Twarde pierniki

Logowanie

Nie pamiętam hasła
Nie mam konta w strefie kibica,
chcę się zarejestrować

Zapomniane hasło

Rejestracja

Zaufali nam

 • Miasto Toruń

  Miasto Toruń

  Toruń – położony w województwie kujawsko-pomorskim – jest jednym z najstarszych miast Polski (blisko 800-letnim) oraz dużym ośrodkiem naukowym i turystycznym. W 1997 r. toruński zespół staromiejski wpisano na Listę Światowego Dziedzictwa Kulturowego UNESCO.

  http://www.torun.pl/pl/

 • Krajowa Spółka Cukrowa S.A.

  Krajowa Spółka Cukrowa S.A.

  Krajowa Spółka Cukrowa S.A. (KSC S.A.) jest największym w Polsce i ósmym, co do wielkości, producentem cukru w Europie. W skład koncernu wchodzi 7 cukrowni (Dobrzelin, Kluczewo, Krasnystaw, Kruszwica, Malbork, Nakło, Werbkowice) zlokalizowanych na terenie pięciu województw oraz zakład przetwórstwa owocowo-warzywnego „Polskie Przetwory” z siedzibą we Włocławku. Podstawowy przedmiot działalności Krajowej Spółki Cukrowej S.A. stanowi produkcja i sprzedaż cukru, handel wyrobami powstałymi w trakcie jego wytwarzania oraz przetwórstwo owocowo-warzywne.

  Spółka prowadzi kompleksowe zarządzanie archiwami firm zewnętrznych w zakresie przechowywania, archiwizowania oraz brakowania dokumentów oraz inne działalności usługowe. Centrum Archiwizacji KSC S.A. w Płocku gwarantuje profesjonalną obsługę polegającą na zarządzaniu archiwum firmowym otwartym na indywidualne potrzeby klientów.

  Odbiorcami produktów Spółki sprzedawanych pod marką „Polski Cukier” są zarówno uznane firmy polskie, jak i renomowane koncerny międzynarodowe. Budowana przez lata Grupa Kapitałowa Krajowej Spółki Cukrowej S.A. działa dzisiaj w pięciu sektorach rynku rolno-spożywczego. Podstawowym sektorem Grupy pozostaje przemysł cukrowniczy. Cztery kolejne to przemysł cukierniczy, przemysł przetwórstwa owocowo-warzywnego, przemysł zbożowo-młynarski oraz przemysł ziemniaczany. Do Grupy Kapitałowej KSC S.A. należą dzisiaj poza KSC S.A. 4 produkcyjne spółki zależne:

  • Przedsiębiorstwo Zbożowo-Młynarskie „PZZ” w Stoisławiu S.A.,

  • Fabryka Cukierków „Pszczółka” Sp. z o.o.,

  • Przedsiębiorstwo Przemysłu Ziemniaczanego Trzemeszno Sp. z o.o.,

  • Î.C.S. Moldova Zahăr S.R.L. z siedzibą w Republice Mołdawii.

   

  http://www.polski-cukier.pl/

 • Toruńskie Zakłady Graficzne Zapolex Sp. z o.o.

  Toruńskie Zakłady Graficzne Zapolex Sp. z o.o.

  (...)

  http://www.zapolex.pl/

 • Gabinety dentystyczne Bellastoma

  Gabinety dentystyczne Bellastoma

  Bellastoma to nie tylko dentyści z wieloletnim doświadczeniem z różnych dziedzin. To cały zespół ludzi, którzy czuwają nad komfortem każdego Pacjenta. Oferujemy szereg usług, od Gabinetu Higieny, poprzez stomatologię ogólną, estetyczną, endodoncję, również pod mikroskopem, po chirurgię i implantologię, a nawet leczenie w narkozie. Dysponujemy pełną diagnostyką, nowocześnie wyposażonymi gabinetami i salą zabiegową. Zapewniamy kompleksowe i indywidualne podejście do każdego Pacjenta. Najwyższa jakość usług jest naszym standardem.

  http://www.bellastoma.pl/pl/

 • NZOZ REMEDIS SP. Z O.O.

  NZOZ REMEDIS SP. Z O.O.

  Ośrodek Rehabilitacji Remedis od 7 lat sprawuje opiekę fizjoterapeutyczną nad zespołem Polskiego Cukru Toruń. NZOZ Remedis świadczy usługi w zakresie rehabilitacji, psychologii i psychiatrii.

  http://www.remedis.pl/

 • SIDEN Systemy Informatyczne Doradztwo Energetyka Sp. z o.o.

  SIDEN Systemy Informatyczne Doradztwo Energetyka Sp. z o.o.

  Firma SIDEn Systemy Informatyczne Doradztwo Energetyka Sp. z o.o. w Toruniu powstała w 2000 roku. Pierwsze lata działalności SIDEn przebiegały pod znakiem inwestycji i dynamicznego rozwoju usług i zatrudnienia.
  W roku 2003 siedzibą firmy został biurowiec przy ul. Koniuchy 8. W tym samym roku uruchomiono nowoczesne Centrum Przetwarzania Danych (CPD).
  Rozwój firmy spowodował między innymi wzrost zatrudnienia. Obecnie SIDEn zatrudnia prawie 50 osób. Zespół stanowi kilkadziesiąt wykwalifikowanych osób, które swoją wiedzą obejmują szeroki obszar branży informatycznej.
  Firma specjalizuje się we wdrożeniach i opiece nad systemami informatycznymi. Wizytówką firmy są usługi konsultingowe w zakresie rozwiązań SAP, SAP for Utilities (IS-U) oraz Comarch CDN.
  Firma oferuje zaawansowane technologicznie usługi przechowywania i przetwarzania danych. Standardem pracy w SIDEn jest kompleksowe wsparcie Klientów.

