Twarde pierniki

Logowanie

Nie pamiętam hasła
Nie mam konta w strefie kibica,
chcę się zarejestrować

Zapomniane hasło

Rejestracja

Zaufali nam

 • Krajowa Spółka Cukrowa S.A.

  Krajowa Spółka Cukrowa S.A.

  Krajowa Spółka Cukrowa S.A. (KSC S.A.) jest największym w Polsce i ósmym, co do wielkości, producentem cukru w Europie. W skład koncernu wchodzi 7 cukrowni (Dobrzelin, Kluczewo, Krasnystaw, Kruszwica, Malbork, Nakło, Werbkowice) zlokalizowanych na terenie pięciu województw oraz zakład przetwórstwa owocowo-warzywnego „Polskie Przetwory” z siedzibą we Włocławku. Podstawowy przedmiot działalności Krajowej Spółki Cukrowej S.A. stanowi produkcja i sprzedaż cukru, handel wyrobami powstałymi w trakcie jego wytwarzania oraz przetwórstwo owocowo-warzywne.

  Spółka prowadzi kompleksowe zarządzanie archiwami firm zewnętrznych w zakresie przechowywania, archiwizowania oraz brakowania dokumentów oraz inne działalności usługowe. Centrum Archiwizacji KSC S.A. w Płocku gwarantuje profesjonalną obsługę polegającą na zarządzaniu archiwum firmowym otwartym na indywidualne potrzeby klientów.

  Odbiorcami produktów Spółki sprzedawanych pod marką „Polski Cukier” są zarówno uznane firmy polskie, jak i renomowane koncerny międzynarodowe. Budowana przez lata Grupa Kapitałowa Krajowej Spółki Cukrowej S.A. działa dzisiaj w pięciu sektorach rynku rolno-spożywczego. Podstawowym sektorem Grupy pozostaje przemysł cukrowniczy. Cztery kolejne to przemysł cukierniczy, przemysł przetwórstwa owocowo-warzywnego, przemysł zbożowo-młynarski oraz przemysł ziemniaczany. Do Grupy Kapitałowej KSC S.A. należą dzisiaj poza KSC S.A. 4 produkcyjne spółki zależne:

  • Przedsiębiorstwo Zbożowo-Młynarskie „PZZ” w Stoisławiu S.A.,

  • Fabryka Cukierków „Pszczółka” Sp. z o.o.,

  • Przedsiębiorstwo Przemysłu Ziemniaczanego Trzemeszno Sp. z o.o.,

  • Î.C.S. Moldova Zahăr S.R.L. z siedzibą w Republice Mołdawii.

   

  http://www.polski-cukier.pl/

 • Miasto Toruń

  Miasto Toruń

  Toruń – położony w województwie kujawsko-pomorskim – jest jednym z najstarszych miast Polski (blisko 800-letnim) oraz dużym ośrodkiem naukowym i turystycznym. W 1997 r. toruński zespół staromiejski wpisano na Listę Światowego Dziedzictwa Kulturowego UNESCO.

  http://www.torun.pl/pl/

 • Toruńskie Zakłady Graficzne Zapolex Sp. z o.o.

  Toruńskie Zakłady Graficzne Zapolex Sp. z o.o.

  Toruńskie Zakłady Graficzne „Zapolex” Sp. z o. o. rozpoczęły swoją działalność w 1990 roku. W 1994 roku przedsiębiorstwo przekształciło się w Toruńskie Zakłady Graficzne Zapolex Sp. z o. o. Od początku swojej działalności firma skupia się na usługach poligraficznych i drukarskich, stawiając zawsze na jakość i terminowość wykonania. Od chwili przekształcenia firma systematycznie dokonywała nowych inwestycji, które poszerzały ofertę podmiotu i przyczyniały się do wzrostu jakości usług. Od początku prowadzenia działalności firma inwestuje w park maszynowy. Posiada maszyny czołowych producentów, takich jak Kolus, Muller Martini, Meccanotecnica, Heidelberg, Goss, czy Agva. TZG Zapolex dbając o wysoką jakość oferowanych usług przeszła również wdrożenie certyfikatów jakości ISO 9001:2000 oraz ISO 14001:2004. Spółka zrealizowała 14 wniosków Unijnych i co roku inwestuje w park maszynowy oraz rozwój pracowników. Już w tej chwili zatrudnionych jest ponad 200 pracowników. Dzięki temu TZG Zapolex współpracuje z ponad 200 partnerami biznesowymi w całej Europie.

  http://www.zapolex.pl/

 • NZOZ REMEDIS SP. Z O.O.

  NZOZ REMEDIS SP. Z O.O.

  Ośrodek Rehabilitacji Remedis od 7 lat sprawuje opiekę fizjoterapeutyczną nad zespołem Polskiego Cukru Toruń. NZOZ Remedis świadczy usługi w zakresie rehabilitacji, psychologii i psychiatrii.

  http://www.remedis.pl/

 • Przedsiębiorstwo Budownictwa Drogowo-Inżynieryjnego Spółka Akcyjna

  Przedsiębiorstwo Budownictwa Drogowo-Inżynieryjnego Spółka Akcyjna

  PBDI SA specjalizuje się w realizacji projektów w sektorze energetyki odnawialnej: farmy wiatrowe oraz fotowoltaiczne, budownictwa inżynieryjnego, elektroenergetycznego oraz drogowego.

  http://www.pbdi.pl/

 • Studio Druku Kartel Press S.A.

  Studio Druku Kartel Press S.A.

  STUDIO DRUKU KARTEL PRESS SA to drukarnia cyfrowa i wielkoformatowa.
  Firma posiada niezbędny sprzęt i technologie do projektowania graficznego oraz kompleksowej produkcji wszelkich materiałów poligraficznych i reklamowych.
  Oferuje Klientom wykonanie każdego rodzaju wydruków: od najmniejszych formatów wizytówek, naklejek i ulotek, przez katalogi, broszury i kalendarze, po wielkie formaty banerów, plakatów i tablic reklamowych. Priorytetem Studia Druku jest wysoka jakość i zadowolenie Klientów, a atutami szybki czas realizacji zleceń i atrakcyjne ceny.

  http://www.studiodruku.pl/

 • Auto Reve Sp. z o.o.

  Auto Reve Sp. z o.o.

  Auto Reve to firma z wieloletnim doświadczeniem w swojej branży. Jesteśmy oficjalnym dealerem samochodów marek Renault oraz Dacia.  Przez ostatnie lata funkcjonowaliśmy pod nazwą Uni-Car 2.

