Twarde pierniki

Logowanie

Nie pamiętam hasła
Nie mam konta w strefie kibica,
chcę się zarejestrować

Zapomniane hasło

Rejestracja

Rozgrywki

terminarz plk 2016/2017
Runda Zasadnicza (1 kolejka)
Miasto Szkła Krosno - Rosa Radom 08.10.2016 12:40 73 : 97
Trefl Sopot - Stelmet BC Zielona Góra 08.10.2016 17:00 69 : 84
Siarka Tarnobrzeg - PGE Turów Zgorzelec 08.10.2016 18:00 51 : 87
MKS Dąbrowa Górnicza - Asseco Gdynia 08.10.2016 18:00 91 : 68
Energa Czarni Słupsk - Polfarmex Kutno 08.10.2016 18:00 78 : 79
Polpharma Starogard Gdański - Anwil Włocławek 09.10.2016 12:40 83 : 82
Polski Cukier Toruń - BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski 09.10.2016 16:00 81 : 74
King Szczecin - TBV Start Lublin 10.10.2016 18:00 93 : 88
Miasto Szkła Krosno - AZS Koszalin 11.10.2016 18:00 72 : 65
Runda Zasadnicza (2 kolejka)
Stelmet BC Zielona Góra - Siarka Tarnobrzeg 12.10.2016 19:00 94 : 67
AZS Koszalin - Energa Czarni Słupsk 14.10.2016 18:00 80 : 83
MKS Dąbrowa Górnicza - TBV Start Lublin 15.10.2016 18:00 92 : 72
Anwil Włocławek - King Szczecin 15.10.2016 18:00 91 : 82
BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski - Trefl Sopot 16.10.2016 12:40 70 : 73
Rosa Radom - Polski Cukier Toruń 16.10.2016 17:00 64 : 86
PGE Turów Zgorzelec - Polpharma Starogard Gdański 16.10.2016 18:00 83 : 57
Asseco Gdynia - Miasto Szkła Krosno 17.10.2016 19:00 70 : 83
Stelmet BC Zielona Góra - Polfarmex Kutno 15.04.2017 15:00 94 : 48
Runda Zasadnicza (3 kolejka)
MKS Dąbrowa Górnicza - Anwil Włocławek 21.10.2016 18:00 70 : 56
Trefl Sopot - Rosa Radom 22.10.2016 17:00 85 : 82
Polfarmex Kutno - AZS Koszalin 22.10.2016 17:30 57 : 81
Siarka Tarnobrzeg - BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski 22.10.2016 18:00 60 : 69
Polpharma Starogard Gdański - Stelmet BC Zielona Góra 22.10.2016 18:00 64 : 73
Miasto Szkła Krosno - TBV Start Lublin 22.10.2016 18:00 87 : 74
Energa Czarni Słupsk - Asseco Gdynia 22.10.2016 18:00 71 : 81
King Szczecin - PGE Turów Zgorzelec 23.10.2016 12:40 107 : 105
MKS Dąbrowa Górnicza - Polski Cukier Toruń 25.10.2016 19:00 59 : 65
Runda Zasadnicza (4 kolejka)
TBV Start Lublin - Energa Czarni Słupsk 28.10.2016 18:00 63 : 66
PGE Turów Zgorzelec - MKS Dąbrowa Górnicza 28.10.2016 18:30 94 : 70
Anwil Włocławek - Miasto Szkła Krosno 29.10.2016 18:00 65 : 61
Stelmet BC Zielona Góra - King Szczecin 29.10.2016 18:00 87 : 81
BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski - Polpharma Starogard Gdański 29.10.2016 18:00 65 : 68
Rosa Radom - Siarka Tarnobrzeg 29.10.2016 18:00 68 : 64
Asseco Gdynia - Polfarmex Kutno 30.10.2016 12:40 73 : 67
Polski Cukier Toruń - Trefl Sopot 30.10.2016 16:00 82 : 59
PGE Turów Zgorzelec - AZS Koszalin 02.11.2016 18:30 71 : 63
Runda Zasadnicza (5 kolejka)
Siarka Tarnobrzeg - Polski Cukier Toruń 04.11.2016 18:00 73 : 91
Polfarmex Kutno - TBV Start Lublin 05.11.2016 17:30 78 : 74
Polpharma Starogard Gdański - Rosa Radom 05.11.2016 18:00 69 : 54
Energa Czarni Słupsk - Anwil Włocławek 06.11.2016 12:40 80 : 75
King Szczecin - BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski 06.11.2016 16:00 102 : 83
MKS Dąbrowa Górnicza - Stelmet BC Zielona Góra 06.11.2016 18:00 83 : 77