  http://www.siden.pl/

 • SGB Bank Spółdzielczy w Toruniu

  SGB Bank Spółdzielczy w Toruniu

  SGB Bank Spółdzielczy w Toruniu jest najstarszym bankiem z centralą w Toruniu. Świadczymy usługi dla osób fizycznych, firm i gospodarstw rolnych. Wraz z grupą ponad 200 banków współtworzy Spółdzielczą Grupę Bankową, której usługi oferowane są w ponad 1800 placówkach, położonych przede wszystkim na terenie centralnej i północno-zachodniej części Polski.

  http://bstorun.pl/

 • Studio Druku Kartel Press S.A.

  Studio Druku Kartel Press S.A.

  STUDIO DRUKU KARTEL PRESS SA to drukarnia cyfrowa i wielkoformatowa.
  Firma posiada niezbędny sprzęt i technologie do projektowania graficznego oraz kompleksowej produkcji wszelkich materiałów poligraficznych i reklamowych.
  Oferuje Klientom wykonanie każdego rodzaju wydruków: od najmniejszych formatów wizytówek, naklejek i ulotek, przez katalogi, broszury i kalendarze, po wielkie formaty banerów, plakatów i tablic reklamowych. Priorytetem Studia Druku jest wysoka jakość i zadowolenie Klientów, a atutami szybki czas realizacji zleceń i atrakcyjne ceny.

  http://www.studiodruku.pl/

 • DACSA POLSKA Sp. z o.o.

  DACSA POLSKA Sp. z o.o.

  Firma DACSA założona została w 1968 roku jako firma rodzinna w celu produkcji wyrobów kukurydzianych dla przemysłu piwowarskiego. Zapewniając coraz większą gamę produktów pochodzących z ryżu i kukurydzy, DACSA szybko stało się ważnym przedsiębiorstwem w swojej branży na poziomie europejskim. W Polsce DACSA ma swoją siedzibę w Bocheńcu (okolice Radomina).

  http://www.dacsa.com/

 • Auto Reve Sp. z o.o.

  Auto Reve Sp. z o.o.

  Auto Reve to firma z wieloletnim doświadczeniem w swojej branży. Jesteśmy oficjalnym dealerem samochodów marek Renault oraz Dacia.  Przez ostatnie lata funkcjonowaliśmy pod nazwą Uni-Car 2.

  Ale czas nie stoi w miejscu…My też nie :)

  Wraz ze zmianą nazwy, rozbudowaliśmy  i powiększyliśmy nasz salon. W naszej działalności, od lat zwracamy uwagę nie tylko na najwyższe zadowolenie klienta, ale także aktywnie uczestniczymy w życiu miasta, sporcie, kulturze i rozwijaniu pasji naszych partnerów i klientów. Są to dla nas priorytety najwyżej wagi, które z radością realizujemy.  Dlatego pełni zadowolenia powracamy do wspierania toruńskiej koszykówki! Mamy nadzieję i wierzymy, że przyczynimy się do jeszcze większych sukcesów naszej drużyny. Jesteśmy dumni z bycia częścią rodziny Twardych Pierników.

  http://www.renault.torun.pl/

 • NOMET Sp. z o.o.

  NOMET Sp. z o.o.

  NOMET sp. z o.o. to lider polskiego rynku akcesoriów meblowych i okuć budowlanych, który łączy długoletnie doświadczenie oraz tradycję z nowoczesnym spojrzeniem na biznes.
  Początek działalności firmy przypadł na lata osiemdziesiąte ubiegłego wieku. Na przestrzeni kolejnych lat toruński producent przeobraził się w prężnie działającą firmę rodzinną o międzynarodowym zasięgu. Dziś firma Nomet to trzy zakłady produkcyjne.

  W bogatym asortymencie produkowanym przez Spółkę, wśród prawie trzech tysięcy akcesoriów meblowych znajdują się:
  -uchwyty meblowe klasyczne
  -stylizowane i awangardowe klamki i gałki
  -akcesoria kuchenne
  -kosze cargo
  -akcesoria garderobiane
  -wieszaki i zawiasy

  Dostarczamy i realizujemy pomysły umożliwiające wygodne i przyjemne życie w każdym domu.

  www.nomet.pl

 • GP People Sp. z o.o.

  GP People Sp. z o.o.

  GP People to zespół doświadczonych rekruterów i konsultantów, którzy służą wsparciem w poszukiwaniu pracy, analizie kompetencji i kompleksową obsługą procesu rekrutacji. Przedsiębiorcom oferujemy innowacyjne rozwiązania kadrowe i outsourcingowe, audyty i konsultacje HR, które wspierają rozwój biznesu. Posiadamy duże doświadczenie w realizacji projektów w firmach produkcyjnych i usługowych z różnych branż.

  GP People
  Agencja Zatrudnienia (KRAZ 9274)
  www.gppeople.pl

   

  https://www.facebook.com/GPpeopleAgencjaPracy/

 • Toruńskie Przedsiębiorstwo Budownictwa Przemysłowego PRZEMYSŁÓWKA sp. z o.o.

  Toruńskie Przedsiębiorstwo Budownictwa Przemysłowego PRZEMYSŁÓWKA sp. z o.o.

