Twarde pierniki

Logowanie

Nie pamiętam hasła
Nie mam konta w strefie kibica,
chcę się zarejestrować

Zapomniane hasło

Rejestracja

Zaufali nam

 • Miasto Toruń

  Miasto Toruń

  Toruń – położony w województwie kujawsko-pomorskim – jest jednym z najstarszych miast Polski (blisko 800-letnim) oraz dużym ośrodkiem naukowym i turystycznym. W 1997 r. toruński zespół staromiejski wpisano na Listę Światowego Dziedzictwa Kulturowego UNESCO.

  http://www.torun.pl/pl/

 • Arriva Polska

  Arriva Polska

  W Polsce Arriva RP to pierwszy prywatny pasażerski przewoźnik kolejowy świadczący usługi na masową skalę. Wieloletnie doświadczenie Arriva w transporcie publicznym na rynkach europejskich zaowocowało w 2007 roku zwycięstwem w przetargu na wykonywanie przewozów obejmujących linie spalinowe w województwie kujawsko-pomorskim. Obecnie Arriva realizuje blisko 50% połączeń pasażerskich w tym regionie, obsługuje 100 przystanków i stacji oraz wykonuje 2,6 miliona pociągo-kilometrów. W dyspozycji Arriva znajdują się 37 pojazdy szynowe, utrzymywane w bazie w Nowej Wsi Wielkiej. Firma zatrudnia ponad 200 osób.

  W ramach swojej 15-letniej działalności Arriva zainwestowała 127 mln złotych, wyłącznie ze środków własnych, w pozyskanie i utrzymanie taboru oraz zapewnienie wysokiego standardu usług dla pasażerów. Fundamentem działania przewoźnika jest jakość i efektywność świadczonych usług, bezpieczeństwo klientów i pracowników oraz uczestniczenie w życiu społeczności. To co wyróżnia spółkę to wysoka jakość oferowana podróżnym. Zadowolenie pasażerów potwierdzają wyniki corocznych ankiet, gdzie podróżni wysoko oceniają jakość usług Arriva, w tym punktualność, częstotliwość, niezawodność, czystość, bezpieczeństwo, wygodę pociągów oraz w szczególności jakość obsługi.

  Od początku swojego funkcjonowania, Arriva podejmuje też ponadstandardowe działania mające na celu promowanie transportu zbiorowego, między innymi były to wakacyjna reaktywacja połączeń do Ciechocinka, współfinansowanie budowy Bike&Ride w miejscowości Świekatowo czy obsługa festiwalu Pol'and'Rock dla mieszkańców województwa kujawsko- pomorskiego. Obecnie firma jest sponsorem tytularnym drużyny koszykówki Arriva Twarde Pierniki Toruń.

   

   

   

   

   

  Opierając się na doświadczeniach w Europie i dążąc do rozwoju spółka uczestniczyła w innowacyjnych przedsięwzięciach transportowych takich jak np. połączenia transgraniczne. Arriva w Polsce oferuje ponadto wynajem taboru, a także usługę utrzymania pojazdów trakcyjnych. W zakresie wynajmu pojazdów, oferuje autobusy szynowe o wysokim standardzie podróżowania i niskim zużyciu paliwa tj. SA134 czy MR/MRD. W ramach utrzymania pojazdów spółka, dysponuje dwiema halami z czterema torami o długości 60 m, gdzie realizuje przeglądy i naprawy pojazdów trakcyjnych od P1 do P4.

  Celem przewoźnika na najbliższe lata jest kontynuowanie realizacji przewozów kolejowych na najwyższym poziomie oraz skorzystanie z otwierających się możliwości rozwojowych.

   

  https://arriva.pl/

 • Krajowa Grupa Spożywcza S.A.

  Krajowa Grupa Spożywcza S.A.