AZS Koszalin - Asseco Gdynia 06.11.2016 18:00 69 : 72
Miasto Szkła Krosno - PGE Turów Zgorzelec 07.11.2016 18:00 91 : 69
King Szczecin - Trefl Sopot 26.04.2017 18:00 76 : 93
Runda Zasadnicza (6 kolejka)
Anwil Włocławek - Polfarmex Kutno 11.11.2016 18:00 78 : 69
BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski - MKS Dąbrowa Górnicza 12.11.2016 12:40 70 : 60
Polski Cukier Toruń - Polpharma Starogard Gdański 12.11.2016 17:00 86 : 78
TBV Start Lublin - AZS Koszalin 12.11.2016 18:00 68 : 74
Stelmet BC Zielona Góra - Miasto Szkła Krosno 12.11.2016 18:00 87 : 72
Rosa Radom - King Szczecin 12.11.2016 18:00 82 : 79
Trefl Sopot - Siarka Tarnobrzeg 12.11.2016 18:00 78 : 70
PGE Turów Zgorzelec - Energa Czarni Słupsk 13.11.2016 12:40 83 : 81
Anwil Włocławek - Asseco Gdynia 16.11.2016 18:00 81 : 79
Runda Zasadnicza (7 kolejka)
King Szczecin - Polski Cukier Toruń 18.11.2016 18:00 78 : 83
Energa Czarni Słupsk - Stelmet BC Zielona Góra 18.11.2016 18:00 68 : 51
Polfarmex Kutno - PGE Turów Zgorzelec 19.11.2016 17:30 74 : 78
Polpharma Starogard Gdański - Trefl Sopot 19.11.2016 18:00 74 : 79
Miasto Szkła Krosno - BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski 19.11.2016 18:00 79 : 73
MKS Dąbrowa Górnicza - Rosa Radom 20.11.2016 12:40 71 : 67
AZS Koszalin - Anwil Włocławek 20.11.2016 18:00 45 : 93
Asseco Gdynia - TBV Start Lublin 21.11.2016 19:00 80 : 65
Polpharma Starogard Gdański - Siarka Tarnobrzeg 23.11.2016 19:00 86 : 78
BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski - Energa Czarni Słupsk 22.12.2016 18:00 80 : 76
Runda Zasadnicza (8 kolejka)
TBV Start Lublin - Anwil Włocławek 25.11.2016 18:00 69 : 71
MKS Dąbrowa Górnicza - Trefl Sopot 26.11.2016 18:00 92 : 55
Miasto Szkła Krosno - Polski Cukier Toruń 26.11.2016 18:00 59 : 88
Polfarmex Kutno - BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski 27.11.2016 12:40 72 : 80
Energa Czarni Słupsk - Rosa Radom 27.11.2016 18:00 70 : 83
AZS Koszalin - Stelmet BC Zielona Góra 27.11.2016 18:00 58 : 67
Asseco Gdynia - PGE Turów Zgorzelec 27.11.2016 18:00 76 : 68
King Szczecin - Siarka Tarnobrzeg 30.11.2016 18:00 76 : 84
TBV Start Lublin - Polpharma Starogard Gdański 01.12.2016 18:00 100 : 99
Runda Zasadnicza (9 kolejka)
Stelmet BC Zielona Góra - Asseco Gdynia 01.12.2016 19:00 82 : 80
BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski - AZS Koszalin 03.12.2016 19:00 65 : 60
Trefl Sopot - Miasto Szkła Krosno 04.12.2016 12:40 75 : 64
Polski Cukier Toruń - Energa Czarni Słupsk 04.12.2016 16:00 85 : 74
Rosa Radom - Polfarmex Kutno 04.12.2016 18:00 72 : 52
Siarka Tarnobrzeg - MKS Dąbrowa Górnicza 04.12.2016 18:00 74 : 87
Polpharma Starogard Gdański - King Szczecin 04.12.2016 18:00 64 : 81
PGE Turów Zgorzelec - TBV Start Lublin 04.12.2016 19:00 106 : 74
Siarka Tarnobrzeg - Anwil Włocławek 07.12.2016 19:00 75 : 87
Runda Zasadnicza (10 kolejka)
Asseco Gdynia - BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski 09.12.2016 19:00 68 : 76
Polfarmex Kutno - Polski Cukier Toruń 10.12.2016 17:30 73 : 81
MKS Dąbrowa Górnicza - Polpharma Starogard Gdański 10.12.2016 18:00 78 : 66
Miasto Szkła Krosno - Siarka Tarnobrzeg 10.12.2016 18:00 83 : 75