  Jesteśmy jednym z większych w regionie producentów betonu towarowego i prefabrykatów żelbetowych. Posiadamy dwa węzły betoniarskie o rzeczywistej wydajności 80m3/h, zaplecze produkcyjne w postaci hali przemysłowej oraz dwóch poligonów produkcyjnych z suwnicami ramowymi 8t. Posiadamy plac magazynowy dla materiałów budowlanych i transport specjalistyczny. Prowadzimy prężnie rozwijającą się Hurtownię Materiałów Budowlanych. Zatrudniamy fachowych doradców służących pomocą przy wyborze właściwych towarów i technologii.

  http://przemyslowka.pl/

 • WUTEH S.A. Fabryka Mebli Biurowych

  WUTEH S.A. Fabryka Mebli Biurowych

  Fabryka Mebli WUTEH specjalizuje się w produkcji wysokiej jakości mebli biurowych. Oferta  WUTEH to szeroki wachlarz produktów, w klasycznych i nowoczesnych stylach, które idealnie podkreślą każdy rodzaj wnętrza. Wuteh to również atrakcyjne meble do gabinetu, które będą mocnym punktem każdej aranżacji. Nasza oferta to także meble recepcyjne o wysokim standardzie, które idealnie będą pasować do każdego komercyjnego wnętrza. Zapraszamy do naszego salonu firmowego w Toruniu, przy ul. gen. Chłopickiego 6/10.

  http://wuteh.com.pl/

 • Restauracja Bistro Klonowica

  Restauracja Bistro Klonowica

  Bistro Klonowica to obowiązkowy przystanek na toruńskim szlaku gastronomicznym.
  Stworzyliśmy miejsce dla wielbicieli tradycyjnej kuchni i lokalnych produktów. Szef kuchni Michał Żulewski wraz z zespołem, codziennie dba o świeżość podawanych dań, ich prezentację na talerzu i oczywiście zadowolenie kubków smakowych gości.

  Nasz Szef kuchni to wielki pasjonat regionalnej kuchni polskiej, zdobywca brązowego medalu na Mistrzostwach kulinarnych im. Hanny Szymanderskiej w Warszawie. Odkrywa i gotuje zapomniane przepisy kuchni historycznej. Współpracuje w tym zakresie z UMK. Uczy też młodzież szkolną, jak gotować sezonowo i regionalnie. Był stażystą w Restauracji Gothica na zamku w Malborku odznaczonej dwoma czapkami w polskim przewodniku Gault&Millau.

  Nasze Bistro urządzone jest w gustowny, ale też przytulny sposób. Znajdziecie nas na Bydgoskim Przedmieściu. Cały nasz zespół ma nadzieję być częścią na nowo pisanej historii tej pięknej dzielnicy.

  Do zobaczenia w Bistro!

  https://www.facebook.com/bistroklonowica/

 • Olender

  Olender

  CSiR Olender to jeden z największych obiektów wypoczynkowo-rekreacyjnych w regionie. W kompleksie znajduje cię centrum konferencyjne, SPA, Aquapark z saunami, hotel z restauracją oraz dostęp do siłowni, fitness i kręgielni.

  http://www.olender.info/

 • JAWOR Sp. z o.o.

  JAWOR Sp. z o.o.

  JAWOR Sp. z o.o. to firma która powstała w lutym 2002 roku. Przedmiotem jej działalności jest kompleksowe wykonawstwo inwestycji budowlanych w zakresie budownictwa użyteczności publicznej, przemysłowego, mieszkaniowego, drogowego oraz sportowego. Pracownicy JAWOR mówią o swojej firmie: „prowadzimy działania wykonawcze i koordynujące związane z całością przebiegu zleconej nam inwestycji lub określonego zakresu robót. Naszym standardem jest najwyższa jakość i terminowość wykonywanych prac, a także satysfakcja Inwestora. Dysponujemy kadrą kierowników robót, majstrów budowlanych oraz pracowników z wieloletnim doświadczeniem budowlanym. Stawiamy na rozwój poprzez stopniowe podejmowanie coraz ambitniejszych kontraktów jednocześnie dążąc do udoskonalenia jakości naszych usług.

  http://www.jaworspzoo.pl/

 • Hotel Nicolaus

  Hotel Nicolaus

  (...)

  http://www.nicolaus.com.pl/

 • Steve Madox
 • SEBAN sp. z o.o.

  SEBAN sp. z o.o.

  Istniejemy na rynku od 1998 roku . Naszym założycielem jest Sebastian Sacharuk, młody człowiek, który przez swój upór w dążeniu do celu oraz fachową załogę doprowadził firmę do obecnej pozycji rynkowej. Przedmiotem działalności firmy jest sprzedaż opon oraz kompleksowe wykonywanie usług z zakresu napraw i obsługi opon . Dla nas standardem jest najwyższa jakość wykonywanych usług oraz fachowe doradztwo i co za tym idzie zadowolenie ostatecznych odbiorców.

  Magazyny Sebana wypełnione są oponami używanymi, bieżnikowanymi, jak i nowymi. Zarówno w przypadku używanych, jak i nowych, nie ma w Sebanie jednej, dominującej marki. Właściciel stawia na różnorodność, każdy tu znajdzie opony dla siebie. Handluje ogumieniem do pojazdów osobowych, dostawczych, ciężarowych, budowlanych, rolniczych, wielkogabarytowych. W magazynie w Rogowie stara się mieć taki towar, który szybko znajduje nabywców. Najbardziej popularne rozmiary i marki opon nowych są więc dostępne od ręki.

