wiodących producentów na rynku.

  SPÓŁKI Z GRUPY VISSCHER-CARAVELLE

  WARTOŚCI KTÓRYMI SIĘ KIERUJEMY

  • praca zespołowa
  • otwartość
  • rozwój
  • rzetelność
  • nowoczesność

  http://twojakarierazvicim.pl

 • Autoandreas sp. z o.o. sp. k.

  Autoandreas sp. z o.o. sp. k.

  AutoAandreas

  Jesteśmy prężnie działającą firmą transportowo-spedycyjną na rynku europejskim. Efektem naszych działań jest ścisła współpraca z liczącymi się firmami polskimi i zagranicznymi.

  Oferujemy następujący zakres usług:

  - spedycja krajowa i międzynarodowa,

  - transport całopojazdowy,

  - transport ponadgabarytowy,

  - transport towarów chłodniczych (temperatura kontrolowana),

  - transport towarów wartościowych (ubezpieczenie towaru na kwotę 300000€),

  - transport towarów wymagających ekspresowej dostawy,

  - transport środków spożywczych,

  - transport pasz,

  - transport odpadów,

  - transport ubocznych produktów pochodzenia zwierzęcego,

  - doradztwo transportowo - spedycyjne,

  - opieka spedytora.

  W naszej ofercie znajdą Państwo szeroki wachlarz usług w zakresie transportu i spedycji.

  Dysponujemy własnym taborem o kubaturze od 67-100m3.

  Posiadamy 60 własnych, nowych pojazdów marki DAF.

  W skład naszej floty wchodzą tylko nowoczesne pojazdy, nie starsze niż trzy lata. W trosce o jakość oferowanych usług na bieżąco je serwisujemy i modernizujemy. Ma to ogromny wpływ przede wszystkim na bezpieczeństwo oraz bezawaryjność a co za tym idzie na sprawne i terminowe wykonanie zlecenia. Zdajemy sobie sprawę, jak ważny jest stan techniczny floty i systematycznie odnawiamy nasz tabor, inwestując również w nowe pojazdy.

  Zapraszamy do współpracy. Na pewno Państwa nie zawiedziemy.

  Wachlarz naszych możliwości transportowych nie ma granic.

  http://www.autoandreas.pl/pages/pl/home.html

 • Intermarche Toruń,ul. Ugory 4

  Intermarche Toruń,ul. Ugory 4

  Intermarche Toruń Ugory 4 to sklep jedyny w swoim rodzaju. Prowadzi własną produkcję wędlin na miejscu w sklepie. Ich wędzonki charakteryzują się wyśmienitym smakiem i wspaniałym aromatem. Polecamy także świeże mięso z ich własnego rozbioru. Intermarche posiada w ofercie produkty garmażeryjne i surówki – wszystko świeże, wyprodukowane na miejscu! Dbają o wysoką jakość swoich wyrobów. Na sali sprzedaży ich klienci, a nasi kibice znajdą także szeroki wybór owoców i warzyw. Produkty eko i bez laktozy oraz artykuły drogeryjne, przemysłowe i sezonowe. Wszystko w atrakcyjnych cenach, przez co wierzymy, że każdy z Was znajdzie coś dla siebie! Zapraszamy na zakupy - w ten sposób wspierasz nasz klub.

   

  https://www.facebook.com/intermarche.torun/

 • JAWOR Sp. z o.o.

  JAWOR Sp. z o.o.

  JAWOR Sp. z o.o. to firma która powstała w lutym 2002 roku. Przedmiotem jej działalności jest kompleksowe wykonawstwo inwestycji budowlanych w zakresie budownictwa użyteczności publicznej, przemysłowego, mieszkaniowego, drogowego oraz sportowego. Pracownicy JAWOR mówią o swojej firmie: „prowadzimy działania wykonawcze i koordynujące związane z całością przebiegu zleconej nam inwestycji lub określonego zakresu robót. Naszym standardem jest najwyższa jakość i terminowość wykonywanych prac, a także satysfakcja Inwestora. Dysponujemy kadrą kierowników robót, majstrów budowlanych oraz pracowników z wieloletnim doświadczeniem budowlanym. Stawiamy na rozwój poprzez stopniowe podejmowanie coraz ambitniejszych kontraktów jednocześnie dążąc do udoskonalenia jakości naszych usług.

  http://www.jaworspzoo.pl/

 • ALTOM FABRYKA OKIEN Sp. z o.o.

