Aktualności więcej

IMG_8777
13
Luty
Szybka randka ze Śląskiem Wrocław

Już w najbliższą niedzielę idealna okazja żeby zakochać się w koszykówce! Do Torunia przyjeżdża Michał Jankowski z kolegami, czyli XVII-krotny Mistrz Polski WKS Śląsk Wrocław. Opromienieni serią pięciu zwycięstw z rzędu gospodarze staną tym samym przed szansą na odniesienie XVII zwycięstwa w tym sezonie! Trzeba obiektywnie przyznać że postawa Śląska w tym sezonie jest dla kibiców […]

IMG_0741
10
Luty
MECZ NIE TYLKO DLA ZAKOCHANYCH!

W najbliższą niedzielę z okazji Walentynek na naszym meczu nie zabraknie miłosnych akcentów, tj. atrakcji dla par np. konkursów z nagrodami m.in. od aptekaSZ.pl, słodkich upominków dla przebranych dzieci w strój amorka i BEZPŁATNYCH WEJŚCIÓWEK dla ich rodziców, romantycznej muzyki która wprowadzi Was w odpowiedni nastrój, rozbudowanej strefy malucha z MEGA kostkami z CN Młyn […]

m4
9
Luty
Stypendia sportowe 2016

Ponad 200 zawodników będzie w tym roku otrzymywać stypendium sportowe od miasta. 9 lutego 2016 r. w Arenie Toruń odbyło się uroczyste wręczenie aktów przyznania stypendium na rok 2016. Z rąk prezydenta Torunia Michała Zaleskiego o wiceprzewodniczącego rady miasta Michała Jakubaszka odebrali je reprezentanci 29 toruńskich klubów i 24 dyscyplin w kategoriach: junior młodszy, junior, młodzieżowiec […]

02
8
Luty
Generał Gibson i jego 7 bomb z dystansu!

W poniedziałkowy wieczór koszykarze Polskiego Cukru Toruń zaprosili swych kibiców na kolejne emocjonujące spotkanie. Tym razem rywalem podopiecznych trenera Jacka Winnickiego była ekipa walczącego o miejsce w pierwszej ósemce AZSu Koszalin. „Akademicy” przyjechali do Torunia trapieni problemami kadrowymi, to przez zawieszenie dwóch amerykańskich graczy; RaShsana James’a oraz Devona Austina którzy zostali ukarani przez klub dyskwalifikacją […]

SKŁADY
7
Luty
Tylko zwycięstwo!

AZS Koszalin będzie następnym przeciwnikiem koszykarzy Polskiego Cukru Toruń przed własną publicznością. Po ostatniej serii czterech zwycięstw z rzędu, gospodarze staną przed szansą na odniesienie XVI wygranej w tym sezonie. Poniedziałkowy rywal jednak nie należy do najłatwiejszych. Podopieczni trenera Dawida Dedka to aktualnie 10 zespół w ligowej tabeli. Bogaty skład którym dysponuje trener AZSu wielokrotnie […]

4
6
Luty
Twarde Pierniki S.A. Klubem Roku 2015 w Toruniu!

W szampańskich nastrojach opuszczali „Bal Sportowca” pracownicy i działacze klubu Twarde Pierniki S.A. To dlatego że (od soboty oficjalnie) pracują dla Klubu Roku 2015 w Toruniu! -To dla nas wielkie wyróżnienie i olbrzymia mobilizacja do jeszcze cięższej pracy nad wszystkimi (nawet tymi najdrobniejszymi) aspektami związanymi z naszą działalnością! Dziękujemy! Oprócz sukcesów zespołowych nie zabrakło trofeów indywidualnych. Kapitan […]

03
3
Luty
Twarde Pierniki, twardsze niż Stal

W środowy wieczór koszykarze Polskiego Cukru Toruń po raz kolejny w tym sezonie zaprosili swych kibiców na szlagierowo zapowiadający się pojedynek. Tym razem przeciwnikiem podopiecznych trenera Jacka Winnickiego była znajdująca się na fali zwycięstw BM SLAM Stal Ostrów Wielkopolski. Początek meczu to zdecydowana przewaga gospodarzy. Niezwykle dobrze w pierwszych minutach spotkania spisywali się Michała Michalaka i […]

składy
2
Luty
Twarde w natarciu!

Po trzech kolejnych zwycięstwach – w tym arcyważnej dla układu tabeli wygranej w Gdyni, koszykarze Jacka Winnickiego wracają do swojej Areny. Tym razem beniaminek Tauron Basket Ligi – BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski będzie przeciwnikiem koszykarzy Polskiego Cukru Toruń w kolejnym boju przed własną publicznością.  „Stalówka” jak na klub z bogatą historią i tradycjami przystało, […]

Tabela wyników

1Stelmet BC Zielona Góra361917 - 2
2Rosa Radom362016 - 4
3Polski Cukier Toruń372116 - 5
4Anwil Włocławek352015 - 5
5Energa Czarni Słupsk331914 - 5
6Polfarmex Kutno332013 - 7
7Asseco Gdynia322012 - 8
8AZS Koszalin312110 - 11
9King Wilki Morskie Szczecin312110 - 11
10MKS Dąbrowa Górnicza322210 - 12
11PGE Turów Zgorzelec29209 - 11
12BM Slam Stal Ostrów Wlkp.29209 - 11
13Polpharma Starogard Gd.26206 - 14
14WKS Śląsk Wrocław24204 - 16
15Siarka Tarnobrzeg24204 - 16
16Trefl Sopot25214 - 17
17Start Lublin23203 - 17

Statystyki

ZawodnikPktZbA
Danny Gibson18.83.006.2
Maksym Kornijenko12.87.901.6
Łukasz Wiśniewski12.62.904.1
Michał Michalak9.64.102.1
Markeith Cummings9.23.601.0
Stevan Milošević6.85.900.7
Krzysztof Sulima5.84.100.3
Aleksander Perka2.21.800.6
Tomasz Śnieg2.01.001.0
Kamil Michalski1.00.600.5
Bartosz Bochno0.80.300.2
Adam Lisewski0.61.00

Terminarz 2015/2016

Twitter

polskicukiermiastotorunconsus_new

remedissidenkartelpresslogo-sgb_

ekopralolenderdonoria-hbg-logoostromeckojawordacsalogo bella line

 

Wuteh-Logo-Kolor_sieccitytaximixsskampolneucagornytopsolariumMuzeumPiernika

widelecazzurrolenkiewiczDMI_loga_bez-tlamercurearriva_color

punkttvmlynabsolwentdom legend logo wektorzwiedzanielogo_TT_2

PARTNER MOTORYZACYJNY

arpol seat

SPONSOR TECHNICZNY

logo kplusmjoma

PATRONAT MEDIALNY

tvtorun sportowefaktygra nowosci

Ta strona wykorzystuje pliki cookies m. in. w celach dostosowania do potrzeb użytkowników, poprawy bezpieczeństwa, statystycznych i reklamowych. Możesz zmienić ustawienia obsługi cookies w przeglądarce internetowej. Korzystając z naszych stron bez zmiany tych ustawień wyrażasz zgodę na wykorzystanie przez nas plików cookies. Dowiedz sie więcej na temat polityki cookies »