   

   

   

  http://www.seban.torun.com.pl/

 • ARRIVA RP Sp. z o.o

  ARRIVA RP Sp. z o.o

  (...)

  http://www.arriva.pl/

 • DONORIA S.A.

  DONORIA S.A.

  Donoria S.A. to jeden z największych brokerów ubezpieczeniowych w Polsce. Od 2014 roku jest częścią Howden Broking Group, międzynarodowej firmy brokerskiej. Donoria od wielu lat wspiera polski sport kibicując lokalnym drużynom. Dzięki połączeniu pasji do sportu, wiedzy z zakresu ubezpieczeń, a także doświadczeniu tworzy dedykowane programy ubezpieczeniowe dostosowane do dyscypliny sportowej i wymagań klubu. Tworzone programy ubezpieczeniowe uwzględniają wszystkie aspekty i ryzyka występujące w branży sportowej.

  http://www.donoria.pl/pl/strona-g%c5%82%c3%b3wna/

 • Firma Usługowo-Handlowa AMBRAM

  Firma Usługowo-Handlowa AMBRAM

  Nasza firma powstała w 1999 r. Zajmujemy się sprzedażą bram garażowych i przemysłowych. Posiadamy w swej ofercie również automatykę do bram garażowych i wjazdowych: przesuwnych i skrzydłowych firmy NICE. Od 2001 r. poszerzyliśmy naszą działalność o produkcję  bram wjazdowych i elementy ogrodzeń posesyjnych i przemysłowych. Oferujemy jako usługi kompleksowe montaż sprzedawanych przez nas wszystkich produktów oraz serwis gwarancyjny i pogwarancyjny dla naszych klientów.

  Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

  http://www.ambram.pl/

 • Bella Line Wellness Centrum

  Bella Line Wellness Centrum

  Bella Line Wellness Centrum to najwyższej klasy kompleks rekreacyjno-sportowy. W ofercie klubu znajduje się szeroka gama pomysłów na aktywny wypoczynek i efektywny relaks. Na zwolenników tego pierwszego czekają dwa pełnowymiarowe korty squash, dwie sale do aerobiku, zajęcia Power Bike oraz ponad ośmiometrowa ścianka wspinaczkowa. Po intensywnym treningu, jak również po ciężkim dniu pracy, Bella Line Wellness Centrum proponuje pobyt w części SPA, która jest integralną częścią klubu oraz w dużej mierze stanowi o jego wyjątkowości.

  http://bellaline.pl/

 • Uzdrowisko Wieniec Sp. z o.o.

  Uzdrowisko Wieniec Sp. z o.o.

  Selenka Wieniec-Zdrój to naturalna woda mineralna, która jako jedyna posiada pierwiastek życia! Tym pierwiastkiem życia jest selen korzystnie wpływający na siły witalne. Energia i siły zdecydowanie przydadzą się nie tylko zawodnikom walczącym o najwyższe cele, ale i kibicom Twardych Pierników mocno dopingujących swoją drużynę.

  Uzdrowisko Wieniec-Zdrój będzie zaopatrywało nasz klub – pierwszy zespół oraz grupy młodzieżowe, w naturalną wodę mineralną Selenka wydobywaną ze źródła studni głębinowej w Wieńcu Zdroju. Selenka Wieniec-Zdrój jest  bogata w selen, lit, magnez, wapń, potas i stanowi konieczne uzupełnienie minerałów niezbędnych do codziennego życia każdego z nas.

  http://woda-selenka.pl/

 • Województwo Kujawsko-Pomorskie

  Województwo Kujawsko-Pomorskie

  (...)

  http://kujawsko-pomorskie.pl/

 • Dual Polska Sp. z o.o.

  Dual Polska Sp. z o.o.

  Dual Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Toruniu, jest multi agencją ubezpieczeniową działającą na rynku ubezpieczeń od ponad 10 lat. Od lipca 2015 roku wchodzimy w skład grupy Hyperior Insurance Group będącej liderem na brytyjskim rynku ubezpieczeń. Posiadamy w stałej sprzedaży szeroki wachlarz ubezpieczeń wiodących towarzystw ubezpieczeniowym. Dzięki wiedzy, kontaktom i doświadczeniu każdemu Klientowi zaoferujemy indywidualnie ustalony zakres ochrony ubezpieczeniowej w optymalnej cenie z możliwością wyboru konkretnego wybranego przez Klienta Towarzystwa Ubezpieczeniowego. Dzięki stałej współpracy z kilkoma firmami ubezpieczeniowymi jednocześnie, posiadamy stały dostęp do najbardziej aktualnej oferty, możliwości porównania jej i dostosowania do indywidualnych potrzeb i zakresu ochrony każdego Klienta. Profesjonalna i doświadczona kadra w sposób kompleksowy zaprezentuje informację o każdym rodzaju polisy ubezpieczeniowej, wskazując w sposób jasny i precyzyjny zakres ochrony i warunki jej uzyskania.

  http://www.dualpoland.com/pl/strona-g%c5%82%c3%b3wna/

 • Restaurcja włoska AZZURRO

  Restaurcja włoska AZZURRO

  Restauracje Azzurro to miejsca, w których można poznać smaki prawdziwej Italii. Potrawy przygotowywane są z wykorzystaniem włoskich receptur i oryginalnych produktów.  W menu Restuaracji można zaleźć najlepszą pizzę w mieście, klasyczne pasty, sałatki, włoskie dania obiadowe i duży wybór ryb i owoców morza. Potrawy dostępne są również w ofercie na wynos i dowóz. Polecamy także cykliczne wieczory tematyczne, w czasie których prezentowane są potrawy pochodzące z rozmaitych regionów świata. Dla maluchów organizowane są warsztaty robienia pizzy - KIDS PIZZA FACTORY. W ostatnim czasie właściciele Restauracji AZZURRO rozszerzyli zakres swoich usług również o obsługę cateringową. Na meczach Twardych Pierników często można wygrać voucher na kolację dla dwojga w Restauracji AZZURRO.