  ALTOM FABRYKA OKIEN Sp. z o.o.

  (...)

  http://www.altom-okna.pl/

 • Toruńskie Przedsiębiorstwo Budownictwa Przemysłowego PRZEMYSŁÓWKA sp. z o.o.

  Toruńskie Przedsiębiorstwo Budownictwa Przemysłowego PRZEMYSŁÓWKA sp. z o.o.

  Jesteśmy jednym z większych w regionie producentów betonu towarowego i prefabrykatów żelbetowych. Posiadamy dwa węzły betoniarskie o rzeczywistej wydajności 80m3/h, zaplecze produkcyjne w postaci hali przemysłowej oraz dwóch poligonów produkcyjnych z suwnicami ramowymi 8t. Posiadamy plac magazynowy dla materiałów budowlanych i transport specjalistyczny. Prowadzimy prężnie rozwijającą się Hurtownię Materiałów Budowlanych. Zatrudniamy fachowych doradców służących pomocą przy wyborze właściwych towarów i technologii.

  http://przemyslowka.pl/

 • SEBAN sp. z o.o.

  SEBAN sp. z o.o.

  Istniejemy na rynku od 1998 roku . Naszym założycielem jest Sebastian Sacharuk, młody człowiek, który przez swój upór w dążeniu do celu oraz fachową załogę doprowadził firmę do obecnej pozycji rynkowej. Przedmiotem działalności firmy jest sprzedaż opon oraz kompleksowe wykonywanie usług z zakresu napraw i obsługi opon . Dla nas standardem jest najwyższa jakość wykonywanych usług oraz fachowe doradztwo i co za tym idzie zadowolenie ostatecznych odbiorców.

  Magazyny Sebana wypełnione są oponami używanymi, bieżnikowanymi, jak i nowymi. Zarówno w przypadku używanych, jak i nowych, nie ma w Sebanie jednej, dominującej marki. Właściciel stawia na różnorodność, każdy tu znajdzie opony dla siebie. Handluje ogumieniem do pojazdów osobowych, dostawczych, ciężarowych, budowlanych, rolniczych, wielkogabarytowych. W magazynie w Rogowie stara się mieć taki towar, który szybko znajduje nabywców. Najbardziej popularne rozmiary i marki opon nowych są więc dostępne od ręki.

   

   

   

  http://www.seban.torun.com.pl/

 • Professional Fitness Food

  Professional Fitness Food

  Jedyna w pełni profesionalna firma cateringowa w Naszym miescie od 2015 roku dostarcza do Państwa najlepsze i najbardziej urozmaicone posiłki dietetyczne. PROFESSIONAL FITNESS FOOD prowadzone jest przez osobę od zawsze związana ze sportem i osiągającą liczne sukcesy na arenie ogólnopolskiej jak i międzynarodowej początkowo jako zawodnik a następnie w roli trenera. Późniejsza wieloletnia praca nad poprawą sylwetki swoich podopiecznych która nie jest możliwa bez idealnie dopasowanej diety, doprowadziła w konsekwencji do stworzenia w pełni profesjonalnej firmy zapewniającej personalną obsługę dietetyczna od ułożenia diety przez przygotowanie posiłków po dostarczenie ich na wskazany adres. Pozostajemy w ciągłym kontakcie z klientem co gwarantuje natychmiastowe zmiany i modyfikacje tak aby nasza dieta w każdym momencie współpracy była równie skuteczna a efekty jakie możesz osiągnąć maxymalne! Nasz pełen profesjonalizm oznacza również to, że pracujemy tylko na produktach najwyższej jakości będących w 1000% produktami dietetycznymi. Nasze menu układamy niezwykle starannie i jako jedyni na Polskim rynku nie powtarzamy go przez 365 dni w roku !!!

  http://professionalfitnessfood.pl/

 • ANIRO Sp. z o.o.

  ANIRO Sp. z o.o.

  ANIRO Sp. z o.o. działa w branży automatyki i elektrotechniki od 1985 roku. Jako firma inżynierska świadczy usługi oraz oferuje serwis, ważnym elementem działalności firmy jest także sprzedaż produktów z zakresu automatyki przemysłowej. Firma jest wyłącznym dystrybutorem w Polsce koreańskiego koncernu LS IS.

  W ofercie ANIRO znaleźć można również przemienniki częstotliwości i softstartery szwedzkiej firmy CG Emotron, a także nowoczesne filtry aktywne ADF.