  Ale czas nie stoi w miejscu…My też nie :)

  Wraz ze zmianą nazwy, rozbudowaliśmy  i powiększyliśmy nasz salon. W naszej działalności, od lat zwracamy uwagę nie tylko na najwyższe zadowolenie klienta, ale także aktywnie uczestniczymy w życiu miasta, sporcie, kulturze i rozwijaniu pasji naszych partnerów i klientów. Są to dla nas priorytety najwyżej wagi, które z radością realizujemy.  Dlatego pełni zadowolenia powracamy do wspierania toruńskiej koszykówki! Mamy nadzieję i wierzymy, że przyczynimy się do jeszcze większych sukcesów naszej drużyny. Jesteśmy dumni z bycia częścią rodziny Twardych Pierników.

  http://www.renault.torun.pl/

 • NOMET Sp. z o.o.

  NOMET Sp. z o.o.

  NOMET sp. z o.o. to lider polskiego rynku akcesoriów meblowych i okuć budowlanych, który łączy długoletnie doświadczenie oraz tradycję z nowoczesnym spojrzeniem na biznes.
  Początek działalności firmy przypadł na lata osiemdziesiąte ubiegłego wieku. Na przestrzeni kolejnych lat toruński producent przeobraził się w prężnie działającą firmę rodzinną o międzynarodowym zasięgu. Dziś firma Nomet to trzy zakłady produkcyjne.

  W bogatym asortymencie produkowanym przez Spółkę, wśród prawie trzech tysięcy akcesoriów meblowych znajdują się:
  -uchwyty meblowe klasyczne
  -stylizowane i awangardowe klamki i gałki
  -akcesoria kuchenne
  -kosze cargo
  -akcesoria garderobiane
  -wieszaki i zawiasy

  Dostarczamy i realizujemy pomysły umożliwiające wygodne i przyjemne życie w każdym domu.

  www.nomet.pl

 • SIDEN Systemy Informatyczne Doradztwo Energetyka Sp. z o.o.

  SIDEN Systemy Informatyczne Doradztwo Energetyka Sp. z o.o.

  Firma SIDEn Systemy Informatyczne Doradztwo Energetyka Sp. z o.o. w Toruniu powstała w 2000 roku. Pierwsze lata działalności SIDEn przebiegały pod znakiem inwestycji i dynamicznego rozwoju usług i zatrudnienia.
  W roku 2003 siedzibą firmy został biurowiec przy ul. Koniuchy 8. W tym samym roku uruchomiono nowoczesne Centrum Przetwarzania Danych (CPD).
  Rozwój firmy spowodował między innymi wzrost zatrudnienia. Obecnie SIDEn zatrudnia prawie 50 osób. Zespół stanowi kilkadziesiąt wykwalifikowanych osób, które swoją wiedzą obejmują szeroki obszar branży informatycznej.
  Firma specjalizuje się we wdrożeniach i opiece nad systemami informatycznymi. Wizytówką firmy są usługi konsultingowe w zakresie rozwiązań SAP, SAP for Utilities (IS-U) oraz Comarch CDN.
  Firma oferuje zaawansowane technologicznie usługi przechowywania i przetwarzania danych. Standardem pracy w SIDEn jest kompleksowe wsparcie Klientów.

  http://www.siden.pl/

 • SGB Bank Spółdzielczy w Toruniu

  SGB Bank Spółdzielczy w Toruniu

  SGB Bank Spółdzielczy w Toruniu jest najstarszym bankiem z centralą w Toruniu. Świadczymy usługi dla osób fizycznych, firm i gospodarstw rolnych. Wraz z grupą ponad 200 banków współtworzy Spółdzielczą Grupę Bankową, której usługi oferowane są w ponad 1800 placówkach, położonych przede wszystkim na terenie centralnej i północno-zachodniej części Polski.

  http://bstorun.pl/

 • APATOR S.A.

  APATOR S.A.

  Grupa Apator - międzynarodowa grupa kapitałowa doświadczonych producentów urządzeń i systemów pomiarowych, a także dostawców rozwiązań dla automatyzacji pracy sieci elektroenergetycznej. Grupa wdraża na rynek zaawansowane produkty i usługi w zakresie pomiaru energii elektrycznej, wody, ciepła i gazu, w tym rozwiązania klasy smart.
   
  Apator - 70 lat istnienia, 16 spółek w grupie i blisko 3 tysiące pracowników. 

  http://www.apator.com/pl

 • Energy System Toruń Sp. z o.o.

  Energy System Toruń Sp. z o.o.

  Firma Energy System Toruń Sp. z o.o. powstała w roku 2014. Jesteśmy młodą, prężnie działającą spółką. Podstawowy profil działalności to budowa gazociągów wysokiego ciśnienia oraz sieci gazowych średniego i niskiego ciśnienia. Posiadamy duże doświadczenie w branży, co przekłada się na jakość wykonywanych usług.

  http://www.energysystemtorun.pl/

 • DACSA POLSKA Sp. z o.o.

  DACSA POLSKA Sp. z o.o.

  Firma DACSA założona została w 1968 roku jako firma rodzinna w celu produkcji wyrobów kukurydzianych dla przemysłu piwowarskiego. Zapewniając coraz większą gamę produktów pochodzących z ryżu i kukurydzy, DACSA szybko stało się ważnym przedsiębiorstwem w swojej branży na poziomie europejskim. W Polsce DACSA ma swoją siedzibę w Bocheńcu (okolice Radomina).

  http://www.dacsa.com/

 • WUTEH S.A. Fabryka Mebli Biurowych

  WUTEH S.A. Fabryka Mebli Biurowych

  Fabryka Mebli WUTEH specjalizuje się w produkcji wysokiej jakości mebli biurowych. Oferta  WUTEH to szeroki wachlarz produktów, w klasycznych i nowoczesnych stylach, które idealnie podkreślą każdy rodzaj wnętrza. Wuteh to również atrakcyjne meble do gabinetu, które będą mocnym punktem każdej aranżacji. Nasza oferta to także meble recepcyjne o wysokim standardzie, które idealnie będą pasować do każdego komercyjnego wnętrza. Zapraszamy do naszego salonu firmowego w Toruniu, przy ul. gen. Chłopickiego 6/10.

  http://wuteh.com.pl/

 • ARRIVA RP Sp. z o.o

  ARRIVA RP Sp. z o.o

  ARRIVA jest wiodącym ogólnoeuropejskim operatorem na rynku usług transportowych, zatrudniającym ponad 60 000 pracowników i prowadzącym działalność w 14 krajach Europy.
  W Polsce Arriva jest jedynym operatorem świadczącym usługi kolejowe i autobusowe na liniach miejskich, regionalnych i dalekobieżnych. Przewozimy rocznie ponad 40 mln pasażerów, w tym 10 mln w komunikacji miejskiej. Działamy na terenie 8 województw, eksploatując blisko 700 autobusów, 31 pojazdów szynowych i zatrudniając blisko 1500 osób. Oferujemy ponadto liczne usługi okołoprzewozwe takie jak sprzedaż paliwa, stacje diagnostyczne, myjnie.

  http://www.arriva.pl/

 • Radio System

  Radio System

  Firma RADIO SYSTEM to nowoczesna firma korzystająca z najnowszych technik systemów ochrony. Po dwudziestu latach działalności możemy pochwalić się ogromną liczbą wykonanych przez nas instalacji systemów sygnalizacji  włamania, telewizji przemysłowej, przeciwpożarowych, nagłośnienia, kontroli dostępu, dźwiękowego systemu ostrzegawczego oraz sieci komputerowych.