  Szczegóły na stronie internetowej WWW i na profilu na Facebooku.

   

  http://azzurro-restauracja.pl/

 • Decathlon Toruń

  Decathlon Toruń

  Sport dla wszystkich, wszystko dla sportu!
  To zobowiązanie, które od samego początku Decathlon składa swoim klientom.
  Mieszcząc wszystkie sporty pod jednym dachem, nasza firma od samego początku dąży do tego, by uczynić sport jeszcze bardziej dostępnym dla każdego.Ta dostępność to m.in. proste sklepy, optymalna logistyka oraz nasze codzienne zaangażowanie, dające w efekcie produkty dobrej jakości w niskiej cenie, a także szeroka oferta artykułów sportowych. Oferta ta, to nie tylko produkty marek międzynarodowych, ale także naszych marek własnych, zwanych Markami Pasji, tj. Quechua, b’Twin, Tribord itd.

  Oprócz szerokiej gamy produktów, Decathlon oferuje również liczne usługi ułatwiające uprawianie sportu, tj. serwis sportowy, zakupy na raty czy karty podarunkowe. Od kilku lat firma stara się również jeszcze bardziej zacieśniać relacje z klientami, organizując dla nich sportowe atrakcje. Imprezy te, to świetna okazja do sportowej zabawy, a także możliwość odkrycia nieznanych dotąd dyscyplin sportowych. Decathlon to także blisko 41 000 pracowników. Ich wspólną pasją jest radość płynąca z czynnego uprawiania sportu, którą codziennie chętnie dzielą się ze swoimi klientami.

  http://www.decathlon.pl/

 • Combinath Sp.j. Nath M.E.

  Combinath Sp.j. Nath M.E.

  Combinath to producent szerokiego zakresu opakowań i wyrobów z tektury falistej. Dzięki wszechstronnemu Działowi Projektowemu firma oferuje opakowania doskonale dopasowane pod kątem wymagań klienta: funkcjonalnym, estetycznym i cenowym. Doskonała jakość obsługi klienta, elastyczność oraz szybka realizacja zamówień w połączeniu z indywidualnymi, innowacyjnymi rozwiązaniami technicznymi to czynniki wyróżniające Combinath na tle konkurencji.

  http://combinath.pl/

 • Pralnia Wodno-Chemiczna

  Pralnia Wodno-Chemiczna

  (...)

  http://

 • KONICZYNKA Sp. z o.o.

  KONICZYNKA Sp. z o.o.

  Podłoga jest integralną częścią każdego pomieszczenia. Decydując się na zakup wykładziny, dywanu czy chodnika, z pewnością mają Państwo określony pomysł odnośnie wyglądu pokoju, gabinetu lub innego pomieszczenia. Jednak wybór odpowiedniego artykułu, odpowiadającego potrzebom estetycznym, praktycznym wymaga znacznie większego namysłu aniżeli sam dobór wzoru i koloru. Dlatego z całą pewnością docenicie Państwo fachowe doradztwo, kompetencję oraz ogrom oferty jaką przedstawia firma "KONICZYNKA" Jesteśmy na rynku od 1990 r. Zajmujemy się sprzedażą wykładzin, dywanów i chodników przeznaczonych do mieszkań, biur i obiektów użyteczności publicznej. Swiadczymy również uslugi montażu  w/w artykułów w obiektach klienta.Nasze doświadczenie i referencje powinny przekonać Państwa do wyboru naszych usług, jak i towaru który oferujemy.

  Oferowane przez nas artykuły posiadają wszystkie wymagane prawem atesty i certyfikaty , dzięki którym można je instalować w dowolnym miejscu i zgodnie z przeznaczeniem.


  Oferujemy:
    • wykładziny dywanowe
    • wykładziny PCV
    • dywany
    • chodniki

  -  Obszywanie wykładzin i chodników
    • akcesoria

  -  montaż wykładzin z przygotowaniem podłoża
    • chemię budowlaną do montażu wykładzin

  Głównymi naszymi odbiorcami są:
    • klienci indywidualni,
    • inwestorzy budowlani,
    • szkoły i przedszkola
    • szpitale i przychodnie
    • firmy i instytucje.


