Twarde pierniki

Logowanie

Nie pamiętam hasła
Nie mam konta w strefie kibica,
chcę się zarejestrować

Zapomniane hasło

Rejestracja

Zaufali nam

 • Krajowa Spółka Cukrowa S.A.

  Krajowa Spółka Cukrowa S.A.

  Krajowa Spółka Cukrowa S.A. (KSC S.A.) jest największym w Polsce i ósmym, co do wielkości, producentem cukru w Europie. W skład koncernu wchodzi 7 cukrowni (Dobrzelin, Kluczewo, Krasnystaw, Kruszwica, Malbork, Nakło, Werbkowice) zlokalizowanych na terenie pięciu województw oraz zakład przetwórstwa owocowo-warzywnego „Polskie Przetwory” z siedzibą we Włocławku. Podstawowy przedmiot działalności Krajowej Spółki Cukrowej S.A. stanowi produkcja i sprzedaż cukru, handel wyrobami powstałymi w trakcie jego wytwarzania oraz przetwórstwo owocowo-warzywne.

  Spółka prowadzi kompleksowe zarządzanie archiwami firm zewnętrznych w zakresie przechowywania, archiwizowania oraz brakowania dokumentów oraz inne działalności usługowe. Centrum Archiwizacji KSC S.A. w Płocku gwarantuje profesjonalną obsługę polegającą na zarządzaniu archiwum firmowym otwartym na indywidualne potrzeby klientów.

  Odbiorcami produktów Spółki sprzedawanych pod marką „Polski Cukier” są zarówno uznane firmy polskie, jak i renomowane koncerny międzynarodowe. Budowana przez lata Grupa Kapitałowa Krajowej Spółki Cukrowej S.A. działa dzisiaj w pięciu sektorach rynku rolno-spożywczego. Podstawowym sektorem Grupy pozostaje przemysł cukrowniczy. Cztery kolejne to przemysł cukierniczy, przemysł przetwórstwa owocowo-warzywnego, przemysł zbożowo-młynarski oraz przemysł ziemniaczany. Do Grupy Kapitałowej KSC S.A. należą dzisiaj poza KSC S.A. 4 produkcyjne spółki zależne:

  • Przedsiębiorstwo Zbożowo-Młynarskie „PZZ” w Stoisławiu S.A.,

  • Fabryka Cukierków „Pszczółka” Sp. z o.o.,

  • Przedsiębiorstwo Przemysłu Ziemniaczanego Trzemeszno Sp. z o.o.,

  • Î.C.S. Moldova Zahăr S.R.L. z siedzibą w Republice Mołdawii.

   

  http://www.polski-cukier.pl/

 • Miasto Toruń

  Miasto Toruń

  Toruń – położony w województwie kujawsko-pomorskim – jest jednym z najstarszych miast Polski (blisko 800-letnim) oraz dużym ośrodkiem naukowym i turystycznym. W 1997 r. toruński zespół staromiejski wpisano na Listę Światowego Dziedzictwa Kulturowego UNESCO.

  http://www.torun.pl/pl/

 • Toruńskie Zakłady Graficzne Zapolex Sp. z o.o.

  Toruńskie Zakłady Graficzne Zapolex Sp. z o.o.

  Toruńskie Zakłady Graficzne „Zapolex” Sp. z o. o. rozpoczęły swoją działalność w 1990 roku. W 1994 roku przedsiębiorstwo przekształciło się w Toruńskie Zakłady Graficzne Zapolex Sp. z o. o. Od początku swojej działalności firma skupia się na usługach poligraficznych i drukarskich, stawiając zawsze na jakość i terminowość wykonania. Od chwili przekształcenia firma systematycznie dokonywała nowych inwestycji, które poszerzały ofertę podmiotu i przyczyniały się do wzrostu jakości usług. Od początku prowadzenia działalności firma inwestuje w park maszynowy. Posiada maszyny czołowych producentów, takich jak Kolus, Muller Martini, Meccanotecnica, Heidelberg, Goss, czy Agva. TZG Zapolex dbając o wysoką jakość oferowanych usług przeszła również wdrożenie certyfikatów jakości ISO 9001:2000 oraz ISO 14001:2004. Spółka zrealizowała 14 wniosków Unijnych i co roku inwestuje w park maszynowy oraz rozwój pracowników. Już w tej chwili zatrudnionych jest ponad 200 pracowników. Dzięki temu TZG Zapolex współpracuje z ponad 200 partnerami biznesowymi w całej Europie.

  http://www.zapolex.pl/

 • NZOZ REMEDIS SP. Z O.O.

  NZOZ REMEDIS SP. Z O.O.

  Ośrodek Rehabilitacji Remedis od 7 lat sprawuje opiekę fizjoterapeutyczną nad zespołem Polskiego Cukru Toruń. NZOZ Remedis świadczy usługi w zakresie rehabilitacji, psychologii i psychiatrii.

  http://www.remedis.pl/

 • Przedsiębiorstwo Budownictwa Drogowo-Inżynieryjnego Spółka Akcyjna

  Przedsiębiorstwo Budownictwa Drogowo-Inżynieryjnego Spółka Akcyjna

  PBDI SA specjalizuje się w realizacji projektów w sektorze energetyki odnawialnej: farmy wiatrowe oraz fotowoltaiczne, budownictwa inżynieryjnego, elektroenergetycznego oraz drogowego.

  http://www.pbdi.pl/

 • Studio Druku Kartel Press S.A.

  Studio Druku Kartel Press S.A.

  STUDIO DRUKU KARTEL PRESS SA to drukarnia cyfrowa i wielkoformatowa.
  Firma posiada niezbędny sprzęt i technologie do projektowania graficznego oraz kompleksowej produkcji wszelkich materiałów poligraficznych i reklamowych.
  Oferuje Klientom wykonanie każdego rodzaju wydruków: od najmniejszych formatów wizytówek, naklejek i ulotek, przez katalogi, broszury i kalendarze, po wielkie formaty banerów, plakatów i tablic reklamowych. Priorytetem Studia Druku jest wysoka jakość i zadowolenie Klientów, a atutami szybki czas realizacji zleceń i atrakcyjne ceny.

  http://www.studiodruku.pl/

 • Auto Reve Sp. z o.o.

  Auto Reve Sp. z o.o.

  Auto Reve to firma z wieloletnim doświadczeniem w swojej branży. Jesteśmy oficjalnym dealerem samochodów marek Renault oraz Dacia.  Przez ostatnie lata funkcjonowaliśmy pod nazwą Uni-Car 2.