  Krajowa Grupa Spożywcza S.A. jest polskim producentem żywności o strategicznym znaczeniu dla bezpieczeństwa żywnościowego kraju. Zarówno spółki z Grupy Kapitałowej Krajowej Grupy Spożywczej S.A., jak i oddziały tej firmy, mają długą, bo sięgającą ponad sto lat, tradycję na rodzimym rynku. Siłą napędową Krajowej Grupy Spożywczej S.A. są ludzie, ich doświadczenie, zrównoważone działania z naturą oraz śmiałe spojrzenie w przyszłość. Spółka kładzie nacisk na nowoczesność i innowacyjność. Jej produkty trafiają zarówno do małych, lokalnych sklepów, jak i największych sieci handlowych w kraju, zyskują również zaufanie światowych koncernów spożywczych, chemicznych oraz farmaceutycznych.

  https://www.polski-cukier.pl/

 • ONDE S.A.

  ONDE S.A.

  ONDE SA jest czołowym generalnym wykonawcą farm wiatrowych i fotowoltaicznych w Polsce, zaangażowanym w budowę niemal 60 % farm wiatrowych i ponad 10 % farm fotowoltaicznych, będących beneficjentami aukcji rozstrzygniętych w 2019 roku. Farmy wiatrowe i fotowoltaiczne zrealizowane przez ONDE produkują niemal 3 GW zielonej energii.

  Specjalistyczna wiedza, innowacyjne spojrzenie, własne biuro projektowe, wysokie standardy bezpieczeństwa oraz kilkunastoletnie doświadczenie w realizacji projektów dla przemysłu i energetyki, czyni ONDE zaufanym i wiarygodnym partnerem w obszarze odnawialnych źródeł energii.

  ONDE jest trzecią firmą z Torunia i drugą największą z branży OZE, obecną na głównym parkiecie GPW. 

  ONDE jest częścią Grupy kapitałowej ERBUD - jednej z największych polskich grup budowlanych.

   

  https://onde.pl/

 • Mercedes-Benz Auto Frelik
 • Auto Andreas

  Auto Andreas

  (...)

  https://www.autoandreas.pl/

 • Apteo

  Apteo

  (...)

  https://www.apteo.pl/

 • NOMET Sp. z o.o.

  NOMET Sp. z o.o.

  Polski producent i lider na rynku akcesoriów dla przemysłu meblarskiego oferujący wyroby wyłącznie własnej produkcji: uchwyty, gałki, wieszaki, klamki, kosze cargo.

  http://www.nomet.pl/

 • ANIRO Sp. z o.o.

  ANIRO Sp. z o.o.

  Od pomysłu po uznanie klientów

  Koncepcja – projekt – realizacja - serwis – tak najkrócej można opisać sposób działania pracowników ANIRO, która od ponad 35 lat wspiera polski rynek automatyki przemysłowej i elektrotechniki. Przez ten okres, przedsiębiorstwo zyskało uznanie wielu klientów, a zarządzający firmą mogą pochwalić się wykonaniem ponad tysiąca aplikacji inżynierskich o różnym stopniu zaawansowania. Zdobyte doświadczenie oraz owocna współpraca z kontrahentami sprawiły, że produkty ANIRO są wykorzystywane w wielu branżach, m.in.: papierniczej, tekstylnej, hutniczej, chemicznej, drzewnej, przetwórstwa i obróbki materiałów, modernizacji maszyn.

  Ponad 35 lat ciągłego rozwoju
  ANIRO ma swoją centralną siedzibę w Toruniu, natomiast dysponuje jeszcze biurem handlowym we Wrocławiu i na biurem na Śląsku. Firma powstała w 1985 r., pod szyldem Pracownia Zastosowań Elektroniki ANIRO, z biegiem czasu nazwę skrócono. Jej założycielem był Andrzej Liksza, który nadal jest aktywnym członkiem zespołu. Od początku istnienia przedsiębiorstwo świadczy usługi z zakresu elektroniki i elektrotechniki. Kolejne lata przyniosły rozwój zakładu, ponieważ wprowadzono działalność handlową polegającą na dystrybucji wytworów jednej ze znanych niemieckich marek z branży automatyki. Decyzja o poszerzeniu zakresu aktywności była bardzo słuszna, gdyż ANIRO nawiązało współpracę z koreańskim LG (LS Electric od 2006 r.), która nieprzerwanie trwa do dzisiaj. Ponadto w ofercie znalazły się również  kompleksowe prace elektryczne i instalacyjne na obiektach oraz przenoszenie całych ciągów technologicznych i linii produkcyjnych. Pracownicy na swoim koncie mają ogrom nowoczesnych realizacji z zakresu systemów automatyki przemysłowej. Z wielu warto wymienić np. układ kontroli ruchu największego radioteleskopu w Europie, który jest zlokalizowany pod Toruniem. Zarządzający firmą przyznają, że są dumni z ludzi, którzy ją tworzą zgodnie z filozofią ANIRO. Zakłada ona, że podejście handlowe nie może być kluczowym aspektem funkcjonowania podmiotu w branży elektrotechnicznej. Taka taktyka wzmacnia wiarygodność i buduje pozytywne relacje między kontrahentami. 