  Niezaprzeczalnym  atutem jest  nasza duża konkurencyjność cenowa w stosunku do innych firm tej branży. Wieloletnia współpraca z czołowymi dostawcami i producentami pozwoliła nam na znaczne obniżenie cen detalicznych oraz udzielanie rabatów dla stałych klientów.

  http://www.koniczynka.info.pl/

 • Studio Fryzjerskie WIZARD

  Studio Fryzjerskie WIZARD

  Strzyżemy ,farbujemy, przedłużamy  i pielęgnujemy ! Metamorfozy to nasza specjalność! Usługi potwierdzamy  wieloletnim doświadczeniem. Szereg proponowanych zabiegów doda włosom blasku. Nasz cel to zdrowe i zadbane włosy.

  http://wizardtorun.pl/

 • VER-TEL E. Janicka K. Dzięgiel Spółka Jawna

  VER-TEL E. Janicka K. Dzięgiel Spółka Jawna

  TELKOMTOR to sklep i serwis telefonów komórkowych, laptopów, tabletów i nawigacji GPS. Zajmujemy się wszystkimi dostępnymi markami na rynku ( APPLE, SAMSUNG, NOKIA, HTC, SONY ERICSSON, SONY, LG, MOTOROLA, BLACKBERRY, ZTE, HUAWEI, HP, ASUS, ACER, DELL, IBM, LENOVO, SONY, TOSHIBA ). Naszą firmę tworzy zespół doświadczonych specjalistów, który gwarantuje pełny profesjonalizm.

  Pracujemy przy użyciu najnowocześniejszego sprzętu i oprogramowania. Żadne usterki nie są dla nas tajemnicą. Jesteśmy w stanie naprawić i odblokować 99% telefonów na rynku Oferujemy możliwość napraw, oryginalnymi i zamiennymi częściami. Prowadzimy skup nowych i używanych telefonów komórkowych, tabletów i komputerów przenośnych.

  Jesteśmy jednym z największych sklepów zajmujących się branżą GSM w Toruniu. Posiadamy bardzo dobrze wyposażony serwis oraz duże doświadczenie. Cenimy czas i portfel klienta, starając się, aby każda usługa trwała jak najkrócej i była atrakcyjna cenowo, w stosunku do konkurencji. Zapraszamy do zakupów w sklepie internetowym oraz stacjonarnym w Toruniu.

  www.ver-tel.pl

 • Widelec Grill & Bar

  Widelec Grill & Bar

  Serwujemy wyśmienite dania z grilla i najlepsze burgery w mieście, ale to nie wszystko. Oferujemy również niesamowite steki z sezonowanej wołowiny oraz dania wegetariańskie. Dla łasuchów mamy zawsze domowe, słodkie wypieki. Widelec to klimatyczne miejsce z miłą atmosferą gdzie każdy znajdzie coś dla siebie. Sprawdź nas na facebook’u!

  http://www.widelec.is/

 • Hotel FIlmar

  Hotel FIlmar

  Hotel Filmar w Toruniu to miejsce wyjątkowe, zapewniające doskonałe warunki do organizacji konferencji, spotkań biznesowych oraz uroczystości indywidualnych. Wyróżnia nas bardzo dobra lokalizacja w mieście Toruń, znakomite zaplecze noclegowe i konferencyjne oraz obsługa spełniająca najwyższe standardy.

  http://www.hotelfilmar.pl/

 • Przedsiębiorstwo Budownictwa Drogowo-Inżynieryjnego Spółka Akcyjna

  Przedsiębiorstwo Budownictwa Drogowo-Inżynieryjnego Spółka Akcyjna

  (..)

  http://www.pbdi.pl/

 • Stars

  Stars

  STARS to miejsce na klubowej mapie Torunia. 500 metrów kwadratowych kosmicznej imprezowej powierzchni dla wszystkich, którzy cenią sobie najlepszą zabawę! STARS to najbardziej szalony klubowy projekt w województwie kujawsko-pomorskim. Graniem i atrakcjami oczarujemy, trunkami uwiedziemy, a obsługą i cenami mile zaskoczymy.

  http://www.klubstars.pl/

 • F.H.U. Dorator Dorota Czachowska

  F.H.U. Dorator Dorota Czachowska

  Epaka.pl to sieć oddziałów świadczących usługi kurierskie w bardzo atrakcyjnych cenach. W punkcie Epaka.pl Toruń można nadać przesyłkę zarówno do każdego miejsca w Polsce, jak i w najdalszy zakątek świata. Firma w swojej ofercie, skierowanej zarówno do osób prywatnych, jak i firm, posiada wysyłkę kopert, paczek, gabarytów, dłużyc oraz palet. Oprócz tego Epaka.pl Toruń zapewnia szereg usług dodatkowych: przesyłki lotnicze, przesyłki niestandardowe, przesyłki pobraniowe, dostawę w sobotę, spedycję, a wszystko to bez zawierania umów.

  Podstawową zasadą działania Epaka.pl jest dbałość o najwyższą jakość świadczonych usług oraz ich niską cenę. Dzięki współpracy z najlepszymi firmami kurierskimi takimi jak UPS, DPD, K-EX, InPost, FedEx, FedEx Lotniczy, Paczkomaty, DHL, GLS, Paczka w Ruchu, Meest oddział w Toruniu zawsze zapewnia swoim klientom najkorzystniejsze warunki wysyłki. Firma posiada wieloletnie doświadczenie i co roku obsługuje miliony zadowolonych klientów.

  Masz do wysłania paczkę? Przynieś przedmiot, który chcesz wysłać, a my dobierzemy najkorzystniejszą dla Ciebie ofertę i  pomożemy Ci w odpowiednim spakowaniu przesyłki. Wyślemy wszystko i wszędzie! Zapraszamy do Epaka.pl Toruń.

  http://torun.epaka.pl/

 • Noa Fashion
 • Basketboom

  Basketboom

  Motto Szkółki Basketboom: Miłość do Dzieci, pasja do Sportu, szacunek dla Zdrowia!
   