  Zdobyta wiedza połączona z regularnymi szkoleniami powoduje, że jesteśmy dobrze przygotowani do wykonywania swojej pracy. Posiadamy koncesję MSWiA oraz  licencję drugiego stopnia zabezpieczenia technicznego

  Naszym najważniejszym celem jest zdobycie wiodącej pozycji na rynku oraz podnoszenie jakości oferowanych produktów i usług. Staje się to realne dzięki spełnianiu, a często wyprzedzaniu oczekiwań i wymagań naszych klientów.

   

  http://

 • Autoandreas sp. z o.o. sp. k.

  Autoandreas sp. z o.o. sp. k.

  AutoAandreas

  Jesteśmy prężnie działającą firmą transportowo-spedycyjną na rynku europejskim. Efektem naszych działań jest ścisła współpraca z liczącymi się firmami polskimi i zagranicznymi.

  Oferujemy następujący zakres usług:

  - spedycja krajowa i międzynarodowa,

  - transport całopojazdowy,

  - transport ponadgabarytowy,

  - transport towarów chłodniczych (temperatura kontrolowana),

  - transport towarów wartościowych (ubezpieczenie towaru na kwotę 300000€),

  - transport towarów wymagających ekspresowej dostawy,

  - transport środków spożywczych,

  - transport pasz,

  - transport odpadów,

  - transport ubocznych produktów pochodzenia zwierzęcego,

  - doradztwo transportowo - spedycyjne,

  - opieka spedytora.

  W naszej ofercie znajdą Państwo szeroki wachlarz usług w zakresie transportu i spedycji.

  Dysponujemy własnym taborem o kubaturze od 67-100m3.

  Posiadamy 60 własnych, nowych pojazdów marki DAF.

  W skład naszej floty wchodzą tylko nowoczesne pojazdy, nie starsze niż trzy lata. W trosce o jakość oferowanych usług na bieżąco je serwisujemy i modernizujemy. Ma to ogromny wpływ przede wszystkim na bezpieczeństwo oraz bezawaryjność a co za tym idzie na sprawne i terminowe wykonanie zlecenia. Zdajemy sobie sprawę, jak ważny jest stan techniczny floty i systematycznie odnawiamy nasz tabor, inwestując również w nowe pojazdy.

  Zapraszamy do współpracy. Na pewno Państwa nie zawiedziemy.

  Wachlarz naszych możliwości transportowych nie ma granic.

  http://www.autoandreas.pl/pages/pl/home.html

 • PROFINANS

  PROFINANS


  Działamy nieprzerwanie od 2015 roku. Jesteśmy skoncentrowani na oferowaniu usług skierowanych przede wszystkim do mikro przedsiębiorców, a także małych i średnich firm. Nasza oferta zawiera również ciekawe propozycje dedykowane Klientom indywidualnym. 

  Potencjałem naszej firmy są przede wszystkim ludzie, którzy posiadają odpowiednie kompetencje, przygotowanie zawodowe a przede wszystkim wieloletnie doświadczenie zdobyte w różnych podmiotach branży finansowej w szczególności bankach i firmach doradztwa kredytowego.

  Fundamentem naszej działalności jest doradztwo oraz organizacja finansowania różnego typu potrzeb Klientów w oparciu o kapitał dostarczany przez banki oraz fundusze pożyczkowe. Ponadto zajmujemy się usługami detektywistycznymi.

  http://www.profinans.rzetelnafirma.pl/

 • Eko Rodan - Technika grzewcza i sanitarna

  Eko Rodan - Technika grzewcza i sanitarna

  (...)

  http://www.eko-rodan.pl/

 • ALTOM FABRYKA OKIEN Sp. z o.o.

  ALTOM FABRYKA OKIEN Sp. z o.o.

  (...)

  http://www.altom-okna.pl/

 • Toruńskie Przedsiębiorstwo Budownictwa Przemysłowego PRZEMYSŁÓWKA sp. z o.o.

  Toruńskie Przedsiębiorstwo Budownictwa Przemysłowego PRZEMYSŁÓWKA sp. z o.o.

  Jesteśmy jednym z większych w regionie producentów betonu towarowego i prefabrykatów żelbetowych. Posiadamy dwa węzły betoniarskie o rzeczywistej wydajności 80m3/h, zaplecze produkcyjne w postaci hali przemysłowej oraz dwóch poligonów produkcyjnych z suwnicami ramowymi 8t. Posiadamy plac magazynowy dla materiałów budowlanych i transport specjalistyczny. Prowadzimy prężnie rozwijającą się Hurtownię Materiałów Budowlanych. Zatrudniamy fachowych doradców służących pomocą przy wyborze właściwych towarów i technologii.

  http://przemyslowka.pl/

 • SEBAN sp. z o.o.

  SEBAN sp. z o.o.

  Istniejemy na rynku od 1998 roku . Naszym założycielem jest Sebastian Sacharuk, młody człowiek, który przez swój upór w dążeniu do celu oraz fachową załogę doprowadził firmę do obecnej pozycji rynkowej. Przedmiotem działalności firmy jest sprzedaż opon oraz kompleksowe wykonywanie usług z zakresu napraw i obsługi opon . Dla nas standardem jest najwyższa jakość wykonywanych usług oraz fachowe doradztwo i co za tym idzie zadowolenie ostatecznych odbiorców.

  Magazyny Sebana wypełnione są oponami używanymi, bieżnikowanymi, jak i nowymi. Zarówno w przypadku używanych, jak i nowych, nie ma w Sebanie jednej, dominującej marki. Właściciel stawia na różnorodność, każdy tu znajdzie opony dla siebie. Handluje ogumieniem do pojazdów osobowych, dostawczych, ciężarowych, budowlanych, rolniczych, wielkogabarytowych. W magazynie w Rogowie stara się mieć taki towar, który szybko znajduje nabywców. Najbardziej popularne rozmiary i marki opon nowych są więc dostępne od ręki.

