Twarde pierniki

Logowanie

Nie pamiętam hasła
Nie mam konta w strefie kibica,
chcę się zarejestrować

Zapomniane hasło

Rejestracja

Rozgrywki

terminarz plk 2019/2020
Runda Zasadnicza (1 kolejka)
WKS Śląsk Wrocław - HydroTruck Radom 26.09.2019 17:40 0 : 0
GTK Gliwice - MKS Dąbrowa Górnicza 27.09.2019 17:40 0 : 0
PGE Spójnia Stargard - Asseco Arka Gdynia 28.09.2019 12:40 0 : 0
Trefl Sopot - King Szczecin 28.09.2019 18:00 0 : 0
BM Slam Stal Ostrów Wlkp. - Enea Astoria Bydgoszcz 29.09.2019 12:40 0 : 0
Start Lublin - Stelmet Enea BC Zielona Góra 29.09.2019 17:00 0 : 0
Anwil Włocławek - Polpharma Starogard Gdański 29.09.2019 19:00 0 : 0
Polski Cukier Toruń - Legia Warszawa 02.10.2019 19:00 0 : 0
Runda Zasadnicza (2 kolejka)
BM Slam Stal Ostrów Wlkp. - Stelmet Enea BC Zielona Góra 03.10.2019 17:30 0 : 0
Asseco Arka Gdynia - Trefl Sopot 04.10.2019 17:30 0 : 0
Enea Astoria Bydgoszcz - Polski Cukier Toruń 05.10.2019 12:30 0 : 0
GTK Gliwice - King Szczecin 05.10.2019 17:00 0 : 0
MKS Dąbrowa Górnicza - WKS Śląsk Wrocław 05.10.2019 19:00 0 : 0
HydroTruck Radom - Start Lublin 06.10.2019 12:30 0 : 0
Polpharma Starogard Gdański - PGE Spójnia Stargard 07.10.2019 19:00 0 : 0
Legia Warszawa - Anwil Włocławek 08.10.2019 17:30 0 : 0
Runda Zasadnicza (3 kolejka)
Polski Cukier Toruń - Stelmet Enea BC Zielona Góra 11.10.2019 0 : 0
PGE Spójnia Stargard - Anwil Włocławek 12.10.2019 0 : 0
Trefl Sopot - Polpharma Starogard Gdański 12.10.2019 0 : 0
HydroTruck Radom - BM Slam Stal Ostrów Wlkp. 12.10.2019 0 : 0
Asseco Arka Gdynia - GTK Gliwice 13.10.2019 0 : 0
WKS Śląsk Wrocław - King Szczecin 13.10.2019 0 : 0
Start Lublin - MKS Dąbrowa Górnicza 13.10.2019 0 : 0
Legia Warszawa - Enea Astoria Bydgoszcz 13.10.2019 0 : 0
Runda Zasadnicza (4 kolejka)
Stelmet Enea BC Zielona Góra - Legia Warszawa 17.10.2019 0 : 0
King Szczecin - Start Lublin 17.10.2019 0 : 0
Trefl Sopot - PGE Spójnia Stargard 17.10.2019 0 : 0
Polpharma Starogard Gdański - GTK Gliwice 18.10.2019 0 : 0
MKS Dąbrowa Górnicza - BM Slam Stal Ostrów Wlkp. 19.10.2019 0 : 0
Enea Astoria Bydgoszcz - Anwil Włocławek 20.10.2019 0 : 0
Polski Cukier Toruń - HydroTruck Radom 20.10.2019 0 : 0
WKS Śląsk Wrocław - Asseco Arka Gdynia 20.10.2019 0 : 0
Runda Zasadnicza (5 kolejka)
GTK Gliwice - PGE Spójnia Stargard 22.10.2019 0 : 0
Polski Cukier Toruń - MKS Dąbrowa Górnicza 25.10.2019 0 : 0
Anwil Włocławek - Trefl Sopot 26.10.2019 0 : 0
Polpharma Starogard Gdański - WKS Śląsk Wrocław 26.10.2019 0 : 0