  Akademia Basketboom powstała z myślą o najmłodszych. Celem szkółki jest zachęcenie bardzo młodego pokolenia (dzieci w wieku od 2 do 6 lat) do wszelakiej aktywności fizycznej - choć przewodnim i oczywistym motywem jest  - piłka do koszykówki i trening koszykarski.
  Dobra zabawa!
  Zdrowy styl życia! Gra  fair play! Pierwszy Team
   

  Hasło: Basketboom, Odzew: Kooosz!

  http://basketboom.pl/

 • Red Cow Studio
 • PUNKT TV

  PUNKT TV

  PUNKT TV  już od trzech lat promuje mecze naszych Twardych Pierników. Jesteśmy marką działającą z powodzeniem w branży reklam multimedialnych. Posiadamy monitory reklamowe w wielu miejscach Torunia i okolic. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony www.punkt-tv.pl

  https://www.facebook.com/pages/PUNKT-TV/1462953640650796

 • Hotel Mercure Toruń Centrum

  Hotel Mercure Toruń Centrum

  Hotel Mercure Toruń Centrum jest położony w samym centrum miasta, blisko starówki i miejsca narodzin Mikołaja Kopernika. Do dyspozycji gości hotelu jest 5 apartamentów i 105 komfortowych pokoi jedno- i dwuosobowych. Pokoje są wyposażone w indywidualnie sterowaną klimatyzację, szybkie łącze internetowe, telefon, radio, minibar, telewizję satelitarną oraz zestaw do przygotowania kawy lub herbaty. Na terenie hotelu znajduje się także 6 w pełni wyposażonych, nowoczesnych sal konferencyjnych.

  http://www.mercure.com/pl/polska/index.shtml

 • NEUCA S.A.

  NEUCA S.A.

  Jesteśmy polską firmą z 25-letnią historią, aktywną w wielu obszarach krajowego rynku ochrony zdrowia. Dynamiczny rozwój na styku dziedzin farmaceutyczno-medycznych daje wyjątkowe możliwości firmie i pracownikom. Jesteśmy liderem w hurtowej dystrybucji farmaceutyków, która jest naszą najważniejszą działalnością. Równolegle rozwijamy synergiczne biznesy. Mamy pozycję eksperta w wielu ściśle współpracujących w ramach rynku zdrowia segmentach: handlu hurtowym, produkcji farmaceutyków, marketingu, logistyce, zarządzaniu siecią przychodni lekarskich, badaniach klinicznych, telemedycynie, informatyce, reklamie i mediach.

  Grupa NEUCA jest firmą innowacyjną − prowadzimy liczne projekty startupowe i wprowadzamy na rynek zdrowia nowe rozwiązania. Wszystkie nasze działania realizowane w ramach strategii są podporządkowane wsparciu rozwoju niezależnych aptek. Od 2004 r. NEUCA notowana jest na GPW w Warszawie.

  http://www.neuca.pl/

 • Taxi Puls
 • Program

  Program

  Głównym celem Programu "Absolwent UMK" jest kształtowanie i utrzymywanie więzi Uniwersytetu Mikołaja Kopernika z jego absolwentami. Każdy, kto na UMK uzyskał tytuł: licencjata, inżyniera, magistra, doktora, lekarza, a także absolwent studiów podyplomowych może liczyć na różnego rodzaju przywileje na samej uczelni, jak i u jej Partnerów. Do korzystania z nich uprawnia bezpłatna i bezterminowa Karta Absolwenta UMK.

  https://absolwent.umk.pl/

 • Top Solarium

  Top Solarium

  Firma Top Solarium działa na rynku od 1996 roku. Firma rozwija się dynamicznie. Zaczynając od dwóch urządzeń opalających, dziś może zaproponować swoim klientom kilkadziesiąt. To najlepiej świadczy o tym, że dbający o swój wygląd wybrali Top Solarium. Top Solarium korzysta głównie z urządzeń Ergoline. Ta marka daje klientom pewność, że opalanie przyniesie jedynie przyjemność i zadowolenie z własnego, zdrowego wyglądu.

  http://www.topsolarium.torun.pl/

 • Młodzieżowa Spółdzielnia Mieszkaniowa

  Młodzieżowa Spółdzielnia Mieszkaniowa

  Młodzieżowa Spółdzielnia Mieszkaniowa jest jedną z największych spółdzielni w Toruniu, liczy 8,6 tys. członków i zajmuje obszar ponad 64 ha, na którym znajdują się 193 budynki mieszkalne o łącznej powierzchni 448 329 m2..

  Prowadzimy wielokierunkową działalność m.in. członkowsko-mieszkaniową, inwestycyjną, społeczno-kulturalną. Posiadamy własną telewizję kablową, która świadczy usługi telekomunikacyjne  (telewizja, internet, telefon) na terenie miasta Torunia.

  Naszymi sukcesami są nowoczesne osiedla mieszkaniowe posiadające monitoring osiedlowy, parkingi, miejsca garażowe, place zabaw dla dzieci, boiska sportowe oraz zielone tereny rekreacyjne.

  Jesteśmy laureatami nagród i wyróżnień: „Odznaka za Zasługi dla Spółdzielczości” nadana przez Krajową Radę Spółdzielczą, ”Medal na wstędze” za zasługi dla Miasta Torunia nadany przez Radę Miasta.