  Ale czas nie stoi w miejscu…My też nie :)

  Wraz ze zmianą nazwy, rozbudowaliśmy  i powiększyliśmy nasz salon. W naszej działalności, od lat zwracamy uwagę nie tylko na najwyższe zadowolenie klienta, ale także aktywnie uczestniczymy w życiu miasta, sporcie, kulturze i rozwijaniu pasji naszych partnerów i klientów. Są to dla nas priorytety najwyżej wagi, które z radością realizujemy.  Dlatego pełni zadowolenia powracamy do wspierania toruńskiej koszykówki! Mamy nadzieję i wierzymy, że przyczynimy się do jeszcze większych sukcesów naszej drużyny. Jesteśmy dumni z bycia częścią rodziny Twardych Pierników.

  http://www.renault.torun.pl/

 • NOMET Sp. z o.o.

  NOMET Sp. z o.o.

  NOMET sp. z o.o. to lider polskiego rynku akcesoriów meblowych i okuć budowlanych, który łączy długoletnie doświadczenie oraz tradycję z nowoczesnym spojrzeniem na biznes.
  Początek działalności firmy przypadł na lata osiemdziesiąte ubiegłego wieku. Na przestrzeni kolejnych lat toruński producent przeobraził się w prężnie działającą firmę rodzinną o międzynarodowym zasięgu. Dziś firma Nomet to trzy zakłady produkcyjne.

  W bogatym asortymencie produkowanym przez Spółkę, wśród prawie trzech tysięcy akcesoriów meblowych znajdują się:
  -uchwyty meblowe klasyczne
  -stylizowane i awangardowe klamki i gałki
  -akcesoria kuchenne
  -kosze cargo
  -akcesoria garderobiane
  -wieszaki i zawiasy

  Dostarczamy i realizujemy pomysły umożliwiające wygodne i przyjemne życie w każdym domu.

  www.nomet.pl

 • GP People Sp. z o.o.

  GP People Sp. z o.o.

  GP People to zespół doświadczonych rekruterów i konsultantów, którzy służą wsparciem w poszukiwaniu pracy, analizie kompetencji i kompleksową obsługą procesu rekrutacji. Przedsiębiorcom oferujemy innowacyjne rozwiązania kadrowe i outsourcingowe, audyty i konsultacje HR, które wspierają rozwój biznesu. Posiadamy duże doświadczenie w realizacji projektów w firmach produkcyjnych i usługowych z różnych branż.

  GP People
  Agencja Zatrudnienia (KRAZ 9274)
  www.gppeople.pl

   

  https://www.facebook.com/GPpeopleAgencjaPracy/

 • SIDEN Systemy Informatyczne Doradztwo Energetyka Sp. z o.o.

  SIDEN Systemy Informatyczne Doradztwo Energetyka Sp. z o.o.

  Firma SIDEn Systemy Informatyczne Doradztwo Energetyka Sp. z o.o. w Toruniu powstała w 2000 roku. Pierwsze lata działalności SIDEn przebiegały pod znakiem inwestycji i dynamicznego rozwoju usług i zatrudnienia.
  W roku 2003 siedzibą firmy został biurowiec przy ul. Koniuchy 8. W tym samym roku uruchomiono nowoczesne Centrum Przetwarzania Danych (CPD).
  Rozwój firmy spowodował między innymi wzrost zatrudnienia. Obecnie SIDEn zatrudnia prawie 50 osób. Zespół stanowi kilkadziesiąt wykwalifikowanych osób, które swoją wiedzą obejmują szeroki obszar branży informatycznej.
  Firma specjalizuje się we wdrożeniach i opiece nad systemami informatycznymi. Wizytówką firmy są usługi konsultingowe w zakresie rozwiązań SAP, SAP for Utilities (IS-U) oraz Comarch CDN.
  Firma oferuje zaawansowane technologicznie usługi przechowywania i przetwarzania danych. Standardem pracy w SIDEn jest kompleksowe wsparcie Klientów.

  http://www.siden.pl/

 • SGB Bank Spółdzielczy w Toruniu

  SGB Bank Spółdzielczy w Toruniu

  SGB Bank Spółdzielczy w Toruniu jest najstarszym bankiem z centralą w Toruniu. Świadczymy usługi dla osób fizycznych, firm i gospodarstw rolnych. Wraz z grupą ponad 200 banków współtworzy Spółdzielczą Grupę Bankową, której usługi oferowane są w ponad 1800 placówkach, położonych przede wszystkim na terenie centralnej i północno-zachodniej części Polski.

  http://bstorun.pl/

 • APATOR S.A.

  APATOR S.A.

  Grupa Apator - międzynarodowa grupa kapitałowa doświadczonych producentów urządzeń i systemów pomiarowych, a także dostawców rozwiązań dla automatyzacji pracy sieci elektroenergetycznej. Grupa wdraża na rynek zaawansowane produkty i usługi w zakresie pomiaru energii elektrycznej, wody, ciepła i gazu, w tym rozwiązania klasy smart.
   
  Apator - 70 lat istnienia, 16 spółek w grupie i blisko 3 tysiące pracowników. 

  http://www.apator.com/pl

 • Energy System Toruń Sp. z o.o.

  Energy System Toruń Sp. z o.o.

  Firma Energy System Toruń Sp. z o.o. powstała w roku 2014. Jesteśmy młodą, prężnie działającą spółką. Podstawowy profil działalności to budowa gazociągów wysokiego ciśnienia oraz sieci gazowych średniego i niskiego ciśnienia. Posiadamy duże doświadczenie w branży, co przekłada się na jakość wykonywanych usług.

  http://www.energysystemtorun.pl/

 • DACSA POLSKA Sp. z o.o.

  DACSA POLSKA Sp. z o.o.