BM Slam Stal Ostrów Wlkp. - King Szczecin 26.10.2019 0 : 0
Start Lublin - Asseco Arka Gdynia 27.10.2019 0 : 0
Legia Warszawa - HydroTruck Radom 27.10.2019 0 : 0
Enea Astoria Bydgoszcz - Stelmet Enea BC Zielona Góra 27.10.2019 0 : 0
Runda Zasadnicza (6 kolejka)
Polpharma Starogard Gdański - Start Lublin 31.10.2019 0 : 0
HydroTruck Radom - Enea Astoria Bydgoszcz 02.11.2019 0 : 0
Asseco Arka Gdynia - BM Slam Stal Ostrów Wlkp. 02.11.2019 0 : 0
PGE Spójnia Stargard - WKS Śląsk Wrocław 02.11.2019 0 : 0
Trefl Sopot - GTK Gliwice 02.11.2019 0 : 0
Stelmet Enea BC Zielona Góra - Anwil Włocławek 03.11.2019 0 : 0
MKS Dąbrowa Górnicza - Legia Warszawa 03.11.2019 0 : 0
King Szczecin - Polski Cukier Toruń 03.11.2019 0 : 0
Runda Zasadnicza (7 kolejka)
WKS Śląsk Wrocław - Trefl Sopot 07.11.2019 0 : 0
Polski Cukier Toruń - Asseco Arka Gdynia 08.11.2019 0 : 0
BM Slam Stal Ostrów Wlkp. - Polpharma Starogard Gdański 09.11.2019 0 : 0
Legia Warszawa - King Szczecin 09.11.2019 0 : 0
Enea Astoria Bydgoszcz - MKS Dąbrowa Górnicza 09.11.2019 0 : 0
Stelmet Enea BC Zielona Góra - HydroTruck Radom 09.11.2019 0 : 0
Anwil Włocławek - GTK Gliwice 10.11.2019 0 : 0
Start Lublin - PGE Spójnia Stargard 11.11.2019 0 : 0
Runda Zasadnicza (8 kolejka)
MKS Dąbrowa Górnicza - Stelmet Enea BC Zielona Góra 13.11.2019 0 : 0
King Szczecin - Enea Astoria Bydgoszcz 15.11.2019 0 : 0
Anwil Włocławek - HydroTruck Radom 16.11.2019 0 : 0
Polpharma Starogard Gdański - Polski Cukier Toruń 16.11.2019 0 : 0
Trefl Sopot - Start Lublin 16.11.2019 0 : 0
Asseco Arka Gdynia - Legia Warszawa 17.11.2019 0 : 0
PGE Spójnia Stargard - BM Slam Stal Ostrów Wlkp. 17.11.2019 0 : 0
WKS Śląsk Wrocław - GTK Gliwice 17.11.2019 0 : 0
Runda Zasadnicza (9 kolejka)
Stelmet Enea BC Zielona Góra - King Szczecin 20.11.2019 0 : 0
Start Lublin - GTK Gliwice 21.11.2019 0 : 0
PGE Spójnia Stargard - Polski Cukier Toruń 22.11.2019 0 : 0
BM Slam Stal Ostrów Wlkp. - Trefl Sopot 23.11.2019 0 : 0
Legia Warszawa - Polpharma Starogard Gdański 23.11.2019 0 : 0
Enea Astoria Bydgoszcz - Asseco Arka Gdynia 23.11.2019 0 : 0
Anwil Włocławek - WKS Śląsk Wrocław 24.11.2019 0 : 0
HydroTruck Radom - MKS Dąbrowa Górnicza 24.11.2019 0 : 0
Runda Zasadnicza (10 kolejka)
Stelmet Enea BC Zielona Góra - Asseco Arka Gdynia 28.11.2019 0 : 0
Polpharma Starogard Gdański - Enea Astoria Bydgoszcz 29.11.2019 0 : 0
PGE Spójnia Stargard - Legia Warszawa 30.11.2019 0 : 0
Trefl Sopot - Polski Cukier Toruń 30.11.2019 0 : 0
GTK Gliwice - BM Slam Stal Ostrów Wlkp. 30.11.2019 0 : 0