  Siła produkcji i montażu
  Działalność inżynierska odznacza się bardzo wysokim poziomem produkcji, który jest zagwarantowany przez wykorzystywanie podzespołów wszystkich światowych marek. Niezbędne narzędzia i maszyny oraz pewność dostawy materiałów od kooperantów zapewniają precyzję wykonania. Jak wygląda praca sektorów? Dział montażu szaf sterowniczych prefabrykuje rozdzielnie i szafy sterownicze do układów automatyki i rozdziału energii na bazie projektów stworzonych przez inżynierów lub powierzonych przez klientów. Wytworzenie towarów to jedna strona medalu, druga również istotna to montaż. ANIRO może pochwalić się wykształconą kadrą montażystów, którzy swoje umiejętności poszerzali m.in. w niemieckich zakładach. Podnoszenie kwalifikacji zaowocowało przeniesieniem najwyższych standardów uznawanych w Europie na rozdzielnie i szafy sterownicze schodzące z linii produkcyjnych przedsiębiorstwa z Torunia. 

  Strategia produktu
  Najlepszą reklamą dla każdego biznesu są wysokiej jakości produkty. Firma ANIRO w branży jest znana głównie z przemienników częstotliwości (zwanych falownikami) oraz z dystrybucji towarów LS Electric. W ciągu 15 lat wyrosła ona na lidera sprzedaży tych urządzeń na polskim rynku. Właściciele przedsiębiorstwa nie skupiają się tylko na tych wyrobach, gdyż zależy im na ciągłym poszerzaniu oferty. Dlatego ich zdaniem duży potencjał tkwi również m.in.: w aparaturze niskiego napięcia LS, sterownikach PLC, systemach wizualizacji oraz najszybciej rozwijającą się gałęzią produktów związanych jakością energii elektrycznej tj. filtry aktywne i kompensatory mocy biernej. Strategia ANIRO zakłada, że każdy produkt, czy urządzenie jest tak samo ważne, to co je różni to poziom sprzedaży w danym okresie. Patrząc z perspektywy progresji, każdy dział ma przyporządkowane działania, które mają przynieść oczekiwanie rezultaty. Realny plan pomaga pracownikom w danej chwili traktować swoją aktywność zawodową jako najważniejszą. 

  Sukces to stała praca zespołu
  Ta przemyślana strategia wraz z ciężką pracą i chęcią szukania nowych rozwiązań przyczyniła się do silnej pozycji i osiągania kolejnych sukcesów. Konsekwentna realizacja celów przez pracowite osoby, pozytywne relacje z klientami oraz posiadana wiedza i odważne, wizjonerskie decyzje właściciela sprawiły, że ANIRO cieszy się dużym zaufaniem odbiorców. Na uznanie klientów trzeba ciągle pracować i dlatego firma stale wdraża nowe pomysły, aby usprawnić działania i sprzedaż. Do takich udogodnień zaliczymy np. dostawę w ciągu 24 godzin lub just in time dla części kupujących, świadczenie kompleksowych serwisów parku technologicznego. Rozwój na przestrzeni lat, to główny powód do dumy. Ten rozkwit nie byłby możliwy bez ludzi pracujących według określonych standardów. Oni również są bardzo istotnym ogniwem, które daje poczucie satysfakcji. Kadra zarządzająca osiąganie sukcesów rozumie jak stały proces, bo uważa że jeszcze wiele przed nimi. 