  ANIRO oferuje swoim Klientom rozwiązania z wykorzystaniem robotów (Kawasaki, Universal Robots i Epson).

  www.aniro.pl

 • Studio Podłóg ABLUX

  Studio Podłóg ABLUX

  Studio Podłóg Ablux to wyjątkowe miejsce stworzone z pasją, które powstało by zapewnić Państwu dostęp do najlepszych gatunkowo podłóg i dekoracji ściennych. Mamy w swojej ofercie podłogi drewniane, laminowane, winylowe, dywanowe, a także tarasy drewniane i kompozytowe oraz oryginalne dekoracje ścienne. Jesteśmy bezpośrednim importerem wielu marek, dzięki czemu, możemy zaoferować atrakcyjne ceny oraz profesjonalne doradztwo w zakresie doboru materiałów. Nie tylko sprzedajemy i wykonujemy montaże ale również szkolimy w zakresie prawidłowej pielęgnacji sprzedanych materiałów. Posiadamy trzy showroomy zlokalizowane w Toruniu, Bydgoszczy i Lublinie. Dla kibiców Twardych Pierników mamy przygotowane specjalne promocje oraz rabaty, a część uzyskanego dzięki Wam dochodu, przeznaczymy na wsparcie Twardych Pierników. Zapraszamy!

  http://www.studioablux.pl/

 • Uzdrowisko Wieniec Sp. z o.o.

  Uzdrowisko Wieniec Sp. z o.o.

  Selenka Wieniec-Zdrój to naturalna woda mineralna, która jako jedyna posiada pierwiastek życia! Tym pierwiastkiem życia jest selen korzystnie wpływający na siły witalne. Energia i siły zdecydowanie przydadzą się nie tylko zawodnikom walczącym o najwyższe cele, ale i kibicom Twardych Pierników mocno dopingujących swoją drużynę.

  Uzdrowisko Wieniec-Zdrój będzie zaopatrywało nasz klub – pierwszy zespół oraz grupy młodzieżowe, w naturalną wodę mineralną Selenka wydobywaną ze źródła studni głębinowej w Wieńcu Zdroju. Selenka Wieniec-Zdrój jest  bogata w selen, lit, magnez, wapń, potas i stanowi konieczne uzupełnienie minerałów niezbędnych do codziennego życia każdego z nas.

  http://woda-selenka.pl/

 • Kopel Sp. z o.o.

  Kopel Sp. z o.o.

  Kompleks hurtowni KOPEL rozpoczął działalność handlową w 1988 roku w Toruniu. Od początku firma stawiała sprawę jasno - "Naszym celem jest być lepszym od konkurencji."

  Od tamtej pory pracy zespołu przyświeca hasło – sprostać wyzwaniom, jakie niesie ze sobą wolny rynek. Wszelkie działania zostały podporządkowane temu, aby pozyskane przez nas środki były w zdecydowanej części reinwestowane, co pozwoliło nam na dynamiczny rozwój. KOPEL z rodzinnej firmy stała się nowoczesną, wielooddziałową hurtownią.

  W czerwcu 2001 roku spółka z ograniczoną odpowiedzialnością KOPEL Hurtownie Elektryczne z kapitałem zakładowym w wysokości 500.000,00 zł przejęła działalność handlową H.A.E. "Kopel-Kooperacja" s.c. Prezesem Zarządu nowo powstałej Spółki został Zbigniew Srokowski. Główna siedziba H.E. KOPEL Sp. z o.o. znajduje się w Toruniu przy ul. Polnej 107.

  W obecnej chwili Hurtownie Elektryczne KOPEL Sp. z o.o. posiadają na terenie Polski dwadzieścia cztery oddziały: dwa w Toruniu, w Bydgoszczy, Bytowie, Chojnicach, Częstochowie, Elblągu, Gdańsku, Głogowie, Gostyninie, Grudziądzu, Katowicach, Koninie, Koszalinie, Nowej Soli, Płocku, Poznaniu, Rzeszowie, Stalowej Woli, Strykowie, Tarnobrzegu, Wrocławiu, Zamościu i Zielonej Górze. 

  Dalej zamierzamy się rozwijać otwierając kolejne hurtownie KOPEL.

  FILM Korporacyjny: https://youtu.be/SGNJ0nLnXwU

  http://www.kopel.pl/

 • Blackroll

  Blackroll

  (...)

  https://blackroll.com.pl/

 • DONORIA S.A.