   

   

   

  http://www.seban.torun.com.pl/

 • ANIRO Sp. z o.o.

  ANIRO Sp. z o.o.

  ANIRO Sp. z o.o. działa w branży automatyki i elektrotechniki od 1985 roku. Jako firma inżynierska świadczy usługi oraz oferuje serwis, ważnym elementem działalności firmy jest także sprzedaż produktów z zakresu automatyki przemysłowej. Firma jest wyłącznym dystrybutorem w Polsce koreańskiego koncernu LS IS.

  W ofercie ANIRO znaleźć można również przemienniki częstotliwości i softstartery szwedzkiej firmy CG Emotron, a także nowoczesne filtry aktywne ADF.

  ANIRO oferuje swoim Klientom rozwiązania z wykorzystaniem robotów (Kawasaki, Universal Robots i Epson).

  www.aniro.pl

 • K&M Biuro Rachunkowe

  K&M Biuro Rachunkowe

  (...)

  https://www.kmbiuro.pl/

 • JAWOR Sp. z o.o.

  JAWOR Sp. z o.o.

  JAWOR Sp. z o.o. to firma która powstała w lutym 2002 roku. Przedmiotem jej działalności jest kompleksowe wykonawstwo inwestycji budowlanych w zakresie budownictwa użyteczności publicznej, przemysłowego, mieszkaniowego, drogowego oraz sportowego. Pracownicy JAWOR mówią o swojej firmie: „prowadzimy działania wykonawcze i koordynujące związane z całością przebiegu zleconej nam inwestycji lub określonego zakresu robót. Naszym standardem jest najwyższa jakość i terminowość wykonywanych prac, a także satysfakcja Inwestora. Dysponujemy kadrą kierowników robót, majstrów budowlanych oraz pracowników z wieloletnim doświadczeniem budowlanym. Stawiamy na rozwój poprzez stopniowe podejmowanie coraz ambitniejszych kontraktów jednocześnie dążąc do udoskonalenia jakości naszych usług.

  http://www.jaworspzoo.pl/

 • Kancelaria Prawno-Podatkowa FOCUS sp. z o.o.

  Kancelaria Prawno-Podatkowa FOCUS sp. z o.o.

  Kancelaria FOCUS powstała w 1998r. jako spółka cywilna. Z powodu dynamicznego rozwoju nastąpiło przekształcenie w spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością. Zatrudniamy  osoby posiadające wyższe wykształcenie kierunkowe oraz kilkunastoletnie doświadczenie w księgowości. Przez 20 lat działalności firma zdobyła uznanie na rynku usług finansowo - księgowych.

  Posiadamy licencję Ministra Finansów oraz obowiązkowe ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej.

  Dzięki fachowej wiedzy, doświadczeniu i systematycznemu podnoszeniu kwalifikacji wiele firm jest z nami związanych od początku działalności.

  Szeroka oferta usług pozwala zaspokoić najwyższe i również niestandardowe wymagania Klientów. Obsługujemy łącznie 140 firm z terenu całej Polski, jak również z zagranicy (między innymi z Holandii, Turcji, Niemiec, Wielkiej Brytanii, Iranu, Francji i Belgii).
  Naszymi Klientami są firmy produkcyjne, usługowe i handlowe z branży motoryzacyjnej, paliwowej, przetwórstwa tworzyw sztucznych, produkcji wyrobów alkoholowych, budowlanej czy produkcji zielonej energii.
  Szczycimy się współpracą między innymi z największym w regionie dostawcą artykułów biurowych, lokalną siecią paliw czy też producentem znanej w regionie wódki.

  Posiadamy najnowocześniejsze i najbezpieczniejsze systemy informatyczne.

  Zapewniamy Święty Spokój Podatkowy. 

  https://www.biurofokus.pl/

 • Uzdrowisko Wieniec Sp. z o.o.

  Uzdrowisko Wieniec Sp. z o.o.

  Selenka Wieniec-Zdrój to naturalna woda mineralna, która jako jedyna posiada pierwiastek życia! Tym pierwiastkiem życia jest selen korzystnie wpływający na siły witalne. Energia i siły zdecydowanie przydadzą się nie tylko zawodnikom walczącym o najwyższe cele, ale i kibicom Twardych Pierników mocno dopingujących swoją drużynę.

  Uzdrowisko Wieniec-Zdrój będzie zaopatrywało nasz klub – pierwszy zespół oraz grupy młodzieżowe, w naturalną wodę mineralną Selenka wydobywaną ze źródła studni głębinowej w Wieńcu Zdroju. Selenka Wieniec-Zdrój jest  bogata w selen, lit, magnez, wapń, potas i stanowi konieczne uzupełnienie minerałów niezbędnych do codziennego życia każdego z nas.

  http://woda-selenka.pl/

 • Kopel Sp. z o.o.

  Kopel Sp. z o.o.

  Kompleks hurtowni KOPEL rozpoczął działalność handlową w 1988 roku w Toruniu. Od początku firma stawiała sprawę jasno - "Naszym celem jest być lepszym od konkurencji."

  Od tamtej pory pracy zespołu przyświeca hasło – sprostać wyzwaniom, jakie niesie ze sobą wolny rynek. Wszelkie działania zostały podporządkowane temu, aby pozyskane przez nas środki były w zdecydowanej części reinwestowane, co pozwoliło nam na dynamiczny rozwój. KOPEL z rodzinnej firmy stała się nowoczesną, wielooddziałową hurtownią.

  W czerwcu 2001 roku spółka z ograniczoną odpowiedzialnością KOPEL Hurtownie Elektryczne z kapitałem zakładowym w wysokości 500.000,00 zł przejęła działalność handlową H.A.E. "Kopel-Kooperacja" s.c. Prezesem Zarządu nowo powstałej Spółki został Zbigniew Srokowski. Główna siedziba H.E. KOPEL Sp. z o.o. znajduje się w Toruniu przy ul. Polnej 107.

  W obecnej chwili Hurtownie Elektryczne KOPEL Sp. z o.o. posiadają na terenie Polski dwadzieścia cztery oddziały: dwa w Toruniu, w Bydgoszczy, Bytowie, Chojnicach, Częstochowie, Elblągu, Gdańsku, Głogowie, Gostyninie, Grudziądzu, Katowicach, Koninie, Koszalinie, Nowej Soli, Płocku, Poznaniu, Rzeszowie, Stalowej Woli, Strykowie, Tarnobrzegu, Wrocławiu, Zamościu i Zielonej Górze. 