WKS Śląsk Wrocław - Start Lublin 30.11.2019 0 : 0
Anwil Włocławek - MKS Dąbrowa Górnicza 01.12.2019 0 : 0
King Szczecin - HydroTruck Radom 01.12.2019 0 : 0
Runda Zasadnicza (11 kolejka)
Stelmet Enea BC Zielona Góra - Polpharma Starogard Gdański 04.12.2019 0 : 0
Legia Warszawa - Trefl Sopot 05.12.2019 0 : 0
Start Lublin - Anwil Włocławek 07.12.2019 0 : 0
BM Slam Stal Ostrów Wlkp. - WKS Śląsk Wrocław 07.12.2019 0 : 0
Enea Astoria Bydgoszcz - PGE Spójnia Stargard 07.12.2019 0 : 0
HydroTruck Radom - Asseco Arka Gdynia 08.12.2019 0 : 0
King Szczecin - MKS Dąbrowa Górnicza 08.12.2019 0 : 0
Polski Cukier Toruń - GTK Gliwice 09.12.2019 0 : 0
Runda Zasadnicza (12 kolejka)
PGE Spójnia Stargard - Stelmet Enea BC Zielona Góra 10.12.2019 0 : 0
GTK Gliwice - Legia Warszawa 11.12.2019 0 : 0
Anwil Włocławek - King Szczecin 13.12.2019 0 : 0
Polpharma Starogard Gdański - HydroTruck Radom 13.12.2019 0 : 0
Trefl Sopot - Enea Astoria Bydgoszcz 14.12.2019 0 : 0
WKS Śląsk Wrocław - Polski Cukier Toruń 14.12.2019 0 : 0
Asseco Arka Gdynia - MKS Dąbrowa Górnicza 15.12.2019 0 : 0
Start Lublin - BM Slam Stal Ostrów Wlkp. 15.12.2019 0 : 0
Runda Zasadnicza (13 kolejka)
Legia Warszawa - WKS Śląsk Wrocław 19.12.2019 0 : 0
Stelmet Enea BC Zielona Góra - Trefl Sopot 19.12.2019 0 : 0
HydroTruck Radom - PGE Spójnia Stargard 20.12.2019 0 : 0
Enea Astoria Bydgoszcz - GTK Gliwice 21.12.2019 0 : 0
MKS Dąbrowa Górnicza - Polpharma Starogard Gdański 21.12.2019 0 : 0
King Szczecin - Asseco Arka Gdynia 21.12.2019 0 : 0
BM Slam Stal Ostrów Wlkp. - Anwil Włocławek 22.12.2019 0 : 0
Polski Cukier Toruń - Start Lublin 22.12.2019 0 : 0
Runda Zasadnicza (14 kolejka)
Anwil Włocławek - Asseco Arka Gdynia 26.12.2019 0 : 0
King Szczecin - Polpharma Starogard Gdański 28.12.2019 0 : 0
PGE Spójnia Stargard - MKS Dąbrowa Górnicza 28.12.2019 0 : 0
Trefl Sopot - HydroTruck Radom 28.12.2019 0 : 0
WKS Śląsk Wrocław - Enea Astoria Bydgoszcz 28.12.2019 0 : 0
Start Lublin - Legia Warszawa 28.12.2019 0 : 0
BM Slam Stal Ostrów Wlkp. - Polski Cukier Toruń 29.12.2019 0 : 0
GTK Gliwice - Stelmet Enea BC Zielona Góra 30.12.2019 0 : 0
Runda Zasadnicza (15 kolejka)
King Szczecin - PGE Spójnia Stargard 01.01.2020 0 : 0
Stelmet Enea BC Zielona Góra - WKS Śląsk Wrocław 02.01.2020 0 : 0
HydroTruck Radom - GTK Gliwice 03.01.2020 0 : 0
Legia Warszawa - BM Slam Stal Ostrów Wlkp. 04.01.2020 0 : 0
Enea Astoria Bydgoszcz - Start Lublin 04.01.2020 0 : 0
MKS Dąbrowa Górnicza - Trefl Sopot 04.01.2020 0 : 0