Energa Czarni Słupsk - Trefl Sopot 10.12.2016 18:00 89 : 58
AZS Koszalin - Rosa Radom 10.12.2016 18:00 63 : 62
TBV Start Lublin - Stelmet BC Zielona Góra 10.12.2016 18:00 63 : 85
Anwil Włocławek - PGE Turów Zgorzelec 11.12.2016 12:40 65 : 72
Asseco Gdynia - King Szczecin 14.12.2016 19:00 75 : 84
Runda Zasadnicza (11 kolejka)
Trefl Sopot - PGE Turów Zgorzelec 15.12.2016 18:30 75 : 73
Stelmet BC Zielona Góra - Anwil Włocławek 16.12.2016 18:00 82 : 74
BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski - TBV Start Lublin 17.12.2016 18:00 85 : 56
Siarka Tarnobrzeg - Energa Czarni Słupsk 17.12.2016 18:00 76 : 89
Polpharma Starogard Gdański - Miasto Szkła Krosno 17.12.2016 18:00 85 : 71
Rosa Radom - Asseco Gdynia 18.12.2016 12:40 70 : 67
King Szczecin - MKS Dąbrowa Górnicza 18.12.2016 16:00 82 : 79
Polski Cukier Toruń - AZS Koszalin 19.12.2016 19:00 79 : 68
Trefl Sopot - Polfarmex Kutno 19.12.2016 19:00 77 : 72
Runda Zasadnicza (12 kolejka)
Miasto Szkła Krosno - King Szczecin 23.12.2016 18:00 98 : 72
Asseco Gdynia - Polski Cukier Toruń 23.12.2016 19:00 76 : 80
PGE Turów Zgorzelec - Stelmet BC Zielona Góra 26.12.2016 18:00 83 : 85
TBV Start Lublin - Rosa Radom 28.12.2016 18:00 64 : 63
Anwil Włocławek - BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski 28.12.2016 18:00 80 : 65
Energa Czarni Słupsk - Polpharma Starogard Gdański 28.12.2016 18:15 66 : 75
AZS Koszalin - Trefl Sopot 28.12.2016 19:00 65 : 70
Polfarmex Kutno - Siarka Tarnobrzeg 29.12.2016 18:00 64 : 74
AZS Koszalin - MKS Dąbrowa Górnicza 11.01.2017 19:00 83 : 75
Runda Zasadnicza (13 kolejka)
Polski Cukier Toruń - TBV Start Lublin 04.01.2017 18:30 84 : 73
Trefl Sopot - Asseco Gdynia 06.01.2017 18:00 96 : 66
BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski - PGE Turów Zgorzelec 07.01.2017 18:00 82 : 71
Siarka Tarnobrzeg - AZS Koszalin 07.01.2017 18:00 69 : 90
Polpharma Starogard Gdański - Polfarmex Kutno 07.01.2017 18:00 71 : 62
Stelmet BC Zielona Góra - Polski Cukier Toruń 08.01.2017 12:40 83 : 67
King Szczecin - Energa Czarni Słupsk 08.01.2017 16:00 74 : 80
Rosa Radom - Anwil Włocławek 08.01.2017 18:00 74 : 61
MKS Dąbrowa Górnicza - Miasto Szkła Krosno 08.01.2017 18:00 75 : 81
Runda Zasadnicza (14 kolejka)
Polfarmex Kutno - King Szczecin 14.01.2017 17:30 63 : 69
AZS Koszalin - Polpharma Starogard Gdański 14.01.2017 18:00 83 : 75
Anwil Włocławek - Polski Cukier Toruń 14.01.2017 18:00 91 : 73
PGE Turów Zgorzelec - Rosa Radom 14.01.2017 18:00 82 : 69
Stelmet BC Zielona Góra - BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski 14.01.2017 18:00 76 : 65
Energa Czarni Słupsk - MKS Dąbrowa Górnicza 15.01.2017 12:40 68 : 82
Asseco Gdynia - Siarka Tarnobrzeg 15.01.2017 18:00 82 : 78
TBV Start Lublin - Trefl Sopot 15.01.2017 18:00 87 : 79
Polfarmex Kutno - Miasto Szkła Krosno 18.01.2017 18:00 65 : 75
Runda Zasadnicza (15 kolejka)
Rosa Radom - BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski 12.10.2016 19:00 76 : 71
Trefl Sopot - Anwil Włocławek 19.01.2017 18:30 79 : 80
Polski Cukier Toruń - PGE Turów Zgorzelec 20.01.2017 18:30 97 : 85
Siarka Tarnobrzeg - TBV Start Lublin 21.01.2017 18:00 86 : 83
Polpharma Starogard Gdański - Asseco Gdynia 21.01.2017 18:00 99 : 87