  Klient motywuje
  W relacjach z klientami pracownicy firmy najpierw występują w roli inżyniera i doradcy, a następnie w roli sprzedawcy. Dla przedsiębiorstwa ogromną wartością są odbiorcy, z którymi współpraca trwa już kilka lat, a łączące ich relacje można określić jako przyjacielskie. Klient ma ogromne znaczenie w funkcjonowaniu zakładu pracy, ponieważ to on wyznacza standardy działania i sprawia, że podmiot gospodarczy dąży do dopasowania się do oczekiwań wymagających zleceniodawców. W tym celu nie można zapomnieć o ciągłych szkoleniach, szukaniu innowacyjnych rozwiązań oraz o udoskonalaniu oferowanych produktów. W branży automatyki i elektrotechniki podejście stricte handlowe nie zdaje egzaminu.

  http://aniro.pl

 • Województwo Kujawsko-Pomorskie

  Województwo Kujawsko-Pomorskie

  ...

  https://kujawsko-pomorskie.pl/

 • Apteline

  Apteline

  ...

  http://www.apteline.pl

 • Gastroparts
 • Apro Investment

  Apro Investment

  (...)

  http://www.apro.com.pl/

 • Nicolaus Bank

  Nicolaus Bank

  Nicolaus Bank działa na rynku finansowym od ponad 140 lat i każdego dnia nieustannie pracuje nad tym, abyś jako Klient czuł się swobodnie i komfortowo – a przede wszystkim znalazł odpowiedź na wszystkie swoje potrzeby finansowe. Tak, jak Mikołaj Kopernik zmienił sposób postrzegania świata, sytuując w jego centrum słońce, tak w Nicolaus Bank najlepsi specjaliści koncentrują wszystkie swoje działania wokół swoich Klientów. To właśnie dla Ciebie tworzą wygodne i spersonalizowane rozwiązania do codziennego bankowania, zarządzania domowym budżetem czy kapitałem Twojej firmy. 

  Obok przystępnego doradztwa i życzliwych relacji, znajdziesz u nas wygodne i nowoczesne usługi bankowe. Chcemy, byś już dziś korzystał na co dzień z dostępnych internetowych i mobilnych rozwiązań. Ciesz się nadal bliskością naszego banku, a my będziemy dbali o Twój komfort i bezpieczeństwo. 

  Nicolaus Bank to bankowość na Twojej orbicie – zaskakująco łatwa, bliska i przystępna – a z roku na rok będzie coraz lepsza!

  Nicolaus Bank to Pierwszy w Polsce Bank w chmurze, który przeniósł swoje zasoby informatyczne do chmury obliczeniowej – więcej o tym procesie poczytaj tutaj www.bankwchmurze.pl 
  Sprawdź jakie możliwości oferuje Nicolaus Bank oraz znajdź więcej informacji o naszym Partnerze na stronie www.nicolausbank.pl

  https://nicolausbank.pl/

 • Dacsa Polska Sp. z o.o.

  Dacsa Polska Sp. z o.o.

  (...)

  https://www.dacsa.com/

 • El-Mik Mariusz Kozłowski

  El-Mik Mariusz Kozłowski

  (...)

  https://www.facebook.com/elmiktorun/

 • Hurtownie Elektryczne Kopel Sp. z o.o.

  Hurtownie Elektryczne Kopel Sp. z o.o.

  Kompleks hurtowni KOPEL rozpoczął działalność handlową w 1988 roku w Toruniu. Od początku firma stawiała sprawę jasno - "Naszym celem jest być lepszym od konkurencji."

  Od tamtej pory pracy zespołu przyświeca hasło – sprostać wyzwaniom, jakie niesie ze sobą wolny rynek. Wszelkie działania zostały podporządkowane temu, aby pozyskane przez nas środki były w zdecydowanej części reinwestowane, co pozwoliło nam na dynamiczny rozwój. KOPEL z rodzinnej firmy stała się nowoczesną, wielooddziałową hurtownią.