Polski Cukier Toruń - Anwil Włocławek 05.01.2020 0 : 0
Asseco Arka Gdynia - Polpharma Starogard Gdański 06.01.2020 0 : 0
Runda Zasadnicza (16 kolejka)
Stelmet Enea BC Zielona Góra - Start Lublin 09.01.2020 0 : 0
Polpharma Starogard Gdański - Anwil Włocławek 11.01.2020 0 : 0
Enea Astoria Bydgoszcz - BM Slam Stal Ostrów Wlkp. 11.01.2020 0 : 0
Asseco Arka Gdynia - PGE Spójnia Stargard 12.01.2020 0 : 0
King Szczecin - Trefl Sopot 12.01.2020 0 : 0
MKS Dąbrowa Górnicza - GTK Gliwice 12.01.2020 0 : 0
HydroTruck Radom - WKS Śląsk Wrocław 12.01.2020 0 : 0
Legia Warszawa - Polski Cukier Toruń 12.01.2020 0 : 0
Runda Zasadnicza (17 kolejka)
Stelmet Enea BC Zielona Góra - BM Slam Stal Ostrów Wlkp. 16.01.2020 0 : 0
Start Lublin - HydroTruck Radom 17.01.2020 0 : 0
WKS Śląsk Wrocław - MKS Dąbrowa Górnicza 17.01.2020 0 : 0
Anwil Włocławek - Legia Warszawa 18.01.2020 0 : 0
King Szczecin - GTK Gliwice 19.01.2020 0 : 0
Trefl Sopot - Asseco Arka Gdynia 19.01.2020 0 : 0
PGE Spójnia Stargard - Polpharma Starogard Gdański 19.01.2020 0 : 0
Polski Cukier Toruń - Enea Astoria Bydgoszcz 16.04.2020 0 : 0
Runda Zasadnicza (18 kolejka)
Stelmet Enea BC Zielona Góra - Polski Cukier Toruń 22.01.2020 0 : 0
Polpharma Starogard Gdański - Trefl Sopot 24.01.2020 0 : 0
Anwil Włocławek - PGE Spójnia Stargard 25.01.2020 0 : 0
MKS Dąbrowa Górnicza - Start Lublin 25.01.2020 0 : 0
Enea Astoria Bydgoszcz - Legia Warszawa 25.01.2020 0 : 0
GTK Gliwice - Asseco Arka Gdynia 26.01.2020 0 : 0
King Szczecin - WKS Śląsk Wrocław 26.01.2020 0 : 0
BM Slam Stal Ostrów Wlkp. - HydroTruck Radom 26.01.2020 0 : 0
Runda Zasadnicza (19 kolejka)
Legia Warszawa - Stelmet Enea BC Zielona Góra 29.01.2020 0 : 0
BM Slam Stal Ostrów Wlkp. - MKS Dąbrowa Górnicza 01.02.2020 0 : 0
PGE Spójnia Stargard - Trefl Sopot 01.02.2020 0 : 0
Anwil Włocławek - Enea Astoria Bydgoszcz 02.02.2020 0 : 0
HydroTruck Radom - Polski Cukier Toruń 02.02.2020 0 : 0
Start Lublin - King Szczecin 02.02.2020 0 : 0
Asseco Arka Gdynia - WKS Śląsk Wrocław 02.02.2020 0 : 0
GTK Gliwice - Polpharma Starogard Gdański 02.02.2020 0 : 0
Runda Zasadnicza (20 kolejka)
Stelmet Enea BC Zielona Góra - Enea Astoria Bydgoszcz 05.02.2020 0 : 0
King Szczecin - BM Slam Stal Ostrów Wlkp. 08.02.2020 0 : 0
HydroTruck Radom - Legia Warszawa 08.02.2020 0 : 0
Trefl Sopot - Anwil Włocławek 09.02.2020 0 : 0
PGE Spójnia Stargard - GTK Gliwice 09.02.2020 0 : 0
Asseco Arka Gdynia - Start Lublin 09.02.2020 0 : 0
MKS Dąbrowa Górnicza - Polski Cukier Toruń 09.02.2020 0 : 0