Miasto Szkła Krosno - Energa Czarni Słupsk 21.01.2017 18:00 77 : 70
Rosa Radom - Stelmet BC Zielona Góra 22.01.2017 12:40 65 : 66
King Szczecin - AZS Koszalin 22.01.2017 13:00 76 : 65
MKS Dąbrowa Górnicza - Polfarmex Kutno 22.01.2017 18:00 90 : 77
Runda Zasadnicza (16 kolejka)
Anwil Włocławek - Polpharma Starogard Gdański 23.12.2016 18:00 89 : 79
BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski - Polski Cukier Toruń 25.01.2017 19:00 80 : 63
AZS Koszalin - Miasto Szkła Krosno 27.01.2017 18:30 60 : 62
Asseco Gdynia - MKS Dąbrowa Górnicza 27.01.2017 19:00 90 : 89
PGE Turów Zgorzelec - Siarka Tarnobrzeg 28.01.2017 18:00 97 : 71
BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski - Rosa Radom 28.01.2017 18:00 82 : 61
Polfarmex Kutno - Energa Czarni Słupsk 29.01.2017 12:40 69 : 70
Stelmet BC Zielona Góra - Trefl Sopot 29.01.2017 17:00 102 : 78
TBV Start Lublin - King Szczecin 29.01.2017 18:00 77 : 79
Polpharma Starogard Gdański - TBV Start Lublin 09.02.2017 19:00 85 : 70
Runda Zasadnicza (17 kolejka)
Miasto Szkła Krosno - Asseco Gdynia 01.02.2017 18:00 79 : 80
King Szczecin - Anwil Włocławek 01.02.2017 18:00 80 : 86
Energa Czarni Słupsk - AZS Koszalin 01.02.2017 18:15 72 : 70
Polpharma Starogard Gdański - PGE Turów Zgorzelec 01.02.2017 19:00 73 : 71
Siarka Tarnobrzeg - Stelmet BC Zielona Góra 01.02.2017 19:00 65 : 105
Polski Cukier Toruń - Rosa Radom 01.02.2017 19:00 84 : 89
Trefl Sopot - BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski 02.02.2017 20:00 71 : 87
Miasto Szkła Krosno - Polfarmex Kutno 22.02.2017 18:00 70 : 51
TBV Start Lublin - MKS Dąbrowa Górnicza 28.03.2017 19:00 78 : 77
Runda Zasadnicza (18 kolejka)
PGE Turów Zgorzelec - King Szczecin 04.02.2017 18:00 88 : 75
Anwil Włocławek - MKS Dąbrowa Górnicza 04.02.2017 18:00 73 : 70
TBV Start Lublin - Miasto Szkła Krosno 04.02.2017 18:00 68 : 63
Polski Cukier Toruń - Stelmet BC Zielona Góra 05.02.2017 12:40 81 : 69
Rosa Radom - Trefl Sopot 05.02.2017 18:00 79 : 73
BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski - Siarka Tarnobrzeg 05.02.2017 18:00 73 : 65
AZS Koszalin - Polfarmex Kutno 05.02.2017 18:00 60 : 71
Asseco Gdynia - Energa Czarni Słupsk 06.02.2017 19:00 65 : 79
Stelmet BC Zielona Góra - Polpharma Starogard Gdański 15.03.2017 19:00 85 : 72
Runda Zasadnicza (19 kolejka)
MKS Dąbrowa Górnicza - AZS Koszalin 08.02.2017 19:00 90 : 60
Polfarmex Kutno - Asseco Gdynia 11.02.2017 17:30 64 : 80
Siarka Tarnobrzeg - Rosa Radom 11.02.2017 18:00 61 : 75
Trefl Sopot - Polski Cukier Toruń 11.02.2017 18:30 94 : 62
Miasto Szkła Krosno - Anwil Włocławek 12.02.2017 12:40 78 : 71
Energa Czarni Słupsk - TBV Start Lublin 12.02.2017 18:00 89 : 58
MKS Dąbrowa Górnicza - PGE Turów Zgorzelec 12.02.2017 18:00 73 : 63
Polpharma Starogard Gdański - BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski 12.02.2017 18:00 78 : 79
King Szczecin - Stelmet BC Zielona Góra 13.02.2017 18:00 84 : 77
Runda Zasadnicza (20 kolejka)
PGE Turów Zgorzelec - Trefl Sopot 22.02.2017 18:30 79 : 81
Polski Cukier Toruń - Siarka Tarnobrzeg 24.02.2017 19:00 111 : 70
BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski - King Szczecin 25.02.2017 18:00 74 : 69