  W czerwcu 2001 roku spółka z ograniczoną odpowiedzialnością KOPEL Hurtownie Elektryczne z kapitałem zakładowym w wysokości 500.000,00 zł przejęła działalność handlową H.A.E. "Kopel-Kooperacja" s.c. Prezesem Zarządu nowo powstałej Spółki został Zbigniew Srokowski. Główna siedziba H.E. KOPEL Sp. z o.o. znajduje się w Toruniu przy ul. Polnej 107.

  W obecnej chwili Hurtownie Elektryczne KOPEL Sp. z o.o. posiadają na terenie Polski dwadzieścia osiem oddziałów: dwa w Toruniu, w Bydgoszczy, Bytowie, Chojnicach, Częstochowie, Elblągu, dwa w Gdańsku, Gdyni, Głogowie, Gostyninie, Grudziądzu, Katowicach, Koninie, Koszalinie, Nowej Soli, Poznaniu, Rumii, Rzeszowie, Stalowej Woli, Strykowie, Tarnobrzegu, Warszawie, Wrocławiu, Zamościu i Zielonej Górze. 

  Dalej zamierzamy się rozwijać otwierając kolejne hurtownie KOPEL

  http://www.kopel.pl

 • Jawor
 • Pacio - wiercenie studni głębinowych

  Pacio - wiercenie studni głębinowych

  esteśmy firmą rodzinną. Działalność zapoczątkował Jan Paciorek w 1973r..
  Obecnie jesteśmy jedną z największych firm w tej branży w Polsce. Nasze
  osiągnięcia to 1860 wywierconych studni głębinowych i ponad 680 abisyńskich.
  Zajmujemy się:

  • wierceniem studni głębinowych
  • wiercenie studni przydomowych
  • odwiertami badawczo - geologicznymi
  • wierceniem studni instalacyjnych
  • likwidacją i demontażem studni głębinowych
  • wymianą i sprzedażą pomp głębinowych
  • sprzedażą rur stalowych, osłonowych, gwintowanych.

  Studnie głębinowe wiercimy metodą udarową. Jest to naturalnie prowadzony
  odwiert, co daje krystaliczną jakość wody. Żywotność takiej studni wynosi nawet
  do dwóch pokoleń.

  CIEKAWOSTKI
  Najstarsze studnie działające do dziś mają ponad 40 lat i nadal prosperują. Co siódma działająca studnia ma więcej niż 30 lat, a co trzecia 25 lat i ten wynik ciągle się poprawia. Średnia wydajność studni głębinowych, które wywierciliśmy to 36m3/h

  http://crtig.com/

 • EIB
 • Remedis

  Remedis

  (...)

  https://www.remedis.pl/

 • Partnerzy Budowlani

  Partnerzy Budowlani

  Jesteśmy firmą o wieloletnim doświadczeniu .Wyróżnia nas indywidualne podejście do klienta oraz wysoka jakość obsługi .Specjalizujemy się w sprzedaży hurtowej oraz detalicznej . Współpracujemy z renomowanymi producentami . Przyjdż i zostań naszym Partnerem Budowlanym . Zapraszamy do kontaktu Toruń ul. Polna 150

  https://partnerzybudowlani.pl/

 • Clean Way

  Clean Way

  Pomagamy w utrzymaniu czystości w każdej branży. Ponad 3000 profesjonalnych produktów. Środki czystości, materiały eksploatacyjne, systemy dozujące oraz urządzenia i maszyny czyszczące. Zadbaj o wyższy standard higieny!

  https://cleanway.pl/

 • PAWO Moda Męska Toruń

  PAWO Moda Męska Toruń

  Marka PAWO to od wielu lat synonim dobrego stylu i elegancji. Naszą pasją jest kształtowanie inspirującego i wyjątkowego wizerunku Klienta.
  Dzięki zdobytemu doświadczeniu, cały czas rozwijamy się i wychodzimy naprzeciw zróżnicowanym potrzebom Klientów.
  Nasz szeroki asortyment odzieży męskiej to m.in. garnitury, marynarki, koszule, spodnie, kurtki, płaszcze, itp.
  W kolekcjach stawiamy na odzież biznesową, okazjonalną, jak i na smart casual.
  Stylizacje przygotowywane przez Doradców Wizerunku PAWO cieszą się uznaniem mieszkańców Torunia i okolic.
  Wyglądaj i czuj się wyjątkowo z PAWO.