WKS Śląsk Wrocław - Polpharma Starogard Gdański 10.02.2020 0 : 0
Runda Zasadnicza (21 kolejka)
Anwil Włocławek - Stelmet Enea BC Zielona Góra 27.02.2020 0 : 0
GTK Gliwice - Trefl Sopot 28.02.2020 0 : 0
Legia Warszawa - MKS Dąbrowa Górnicza 29.02.2020 0 : 0
BM Slam Stal Ostrów Wlkp. - Asseco Arka Gdynia 29.02.2020 0 : 0
Start Lublin - Polpharma Starogard Gdański 29.02.2020 0 : 0
Enea Astoria Bydgoszcz - HydroTruck Radom 01.03.2020 0 : 0
WKS Śląsk Wrocław - PGE Spójnia Stargard 01.03.2020 0 : 0
Polski Cukier Toruń - King Szczecin 03.03.2020 0 : 0
Runda Zasadnicza (22 kolejka)
HydroTruck Radom - Stelmet Enea BC Zielona Góra 04.03.2020 0 : 0
GTK Gliwice - Anwil Włocławek 07.03.2020 0 : 0
Trefl Sopot - WKS Śląsk Wrocław 07.03.2020 0 : 0
Polpharma Starogard Gdański - BM Slam Stal Ostrów Wlkp. 07.03.2020 0 : 0
Asseco Arka Gdynia - Polski Cukier Toruń 07.03.2020 0 : 0
PGE Spójnia Stargard - Start Lublin 08.03.2020 0 : 0
King Szczecin - Legia Warszawa 08.03.2020 0 : 0
MKS Dąbrowa Górnicza - Enea Astoria Bydgoszcz 08.03.2020 0 : 0
Runda Zasadnicza (23 kolejka)
Stelmet Enea BC Zielona Góra - MKS Dąbrowa Górnicza 11.03.2020 0 : 0
Polski Cukier Toruń - Polpharma Starogard Gdański 12.03.2020 0 : 0
BM Slam Stal Ostrów Wlkp. - PGE Spójnia Stargard 13.03.2020 0 : 0
HydroTruck Radom - Anwil Włocławek 14.03.2020 0 : 0
Enea Astoria Bydgoszcz - King Szczecin 14.03.2020 0 : 0
Legia Warszawa - Asseco Arka Gdynia 14.03.2020 0 : 0
Start Lublin - Trefl Sopot 14.03.2020 0 : 0
GTK Gliwice - WKS Śląsk Wrocław 01.04.2020 0 : 0
Runda Zasadnicza (24 kolejka)
WKS Śląsk Wrocław - Anwil Włocławek 17.03.2020 0 : 0
Trefl Sopot - BM Slam Stal Ostrów Wlkp. 17.03.2020 0 : 0
GTK Gliwice - Start Lublin 18.03.2020 0 : 0
Polski Cukier Toruń - PGE Spójnia Stargard 18.03.2020 0 : 0
Polpharma Starogard Gdański - Legia Warszawa 18.03.2020 0 : 0
Asseco Arka Gdynia - Enea Astoria Bydgoszcz 18.03.2020 0 : 0
King Szczecin - Stelmet Enea BC Zielona Góra 18.03.2020 0 : 0
MKS Dąbrowa Górnicza - HydroTruck Radom 18.03.2020 0 : 0
Runda Zasadnicza (25 kolejka)
MKS Dąbrowa Górnicza - Anwil Włocławek 21.03.2020 0 : 0
Enea Astoria Bydgoszcz - Polpharma Starogard Gdański 21.03.2020 0 : 0
Polski Cukier Toruń - Trefl Sopot 21.03.2020 0 : 0
HydroTruck Radom - King Szczecin 22.03.2020 0 : 0
Asseco Arka Gdynia - Stelmet Enea BC Zielona Góra 22.03.2020 0 : 0
Legia Warszawa - PGE Spójnia Stargard 22.03.2020 0 : 0
BM Slam Stal Ostrów Wlkp. - GTK Gliwice 22.03.2020 0 : 0