  DONORIA S.A.

  Donoria S.A. to jeden z największych brokerów ubezpieczeniowych w Polsce. Od 2014 roku jest częścią Howden Broking Group, międzynarodowej firmy brokerskiej. Donoria od wielu lat wspiera polski sport kibicując lokalnym drużynom. Dzięki połączeniu pasji do sportu, wiedzy z zakresu ubezpieczeń, a także doświadczeniu tworzy dedykowane programy ubezpieczeniowe dostosowane do dyscypliny sportowej i wymagań klubu. Tworzone programy ubezpieczeniowe uwzględniają wszystkie aspekty i ryzyka występujące w branży sportowej.

  http://www.donoria.pl/pl/strona-g%c5%82%c3%b3wna/

 • Województwo Kujawsko-Pomorskie

  Województwo Kujawsko-Pomorskie

  (...)

  http://kujawsko-pomorskie.pl/

 • Olender

  Olender

  CSiR Olender to jeden z największych obiektów wypoczynkowo-rekreacyjnych w regionie. W kompleksie znajduje cię centrum konferencyjne, SPA, Aquapark z saunami, hotel z restauracją oraz dostęp do siłowni, fitness i kręgielni.

  http://www.olender.info/

 • Combinath Sp.j. Nath M.E.

  Combinath Sp.j. Nath M.E.

  Combinath to producent szerokiego zakresu opakowań i wyrobów z tektury falistej. Dzięki wszechstronnemu Działowi Projektowemu firma oferuje opakowania doskonale dopasowane pod kątem wymagań klienta: funkcjonalnym, estetycznym i cenowym. Doskonała jakość obsługi klienta, elastyczność oraz szybka realizacja zamówień w połączeniu z indywidualnymi, innowacyjnymi rozwiązaniami technicznymi to czynniki wyróżniające Combinath na tle konkurencji.

  http://combinath.pl/

 • EIB S.A.

  EIB S.A.

  (...)

  https://www.eib.com.pl/

 • Restauracja Jan Olbracht

  Restauracja Jan Olbracht

  (...)

  http://browar-olbracht.pl/pl/restauracja

 • VER-TEL E. Janicka K. Dzięgiel Spółka Jawna

  VER-TEL E. Janicka K. Dzięgiel Spółka Jawna

  TELKOMTOR to sklep i serwis telefonów komórkowych, laptopów, tabletów i nawigacji GPS. Zajmujemy się wszystkimi dostępnymi markami na rynku ( APPLE, SAMSUNG, NOKIA, HTC, SONY ERICSSON, SONY, LG, MOTOROLA, BLACKBERRY, ZTE, HUAWEI, HP, ASUS, ACER, DELL, IBM, LENOVO, SONY, TOSHIBA ). Naszą firmę tworzy zespół doświadczonych specjalistów, który gwarantuje pełny profesjonalizm.

  Pracujemy przy użyciu najnowocześniejszego sprzętu i oprogramowania. Żadne usterki nie są dla nas tajemnicą. Jesteśmy w stanie naprawić i odblokować 99% telefonów na rynku Oferujemy możliwość napraw, oryginalnymi i zamiennymi częściami. Prowadzimy skup nowych i używanych telefonów komórkowych, tabletów i komputerów przenośnych.

  Jesteśmy jednym z największych sklepów zajmujących się branżą GSM w Toruniu. Posiadamy bardzo dobrze wyposażony serwis oraz duże doświadczenie. Cenimy czas i portfel klienta, starając się, aby każda usługa trwała jak najkrócej i była atrakcyjna cenowo, w stosunku do konkurencji. Zapraszamy do zakupów w sklepie internetowym oraz stacjonarnym w Toruniu.

  www.ver-tel.pl

 • Gęsia Szyja
 • Osiedle 4 Pory Roku

  Osiedle 4 Pory Roku

  Osiedle 4 Pory Roku dołączyło do grona sponsorów Twarde Pierniki Junior. Jest to inwestycja realizowana przez APRO Investment (@AproInvestment) w lewobrzeżnej części Torunia, oferująca nowe mieszkania dla ludzi lubiących aktywny tryb życia.