  https://pawo.pl/

 • Restauracja Esencja

  Restauracja Esencja

  ...

  https://esencja-restauracja.pl/

 • Restauracja Piernicova

  Restauracja Piernicova

  ...

  https://piernicova.pl/

 • Uzdrowisko Wieniec Sp. z o.o.

  Uzdrowisko Wieniec Sp. z o.o.

  Nasze hasło przewodnie - „Jest woda i … jest Selenka” doskonale oddaje wyjątkowy charakter produkowanej przez Uzdrowisko Wieniec. naturalnej średniozmineralizowanej wody mineralnej, która jako jedna z niewielu posiada w swoim składzie unikatowy selen – zwany „pierwiastkiem życia”, który dodatnio wpływa na urodę, opóźniając proces starzenia i utrzymując tkanki w młodzieńczej elastyczności mając korzystny wpływ na nasze siły witalne. Pierwiastek ten jest również pomocny w stanach wyczerpania, apatii oraz sytuacjach stresowych. Wydobywana i butelkowana w strefie uzdrowiskowej bogata także w lit, magnez, wapń, potas i stanowi konieczne uzupełnienie minerałów niezbędnych do codziennego życia każdego z nas. 

  Uzdrowisko Wieniec-Zdrój będzie zaopatrywało nasz klub – pierwszy zespół oraz grupy młodzieżowe, w naturalną wodę mineralną Selenka Wieniec Zdrój wydobywaną ze źródła studni głębinowej w Wieńcu Zdroju na Kujawach w miejscowości uzdrowiskowej od 1923  roku.

  http://woda-selenka.pl/

 • Kolejowy Szpital Uzdrowiskowy

  Kolejowy Szpital Uzdrowiskowy

  ...

  https://ksuc.pl/

 • Betonuj.pl

  Betonuj.pl

  ...

  https://www.betonuj.pl/

 • Wydawnictwo Adam Marszałek

  Wydawnictwo Adam Marszałek

  Wydawnictwo Adam Marszałek jest liderem rynku wydawniczego w Polsce. Działamy od października 1990 roku, przez kolejne 22 lata naszą pracą kierował założyciel dr Adam Marszałek. Obecnie funkcję prezesa pełni jego córka prof. dr hab. Joanna Marszałek-Kawa, łącząca biznes z aktywną karierą naukową. Nasze Wydawnictwo jest filarem międzynarodowego holdingu Marszałek Publishing Group.
  W ramach holdingu MPG rocznie publikujemy ponad 400 książek. Od trzech dekad promujemy literaturę naukową i popularnonaukową, poezję i beletrystykę. Upowszechniamy osiągnięcia polskich badaczy i dzieła pisarzy. Dzięki nam ich praca dociera do tysięcy czytelników w kraju i za granicą. Dzięki nim nasza oferta wydawnicza zainteresuje nawet najbardziej wymagającego czytelnika.

  Naszą specjalnością są publikacje z zakresu nauk humanistycznych i społecznych. Jesteśmy wiodącym wydawcą książek poświęconych politologii, stosunkom międzynarodowym, bezpieczeństwu, pedagogice, edukacji międzykulturowej, komunikacji społecznej, socjologii, antropologii, historii, filozofii, literaturoznawstwu, filologii oraz ekonomii i zarządzaniu. Współpracują z nami autorzy z całej Polski i innych krajów, w szczególności azjatyckich. Wspólne projekty z największymi wydawnictwami chińskimi pozwalają nam zaprezentować czytelnikom unikalne książki wybitnych autorów z Azji Wschodniej.