  Firma DACSA założona została w 1968 roku jako firma rodzinna w celu produkcji wyrobów kukurydzianych dla przemysłu piwowarskiego. Zapewniając coraz większą gamę produktów pochodzących z ryżu i kukurydzy, DACSA szybko stało się ważnym przedsiębiorstwem w swojej branży na poziomie europejskim. W Polsce DACSA ma swoją siedzibę w Bocheńcu (okolice Radomina).

  http://www.dacsa.com/

 • WUTEH S.A. Fabryka Mebli Biurowych

  WUTEH S.A. Fabryka Mebli Biurowych

  Fabryka Mebli WUTEH specjalizuje się w produkcji wysokiej jakości mebli biurowych. Oferta  WUTEH to szeroki wachlarz produktów, w klasycznych i nowoczesnych stylach, które idealnie podkreślą każdy rodzaj wnętrza. Wuteh to również atrakcyjne meble do gabinetu, które będą mocnym punktem każdej aranżacji. Nasza oferta to także meble recepcyjne o wysokim standardzie, które idealnie będą pasować do każdego komercyjnego wnętrza. Zapraszamy do naszego salonu firmowego w Toruniu, przy ul. gen. Chłopickiego 6/10.

  http://wuteh.com.pl/

 • ARRIVA RP Sp. z o.o

  ARRIVA RP Sp. z o.o

  ARRIVA jest wiodącym ogólnoeuropejskim operatorem na rynku usług transportowych, zatrudniającym ponad 60 000 pracowników i prowadzącym działalność w 14 krajach Europy.
  W Polsce Arriva jest jedynym operatorem świadczącym usługi kolejowe i autobusowe na liniach miejskich, regionalnych i dalekobieżnych. Przewozimy rocznie ponad 40 mln pasażerów, w tym 10 mln w komunikacji miejskiej. Działamy na terenie 8 województw, eksploatując blisko 700 autobusów, 31 pojazdów szynowych i zatrudniając blisko 1500 osób. Oferujemy ponadto liczne usługi okołoprzewozwe takie jak sprzedaż paliwa, stacje diagnostyczne, myjnie.

  http://www.arriva.pl/

 • Radio System

  Radio System

  (...)

  http://

 • VICIM Poland Sp. z o.o.

  VICIM Poland Sp. z o.o.

  Vicim Poland Sp. z o. o. należy do grupy Visscher-Caravelle Automotive Group która jest  międzynarodowym producentem części do przemysłu motoryzacyjnego, specjalizującym się w produkcji mat samochodowych - tekstylnych oraz mat samochodowych z tworzywa sztucznego. Nasze zakłady produkcyjne znajdują się w Polsce, Meksyku, Malezji, Chinach a biura sprzedaży w Holandii, Australii, Wielkiej Brytanii, Francji, Stanach Zjednoczonych i Chinach.

  Główny zakład produkcyjny zlokalizowany jest w Grudziądzu i produkuje maty dla niemal wszystkich producentów aut. Znajdujący się w Toruniu zakład produkuje maty metodą wtryskową.

  Racjonalizatorskie rozwiązania w obszarze organizacji produkcji, wysoka kultura pracy, która opiera się na wzajemnym szacunku i zaufaniu, nowoczesne systemy wspomagające zarzadzanie (SAP, EDI) pozwalają na ciągłe umacnianie silnej pozycji na rynku.  Światowe zespoły
  projektowe oraz kompleksowe zadania stwarzają idealne warunki do rozwoju kariery. Międzynarodowy i multidyscyplinarny charakter naszej. Grupy sprawia, że jesteśmy jednym z wiodących producentów na rynku.

  SPÓŁKI Z GRUPY VISSCHER-CARAVELLE

  WARTOŚCI KTÓRYMI SIĘ KIERUJEMY

  • praca zespołowa
  • otwartość
  • rozwój
  • rzetelność
  • nowoczesność

  http://twojakarierazvicim.pl

 • Autoandreas sp. z o.o. sp. k.

  Autoandreas sp. z o.o. sp. k.

  AutoAandreas

  Jesteśmy prężnie działającą firmą transportowo-spedycyjną na rynku europejskim. Efektem naszych działań jest ścisła współpraca z liczącymi się firmami polskimi i zagranicznymi.

  Oferujemy następujący zakres usług:

  - spedycja krajowa i międzynarodowa,

  - transport całopojazdowy,

  - transport ponadgabarytowy,

  - transport towarów chłodniczych (temperatura kontrolowana),

  - transport towarów wartościowych (ubezpieczenie towaru na kwotę 300000€),

  - transport towarów wymagających ekspresowej dostawy,

  - transport środków spożywczych,

  - transport pasz,

  - transport odpadów,

  - transport ubocznych produktów pochodzenia zwierzęcego,

  - doradztwo transportowo - spedycyjne,

  - opieka spedytora.

  W naszej ofercie znajdą Państwo szeroki wachlarz usług w zakresie transportu i spedycji.

  Dysponujemy własnym taborem o kubaturze od 67-100m3.

  Posiadamy 60 własnych, nowych pojazdów marki DAF.

  W skład naszej floty wchodzą tylko nowoczesne pojazdy, nie starsze niż trzy lata. W trosce o jakość oferowanych usług na bieżąco je serwisujemy i modernizujemy. Ma to ogromny wpływ przede wszystkim na bezpieczeństwo oraz bezawaryjność a co za tym idzie na sprawne i terminowe wykonanie zlecenia. Zdajemy sobie sprawę, jak ważny jest stan techniczny floty i systematycznie odnawiamy nasz tabor, inwestując również w nowe pojazdy.

  Zapraszamy do współpracy. Na pewno Państwa nie zawiedziemy.

  Wachlarz naszych możliwości transportowych nie ma granic.

  http://www.autoandreas.pl/pages/pl/home.html

 • Intermarche Toruń,ul. Ugory 4

  Intermarche Toruń,ul. Ugory 4

  Intermarche Toruń Ugory 4 to sklep jedyny w swoim rodzaju. Prowadzi własną produkcję wędlin na miejscu w sklepie. Ich wędzonki charakteryzują się wyśmienitym smakiem i wspaniałym aromatem. Polecamy także świeże mięso z ich własnego rozbioru. Intermarche posiada w ofercie produkty garmażeryjne i surówki – wszystko świeże, wyprodukowane na miejscu! Dbają o wysoką jakość swoich wyrobów. Na sali sprzedaży ich klienci, a nasi kibice znajdą także szeroki wybór owoców i warzyw. Produkty eko i bez laktozy oraz artykuły drogeryjne, przemysłowe i sezonowe. Wszystko w atrakcyjnych cenach, przez co wierzymy, że każdy z Was znajdzie coś dla siebie! Zapraszamy na zakupy - w ten sposób wspierasz nasz klub.

   

  https://www.facebook.com/intermarche.torun/

 • ALTOM FABRYKA OKIEN Sp. z o.o.

  ALTOM FABRYKA OKIEN Sp. z o.o.

  (...)

  http://www.altom-okna.pl/

 • Nord Partner Sp. z o.o.

  Nord Partner Sp. z o.o.