  To osiedle, które w każdym sezonie ma cieszyć swoich mieszkańców. O każdej porze roku odpowiednie partie roślinności, projektowane w spójną całość, rozwiną swoją paletę kolorów. Byliny, jako podstawowe elementy, zaprojektowane w formie "rzek" przepływających przez kolejne etapy inwestycji, staną się ich łącznikiem tworząc spójną całość. Właśnie te rzeki mienić się będą barwami i formami dominując przestrzeń osiedla. Aby już dziś odtworzyć planowany efekt przedstawiam w załączniku koncepcje oraz wizualizacje, które wiernie odzwierciedlają projekt zieleni - zarówno gatunki roślin, jak i ich usytuowanie.

  Architektura tego osiedla charakteryzuje się elegancką formą i spójną, stonowaną kolorystyką. W celu zapewnienia maksimum bezpieczeństwa przewidziano ogrodzenie posesji oraz monitoring. Zmotoryzowanym mieszkańcom wygodę zagwarantują miejsca postojowe i komórki lokatorskie w podziemnej hali garażowej. Dodatkowo w kondygnacji podziemnej znajdować się będą bardzo duże pomieszczenia wózkowni / rowerowni. Budynki zostały wyposażone w każdej z klatek w windy od poziomu parkingu podziemnego.

  OSIEDLE 4 PORY ROKU – Z NATURY DO MIESZKANIA

  http://osiedle4poryroku.pl/

 • BHP Więźniak

  BHP Więźniak

  (...)

  http://bhp-wieźniak.pl/

 • Ortopedio Sp. z o.o.

  Ortopedio Sp. z o.o.

  (...)

  https://www.ortopedio.pl/

 • Wydawnictwo Adam Marszałek

  Wydawnictwo Adam Marszałek

  Wydawnictwo Adam Marszałek jest liderem rynku wydawniczego w Polsce. Działamy od października 1990 roku, przez kolejne 22 lata naszą pracą kierował założyciel dr Adam Marszałek. Obecnie funkcję prezesa pełni jego córka prof. dr hab. Joanna Marszałek-Kawa, łącząca biznes z aktywną karierą naukową. Nasze Wydawnictwo jest filarem międzynarodowego holdingu Marszałek Publishing Group, w którego skład wchodzą również: Time Marszałek Group, Wydawnictwo Naukowe GRADO.

  Rocznie publikujemy ponad 400 książek. Od prawie trzech dekad promujemy literaturę naukową i popularnonaukową, poezję i beletrystykę. Upowszechniamy osiągnięcia polskich badaczy i dzieła pisarzy. Dzięki nam ich praca dociera do tysięcy czytelników w kraju i za granicą. Dzięki nim nasza oferta wydawnicza zainteresuje nawet najbardziej wymagającego czytelnika.

  Naszą specjalnością są publikacje z zakresu nauk humanistycznych i społecznych. Jesteśmy wiodącym wydawcą książek poświęconych politologii, stosunkom międzynarodowym, bezpieczeństwu, pedagogice, edukacji międzykulturowej, komunikacji społecznej, socjologii, antropologii, historii, filozofii, literaturoznawstwu, filologii oraz ekonomii i zarządzaniu. Współpracują z nami autorzy z całej Polski i innych krajów, w szczególności azjatyckich. Wspólne projekty z największymi wydawnictwami chińskimi pozwalają nam zaprezentować czytelnikom unikalne książki wybitnych autorów z Azji Wschodniej. Nasza seria Biblioteka Azji i Pacyfiku jest niepowtarzalnym przedsięwzięciem, które promuje w Polsce wiedzę o tym szczególnie ważnym dla współczesnego świata regionie. Blisko współpracujemy także z ośrodkami naukowymi w Azji Centralnej i na Kaukazie, co pozwala nam wzbogacać ofertę o kolejne wyjątkowe pozycje.

  Wydawnictwo Adam Marszałek jest cenione w Polsce i za granicą. Wciąż rośnie liczba publikowanych przez nas książek obcojęzycznych w językach: angielskim, francuskim, rosyjskim, ukraińskim, włoskim, norweskim, macedońskim oraz chińskim. Nasze publikacje znajdują się w kolekcjach najważniejszych bibliotek na świecie oraz są chętnie kupowane przez czytelników w kraju i za granicą. Od lat realizujemy wspólne projekty z przedstawicielstwami dyplomatycznymi innych państw w naszym kraju, nie tylko budując renomę naszej oficyny, ale także tworząc przyjazny wizerunek Polski na świecie. Międzynarodowe sukcesy naszych autorów napawają nas dumą.