  Wydawnictwo Adam Marszałek to wysoka jakość, atrakcyjna oferta, nowoczesne rozwiązania i międzynarodowe uznanie. Od trzech dekad promujemy polską naukę i literaturę oraz upowszechniamy w Polsce osiągnięcia autorów zagranicznych. Podstawą naszego sukcesu jest szeroki wybór książek. Jesteśmy przekonani, że wzbudzą one Państwa zainteresowanie.

  https://marszalek.com.pl/

 • Gołaś Bikes

  Gołaś Bikes

  (...)

  https://gbikes.pl/

 • Biurfol
 • Seban
 • Torimpex

  Torimpex

  ...

  https://torimpex.pl/

 • Widelec

  Widelec

  (...)

  http://www.widelec.is/

 • Krutoy Lounge

  Krutoy Lounge

  (...)

  https://www.krutoy.pl/

 • Hotel Filmar

  Hotel Filmar

  (...)

  http://www.hotelfilmar.pl/

 • Elite Diet

  Elite Diet

  (...)

  https://elite-diet.pl/

 • TAURUS OCHRONA Group Sp. z o.o.

  TAURUS OCHRONA Group Sp. z o.o.

  Jesteśmy liderem innowacyjności w zakresie zabezpieczeń technicznych oraz ochrony osób i mienia.

  Bazujemy na innowacyjnych rozwiązaniach jak usługi vPatrol oraz vPatrol Tower, które zapewniają kompleksową ochronę 24h/7 oraz reprezentują najnowocześniejsze rozwiązania elektronicznej ochrony online.

  https://www.taurus-ochrona.pl/

 • Centrum Sportu i Rekreacji OLENDER

  Centrum Sportu i Rekreacji OLENDER

  (...)

  https://www.olender.info/

 • Bella Line Wellness Centrum

  Bella Line Wellness Centrum

  (...)

  https://bellaline.pl/

 • Henkell
 • Pralnia Wodno-Chemiczna ul. Wschodnia 67

  Pralnia Wodno-Chemiczna ul. Wschodnia 67

  (...)

  https://pl.polomap.com/toru%C5%84/36715

 • Serwis VER-TEL

  Serwis VER-TEL

  Twój telefon, tablet, laptop uległ uszkodzeniu? 
  Nie przejmuj się!
  Nasz Serwis oferuje kompleksową i profesjonalną obsługę w zakresie:
  -> Napraw stłuczonych wyświetlaczy
  -> Napraw telefonów po zalaniu
  -> Napraw płyt głównych
  -> Wymiany uszkodzonych złącz ładowania
  -> Wymiany układów BGA
  -> Instalacji oprogramowania
  -> Czyszczenia układów chłodzenia i wymiany past termo-przewodzących
  -> i wiele innych!
  Korzystamy ze specjalistycznych urządzeń: precyzyjne lutownice, termo-pęsety, mikroskopy laboratoryjne, kamera termowizyjna, zasilacze, wszelkiego rodzaju urządzenia pomiarowe oraz dedykowane schematy serwisowe.Dzięki doświadczeniu zdobytym przez lata pracy oraz tym narzędziom jesteśmy w stanie usunąć i naprawić 99% usterek.
  Na wszystkie naprawy udzielana jest gwarancja! Status naprawy zawsze możesz sprawdzić on-line 
  Ver-Tel Toruń - Serwis, któremu możesz zaufać!
   

  http://www.ver-tel.pl/

 • Azzurro
 • Jan Olbracht - Browar Staromiejski

  Jan Olbracht - Browar Staromiejski

  ...

  https://www.browar-olbracht.pl/

 • Cukiernia Lenkiewicz

  Cukiernia Lenkiewicz

  (...)

  https://lenkiewicz.net/

 • Karczma Gęsia Szyja

  Karczma Gęsia Szyja

  ..

  http://www.gesiaszyja.torun.pl/

 • Kluczowe Nieruchomości

  Kluczowe Nieruchomości

  ...

  http://kluczowe.com

 • Beauty Medica

  Beauty Medica

  (...)

  https://www.beautymedica.pl/

 • Gabinet Tlenoterapii, Pigwowa 7
 • Sala Zabaw Fikołki
 • Hair Spa no.27
 • Młodzieżowa Spółdzielnia Mieszkaniowa