Anwil Włocławek - Energa Czarni Słupsk 26.02.2017 12:40 69 : 63
Stelmet BC Zielona Góra - MKS Dąbrowa Górnicza 26.02.2017 17:00 65 : 75
Rosa Radom - Polpharma Starogard Gdański 26.02.2017 18:00 67 : 60
PGE Turów Zgorzelec - Miasto Szkła Krosno 26.02.2017 18:00 79 : 67
TBV Start Lublin - Polfarmex Kutno 26.02.2017 18:00 81 : 77
Asseco Gdynia - AZS Koszalin 26.02.2017 19:00 100 : 103
Runda Zasadnicza (21 kolejka)
King Szczecin - Asseco Gdynia 03.03.2017 18:00 94 : 83
Polfarmex Kutno - Anwil Włocławek 04.03.2017 17:30 88 : 95
AZS Koszalin - TBV Start Lublin 04.03.2017 18:00 65 : 79
Energa Czarni Słupsk - PGE Turów Zgorzelec 04.03.2017 18:00 78 : 72
Miasto Szkła Krosno - Stelmet BC Zielona Góra 04.03.2017 18:00 57 : 75
Polpharma Starogard Gdański - Polski Cukier Toruń 04.03.2017 18:00 90 : 73
Siarka Tarnobrzeg - Trefl Sopot 04.03.2017 18:00 70 : 79
MKS Dąbrowa Górnicza - BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski 05.03.2017 12:40 61 : 78
King Szczecin - Rosa Radom 07.03.2017 18:00 63 : 68
Runda Zasadnicza (22 kolejka)
Anwil Włocławek - Siarka Tarnobrzeg 08.03.2017 18:00 89 : 60
Trefl Sopot - Polpharma Starogard Gdański 11.03.2017 18:00 85 : 88
PGE Turów Zgorzelec - Polfarmex Kutno 11.03.2017 18:00 109 : 98
Rosa Radom - MKS Dąbrowa Górnicza 12.03.2017 12:40 90 : 85
BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski - Miasto Szkła Krosno 12.03.2017 17:00 89 : 78
Stelmet BC Zielona Góra - Energa Czarni Słupsk 12.03.2017 17:00 81 : 79
Polski Cukier Toruń - King Szczecin 12.03.2017 18:00 65 : 87
TBV Start Lublin - Asseco Gdynia 12.03.2017 18:00 83 : 79
Anwil Włocławek - AZS Koszalin 13.03.2017 18:00 78 : 62
Runda Zasadnicza (23 kolejka)
Siarka Tarnobrzeg - Polpharma Starogard Gdański 20.02.2017 19:00 62 : 77
Trefl Sopot - MKS Dąbrowa Górnicza 18.03.2017 16:00 79 : 68
Polski Cukier Toruń - Miasto Szkła Krosno 18.03.2017 17:00 78 : 74
BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski - Polfarmex Kutno 18.03.2017 18:00 89 : 64
Stelmet BC Zielona Góra - AZS Koszalin 18.03.2017 18:00 79 : 60
Siarka Tarnobrzeg - King Szczecin 18.03.2017 18:30 73 : 72
PGE Turów Zgorzelec - Asseco Gdynia 19.03.2017 12:40 100 : 79
Anwil Włocławek - TBV Start Lublin 19.03.2017 16:00 112 : 77
Rosa Radom - Energa Czarni Słupsk 19.03.2017 18:00 67 : 68
Runda Zasadnicza (24 kolejka)
Asseco Gdynia - Anwil Włocławek 23.03.2017 19:00 68 : 79
King Szczecin - Polpharma Starogard Gdański 25.03.2017 17:00 58 : 67
Polfarmex Kutno - Rosa Radom 25.03.2017 17:30 65 : 76
AZS Koszalin - BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski 25.03.2017 18:00 74 : 79
Energa Czarni Słupsk - Polski Cukier Toruń 25.03.2017 18:00 81 : 79
Miasto Szkła Krosno - Trefl Sopot 25.03.2017 18:00 75 : 73
MKS Dąbrowa Górnicza - Siarka Tarnobrzeg 25.03.2017 18:00 95 : 66
TBV Start Lublin - PGE Turów Zgorzelec 25.03.2017 19:00 64 : 68
Asseco Gdynia - Stelmet BC Zielona Góra 26.03.2017 12:40 64 : 84
Runda Zasadnicza (25 kolejka)
Trefl Sopot - King Szczecin 03.11.2016 18:00 60 : 69
Polski Cukier Toruń - Polfarmex Kutno 31.03.2017 19:00 98 : 77
Siarka Tarnobrzeg - Miasto Szkła Krosno 01.04.2017 18:00 73 : 104
Trefl Sopot - Energa Czarni Słupsk 01.04.2017 18:00 80 : 84