  Publikowane przez nas książki zyskują bardzo dobre oceny zarówno czytelników, jak i krytyków czy recenzentów. Docenione zostały przez kapituły Nagrody „Przeglądu Wschodniego”, Nagród Historycznych „Polityki” czy Nagrody Literackiej im. Władysława Reymonta. Ich autorzy zostali uhonorowani licznymi medalami i odznaczeniami. W ostatnich latach nasze Wydawnictwo docenione zostało także Nagrodą Rządu Chińskiej Republiki Ludowej „The Special Book Award of China”, Medalem Marszałka Województwa Kujawsko-Pomorskiego „Unitas Durat Palatinatus Cuiaviano-Pomeraniensis”, Medalem „Za Zasługi dla Miasta Torunia” na wstędze, Medalem „Thorunium” Prezydenta Miasta Torunia, Nagrodą im. Jarosława Iwaszkiewicza za upowszechnianie literatury współczesnej, Honorowym Wielkim Splendorem Teatru Polskiego Radia oraz Nagrodą Honorową Stowarzyszenia Współpracy Polska–Wschód „Mickiewicz–Puszkin” za wybitne zasługi w rozwijaniu współpracy międzynarodowej.

  Oprócz bogatej oferty książek publikujemy także 24 czasopisma naukowe i popularnonaukowe. Są one wysoko oceniane przez polskie Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego oraz instytucje zagraniczne. Świadczy o tym międzynarodowa renoma takich tytułów, jak: „The New Educational Review”, „Polish Political Science Yearbook” czy „Kultura i Edukacja”. Dynamicznie rozwijają się też inne periodyki, na przykład: „Nowa Polityka Wschodnia”, „Przegląd Prawa Konstytucyjnego”, „Studia Orientalne” oraz „Athenaeum. Polskie Studia Politologiczne”.

  Wydawnictwo Adam Marszałek to wysoka jakość, atrakcyjna oferta, nowoczesne rozwiązania i międzynarodowe uznanie. Od prawie trzech dekad promujemy polską naukę i literaturę oraz upowszechniamy w Polsce osiągnięcia autorów zagranicznych. Podstawą naszego sukcesu jest szeroki wybór książek. Jesteśmy przekonani, że wzbudzą one Państwa zainteresowanie.

   

  http://marszalek.com.pl/

 • Restaurcja włoska AZZURRO

  Restaurcja włoska AZZURRO

  Restauracje Azzurro to miejsca, w których można poznać smaki prawdziwej Italii. Potrawy przygotowywane są z wykorzystaniem włoskich receptur i oryginalnych produktów.  W menu Restuaracji można zaleźć najlepszą pizzę w mieście, klasyczne pasty, sałatki, włoskie dania obiadowe i duży wybór ryb i owoców morza. Potrawy dostępne są również w ofercie na wynos i dowóz. Polecamy także cykliczne wieczory tematyczne, w czasie których prezentowane są potrawy pochodzące z rozmaitych regionów świata. Dla maluchów organizowane są warsztaty robienia pizzy - KIDS PIZZA FACTORY. W ostatnim czasie właściciele Restauracji AZZURRO rozszerzyli zakres swoich usług również o obsługę cateringową. Na meczach Twardych Pierników często można wygrać voucher na kolację dla dwojga w Restauracji AZZURRO.

  Szczegóły na stronie internetowej WWW i na profilu na Facebooku.

   

  http://azzurro-restauracja.pl/

 • Kancelaria Prawno-Podatkowa FOCUS sp. z o.o.

  Kancelaria Prawno-Podatkowa FOCUS sp. z o.o.

  Kancelaria FOCUS powstała w 1998r. jako spółka cywilna. Z powodu dynamicznego rozwoju nastąpiło przekształcenie w spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością. Zatrudniamy  osoby posiadające wyższe wykształcenie kierunkowe oraz kilkunastoletnie doświadczenie w księgowości. Przez 20 lat działalności firma zdobyła uznanie na rynku usług finansowo - księgowych.

  Posiadamy licencję Ministra Finansów oraz obowiązkowe ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej.

  Dzięki fachowej wiedzy, doświadczeniu i systematycznemu podnoszeniu kwalifikacji wiele firm jest z nami związanych od początku działalności.