  Młodzieżowa Spółdzielnia Mieszkaniowa

  Młodzieżowa Spółdzielnia Mieszkaniowa w Toruniu została założona 25.04.1958 r.
  Spółdzielnia prowadzi wielokierunkową działalność: członkowsko-mieszkaniową, inwestycyjną i społeczno-kulturalną. Posiada własną, nowoczesną telewizję kablową świadczącą usługi telekomunikacyjne na terenie miasta Torunia obsługującą zasoby własne i obce. W całym okresie swojego istnienia Spółdzielnia prowadzi działalność inwestycyjną. Naszym atutem są nowoczesne osiedla mieszkaniowe posiadające monitoring, place zabaw, boiska sportowe, zielone tereny rekreacyjne oraz parkingi. Sukcesem Młodzieżowej Spółdzielni Mieszkaniowej jest  dobra i stabilna gospodarka finansowa. Propozycje programowe w działalności społeczno-kulturalnej są zróżnicowane i dostosowane do różnego rodzaju odbiorców, zarówno ze względu na wiek uczestników, jak i zainteresowania.  
  MSM za swoją działalność była wielokrotnie nagradzana w konkursach oraz w rankingach o zasięgu ogólnopolskim i regionalnym. 

  https://www.msm.torun.pl/

 • LCM Nieruchomości

  LCM Nieruchomości

  (...)

  http://lcm24.pl/

 • Radio Gra

  Radio Gra

  (...)

  https://gra.fm/

Kup Karnet

Czytaj więcej

Najbliższy mecz

vs

Zaloguj się do strefy kibica Twardych Pierników

i uzyskaj dostęp do ekskluzywnych materiałów wideo, zdjęć, sklepu kibica, voucherów oraz ofert specjalnych od naszych partnerów.

Zarejestruj się teraz

Partnerzy - Sezon 2023/2024

 • Miasto Toruń
 • Arriva Polska
 • Krajowa Grupa Spożywcza S.A.
 • ONDE S.A.
 • Mercedes-Benz Auto Frelik
 • Auto Andreas
 • Apteo
 • NOMET Sp. z o.o.
 • ANIRO Sp. z o.o.
 • Województwo Kujawsko-Pomorskie
 • Apteline
 • Gastroparts
 • Apro Investment
 • Nicolaus Bank
 • Dacsa Polska Sp. z o.o.
 • El-Mik Mariusz Kozłowski
 • Hurtownie Elektryczne Kopel Sp. z o.o.
 • Jawor
 • Pacio - wiercenie studni głębinowych
 • EIB
 • Remedis
 • Partnerzy Budowlani
 • Clean Way
 • PAWO Moda Męska Toruń
 • Restauracja Esencja
 • Restauracja Piernicova
 • Uzdrowisko Wieniec Sp. z o.o.
 • Kolejowy Szpital Uzdrowiskowy
 • Betonuj.pl
 • Wydawnictwo Adam Marszałek
 • Gołaś Bikes
 • Biurfol
 • Seban
 • Torimpex
 • Widelec
 • Krutoy Lounge
 • Hotel Filmar
 • Elite Diet
 • TAURUS OCHRONA Group Sp. z o.o.
 • Centrum Sportu i Rekreacji OLENDER
 • Bella Line Wellness Centrum
 • Henkell
 • Pralnia Wodno-Chemiczna ul. Wschodnia 67
 • Serwis VER-TEL
 • Azzurro
 • Jan Olbracht - Browar Staromiejski
 • Cukiernia Lenkiewicz
 • Karczma Gęsia Szyja
 • Kluczowe Nieruchomości
 • Beauty Medica
 • Gabinet Tlenoterapii, Pigwowa 7
 • 7_1
 • 7_2
 • 7_3
 • Sala Zabaw Fikołki
 • Hair Spa no.27
 • Młodzieżowa Spółdzielnia Mieszkaniowa
 • LCM Nieruchomości
 • 7_8
 • 7_9
 • 7_10

Partner motoryzacyjny

Patronat medialny

 • Radio Gra