  NORD PARTNER Sp. z o.o. jest jedną z największych polskich firm brokerskich, zajmujących się obsługą pośrednictwa ubezpieczeniowego. Od Ponad 20 lat zapewnia swoim Klientom najwyższą jakość usług, bezpieczeństwo oraz stabilność kosztów ponoszonych na obsługę ubezpieczeniową firm i instytucji, które zaufały naszej wiedzy i doświadczeniu. NORD PARTNER Sp. z o.o. jest wpisana do rejestru pośredników ubezpieczeniowych (rejestr brokerów ubezpieczeniowych) prowadzonego przez organ nadzoru – Komisję Nadzoru Finansowego, pod numerem 00000436/U, posiada zezwolenie Państwowego Urzędu Nadzoru Ubezpieczeń nr 428/98 i ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej z tytułu prowadzonej działalności na łączną sumę odpowiadającą w złotych równowartości ponad 50 000 000 EURO .

  Struktura firmy obejmuje 23 oddziały i przedstawicielstwa na terenie całego kraju. Siedziba Spółki mieści się w Toruniu przy ul. Lubickiej 16 (87-100). Biuro Zarządu znajduje się w Warszawie przy ul. Skierniewickiej 14 (01-230). Poszczególne oddziały i przedstawicielstwa mają swoje siedziby w następujących miastach: Białystok, Brodnica, Bydgoszcz, Gdańsk, Gorzów Wielkopolski, Kalisz, Katowice, Kielce, Koszalin, Kraków, Lublin, Łódź, Olsztyn, Opole, Piła, Poznań, Rzeszów, Szczecin, Toruń Włocławek, Wrocław, Warszawa, Zielona Góra .

  Naszym największym kapitałem są ludzie. NORD PARTNER zatrudnia najwyższej klasy specjalistów z dziedziny prawa, ekonomii i techniki. Dysponujemy młodym i dynamicznym zespołem o wysokich kwalifikacjach, stale podnoszonych na szkoleniach, seminariach oraz konsultacjach w najlepszych firmach w Polsce i zagranicą. Obecnie firma zatrudnia ponad 180 pracowników, z czego ponad 120 osób spełnia ustawowe wymogi dla wykonywania czynności brokerskich.

  Profesjonalizm i godna reprezentacja naszych Mocodawców sprawiły, że możemy poszczycić się obecnie zaufaniem ponad 2 000 podmiotów gospodarczych. Naszymi Klientami są wielki i średni przemysł, w tym producenci, dystrybutorzy energii, firmy leasingowe, transportowe i spedycyjne,  przedsiębiorstwa państwowe, samorząd terytorialny, a także spółki giełdowe oraz średni i mały biznes.

  Specjalizujemy się także w procedurach zamówień publicznych na usługi ubezpieczeniowe, co wiąże się z obowiązkiem stosowania przepisów Prawa zamówień publicznych przez znaczną część naszych Klientów.

  Nasze działania nakierowane są na zapewnienie optymalnego transferu ryzyka ubezpieczeniowego oraz optymalizację kosztów naszych Klientów. Zawarcie wielu prestiżowych ubezpieczeń oraz doświadczenia jakie zebraliśmy przy prowadzeniu kompleksowych programów asekuracyjnych dla szeregu znanych firm, potwierdzają jakość świadczonych przez nas usług.

  W szczególności w ramach naszych usług realizujemy::

  • analizę rodzaju i wielkości ryzyka – analiza działalności podstawowej i ubocznej, obszarów działania, warunków zakupów surowców, sprzedaży produktów, lokalizacji i wartości mienia, identyfikacja zagrożeń oraz ocena ich skutków;
  • doradztwo w wyborze firm ubezpieczeniowych – z uwzględnieniem kryteriów pewności (gwarancje prawne i ekonomiczne), realności ochrony oraz poziomu pokrycia strat, ceny ochrony ubezpieczeniowej, szybkości likwidacji szkód i wypłaty odszkodowań;
  • negocjacje warunków ubezpieczenia z uwzględnieniem indywidualnych potrzeb oraz specyfiki branży – propozycje odpowiednich klauzul, warunków dodatkowych, systemów zniżek itp.;
  • ulokowanie ubezpieczenia – merytoryczne sprawdzenie wniosków, polis, załączników, zgodności umów ubezpieczenia z wnioskami i ofertami;
  • sprawowanie nadzoru nad wykonaniem umów ubezpieczenia – przebiegiem likwidacji szkód, konstrukcją odwołań, sporządzeniem aneksów, ugód, cesji itp.

  Klientom stosującym procedury zamówień publicznych dla zakupu usług ubezpieczenia, proponujemy następujące usługi:

  • oszacowanie wielkości zamówienia, propozycja wyboru trybu postępowania oraz przygotowanie dokumentów w części dotyczącej przedmiotu zamówienia jak również pomoc w przygotowaniu projektów pozostałej dokumentacji, a następnie udzielanie wyjaśnień dotyczących treści specyfikacji istotnych warunków zamówienia;
  • prowadzenie negocjacji lub rokowań z wykonawcami w przypadkach dopuszczalnych przez właściwe przepisy;
  • ocena spełniania warunków stawianych wykonawcom, w tym wnioskowanie o wykluczenie wykonawców przypadkach określonych ustawą i ocena ofert;
  • wskazanie oferty najkorzystniejszej lub wnioskowanie o unieważnienie postępowania w przypadkach wskazanych w ustawie;
  • analiza wnoszonych protestów oraz przygotowanie projektu odpowiedzi na wniesione protesty.

  Dzięki metodom pracy opartym na doświadczeniu, szybkości działania, osobistych kontaktach, indywidualnym podejściu do potrzeb klientów możemy zaproponować najlepsze rozwiązania.

  http://www.nordpartner.pl/

 • Toruńskie Przedsiębiorstwo Budownictwa Przemysłowego PRZEMYSŁÓWKA sp. z o.o.

  Toruńskie Przedsiębiorstwo Budownictwa Przemysłowego PRZEMYSŁÓWKA sp. z o.o.

  Jesteśmy jednym z większych w regionie producentów betonu towarowego i prefabrykatów żelbetowych. Posiadamy dwa węzły betoniarskie o rzeczywistej wydajności 80m3/h, zaplecze produkcyjne w postaci hali przemysłowej oraz dwóch poligonów produkcyjnych z suwnicami ramowymi 8t. Posiadamy plac magazynowy dla materiałów budowlanych i transport specjalistyczny. Prowadzimy prężnie rozwijającą się Hurtownię Materiałów Budowlanych. Zatrudniamy fachowych doradców służących pomocą przy wyborze właściwych towarów i technologii.

  http://przemyslowka.pl/

 • SEBAN sp. z o.o.

  SEBAN sp. z o.o.