Rosa Radom - AZS Koszalin 01.04.2017 18:00 85 : 68
Stelmet BC Zielona Góra - TBV Start Lublin 01.04.2017 18:00 86 : 75
PGE Turów Zgorzelec - Anwil Włocławek 01.04.2017 18:00 83 : 90
BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski - Asseco Gdynia 01.04.2017 19:30 80 : 62
Polpharma Starogard Gdański - MKS Dąbrowa Górnicza 02.04.2017 12:40 62 : 69
Runda Zasadnicza (26 kolejka)
AZS Koszalin - Polski Cukier Toruń 08.03.2017 19:00 82 : 80
Anwil Włocławek - Stelmet BC Zielona Góra 05.04.2017 18:00 81 : 68
Polfarmex Kutno - Trefl Sopot 05.04.2017 18:00 59 : 75
Miasto Szkła Krosno - Polpharma Starogard Gdański 05.04.2017 18:00 74 : 85
Energa Czarni Słupsk - Siarka Tarnobrzeg 05.04.2017 18:15 92 : 86
Asseco Gdynia - Rosa Radom 05.04.2017 19:00 80 : 90
MKS Dąbrowa Górnicza - King Szczecin 05.04.2017 19:00 90 : 79
TBV Start Lublin - BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski 05.04.2017 20:00 64 : 73
AZS Koszalin - PGE Turów Zgorzelec 12.04.2017 19:00 74 : 95
Runda Zasadnicza (27 kolejka)
Polski Cukier Toruń - Asseco Gdynia 08.04.2017 17:00 109 : 108
Polpharma Starogard Gdański - Energa Czarni Słupsk 08.04.2017 18:00 83 : 78
Trefl Sopot - AZS Koszalin 08.04.2017 18:00 107 : 80
Stelmet BC Zielona Góra - PGE Turów Zgorzelec 08.04.2017 18:00 94 : 85
Siarka Tarnobrzeg - Polfarmex Kutno 08.04.2017 18:30 67 : 72
King Szczecin - Miasto Szkła Krosno 09.04.2017 12:40 105 : 78
Rosa Radom - TBV Start Lublin 09.04.2017 18:00 80 : 47
BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski - Anwil Włocławek 09.04.2017 19:00 71 : 75
Polski Cukier Toruń - MKS Dąbrowa Górnicza 12.04.2017 19:00 81 : 89
Runda Zasadnicza (28 kolejka)
Polfarmex Kutno - Stelmet BC Zielona Góra 15.10.2016 17:30 20 : 0
Polfarmex Kutno - Polpharma Starogard Gdański 12.04.2017 18:00 72 : 86
PGE Turów Zgorzelec - BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski 15.04.2017 18:00 97 : 74
TBV Start Lublin - Polski Cukier Toruń 15.04.2017 18:00 69 : 72
Asseco Gdynia - Trefl Sopot 15.04.2017 18:00 79 : 94
AZS Koszalin - Siarka Tarnobrzeg 15.04.2017 18:00 105 : 54
Energa Czarni Słupsk - King Szczecin 15.04.2017 18:00 84 : 77
Miasto Szkła Krosno - MKS Dąbrowa Górnicza 15.04.2017 18:00 74 : 79
Anwil Włocławek - Rosa Radom 17.04.2017 18:00 80 : 74
Runda Zasadnicza (29 kolejka)
King Szczecin - Polfarmex Kutno 22.04.2017 15:00 77 : 75
MKS Dąbrowa Górnicza - Energa Czarni Słupsk 22.04.2017 18:00 89 : 85
Polpharma Starogard Gdański - AZS Koszalin 22.04.2017 18:00 75 : 72
Trefl Sopot - TBV Start Lublin 22.04.2017 18:00 92 : 70
Rosa Radom - PGE Turów Zgorzelec 22.04.2017 18:00 90 : 83
BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski - Stelmet BC Zielona Góra 22.04.2017 18:00 90 : 85
Polski Cukier Toruń - Anwil Włocławek 23.04.2017 12:40 69 : 73
Siarka Tarnobrzeg - Asseco Gdynia 24.04.2017 19:00 96 : 100
Rosa Radom - Miasto Szkła Krosno 26.04.2017 19:00 65 : 63
Runda Zasadnicza (30 kolejka)
Energa Czarni Słupsk - BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski 26.04.2017 18:30 82 : 77
Stelmet BC Zielona Góra - Rosa Radom 30.04.2017 12:40 85 : 86
PGE Turów Zgorzelec - Polski Cukier Toruń 30.04.2017 12:40 86 : 89