  Dalej zamierzamy się rozwijać otwierając kolejne hurtownie KOPEL.

  FILM Korporacyjny: https://youtu.be/SGNJ0nLnXwU

  http://www.kopel.pl/

 • DONORIA S.A.

  DONORIA S.A.

  Donoria S.A. to jeden z największych brokerów ubezpieczeniowych w Polsce. Od 2014 roku jest częścią Howden Broking Group, międzynarodowej firmy brokerskiej. Donoria od wielu lat wspiera polski sport kibicując lokalnym drużynom. Dzięki połączeniu pasji do sportu, wiedzy z zakresu ubezpieczeń, a także doświadczeniu tworzy dedykowane programy ubezpieczeniowe dostosowane do dyscypliny sportowej i wymagań klubu. Tworzone programy ubezpieczeniowe uwzględniają wszystkie aspekty i ryzyka występujące w branży sportowej.

  http://www.donoria.pl/pl/strona-g%c5%82%c3%b3wna/

 • Województwo Kujawsko-Pomorskie

  Województwo Kujawsko-Pomorskie

  Województwo Kujawsko-Pomorskie słynie z wybitnych sportowców. Kibicom Kujawy i Pomorze kojarzą się z wielkimi emocjami koszykarskimi najlepszych drużyn w kraju. To tutaj organizowane są międzynarodowe zawody lekkoatletyczne. Wioślarze i kajakarze regularnie zdobywają medale na wielkich imprezach sportowych. Tacy zawodnicy jak Robert Sycz, Magdalena Fularczyk-Kozłowska, Natalia Madaj czy Beata Mikołajczyk weszli do panteonu olimpijczyków. Fani kolarstwa znają nasz region dzięki sukcesom naszego stypendysty Michała Kwiatkowskiego. Samorząd Województwa wspiera realizację inwestycji sportowych, min. wybudowano 213 orlików. Kujawsko-Pomorskie Stawia na sport!

   

  http://kujawsko-pomorskie.pl/

 • Laser Star

  Laser Star

  Laserstar to firma z 15-letnim doświadczeniem. Specjalizujemy się w świadczeniu usług w zakresie laserowej obróbki elementów metalowych. Jesteśmy sprawdzonym dostawcą dla producentów z Polski i krajów UE.

  www.laserstar.pl

   

  https://laserstar.pl/

 • Olender

  Olender

  CSiR Olender to jeden z największych obiektów wypoczynkowo-rekreacyjnych w regionie. W kompleksie znajduje cię centrum konferencyjne, SPA, Aquapark z saunami, hotel z restauracją oraz dostęp do siłowni, fitness i kręgielni.

  http://www.olender.info/

 • Combinath Sp.j. Nath M.E.

  Combinath Sp.j. Nath M.E.

  Combinath to producent szerokiego zakresu opakowań i wyrobów z tektury falistej. Dzięki wszechstronnemu Działowi Projektowemu firma oferuje opakowania doskonale dopasowane pod kątem wymagań klienta: funkcjonalnym, estetycznym i cenowym. Doskonała jakość obsługi klienta, elastyczność oraz szybka realizacja zamówień w połączeniu z indywidualnymi, innowacyjnymi rozwiązaniami technicznymi to czynniki wyróżniające Combinath na tle konkurencji.

  http://combinath.pl/

 • EIB S.A.

  EIB S.A.

  EIB SA  jest brokerem ubezpieczeniowym, od 25 lat doradcą największych przedsiębiorstw, podmiotów leczniczych i samorządów. To ekspert w budowaniu specjalistycznych programów ochrony majątku dla swoich klientów. Obecnie EIB chroni majątek wart ponad 500 mld zł oraz zdrowie i życie ponad 100 tys. osób, co czyni go jednym z największych partnerów polskich zakładów ubezpieczeń. Rozległa wiedza pracowników oraz profesjonalne i indywidualne podejście sprawiają, że EIB to synonim najwyższej jakości usług brokerskich w Polsce. Zróżnicowane potrzeby klientów są tu inspiracją do tworzenia nowych rozwiązań i doskonalenia wypracowanych standardów.

  https://www.eib.com.pl/

 • Manekin

  Manekin

  BOGATE SMAKI I NIEPOWTARZALNE WNĘTRZA.

  KAŻDY MA SWÓJ ODRĘBNY CHARAKTER.

  MANEKIN TO COŚ WIĘCEJ NIŻ JEDZENIE, TO STYL BYCIA.

  POSZUKAJ SWOJEGO ULUBIONEGO ...

  http://manekin.pl/

 • MAT-BUD

  MAT-BUD

  Mat-Bud Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa w Rozgartach założona została w maju  1998 r. jest firmą rodzinną, proinwestycyjną, ukierunkowaną na wspieranie i rozwój polskiej gospodarki. Mat-Bud jest firmą, która od 21-lat wyróżnia się nie tylko gwarancją jakości czy niskimi cenami, ale przede wszystkim ścisłym przestrzeganiem warunków umowy i zamówień oraz terminowością ze szczególną dbałością o komfort klienta. Zapewnia indywidualne traktowanie każdego z kontrahentów, świadcząc usługi na niezmiennie wysokim poziomie. Z wyżej wymienionych powodów, Mat-Bud to najlepszy wybór dla klientów ceniących rzetelność i profesjonalizm oraz troskę o detale ustalone z klientem już na początku współpracy. Spółka jest firmą proinwestycyjną, ukierunkowaną na wspieranie i rozwój polskiej gospodarki. Skutecznie udowadnia, że Polska jest dobrym krajem do inwestowania. Żeby tak było, funkcjonowaniu przedsiębiorstwa muszą towarzyszyć dobra atmosfera i wspólnota celów, nie tylko całej załogi, ale również dostawców i odbiorców. Mat-Bud ceni profesjonalne doradztwo. klienta. Indywidualne podejście do potrzeb kontrahentów to priorytet firmy. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży oraz szerokiej wiedzy dostarczają klientom kompleks fachowych usług najwyższej jakości. Hurtownia stawia na doradztwo-stąd szereg inwestycji w różnorodne szkolenia pracowników, aby mogli odpowiedzieć na wszelkie pytania klientów oraz zaproponować najlepszy zestaw usług w zależności od oczekiwań. Dzięki indywidualnemu podejściu, Mat-Bud od lat cieszy się wysokim zaufaniem wśród kontrahentów, którzy często decydują się na dalszą współpracę.