Start Lublin - WKS Śląsk Wrocław 22.03.2020 0 : 0
Runda Zasadnicza (26 kolejka)
Polpharma Starogard Gdański - Stelmet Enea BC Zielona Góra 25.03.2020 0 : 0
Anwil Włocławek - Start Lublin 28.03.2020 0 : 0
GTK Gliwice - Polski Cukier Toruń 28.03.2020 0 : 0
PGE Spójnia Stargard - Enea Astoria Bydgoszcz 28.03.2020 0 : 0
MKS Dąbrowa Górnicza - King Szczecin 28.03.2020 0 : 0
WKS Śląsk Wrocław - BM Slam Stal Ostrów Wlkp. 29.03.2020 0 : 0
Trefl Sopot - Legia Warszawa 29.03.2020 0 : 0
Asseco Arka Gdynia - HydroTruck Radom 30.03.2020 0 : 0
Runda Zasadnicza (27 kolejka)
Stelmet Enea BC Zielona Góra - PGE Spójnia Stargard 02.04.2020 0 : 0
King Szczecin - Anwil Włocławek 04.04.2020 0 : 0
Enea Astoria Bydgoszcz - Trefl Sopot 04.04.2020 0 : 0
Polski Cukier Toruń - WKS Śląsk Wrocław 04.04.2020 0 : 0
BM Slam Stal Ostrów Wlkp. - Start Lublin 04.04.2020 0 : 0
MKS Dąbrowa Górnicza - Asseco Arka Gdynia 05.04.2020 0 : 0
HydroTruck Radom - Polpharma Starogard Gdański 05.04.2020 0 : 0
Legia Warszawa - GTK Gliwice 05.04.2020 0 : 0
Runda Zasadnicza (28 kolejka)
Anwil Włocławek - BM Slam Stal Ostrów Wlkp. 08.04.2020 0 : 0
Start Lublin - Polski Cukier Toruń 08.04.2020 0 : 0
WKS Śląsk Wrocław - Legia Warszawa 08.04.2020 0 : 0
GTK Gliwice - Enea Astoria Bydgoszcz 08.04.2020 0 : 0
PGE Spójnia Stargard - HydroTruck Radom 08.04.2020 0 : 0
Polpharma Starogard Gdański - MKS Dąbrowa Górnicza 08.04.2020 0 : 0
Asseco Arka Gdynia - King Szczecin 08.04.2020 0 : 0
Trefl Sopot - Stelmet Enea BC Zielona Góra 15.04.2020 0 : 0
Runda Zasadnicza (29 kolejka)
Asseco Arka Gdynia - Anwil Włocławek 11.04.2020 0 : 0
Polpharma Starogard Gdański - King Szczecin 11.04.2020 0 : 0
MKS Dąbrowa Górnicza - PGE Spójnia Stargard 11.04.2020 0 : 0
HydroTruck Radom - Trefl Sopot 11.04.2020 0 : 0
Stelmet Enea BC Zielona Góra - GTK Gliwice 11.04.2020 0 : 0
Enea Astoria Bydgoszcz - WKS Śląsk Wrocław 11.04.2020 0 : 0
Legia Warszawa - Start Lublin 11.04.2020 0 : 0
Polski Cukier Toruń - BM Slam Stal Ostrów Wlkp. 13.04.2020 0 : 0
Runda Zasadnicza (30 kolejka)
WKS Śląsk Wrocław - Stelmet Enea BC Zielona Góra 14.03.2020 0 : 0
Anwil Włocławek - Polski Cukier Toruń 19.04.2020 0 : 0
BM Slam Stal Ostrów Wlkp. - Legia Warszawa 19.04.2020 0 : 0
Start Lublin - Enea Astoria Bydgoszcz 19.04.2020 0 : 0
GTK Gliwice - HydroTruck Radom 19.04.2020 0 : 0
Trefl Sopot - MKS Dąbrowa Górnicza 19.04.2020 0 : 0
PGE Spójnia Stargard - King Szczecin 19.04.2020 0 : 0
Polpharma Starogard Gdański - Asseco Arka Gdynia 19.04.2020 0 : 0