  Istniejemy na rynku od 1998 roku . Naszym założycielem jest Sebastian Sacharuk, młody człowiek, który przez swój upór w dążeniu do celu oraz fachową załogę doprowadził firmę do obecnej pozycji rynkowej. Przedmiotem działalności firmy jest sprzedaż opon oraz kompleksowe wykonywanie usług z zakresu napraw i obsługi opon . Dla nas standardem jest najwyższa jakość wykonywanych usług oraz fachowe doradztwo i co za tym idzie zadowolenie ostatecznych odbiorców.

  Magazyny Sebana wypełnione są oponami używanymi, bieżnikowanymi, jak i nowymi. Zarówno w przypadku używanych, jak i nowych, nie ma w Sebanie jednej, dominującej marki. Właściciel stawia na różnorodność, każdy tu znajdzie opony dla siebie. Handluje ogumieniem do pojazdów osobowych, dostawczych, ciężarowych, budowlanych, rolniczych, wielkogabarytowych. W magazynie w Rogowie stara się mieć taki towar, który szybko znajduje nabywców. Najbardziej popularne rozmiary i marki opon nowych są więc dostępne od ręki.

   

   

   

  http://www.seban.torun.com.pl/

 • Eko Rodan - Technika grzewcza i sanitarna

  Eko Rodan - Technika grzewcza i sanitarna

  (...)

  http://www.eko-rodan.pl/

 • ANIRO Sp. z o.o.

  ANIRO Sp. z o.o.

  ANIRO Sp. z o.o. działa w branży automatyki i elektrotechniki od 1985 roku. Jako firma inżynierska świadczy usługi oraz oferuje serwis, ważnym elementem działalności firmy jest także sprzedaż produktów z zakresu automatyki przemysłowej. Firma jest wyłącznym dystrybutorem w Polsce koreańskiego koncernu LS IS.

  W ofercie ANIRO znaleźć można również przemienniki częstotliwości i softstartery szwedzkiej firmy CG Emotron, a także nowoczesne filtry aktywne ADF.

  ANIRO oferuje swoim Klientom rozwiązania z wykorzystaniem robotów (Kawasaki, Universal Robots i Epson).

  www.aniro.pl

 • Studio Podłóg ABLUX

  Studio Podłóg ABLUX

  Studio Podłóg Ablux to wyjątkowe miejsce stworzone z pasją, które powstało by zapewnić Państwu dostęp do najlepszych gatunkowo podłóg i dekoracji ściennych. Mamy w swojej ofercie podłogi drewniane, laminowane, winylowe, dywanowe, a także tarasy drewniane i kompozytowe oraz oryginalne dekoracje ścienne. Jesteśmy bezpośrednim importerem wielu marek, dzięki czemu, możemy zaoferować atrakcyjne ceny oraz profesjonalne doradztwo w zakresie doboru materiałów. Nie tylko sprzedajemy i wykonujemy montaże ale również szkolimy w zakresie prawidłowej pielęgnacji sprzedanych materiałów. Posiadamy trzy showroomy zlokalizowane w Toruniu, Bydgoszczy i Lublinie. Dla kibiców Twardych Pierników mamy przygotowane specjalne promocje oraz rabaty, a część uzyskanego dzięki Wam dochodu, przeznaczymy na wsparcie Twardych Pierników. Zapraszamy!

  http://www.studioablux.pl/

 • JAWOR Sp. z o.o.

  JAWOR Sp. z o.o.

  JAWOR Sp. z o.o. to firma która powstała w lutym 2002 roku. Przedmiotem jej działalności jest kompleksowe wykonawstwo inwestycji budowlanych w zakresie budownictwa użyteczności publicznej, przemysłowego, mieszkaniowego, drogowego oraz sportowego. Pracownicy JAWOR mówią o swojej firmie: „prowadzimy działania wykonawcze i koordynujące związane z całością przebiegu zleconej nam inwestycji lub określonego zakresu robót. Naszym standardem jest najwyższa jakość i terminowość wykonywanych prac, a także satysfakcja Inwestora. Dysponujemy kadrą kierowników robót, majstrów budowlanych oraz pracowników z wieloletnim doświadczeniem budowlanym. Stawiamy na rozwój poprzez stopniowe podejmowanie coraz ambitniejszych kontraktów jednocześnie dążąc do udoskonalenia jakości naszych usług.

  http://www.jaworspzoo.pl/

 • Uzdrowisko Wieniec Sp. z o.o.

  Uzdrowisko Wieniec Sp. z o.o.

  Selenka Wieniec-Zdrój to naturalna woda mineralna, która jako jedyna posiada pierwiastek życia! Tym pierwiastkiem życia jest selen korzystnie wpływający na siły witalne. Energia i siły zdecydowanie przydadzą się nie tylko zawodnikom walczącym o najwyższe cele, ale i kibicom Twardych Pierników mocno dopingujących swoją drużynę.

  Uzdrowisko Wieniec-Zdrój będzie zaopatrywało nasz klub – pierwszy zespół oraz grupy młodzieżowe, w naturalną wodę mineralną Selenka wydobywaną ze źródła studni głębinowej w Wieńcu Zdroju. Selenka Wieniec-Zdrój jest  bogata w selen, lit, magnez, wapń, potas i stanowi konieczne uzupełnienie minerałów niezbędnych do codziennego życia każdego z nas.

  http://woda-selenka.pl/

 • Kopel Sp. z o.o.

  Kopel Sp. z o.o.

  Kompleks hurtowni KOPEL rozpoczął działalność handlową w 1988 roku w Toruniu. Od początku firma stawiała sprawę jasno - "Naszym celem jest być lepszym od konkurencji."

  Od tamtej pory pracy zespołu przyświeca hasło – sprostać wyzwaniom, jakie niesie ze sobą wolny rynek. Wszelkie działania zostały podporządkowane temu, aby pozyskane przez nas środki były w zdecydowanej części reinwestowane, co pozwoliło nam na dynamiczny rozwój. KOPEL z rodzinnej firmy stała się nowoczesną, wielooddziałową hurtownią.

  W czerwcu 2001 roku spółka z ograniczoną odpowiedzialnością KOPEL Hurtownie Elektryczne z kapitałem zakładowym w wysokości 500.000,00 zł przejęła działalność handlową H.A.E. "Kopel-Kooperacja" s.c. Prezesem Zarządu nowo powstałej Spółki został Zbigniew Srokowski. Główna siedziba H.E. KOPEL Sp. z o.o. znajduje się w Toruniu przy ul. Polnej 107.

  W obecnej chwili Hurtownie Elektryczne KOPEL Sp. z o.o. posiadają na terenie Polski dwadzieścia cztery oddziały: dwa w Toruniu, w Bydgoszczy, Bytowie, Chojnicach, Częstochowie, Elblągu, Gdańsku, Głogowie, Gostyninie, Grudziądzu, Katowicach, Koninie, Koszalinie, Nowej Soli, Płocku, Poznaniu, Rzeszowie, Stalowej Woli, Strykowie, Tarnobrzegu, Wrocławiu, Zamościu i Zielonej Górze. 