  Od kilku lat Mat-Bud pod kierunkiem Prezesa Zarządu Jacka Rutkowskiego i przy zaangażowaniu Bogdana Pietrasa głównego wspólnika- założyciela spółki, dobrze współpracuje z otoczeniem, wspiera finansowo i osobowo różne dziedziny życia: sport, naukę, sztukę, kulturę, tradycje narodowe. Ta społeczna odpowiedzialność za biznes przekłada się na dobre wyniki. Dzięki wysokiej dynamice rozwoju, prospołecznej i propaństwowej polityce wspólników i załogi,  PW. Mat-Bud i kierownictwo zyskało uznanie w środowisku oraz wiele prestiżowych wyróżnień i nagród min. w Konkursie Złotej Setki Pomorza i Kujaw, Złoty Medal Polskiego Klubu Biznesu, w konkursie Lidera Polskiego Biznesu Business Centre Club, Brylant Polskiej Gospodarki, Efektywna Firma 2018 oraz dwukrotny tytuł Przedsiębiorstwa Fair Play, Złota Statuetka Lidera Polskiego Biznesu 2019, Brylant Polskiej Gospodarki 2018, Lider 30-lecia Wolności, Diament 30-lecia Polskiej Transformacji, Efektywna Firma 2018.

  https://matbud-torun.pl/?fbclid=IwAR2yoayLOzNSZmAkv_bc6EVNrzT3IcKwM-DfcM_s4AVMne2em418evlQ1JE

 • GFT Inteligentny Dom

  GFT Inteligentny Dom

  Inteligentny Dom to Toruńska firma od ponad 20 lat obsługująca projektowanie i budowę obiektów indywidualnych, biznesowych, przemysłowych, użyteczności publicznej, hoteli, SPA.
  Wykonujemy zintegrowane  instalacje : elektryczne, BMS, automatyki, TV SAT, Sieci LAN, WLAN,  videodomofony IP, nagłośnienie, kino domowe, multiroom, systemy audiowizualne, bezpieczeństwa, ogrzewania hybrydowego, słoneczne, fotowoltaiczne, rekuperacje, sterowania: roletami, bramami, ogrzewaniem, wentylacją, klimatyzacją (HVAC), Gwarantujemy serwis, przeglądy, pomiary instalacji, maszyn, odbiorcze, okresowe, pomiary natężenia oświetlenia, ogólnego, awaryjnego, ewakuacyjnego. Nasze doświadczenie to realizacja ponad 100 obiektów.

   

  https://www.gft.pl/

 • FG KOR Andrzej Fajfer

  FG KOR Andrzej Fajfer

  (...)

  http://www.fg-kor.pl/

 • Studio Fryzjerskie WIZARD

  Studio Fryzjerskie WIZARD

  Strzyżemy ,farbujemy, przedłużamy  i pielęgnujemy ! Metamorfozy to nasza specjalność! Usługi potwierdzamy  wieloletnim doświadczeniem. Szereg proponowanych zabiegów doda włosom blasku. Nasz cel to zdrowe i zadbane włosy.

  http://wizardtorun.pl/

 • Osiedle 4 Pory Roku

  Osiedle 4 Pory Roku

  Osiedle 4 Pory Roku dołączyło do grona sponsorów Twarde Pierniki Junior. Jest to inwestycja realizowana przez APRO Investment (@AproInvestment) w lewobrzeżnej części Torunia, oferująca nowe mieszkania dla ludzi lubiących aktywny tryb życia.

  To osiedle, które w każdym sezonie ma cieszyć swoich mieszkańców. O każdej porze roku odpowiednie partie roślinności, projektowane w spójną całość, rozwiną swoją paletę kolorów. Byliny, jako podstawowe elementy, zaprojektowane w formie "rzek" przepływających przez kolejne etapy inwestycji, staną się ich łącznikiem tworząc spójną całość. Właśnie te rzeki mienić się będą barwami i formami dominując przestrzeń osiedla. Aby już dziś odtworzyć planowany efekt przedstawiam w załączniku koncepcje oraz wizualizacje, które wiernie odzwierciedlają projekt zieleni - zarówno gatunki roślin, jak i ich usytuowanie.

  Architektura tego osiedla charakteryzuje się elegancką formą i spójną, stonowaną kolorystyką. W celu zapewnienia maksimum bezpieczeństwa przewidziano ogrodzenie posesji oraz monitoring. Zmotoryzowanym mieszkańcom wygodę zagwarantują miejsca postojowe i komórki lokatorskie w podziemnej hali garażowej. Dodatkowo w kondygnacji podziemnej znajdować się będą bardzo duże pomieszczenia wózkowni / rowerowni. Budynki zostały wyposażone w każdej z klatek w windy od poziomu parkingu podziemnego.

  OSIEDLE 4 PORY ROKU – Z NATURY DO MIESZKANIA

  http://osiedle4poryroku.pl/

 • Centrum Handlowo-Rozrywkowe Toruń PLAZA

  Centrum Handlowo-Rozrywkowe Toruń PLAZA

  (...)

  https://www.torun-plaza.pl/

 • Grand Bulwar Sp. z o.o.

  Grand Bulwar Sp. z o.o.

  Niezmiernie nam miło, iż ponownie tak prestiżowa firma dołączyła do grona naszych partnerów! Deweloper Rockfield to twórcy ekskluzywnego apartamentowca Grand Bulvar w ścisłym Centrum Torunia - u zbiegu ulic Wola Zamkowa oraz Świętego Jakuba. Ten spektakularny obiekt stanowi realizację szalonej wizji architektonicznej, w postaci połączenia budynku z 1890 roku wraz z nowo dobudowywaną częścią, również apartamentową oraz podziemną halą garażową.

   

  Grand Bulvar będzie najwyższym budynkiem wielomieszkaniowym przy toruńskiej Starówce. Deweloper Rockfield to nietuzinkowy gracz na toruńskim rynku mieszkaniowym. Wbrew trendom postawił m.in. na przestronne apartamenty od 65 do 210 m2, w tym w opcji wielopoziomowej, z antresolą, piwniczkami na wina, pokojami bilardowymi czy z tarasami do 137 m2 z widokiem na Bulwar Filadelfijski oraz Wisłę. Nabywcy apartamentów Grand Bulvar mogą liczyć na profesjonalną pomoc Zespołu Rockfield w doborze idealnego apartamentu, w projektowaniu ponadczasowych wnętrz oraz wykonawstwie pod klucz.  

  https://rockfield.pl/oferta/grand-bulvar/

 • Daglezjowy Dwór

  Daglezjowy Dwór

  Daglezjowy Dwór to hotel wybudowany z bali drewnianych. Położony blisko Torunia, wśród pól i lasów, to idealne miejsce do wypoczynku dla całej rodziny i grup zorganizowanych.