  Złotą kielnię z różą” za stosowanie nowoczesnych rozwiązań a także prowadzenie monitoringu i zatrudnienia do jej obsługi osób niepełnosprawnych oraz coroczne  nagrody w Konkursie Polskiego Związku Inżynierów i Techników Budownictwa w kategorii „ Budowa Roku ”. Posiadamy certyfikat jakości ISO 9001:2008, MSM buduje w bardzo atrakcyjnych lokalizacjach, zarówno dla osób ceniących spokój i ciszę, a także dla osób chcących być blisko centrum. Realizowane inwestycje są energooszczędne a mieszkania funkcjonalne w pełni opomiarowane i tanie w użytkowaniu. Są to jedyne mieszkania na rynku toruńskim, które oddane są w stanie wykończonym z wykorzystaniem odnawialnych źródeł ciepła.

  http://www.msm.torun.pl/

 • Urban Dance School

  Urban Dance School

  Urban Dance School to nowoczesna szkoła tańca zbudowana na wypróbowanych, mocnych fundamentach, a jej filary stanowią 3 cele: Uczyć Bawić Pasjonować.Taniec to ciężka praca, która wymaga dużo wysiłku zarówno fizycznego jak i emocjonalnego, jednak profesjonalni instruktorzy Urban Dance School potrafią przekazać wiedzę i umiejętności w taki sposób by dynamiczny rozwój naszych podopiecznych szedł w parze z dobrą zabawą.Temu właśnie ma służyć taniec, do którego pasja rozpalana jest w UDS. Każdy uczeń szkoły zostanie wprowadzony w świat wybranego stylu lub kilku stylów tańca przez instruktorów z wieloletnim stażem i doświadczeniem, w sposób który umożliwi praktyczne, samodzielne korzystanie z tańca tzn. Nasi uczniowie nie tylko potrafią nauczyć się choreografii i ją odtworzyć, ale potrafią również improwizować wykorzystując zdobyte na zajęciach zdolności. Nasza oferta skierowana jest do grup wiekowych w przedziałach: 4-6 lat, 7-10 lat, 11-14lat, 15+, 18+

  http://www.udschool.pl/

 • FIORE Kosmetologia Estetyczna Winczakiewicz & Rachowska

  FIORE Kosmetologia Estetyczna Winczakiewicz & Rachowska

  FIORE Kosmetologia Estetyczna Winczakiewicz & Rachowska to profesjonalny gabinet oferujący szeroki zakres usług od medycyny estetycznej, kosmetologię po relaksujące zabiegi wellness i masaże oraz sprzedaż kosmetyków. Wysoko wykwalifikowany i doświadczony personel, najwyższej jakości kosmetyki i nowoczesny sprzęt to gwarancja skuteczności zabiegów, bezpieczeństwa i dobrego samopoczucia naszych klientów.

  www.fiore-estetica.pl

 • JOMA

Program lojalnościowy

Czytaj więcej

Najbliższy mecz

vs
26.01.2018 18:00

Zaloguj się do strefy kibica Twardych Pierników

i uzyskaj dostęp do ekskluzywnych materiałów wideo, zdjęć, sklepu kibica, voucherów oraz ofert specjalnych od naszych partnerów.

Zarejestruj się teraz

Partnerzy

 • Miasto Toruń
 • Krajowa Spółka Cukrowa S.A.
 • Toruńskie Zakłady Graficzne Zapolex Sp. z o.o.
 • Gabinety dentystyczne Bellastoma
 • NZOZ REMEDIS SP. Z O.O.
 • SIDEN Systemy Informatyczne Doradztwo Energetyka Sp. z o.o.
 • SGB Bank Spółdzielczy w Toruniu
 • Studio Druku Kartel Press S.A.
 • DACSA POLSKA Sp. z o.o.
 • Auto Reve Sp. z o.o.
 • NOMET Sp. z o.o.
 • GP People Sp. z o.o.
 • Toruńskie Przedsiębiorstwo Budownictwa Przemysłowego PRZEMYSŁÓWKA sp. z o.o.
 • WUTEH S.A. Fabryka Mebli Biurowych
 • Restauracja Bistro Klonowica
 • Olender
 • JAWOR Sp. z o.o.
 • Hotel Nicolaus
 • Steve Madox
 • SEBAN sp. z o.o.
 • ARRIVA RP Sp. z o.o
 • DONORIA S.A.
 • Firma Usługowo-Handlowa AMBRAM
 • Bella Line Wellness Centrum
 • Uzdrowisko Wieniec Sp. z o.o.
 • Województwo Kujawsko-Pomorskie
 • Dual Polska Sp. z o.o.
 • Restaurcja włoska AZZURRO
 • Decathlon Toruń
 • Combinath Sp.j. Nath M.E.
 • Pralnia Wodno-Chemiczna
 • KONICZYNKA Sp. z o.o.
 • Studio Fryzjerskie WIZARD
 • VER-TEL E. Janicka K. Dzięgiel Spółka Jawna
 • Widelec Grill & Bar
 • Hotel FIlmar
 • Przedsiębiorstwo Budownictwa Drogowo-Inżynieryjnego Spółka Akcyjna
 • Stars
 • F.H.U. Dorator Dorota Czachowska
 • Noa Fashion
 • Basketboom
 • Red Cow Studio
 • PUNKT TV
 • Hotel Mercure Toruń Centrum
 • NEUCA S.A.
 • Taxi Puls
 • Program
 • Top Solarium
 • Młodzieżowa Spółdzielnia Mieszkaniowa
 • Urban Dance School
 • FIORE Kosmetologia Estetyczna Winczakiewicz & Rachowska

Sponsor techniczny

 • JOMA

Patronat medialny

 • TV Toruń
 • Portal ChilliTorun.PL
 • Dzień Dobry Toruń
 • Radio GRA