  Dalej zamierzamy się rozwijać otwierając kolejne hurtownie KOPEL.

  FILM Korporacyjny: https://youtu.be/SGNJ0nLnXwU

  http://www.kopel.pl/

 • DONORIA S.A.

  DONORIA S.A.

  Donoria S.A. to jeden z największych brokerów ubezpieczeniowych w Polsce. Od 2014 roku jest częścią Howden Broking Group, międzynarodowej firmy brokerskiej. Donoria od wielu lat wspiera polski sport kibicując lokalnym drużynom. Dzięki połączeniu pasji do sportu, wiedzy z zakresu ubezpieczeń, a także doświadczeniu tworzy dedykowane programy ubezpieczeniowe dostosowane do dyscypliny sportowej i wymagań klubu. Tworzone programy ubezpieczeniowe uwzględniają wszystkie aspekty i ryzyka występujące w branży sportowej.

  http://www.donoria.pl/pl/strona-g%c5%82%c3%b3wna/

 • Województwo Kujawsko-Pomorskie

  Województwo Kujawsko-Pomorskie

  (...)

  http://kujawsko-pomorskie.pl/

 • Professional Fitness Food

  Professional Fitness Food

  Jedyna w pełni profesionalna firma cateringowa w Naszym miescie od 2015 roku dostarcza do Państwa najlepsze i najbardziej urozmaicone posiłki dietetyczne. PROFESSIONAL FITNESS FOOD prowadzone jest przez osobę od zawsze związana ze sportem i osiągającą liczne sukcesy na arenie ogólnopolskiej jak i międzynarodowej początkowo jako zawodnik a następnie w roli trenera. Późniejsza wieloletnia praca nad poprawą sylwetki swoich podopiecznych która nie jest możliwa bez idealnie dopasowanej diety, doprowadziła w konsekwencji do stworzenia w pełni profesjonalnej firmy zapewniającej personalną obsługę dietetyczna od ułożenia diety przez przygotowanie posiłków po dostarczenie ich na wskazany adres. Pozostajemy w ciągłym kontakcie z klientem co gwarantuje natychmiastowe zmiany i modyfikacje tak aby nasza dieta w każdym momencie współpracy była równie skuteczna a efekty jakie możesz osiągnąć maxymalne! Nasz pełen profesjonalizm oznacza również to, że pracujemy tylko na produktach najwyższej jakości będących w 1000% produktami dietetycznymi. Nasze menu układamy niezwykle starannie i jako jedyni na Polskim rynku nie powtarzamy go przez 365 dni w roku !!!

  http://professionalfitnessfood.pl/

 • Olender

  Olender

  CSiR Olender to jeden z największych obiektów wypoczynkowo-rekreacyjnych w regionie. W kompleksie znajduje cię centrum konferencyjne, SPA, Aquapark z saunami, hotel z restauracją oraz dostęp do siłowni, fitness i kręgielni.

  http://www.olender.info/

 • Dual Polska Sp. z o.o.

  Dual Polska Sp. z o.o.

  Dual Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Toruniu, jest multi agencją ubezpieczeniową działającą na rynku ubezpieczeń od ponad 10 lat. Od lipca 2015 roku wchodzimy w skład grupy Hyperior Insurance Group będącej liderem na brytyjskim rynku ubezpieczeń. Posiadamy w stałej sprzedaży szeroki wachlarz ubezpieczeń wiodących towarzystw ubezpieczeniowym. Dzięki wiedzy, kontaktom i doświadczeniu każdemu Klientowi zaoferujemy indywidualnie ustalony zakres ochrony ubezpieczeniowej w optymalnej cenie z możliwością wyboru konkretnego wybranego przez Klienta Towarzystwa Ubezpieczeniowego. Dzięki stałej współpracy z kilkoma firmami ubezpieczeniowymi jednocześnie, posiadamy stały dostęp do najbardziej aktualnej oferty, możliwości porównania jej i dostosowania do indywidualnych potrzeb i zakresu ochrony każdego Klienta. Profesjonalna i doświadczona kadra w sposób kompleksowy zaprezentuje informację o każdym rodzaju polisy ubezpieczeniowej, wskazując w sposób jasny i precyzyjny zakres ochrony i warunki jej uzyskania.

  http://www.dualpoland.com/pl/strona-g%c5%82%c3%b3wna/

 • Combinath Sp.j. Nath M.E.

  Combinath Sp.j. Nath M.E.

  Combinath to producent szerokiego zakresu opakowań i wyrobów z tektury falistej. Dzięki wszechstronnemu Działowi Projektowemu firma oferuje opakowania doskonale dopasowane pod kątem wymagań klienta: funkcjonalnym, estetycznym i cenowym. Doskonała jakość obsługi klienta, elastyczność oraz szybka realizacja zamówień w połączeniu z indywidualnymi, innowacyjnymi rozwiązaniami technicznymi to czynniki wyróżniające Combinath na tle konkurencji.

  http://combinath.pl/

 • EIB S.A.

  EIB S.A.

  (...)

  https://www.eib.com.pl/

 • Osiedle 4 Pory Roku

  Osiedle 4 Pory Roku

  Osiedle 4 Pory Roku dołączyło do grona sponsorów Twarde Pierniki Junior. Jest to inwestycja realizowana przez APRO Investment (@AproInvestment) w lewobrzeżnej części Torunia, oferująca nowe mieszkania dla ludzi lubiących aktywny tryb życia.

  To osiedle, które w każdym sezonie ma cieszyć swoich mieszkańców. O każdej porze roku odpowiednie partie roślinności, projektowane w spójną całość, rozwiną swoją paletę kolorów. Byliny, jako podstawowe elementy, zaprojektowane w formie "rzek" przepływających przez kolejne etapy inwestycji, staną się ich łącznikiem tworząc spójną całość. Właśnie te rzeki mienić się będą barwami i formami dominując przestrzeń osiedla. Aby już dziś odtworzyć planowany efekt przedstawiam w załączniku koncepcje oraz wizualizacje, które wiernie odzwierciedlają projekt zieleni - zarówno gatunki roślin, jak i ich usytuowanie.