  Zapraszamy do odwiedzenia naszej restauracji, która słynie głównie ze znakomitych dań z dziczyzny. Polska kuchnia to przede wszystkim bogactwo smaków, dlatego korzystamy z tego co daje nam natura.

  Proponujemy również korzystanie z naszej sali biznesowej. Po zakończeniu szkolenia, konferencji możemy zorganizować zabawy integracyjne na świeżym powietrzu jak i wewnątrz.

  Dla naszych gości oferujemy doskonale wyposażone i przytulne pokoje, pozwalające na relaks, odprężenie i nabranie sił. Na śniadania serwujemy kiełbasy i szynki własnego wyrobu wędzone w naszej wędzarni, domowy pasztet, jaja wiejskie, chleb pieczony na zakwasie czy konfitury.

  http://daglezjowydwor.pl/

 • MUST - Kancelaria w Toruniu

  MUST - Kancelaria w Toruniu

  Kancelaria Minkiewicz Urzędowski Sobolewski Torba Radcowie Prawni Sp.p. to zespół składający się z 6 radców prawnych i 5 aplikantów radcowskich. MUST to 13 lat doświadczenia i 14 obszarów specjalizacji. Kancelaria prowadzi stałą obsługę ponad 100 przedsiębiorstw, a także zajmuje się kilkuset sprawami klientów indywidualnych.

  W roku 2017 i 2018 MUST zostało sklasyfikowane w Rankingu Kancelarii Prawniczych, przygotowywanym przez ,,Rzeczpospolita", w kategoriach największe kancelarie prawnicze w Polsce oraz w regionie kujawsko-pomorskim. W roku 2018 Kancelaria została również uhonorowana znakiem jakości ,,Made in Toruń".

  Poznajcie MUST!

  Adres fanpejdża na facebooku: https://www.facebook.com/MUSTLEGAL/

  Adres strony internetowej: https://www.must-legal.pl/

  https://www.must-legal.pl/

 • Wydawnictwo Adam Marszałek

  Wydawnictwo Adam Marszałek

  Wydawnictwo Adam Marszałek jest liderem rynku wydawniczego w Polsce. Działamy od października 1990 roku, przez kolejne 22 lata naszą pracą kierował założyciel dr Adam Marszałek. Obecnie funkcję prezesa pełni jego córka prof. dr hab. Joanna Marszałek-Kawa, łącząca biznes z aktywną karierą naukową. Nasze Wydawnictwo jest filarem międzynarodowego holdingu Marszałek Publishing Group, w którego skład wchodzą również: Time Marszałek Group, Wydawnictwo Naukowe GRADO.

  Rocznie publikujemy ponad 400 książek. Od prawie trzech dekad promujemy literaturę naukową i popularnonaukową, poezję i beletrystykę. Upowszechniamy osiągnięcia polskich badaczy i dzieła pisarzy. Dzięki nam ich praca dociera do tysięcy czytelników w kraju i za granicą. Dzięki nim nasza oferta wydawnicza zainteresuje nawet najbardziej wymagającego czytelnika.

  Naszą specjalnością są publikacje z zakresu nauk humanistycznych i społecznych. Jesteśmy wiodącym wydawcą książek poświęconych politologii, stosunkom międzynarodowym, bezpieczeństwu, pedagogice, edukacji międzykulturowej, komunikacji społecznej, socjologii, antropologii, historii, filozofii, literaturoznawstwu, filologii oraz ekonomii i zarządzaniu. Współpracują z nami autorzy z całej Polski i innych krajów, w szczególności azjatyckich. Wspólne projekty z największymi wydawnictwami chińskimi pozwalają nam zaprezentować czytelnikom unikalne książki wybitnych autorów z Azji Wschodniej. Nasza seria Biblioteka Azji i Pacyfiku jest niepowtarzalnym przedsięwzięciem, które promuje w Polsce wiedzę o tym szczególnie ważnym dla współczesnego świata regionie. Blisko współpracujemy także z ośrodkami naukowymi w Azji Centralnej i na Kaukazie, co pozwala nam wzbogacać ofertę o kolejne wyjątkowe pozycje.

  Wydawnictwo Adam Marszałek jest cenione w Polsce i za granicą. Wciąż rośnie liczba publikowanych przez nas książek obcojęzycznych w językach: angielskim, francuskim, rosyjskim, ukraińskim, włoskim, norweskim, macedońskim oraz chińskim. Nasze publikacje znajdują się w kolekcjach najważniejszych bibliotek na świecie oraz są chętnie kupowane przez czytelników w kraju i za granicą. Od lat realizujemy wspólne projekty z przedstawicielstwami dyplomatycznymi innych państw w naszym kraju, nie tylko budując renomę naszej oficyny, ale także tworząc przyjazny wizerunek Polski na świecie. Międzynarodowe sukcesy naszych autorów napawają nas dumą.

  Publikowane przez nas książki zyskują bardzo dobre oceny zarówno czytelników, jak i krytyków czy recenzentów. Docenione zostały przez kapituły Nagrody „Przeglądu Wschodniego”, Nagród Historycznych „Polityki” czy Nagrody Literackiej im. Władysława Reymonta. Ich autorzy zostali uhonorowani licznymi medalami i odznaczeniami. W ostatnich latach nasze Wydawnictwo docenione zostało także Nagrodą Rządu Chińskiej Republiki Ludowej „The Special Book Award of China”, Medalem Marszałka Województwa Kujawsko-Pomorskiego „Unitas Durat Palatinatus Cuiaviano-Pomeraniensis”, Medalem „Za Zasługi dla Miasta Torunia” na wstędze, Medalem „Thorunium” Prezydenta Miasta Torunia, Nagrodą im. Jarosława Iwaszkiewicza za upowszechnianie literatury współczesnej, Honorowym Wielkim Splendorem Teatru Polskiego Radia oraz Nagrodą Honorową Stowarzyszenia Współpracy Polska–Wschód „Mickiewicz–Puszkin” za wybitne zasługi w rozwijaniu współpracy międzynarodowej.

  Oprócz bogatej oferty książek publikujemy także 24 czasopisma naukowe i popularnonaukowe. Są one wysoko oceniane przez polskie Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego oraz instytucje zagraniczne. Świadczy o tym międzynarodowa renoma takich tytułów, jak: „The New Educational Review”, „Polish Political Science Yearbook” czy „Kultura i Edukacja”. Dynamicznie rozwijają się też inne periodyki, na przykład: „Nowa Polityka Wschodnia”, „Przegląd Prawa Konstytucyjnego”, „Studia Orientalne” oraz „Athenaeum. Polskie Studia Politologiczne”.

