Twarde pierniki

Logowanie

Nie pamiętam hasła
Nie mam konta w strefie kibica,
chcę się zarejestrować

Zapomniane hasło

Rejestracja

Sprzedaż biletów przed finałem - komunikat

28 maja 2019

Już dziś po południu startuje sprzedaż biletów na pierwsze spotkania finału #PlaJOff 2019 w Arenie Toruń. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom kibiców koszykówki w całym regionie prezentujemy ceny na poszczególne sektory, punkty sprzedaży oraz warunki dystrybucji biletów na spotkania finałowe w Toruniu. We wtorek (tj. 28.05) po godzinie 13 wystartuje stacjonarna sprzedaż biletów, kasy Areny Toruń czynne będą w godzinach 16.00 - 19.00. Sprzedaż internetowa (www.twardepierniki.pl/kup-bilet) zostanie uruchomiona w środę wieczorem. Obowiązuje limit 5 biletów na jedną osobę.

CENY BILETÓW :
Sektory: A 1,2,3, B 1,2,3, C 1,2,3, G 1,2,3 - cena 45 zł
Sektory: H 1,2,3, M 1,2,3, N 1,2,3 - cena 55 zł
Sektory: K 2,3, J 2,3 i I 2,3 - cena 60 zł
Sektory: W, Y, K1, J1, I1 - cena 70 zł

Sektory: S 1,2,3, T 1,2,3, U 1,2,3, R1, P1, 0 1,2,3 - cena 45 zł

Sektor VIP, Z, X - cena 130 zł
Cena biletów DLA DZIECI I MŁODZIEŻY SZKOLNEJ - 15 zł
Cena biletów DLA EMERYTÓW - 15 zł
Cena biletów PROGRAM ABSOLWENT UMK - 25 zł

Lista stacjonarnych punktów sprzedaży:
Toruń - Coco Tours Agencja Turystyczna ul. Małe Garbary 21
Toruń - Coco Tours Agencja Turystyczna Legionów 216f 
Toruń - Arena Toruń ul. Gen. J. Bema 73-89
Toruń - MILENIUM Zakłady Bukmacherskie Toruń ul. Lelewela 28E 
Toruń - Copernicana Biuro Turystyczne ul. Żeglarska 18/1 
Toruń - Sklep z Piernikami Piekary 43/2
Toruń - PDT Basketo Toruń Rynek Staromiejski 36-38
Toruń - Biuro Podróży Travelplanet (Polna Park) ul. Ugory 2

Włocławek - Sun Travel Biuro Podróży ul. Zbiegniewskiej 75
Włocławek - Turysta Biuro Turystyczne ul. Przedmiejska 17

Ostatni mecz

74:71

Najbliższy mecz

vs
23.09.2020 19:00

Tabela PLK 2020/2021

1 Stelmet Enea BC Zie... 5 10 5 - 0
2 Pszczółka Start Lub... 5 9 4 - 1
3 GTK Gliwice 5 8 3 - 2
4 Legia Warszawa 4 7 3 - 1
5 King Szczecin 4 7 3 - 1
6 Anwil Włocławek 4 6 2 - 2
7 Trefl Sopot 4 6 2 - 2
8 Arged BMSlam Stal O... 4 6 2 - 2
9 WKS Śląsk Wrocław 3 5 2 - 1
10 Asseco Arka Gdynia 3 5 2 - 1
11 PGE Spójnia Stargard 4 5 1 - 3
12 HydroTruck Radom 4 5 1 - 3
13 Polpharma Starogard... 3 4 1 - 2
14 Enea Astoria Bydgoszcz 4 4 0 - 4
15 Polski Cukier Toruń 3 3 0 - 3
16 MKS Dąbrowa Górnicza 3 3 0 - 3
wszystkie wyniki i terminarz rozgrywek

Partnerzy

  • Krajowa Spółka Cukrowa S.A.
  • Miasto Toruń
  • APATOR S.A.
  • PBDI
  • Uzdrowisko Wieniec Sp. z o.o.
  • NOMET
  • K&M Biuro Rachunkowe
  • MAT-BUD
  • Seban
  • Exea Data Center

Sponsor techniczny

  • JOMA

Patronat medialny

  • Radio Gra