  Architektura tego osiedla charakteryzuje się elegancką formą i spójną, stonowaną kolorystyką. W celu zapewnienia maksimum bezpieczeństwa przewidziano ogrodzenie posesji oraz monitoring. Zmotoryzowanym mieszkańcom wygodę zagwarantują miejsca postojowe i komórki lokatorskie w podziemnej hali garażowej. Dodatkowo w kondygnacji podziemnej znajdować się będą bardzo duże pomieszczenia wózkowni / rowerowni. Budynki zostały wyposażone w każdej z klatek w windy od poziomu parkingu podziemnego.

  OSIEDLE 4 PORY ROKU – Z NATURY DO MIESZKANIA

  http://osiedle4poryroku.pl/

 • PROFINANS Sp. z o.o.

  PROFINANS Sp. z o.o.

  PROFINANS, czyli w jednym miejscu i bez dodatkowy kosztów otrzymasz dostęp do najlepszych produktów oraz wsparcie specjalisty!

  DZIAŁANIA DETEKTYWISTYCZNE

  Oferta dla firm

  - Wywiad gospodarczy

  - Sprawdzanie wiarygodności pracowników

  Ustalenia majątkowe

  - Obserwacja osób i mienia

  - Ochrona przed nieuczciwą konkurencją

  - Oferta dla osób prywatnych

  Sprawdzanie wiarygodności osób

  - Ustalenia majątkowe

  - Obserwacja osób i mienia

  - Poszukiwanie osób i mienia

  Sprawy rozwodowe

  - Postępowanie spadkowe

  - Obserwacja pod kątem uzależnień

  Ponadto w ofercie wiele innych usług, jak: wykrywanie podsłuchów, wykrywanie nieuczciwych pracowników, wykrywanie zdrad małżeńskich itp.

  Z naszej strony gwarantujemy profesjonalizm, dyskrecję i odpowiedzialność za powierzone nam cele oraz wysoką jakość wykonywanych usług.

  Zapraszamy do kontaktu:

  PROFINANS Sp. z o.o.

  Ul. Sobieskiego 22a/23, 87-100 Toruń

  Tel. 505-214-914

  E-mail: profinansbiuro@prokonto.pl

  www.profinans.rzetelnafirma.pl

 • Centrum Handlowo-Rozrywkowe Toruń PLAZA

  Centrum Handlowo-Rozrywkowe Toruń PLAZA

  (...)

  https://www.torun-plaza.pl/

 • Grand Bulwar Sp. z o.o.

  Grand Bulwar Sp. z o.o.

  (...)

  https://rockfield.pl/oferta/grand-bulvar/

 • BHP Więźniak

  BHP Więźniak

  (...)

  http://bhp-wieźniak.pl/

 • Wydawnictwo Adam Marszałek

  Wydawnictwo Adam Marszałek

  Wydawnictwo Adam Marszałek jest liderem rynku wydawniczego w Polsce. Działamy od października 1990 roku, przez kolejne 22 lata naszą pracą kierował założyciel dr Adam Marszałek. Obecnie funkcję prezesa pełni jego córka prof. dr hab. Joanna Marszałek-Kawa, łącząca biznes z aktywną karierą naukową. Nasze Wydawnictwo jest filarem międzynarodowego holdingu Marszałek Publishing Group, w którego skład wchodzą również: Time Marszałek Group, Wydawnictwo Naukowe GRADO.

  Rocznie publikujemy ponad 400 książek. Od prawie trzech dekad promujemy literaturę naukową i popularnonaukową, poezję i beletrystykę. Upowszechniamy osiągnięcia polskich badaczy i dzieła pisarzy. Dzięki nam ich praca dociera do tysięcy czytelników w kraju i za granicą. Dzięki nim nasza oferta wydawnicza zainteresuje nawet najbardziej wymagającego czytelnika.

  Naszą specjalnością są publikacje z zakresu nauk humanistycznych i społecznych. Jesteśmy wiodącym wydawcą książek poświęconych politologii, stosunkom międzynarodowym, bezpieczeństwu, pedagogice, edukacji międzykulturowej, komunikacji społecznej, socjologii, antropologii, historii, filozofii, literaturoznawstwu, filologii oraz ekonomii i zarządzaniu. Współpracują z nami autorzy z całej Polski i innych krajów, w szczególności azjatyckich. Wspólne projekty z największymi wydawnictwami chińskimi pozwalają nam zaprezentować czytelnikom unikalne książki wybitnych autorów z Azji Wschodniej. Nasza seria Biblioteka Azji i Pacyfiku jest niepowtarzalnym przedsięwzięciem, które promuje w Polsce wiedzę o tym szczególnie ważnym dla współczesnego świata regionie. Blisko współpracujemy także z ośrodkami naukowymi w Azji Centralnej i na Kaukazie, co pozwala nam wzbogacać ofertę o kolejne wyjątkowe pozycje.

  Wydawnictwo Adam Marszałek jest cenione w Polsce i za granicą. Wciąż rośnie liczba publikowanych przez nas książek obcojęzycznych w językach: angielskim, francuskim, rosyjskim, ukraińskim, włoskim, norweskim, macedońskim oraz chińskim. Nasze publikacje znajdują się w kolekcjach najważniejszych bibliotek na świecie oraz są chętnie kupowane przez czytelników w kraju i za granicą. Od lat realizujemy wspólne projekty z przedstawicielstwami dyplomatycznymi innych państw w naszym kraju, nie tylko budując renomę naszej oficyny, ale także tworząc przyjazny wizerunek Polski na świecie. Międzynarodowe sukcesy naszych autorów napawają nas dumą.

  Publikowane przez nas książki zyskują bardzo dobre oceny zarówno czytelników, jak i krytyków czy recenzentów. Docenione zostały przez kapituły Nagrody „Przeglądu Wschodniego”, Nagród Historycznych „Polityki” czy Nagrody Literackiej im. Władysława Reymonta. Ich autorzy zostali uhonorowani licznymi medalami i odznaczeniami. W ostatnich latach nasze Wydawnictwo docenione zostało także Nagrodą Rządu Chińskiej Republiki Ludowej „The Special Book Award of China”, Medalem Marszałka Województwa Kujawsko-Pomorskiego „Unitas Durat Palatinatus Cuiaviano-Pomeraniensis”, Medalem „Za Zasługi dla Miasta Torunia” na wstędze, Medalem „Thorunium” Prezydenta Miasta Torunia, Nagrodą im. Jarosława Iwaszkiewicza za upowszechnianie literatury współczesnej, Honorowym Wielkim Splendorem Teatru Polskiego Radia oraz Nagrodą Honorową Stowarzyszenia Współpracy Polska–Wschód „Mickiewicz–Puszkin” za wybitne zasługi w rozwijaniu współpracy międzynarodowej.