  Wydawnictwo Adam Marszałek to wysoka jakość, atrakcyjna oferta, nowoczesne rozwiązania i międzynarodowe uznanie. Od prawie trzech dekad promujemy polską naukę i literaturę oraz upowszechniamy w Polsce osiągnięcia autorów zagranicznych. Podstawą naszego sukcesu jest szeroki wybór książek. Jesteśmy przekonani, że wzbudzą one Państwa zainteresowanie.

   

  http://marszalek.com.pl/

 • Mionetto

  Mionetto

  Firma Henkell Freixenet Polska to innowacyjność wsparta doświadczeniem. Z uwagą śledzimy trendy i zdobywamy uznanie kolejnych pokoleń konsumentów. MIONETTO PROSECCO to jedna ze strategicznych marek, którą pokochali konsumenci w Polsce i poza jej granicami. Niezwykła świeżość smaku oraz uwodzicielska kompozycja aromatów sprawiają, że delektowanie się  MIONETTO PROSECCO staje się prawdziwą przyjemnością.

  Poczuj włoski styl życia z Mionetto Prosecco!

  https://pl.mionetto.com/pl

 • The Barber - Gentelman’s Shop- Cut&Shave

  The Barber - Gentelman’s Shop- Cut&Shave

  The Barber - Gentelman’s Shop- Cut&Shave to salon barberski, który powstał z myślą o mężczyznach ceniących elegancję i styl. Profesjonalna obsługa z pasją, prawdziwa męska atmosfera i klimatyczny wystrój salonu to główne zalety, które chwalą nasi klienci. Jedyne takie miejsce w Toruniu.

  https://www.facebook.com/TheBarberTorun/

 • KRUTOY LOUNGE

  KRUTOY LOUNGE

  KRUTOY LOUNGE cocktail bar, shisha & more 

  www.facebook.com/krutoylounge

  To zupełnie nowe miejsce na mapie Torunia. Tutaj usiądziesz i zrelaksujesz się od codziennego zgiełku. A to wszystko przy przepysznych autorskich koktajlach bazujących na domowych konfiturach i polskich smakach, a także fajce wodnej, przekąskach, ciastach i wyjątkowo intensywnej kawie. Różnego rodzaju alkohole w korzystnych cenach i drinki przygotowywane przez barmanów odpowiednio nastroją Cię na wizytę w klubie!

  http://www.krutoy.pl/?lang=pl

 • JOMA

  JOMA

  Joma Sport jest hiszpańską marką sportową obuwia i odzieży z najwyższym obrotem na rynku hiszpańskim i znajduje się w pierwszej dziesiątce światowych marek. Ma ponad 50-letnie doświadczenie w sektorze sportowym. Dziś jest obecna w ponad 100 krajach i wyposaża ponad 300 profesjonalnych zespołów. W koszykówce ubiera kilka drużyn, w tym Unicaja Baloncesto i Maccabi Haifa B.C. 

  Również specjalizuje się w innych dyscyplinach sportowych, takich jak piłka nożna, piłka ręczna, futsal, tenis, siatkówka, rugby itp.

  http://www.joma-sport.com/

 • NOWOŚCI

  NOWOŚCI

  (...)

  https://nowosci.com.pl/

Program lojalnościowy

Czytaj więcej

Najbliższy mecz

vs

Zaloguj się do strefy kibica Twardych Pierników

i uzyskaj dostęp do ekskluzywnych materiałów wideo, zdjęć, sklepu kibica, voucherów oraz ofert specjalnych od naszych partnerów.

Zarejestruj się teraz

Partnerzy

 • Krajowa Spółka Cukrowa S.A.
 • Miasto Toruń
 • Toruńskie Zakłady Graficzne Zapolex Sp. z o.o.
 • NZOZ REMEDIS SP. Z O.O.
 • Przedsiębiorstwo Budownictwa Drogowo-Inżynieryjnego Spółka Akcyjna
 • Studio Druku Kartel Press S.A.
 • Auto Reve Sp. z o.o.
 • NOMET Sp. z o.o.
 • SIDEN Systemy Informatyczne Doradztwo Energetyka Sp. z o.o.
 • SGB Bank Spółdzielczy w Toruniu
 • APATOR S.A.
 • Energy System Toruń Sp. z o.o.
 • DACSA POLSKA Sp. z o.o.
 • WUTEH S.A. Fabryka Mebli Biurowych
 • ARRIVA RP Sp. z o.o
 • Radio System
 • Autoandreas sp. z o.o. sp. k.
 • PROFINANS
 • Eko Rodan - Technika grzewcza i sanitarna
 • ALTOM FABRYKA OKIEN Sp. z o.o.
 • Toruńskie Przedsiębiorstwo Budownictwa Przemysłowego PRZEMYSŁÓWKA sp. z o.o.
 • SEBAN sp. z o.o.
 • ANIRO Sp. z o.o.
 • K&M Biuro Rachunkowe
 • JAWOR Sp. z o.o.
 • Kancelaria Prawno-Podatkowa FOCUS sp. z o.o.
 • Uzdrowisko Wieniec Sp. z o.o.
 • Kopel Sp. z o.o.
 • DONORIA S.A.
 • Województwo Kujawsko-Pomorskie
 • Laser Star
 • Olender
 • Combinath Sp.j. Nath M.E.
 • EIB S.A.
 • Manekin
 • MAT-BUD
 • GFT Inteligentny Dom
 • FG KOR Andrzej Fajfer
 • Studio Fryzjerskie WIZARD
 • Osiedle 4 Pory Roku
 • Centrum Handlowo-Rozrywkowe Toruń PLAZA
 • Grand Bulwar Sp. z o.o.
 • Daglezjowy Dwór
 • MUST - Kancelaria w Toruniu
 • Wydawnictwo Adam Marszałek
 • Mionetto
 • The Barber - Gentelman’s Shop- Cut&Shave
 • KRUTOY LOUNGE
 • Exea Data Center
 • Pralnia Wodno-Chemiczna
 • Hotel Nicolaus
 • VER-TEL E. Janicka K. Dzięgiel Spółka Jawna
 • Widelec Grill & Bar
 • Ortopedio Sp. z o.o.
 • Beauty Medica
 • Azzurro
 • Bella Line Wellness Centrum
 • Elite Diet
 • TV Toruń
 • Basketboom
 • Red Cow Studio
 • Taxi Puls
 • Program Absolwent UMK
 • Hotel FIlmar
 • Cukiernia Lenkiewicz
 • Noa Fashion
 • Młodzieżowa Spółdzielnia Mieszkaniowa

Sponsor techniczny

 • JOMA

Patronat medialny

 • NOWOŚCI
 • Dzień Dobry Toruń
 • Radio GRA