Program lojalnościowy

Czytaj więcej

Najbliższy mecz

vs
02.10.2019 19:00

Zaloguj się do strefy kibica Twardych Pierników

i uzyskaj dostęp do ekskluzywnych materiałów wideo, zdjęć, sklepu kibica, voucherów oraz ofert specjalnych od naszych partnerów.

Zarejestruj się teraz

Partnerzy

  • Krajowa Spółka Cukrowa S.A.
  • Miasto Toruń
  • Toruńskie Zakłady Graficzne Zapolex Sp. z o.o.
  • NZOZ REMEDIS SP. Z O.O.
  • Przedsiębiorstwo Budownictwa Drogowo-Inżynieryjnego Spółka Akcyjna
  • Studio Druku Kartel Press S.A.
  • Auto Reve Sp. z o.o.
  • NOMET Sp. z o.o.
  • GP People Sp. z o.o.
  • SIDEN Systemy Informatyczne Doradztwo Energetyka Sp. z o.o.
  • SGB Bank Spółdzielczy w Toruniu
  • APATOR S.A.
  • Energy System Toruń Sp. z o.o.
  • DACSA POLSKA Sp. z o.o.
  • WUTEH S.A. Fabryka Mebli Biurowych
  • ARRIVA RP Sp. z o.o
  • Radio System
  • VICIM Poland Sp. z o.o.
  • Autoandreas sp. z o.o. sp. k.
  • Intermarche Toruń,ul. Ugory 4
  • ALTOM FABRYKA OKIEN Sp. z o.o.
  • Nord Partner Sp. z o.o.
  • Toruńskie Przedsiębiorstwo Budownictwa Przemysłowego PRZEMYSŁÓWKA sp. z o.o.
  • SEBAN sp. z o.o.
  • Eko Rodan - Technika grzewcza i sanitarna
  • ANIRO Sp. z o.o.
  • Studio Podłóg ABLUX
  • JAWOR Sp. z o.o.
  • Uzdrowisko Wieniec Sp. z o.o.
  • Kopel Sp. z o.o.
  • DONORIA S.A.
  • Województwo Kujawsko-Pomorskie
  • Professional Fitness Food
  • Olender
  • Dual Polska Sp. z o.o.
  • Combinath Sp.j. Nath M.E.
  • EIB S.A.
  • Osiedle 4 Pory Roku
  •  PROFINANS Sp. z o.o.
  • Centrum Handlowo-Rozrywkowe Toruń PLAZA
  • Grand Bulwar Sp. z o.o.
  • BHP Więźniak
  • Wydawnictwo Adam Marszałek
  • Kancelaria Prawno-Podatkowa FOCUS sp. z o.o.
  • Pralnia Wodno-Chemiczna
  • Studio Fryzjerskie WIZARD
  • NEUCA S.A.
  • VER-TEL E. Janicka K. Dzięgiel Spółka Jawna
  • GFT Inteligentny Dom
  • Ortopedio Sp. z o.o.
  • F.H.U. Dorator Dorota Czachowska EPAKA.PL
  • Bella Line Wellness Centrum
  • Mionetto
  • Hotel Nicolaus
  • Blackroll
  • Restauracja Jan Olbracht
  • Gęsia Szyja
  • Widelec Grill & Bar
  • Beauty Medica
  • Cukiernia Lenkiewicz
  • Restaurcja włoska AZZURRO
  • Stars
  • TV Toruń
  • Basketboom
  • Red Cow Studio
  • Decathlon Toruń Copernicus
  • Hotel Mercure Toruń Centrum
  • Taxi Puls
  • Program Absolwent UMK
  • Hotel FIlmar
  • Noa Fashion
  • Młodzieżowa Spółdzielnia Mieszkaniowa

Sponsor techniczny

  • JOMA

Patronat medialny

  • Portal ChilliTorun.PL
  • Dzień Dobry Toruń
  • Radio GRA