  Oprócz bogatej oferty książek publikujemy także 24 czasopisma naukowe i popularnonaukowe. Są one wysoko oceniane przez polskie Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego oraz instytucje zagraniczne. Świadczy o tym międzynarodowa renoma takich tytułów, jak: „The New Educational Review”, „Polish Political Science Yearbook” czy „Kultura i Edukacja”. Dynamicznie rozwijają się też inne periodyki, na przykład: „Nowa Polityka Wschodnia”, „Przegląd Prawa Konstytucyjnego”, „Studia Orientalne” oraz „Athenaeum. Polskie Studia Politologiczne”.

  Wydawnictwo Adam Marszałek to wysoka jakość, atrakcyjna oferta, nowoczesne rozwiązania i międzynarodowe uznanie. Od prawie trzech dekad promujemy polską naukę i literaturę oraz upowszechniamy w Polsce osiągnięcia autorów zagranicznych. Podstawą naszego sukcesu jest szeroki wybór książek. Jesteśmy przekonani, że wzbudzą one Państwa zainteresowanie.

   

  http://marszalek.com.pl/

 • Kancelaria Prawno-Podatkowa FOCUS sp. z o.o.

  Kancelaria Prawno-Podatkowa FOCUS sp. z o.o.

  Kancelaria FOCUS powstała w 1998r. jako spółka cywilna. Z powodu dynamicznego rozwoju nastąpiło przekształcenie w spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością. Zatrudniamy  osoby posiadające wyższe wykształcenie kierunkowe oraz kilkunastoletnie doświadczenie w księgowości. Przez 20 lat działalności firma zdobyła uznanie na rynku usług finansowo - księgowych.

  Posiadamy licencję Ministra Finansów oraz obowiązkowe ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej.

  Dzięki fachowej wiedzy, doświadczeniu i systematycznemu podnoszeniu kwalifikacji wiele firm jest z nami związanych od początku działalności.

  Szeroka oferta usług pozwala zaspokoić najwyższe i również niestandardowe wymagania Klientów. Obsługujemy łącznie 140 firm z terenu całej Polski, jak również z zagranicy (między innymi z Holandii, Turcji, Niemiec, Wielkiej Brytanii, Iranu, Francji i Belgii).
  Naszymi Klientami są firmy produkcyjne, usługowe i handlowe z branży motoryzacyjnej, paliwowej, przetwórstwa tworzyw sztucznych, produkcji wyrobów alkoholowych, budowlanej czy produkcji zielonej energii.
  Szczycimy się współpracą między innymi z największym w regionie dostawcą artykułów biurowych, lokalną siecią paliw czy też producentem znanej w regionie wódki.

  Posiadamy najnowocześniejsze i najbezpieczniejsze systemy informatyczne.

  Zapewniamy Święty Spokój Podatkowy. 

  https://www.biurofokus.pl/

 • JOMA

Program lojalnościowy

Czytaj więcej

Najbliższy mecz

vs
02.10.2019 19:00

Zaloguj się do strefy kibica Twardych Pierników

i uzyskaj dostęp do ekskluzywnych materiałów wideo, zdjęć, sklepu kibica, voucherów oraz ofert specjalnych od naszych partnerów.

Zarejestruj się teraz

Partnerzy

 • Krajowa Spółka Cukrowa S.A.
 • Miasto Toruń
 • Toruńskie Zakłady Graficzne Zapolex Sp. z o.o.
 • NZOZ REMEDIS SP. Z O.O.
 • Przedsiębiorstwo Budownictwa Drogowo-Inżynieryjnego Spółka Akcyjna
 • Studio Druku Kartel Press S.A.
 • Auto Reve Sp. z o.o.
 • NOMET Sp. z o.o.
 • GP People Sp. z o.o.
 • SIDEN Systemy Informatyczne Doradztwo Energetyka Sp. z o.o.
 • SGB Bank Spółdzielczy w Toruniu
 • APATOR S.A.
 • Energy System Toruń Sp. z o.o.
 • DACSA POLSKA Sp. z o.o.
 • WUTEH S.A. Fabryka Mebli Biurowych
 • ARRIVA RP Sp. z o.o
 • Radio System
 • VICIM Poland Sp. z o.o.
 • Autoandreas sp. z o.o. sp. k.
 • Intermarche Toruń,ul. Ugory 4
 • ALTOM FABRYKA OKIEN Sp. z o.o.
 • Nord Partner Sp. z o.o.
 • Toruńskie Przedsiębiorstwo Budownictwa Przemysłowego PRZEMYSŁÓWKA sp. z o.o.
 • SEBAN sp. z o.o.
 • Eko Rodan - Technika grzewcza i sanitarna
 • ANIRO Sp. z o.o.
 • Studio Podłóg ABLUX
 • JAWOR Sp. z o.o.
 • Uzdrowisko Wieniec Sp. z o.o.
 • Kopel Sp. z o.o.
 • DONORIA S.A.
 • Województwo Kujawsko-Pomorskie
 • Professional Fitness Food
 • Olender
 • Dual Polska Sp. z o.o.
 • Combinath Sp.j. Nath M.E.
 • EIB S.A.
 • Osiedle 4 Pory Roku
 • PROFINANS Sp. z o.o.
 • Centrum Handlowo-Rozrywkowe Toruń PLAZA
 • Grand Bulwar Sp. z o.o.
 • BHP Więźniak
 • Wydawnictwo Adam Marszałek
 • Kancelaria Prawno-Podatkowa FOCUS sp. z o.o.
 • Pralnia Wodno-Chemiczna
 • Studio Fryzjerskie WIZARD
 • NEUCA S.A.
 • VER-TEL E. Janicka K. Dzięgiel Spółka Jawna
 • GFT Inteligentny Dom
 • Ortopedio Sp. z o.o.
 • F.H.U. Dorator Dorota Czachowska EPAKA.PL
 • Bella Line Wellness Centrum
 • Mionetto
 • Hotel Nicolaus
 • Blackroll
 • Restauracja Jan Olbracht
 • Gęsia Szyja
 • Widelec Grill & Bar
 • Beauty Medica
 • Cukiernia Lenkiewicz
 • Restaurcja włoska AZZURRO
 • Stars
 • TV Toruń
 • Basketboom
 • Red Cow Studio
 • Decathlon Toruń Copernicus
 • Hotel Mercure Toruń Centrum
 • Taxi Puls
 • Program Absolwent UMK
 • Hotel FIlmar
 • Noa Fashion
 • Młodzieżowa Spółdzielnia Mieszkaniowa

Sponsor techniczny

 • JOMA

Patronat medialny

 • Portal ChilliTorun.PL
 • Dzień Dobry Toruń
 • Radio GRA