Anwil Włocławek - Trefl Sopot 30.04.2017 12:40 102 : 89
TBV Start Lublin - Siarka Tarnobrzeg 30.04.2017 12:40 79 : 88
Asseco Gdynia - Polpharma Starogard Gdański 30.04.2017 12:40 69 : 86
AZS Koszalin - King Szczecin 30.04.2017 12:40 81 : 111
Polfarmex Kutno - MKS Dąbrowa Górnicza 30.04.2017 12:40 76 : 85
Energa Czarni Słupsk - Miasto Szkła Krosno 30.04.2017 12:40 89 : 70
Ćwierćfinały (1 mecz)
Polski Cukier Toruń - Rosa Radom 04.05.2017 17:45 105 : 98
Anwil Włocławek - Energa Czarni Słupsk 04.05.2017 20:00 72 : 82
BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski - MKS Dąbrowa Górnicza 05.05.2017 17:45 84 : 76
Stelmet BC Zielona Góra - Polpharma Starogard Gdański 05.05.2017 20:00 82 : 71
Ćwierćfinały (2 mecz)
Polski Cukier Toruń - Rosa Radom 06.05.2017 15:45 87 : 78
Anwil Włocławek - Energa Czarni Słupsk 06.05.2017 17:45 72 : 70
BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski - MKS Dąbrowa Górnicza 07.05.2017 18:00 81 : 75
Stelmet BC Zielona Góra - Polpharma Starogard Gdański 07.05.2017 20:30 95 : 80
Ćwierćfinały (3 mecz)
Rosa Radom - Polski Cukier Toruń 09.05.2017 17:45 89 : 90
Energa Czarni Słupsk - Anwil Włocławek 09.05.2017 20:00 68 : 71
MKS Dąbrowa Górnicza - BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski 10.05.2017 17:45 76 : 85
Polpharma Starogard Gdański - Stelmet BC Zielona Góra 10.05.2017 20:00 65 : 63
Ćwierćfinały (ew. 4 mecz)
Energa Czarni Słupsk - Anwil Włocławek 11.05.2017 17:45 83 : 76
Polpharma Starogard Gdański - Stelmet BC Zielona Góra 12.05.2017 17:45 74 : 77
Ćwierćfinały (ew. 5 mecz)
Anwil Włocławek - Energa Czarni Słupsk 14.05.2017 17:45 62 : 67
Półfinały (1 mecz)
Polski Cukier Toruń - Energa Czarni Słupsk 18.05.2017 17:45 78 : 72
Stelmet BC Zielona Góra - BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski 19.05.2017 17:45 94 : 88
Półfinały (2 mecz)
Polski Cukier Toruń - Energa Czarni Słupsk 20.05.2017 17:45 83 : 76
Stelmet BC Zielona Góra - BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski 22.05.2017 17:45 89 : 74
Półfinały (3 mecz)
Energa Czarni Słupsk - Polski Cukier Toruń 23.05.2017 17:45 52 : 65
BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski - Stelmet BC Zielona Góra 24.05.2017 17:45 92 : 78
Półfinały (ew. 4 mecz)
BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski - Stelmet BC Zielona Góra 26.05.2017 17:45 58 : 57
Półfinały (ew. 5 mecz)
Stelmet BC Zielona Góra - BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski 29.05.2017 17:45 95 : 71
Finał (1 mecz)
Stelmet BC Zielona Góra - Polski Cukier Toruń 01.06.2017 17:45 88 : 69
O 3 miejsce (1 mecz)
BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski - Energa Czarni Słupsk 02.06.2017 20:00 86 : 83
Finał (2 mecz)
Stelmet BC Zielona Góra - Polski Cukier Toruń 03.06.2017 17:45 87 : 66
O 3 miejsce (2 mecz)
Energa Czarni Słupsk - BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski 05.06.2017 18:30 67 : 76
Finał (3 mecz)
Polski Cukier Toruń - Stelmet BC Zielona Góra 06.06.2017 17:45 84 : 74
Finał (4 mecz)
Polski Cukier Toruń - Stelmet BC Zielona Góra 08.06.2017 17:45 78 : 81
Finał (ew. 5 mecz)
Stelmet BC Zielona Góra - Polski Cukier Toruń 10.06.2017 12:00 88 : 82