  Szeroka oferta usług pozwala zaspokoić najwyższe i również niestandardowe wymagania Klientów. Obsługujemy łącznie 140 firm z terenu całej Polski, jak również z zagranicy (między innymi z Holandii, Turcji, Niemiec, Wielkiej Brytanii, Iranu, Francji i Belgii).
  Naszymi Klientami są firmy produkcyjne, usługowe i handlowe z branży motoryzacyjnej, paliwowej, przetwórstwa tworzyw sztucznych, produkcji wyrobów alkoholowych, budowlanej czy produkcji zielonej energii.
  Szczycimy się współpracą między innymi z największym w regionie dostawcą artykułów biurowych, lokalną siecią paliw czy też producentem znanej w regionie wódki.

  Posiadamy najnowocześniejsze i najbezpieczniejsze systemy informatyczne.

  Zapewniamy Święty Spokój Podatkowy. 

  https://www.biurofokus.pl/

 • JOMA

Program lojalnościowy

Czytaj więcej

Najbliższy mecz

vs
20.01.2019 19:00
Arena Toruń
Kup bilet

Zaloguj się do strefy kibica Twardych Pierników

i uzyskaj dostęp do ekskluzywnych materiałów wideo, zdjęć, sklepu kibica, voucherów oraz ofert specjalnych od naszych partnerów.

Zarejestruj się teraz

Partnerzy

 • Krajowa Spółka Cukrowa S.A.
 • Miasto Toruń
 • Toruńskie Zakłady Graficzne Zapolex Sp. z o.o.
 • Gabinety dentystyczne Bellastoma
 • NZOZ REMEDIS SP. Z O.O.
 • Przedsiębiorstwo Budownictwa Drogowo-Inżynieryjnego Spółka Akcyjna
 • Studio Druku Kartel Press S.A.
 • Auto Reve Sp. z o.o.
 • NOMET Sp. z o.o.
 • GP People Sp. z o.o.
 • SIDEN Systemy Informatyczne Doradztwo Energetyka Sp. z o.o.
 • SGB Bank Spółdzielczy w Toruniu
 • APATOR S.A.
 • DACSA POLSKA Sp. z o.o.
 • WUTEH S.A. Fabryka Mebli Biurowych
 • ARRIVA RP Sp. z o.o
 • Radio System
 • VICIM Poland Sp. z o.o.
 • Autoandreas sp. z o.o. sp. k.
 • Intermarche Toruń,ul. Ugory 4
 • JAWOR Sp. z o.o.
 • ALTOM FABRYKA OKIEN Sp. z o.o.
 • Toruńskie Przedsiębiorstwo Budownictwa Przemysłowego PRZEMYSŁÓWKA sp. z o.o.
 • SEBAN sp. z o.o.
 • Professional Fitness Food
 • ANIRO Sp. z o.o.
 • Studio Podłóg ABLUX
 • Uzdrowisko Wieniec Sp. z o.o.
 • Kopel Sp. z o.o.
 • Blackroll
 • DONORIA S.A.
 • Województwo Kujawsko-Pomorskie
 • Olender
 • Combinath Sp.j. Nath M.E.
 • EIB S.A.
 • Restauracja Jan Olbracht
 • VER-TEL E. Janicka K. Dzięgiel Spółka Jawna
 • Gęsia Szyja
 • Osiedle 4 Pory Roku
 • BHP Więźniak
 • Ortopedio Sp. z o.o.
 • Wydawnictwo Adam Marszałek
 • Restaurcja włoska AZZURRO
 • Kancelaria Prawno-Podatkowa FOCUS sp. z o.o.
 • Studio Fryzjerskie WIZARD
 • NEUCA S.A.
 • GFT Inteligentny Dom
 • Cukiernia Lenkiewicz
 • F.H.U. Dorator Dorota Czachowska EPAKA.PL
 • Bella Line Wellness Centrum
 • Marwit Sp. z o.o.
 • Mionetto
 • Pralnia Wodno-Chemiczna
 • Hotel Nicolaus
 • Decathlon Toruń Copernicus
 • Widelec Grill & Bar
 • Beauty Medica
 • Dual Polska Sp. z o.o.
 • Stars
 • Noa Fashion
 • TV Toruń
 • Basketboom
 • Red Cow Studio
 • Hotel Mercure Toruń Centrum
 • Taxi Puls
 • Program Absolwent UMK
 • Hotel FIlmar
 • Młodzieżowa Spółdzielnia Mieszkaniowa

Sponsor techniczny

 • JOMA

Patronat medialny

 • Portal ChilliTorun.PL
 • Dzień Dobry Toruń
 • Radio GRA