Program lojalnościowy

Czytaj więcej

Najbliższy mecz

vs

Zaloguj się do strefy kibica Twardych Pierników

i uzyskaj dostęp do ekskluzywnych materiałów wideo, zdjęć, sklepu kibica, voucherów oraz ofert specjalnych od naszych partnerów.

Zarejestruj się teraz

Partnerzy

  • Miasto Toruń
  • Krajowa Spółka Cukrowa S.A.
  • Toruńskie Zakłady Graficzne Zapolex Sp. z o.o.
  • Gabinety dentystyczne Bellastoma
  • NZOZ REMEDIS SP. Z O.O.
  • SIDEN Systemy Informatyczne Doradztwo Energetyka Sp. z o.o.
  • SGB Bank Spółdzielczy w Toruniu
  • Studio Druku Kartel Press S.A.
  • DACSA POLSKA Sp. z o.o.
  • Olender
  • Toruńskie Przedsiębiorstwo Budownictwa Przemysłowego PRZEMYSŁÓWKA sp. z o.o.
  • WUTEH S.A. Fabryka Mebli Biurowych
  • Bella Line Wellness Centrum
  • Decathlon Toruń
  • Uzdrowisko Wieniec Sp. z o.o.
  • JAWOR Sp. z o.o.
  • ARRIVA RP Sp. z o.o
  • DONORIA S.A.
  • Firma Usługowo-Handlowa AMBRAM
  • Dual Polska Sp. z o.o.
  • Combinath Sp.j. Nath M.E.
  • DMI Media
  • F.H.U. MIXS
  • Cukiernia Lenkiewicz s.c.
  • EKOPRAL. Ekspert w branży pralniczej. Specjalista ozonowania
  • Legnica Plaza spółka z ograniczoną odpowiedzialnością S.K.A.
  • Puls Taxi 1919-5
  • Restaurcja włoska AZZURRO
  • F.H.U. Dorator Dorota Czachowska
  • Noa Fashion
  • PUNKT TV
  • Studio Fryzjerskie WIZARD
  • Widelec Grill & Bar
  • Hotel FIlmar
  • Stars
  • F.P.H. SKAMPOL
  • FIORE Kosmetologia Estetyczna Winczakiewicz & Rachowska
  • Auto Reve Sp. z o.o.
  • Hotel Mercure Toruń Centrum
  • NEUCA S.A.
  • Arpol Motor Company
  • Program
  • Top Solarium
  • Młodzieżowa Spółdzielnia Mieszkaniowa
  • Urban Dance School

Sponsor techniczny

  • K+M Sport

Patronat medialny

  • TV Toruń
  • Portal ChilliTorun.PL
  • Dzień Dobry Toruń
  • Radio GRA