Twarde pierniki

Logowanie

Nie pamiętam hasła
Nie mam konta w strefie kibica,
chcę się zarejestrować

Zapomniane hasło

Rejestracja

O finał z Czarnymi! W czwartek rozpoczynamy Półfinały w PLK!

15 maja 2017

Wczorajszym zwycięstwem we Włocławku, koszykarze Energi Czarnych Słupsk zapewnili sobie ostatnie wolne (czwarte) miejsce w półfinałowej stawce. Rywalizacja najlepszych czterech drużyn w Polskiej Lidze Koszykówki, rozpocznie się już w najbliższy czwartek w Arenie Toruń! Polski Cukier Toruń na inauguracje półfinałowych zmagań, zmierzy się przed kamerami telewizji Polsat Sport właśnie z drużyną ze Słupska!

Transmisje z meczów półfinałowych Polskiej Ligi Koszykówki:

1. Polski Cukier - Energa Czarni, 18 maja (czwartek), godz. 17.30, Polsat Sport

2. Polski Cukier - Energa Czarni, 20 maja (sobota), godz. 17.30, Polsat Sport

3. Energa Czarni - Polski Cukier, 23 maja (wtorek), godz. 17.30, Polsat Sport Extra

4. Energa Czarni - Polski Cukier, 25 maja (czwartek), godz. 17.30, Polsat Sport Extra

5. Polski Cukier - Energa Czarni, 28 maja (niedziela), godz. 17.30, Polsat Sport Extra

Sprawdźcie co Kyle Weaver, Aleks Perka i Obie Trotter mieli do powiedzenia na antenie Radia Gra, po historycznym awansie do Półfinałów w Polskiej Lidze Koszykówki!

Ostatni mecz

:

Najbliższy mecz

vs
07.10.2018 19:00

Tabela PLK 2018/2019

1 Legia Warszawa 0 0 0 - 0
2 TBV Start Lublin 0 0 0 - 0
3 AZS Koszalin 0 0 0 - 0
4 Anwil Włocławek 0 0 0 - 0
5 Polpharma Starogard... 0 0 0 - 0
6 Polski Cukier Toruń 0 0 0 - 0
7 Trefl Sopot 0 0 0 - 0
8 Stelmet Enea BC Zie... 0 0 0 - 0
9 King Szczecin 0 0 0 - 0
10 MKS Dąbrowa Górnicza 0 0 0 - 0
11 BM Slam Stal Ostrów... 0 0 0 - 0
12 GTK Gliwice 0 0 0 - 0
13 Rosa Radom 0 0 0 - 0
14 Spójnia Stargard 0 0 0 - 0
15 Miasto Szkła Krosno 0 0 0 - 0
16 Arka Gdynia 0 0 0 - 0
wszystkie wyniki i terminarz rozgrywek

Partnerzy

  • Krajowa Spółka Cukrowa S.A.
  • Miasto Toruń
  • Toruńskie Zakłady Graficzne Zapolex Sp. z o.o.
  • Gabinety dentystyczne Bellastoma
  • NZOZ REMEDIS SP. Z O.O.
  • Studio Druku Kartel Press S.A.
  • Auto Reve Sp. z o.o.
  • NOMET Sp. z o.o.
  • GP People Sp. z o.o.
  • SIDEN Systemy Informatyczne Doradztwo Energetyka Sp. z o.o.
  • SGB Bank Spółdzielczy w Toruniu
  • APATOR S.A.
  • Toruńskie Przedsiębiorstwo Budownictwa Przemysłowego PRZEMYSŁÓWKA sp. z o.o.
  • SEBAN sp. z o.o.
  • WUTEH S.A. Fabryka Mebli Biurowych
  • ARRIVA RP Sp. z o.o
  • Radio System
  • Intermarche Toruń,ul. Ugory 4
  • JAWOR Sp. z o.o.
  • ALTOM FABRYKA OKIEN Sp. z o.o.
  • Steve Madox
  • DACSA POLSKA Sp. z o.o.
  • ANIRO Sp. z o.o.
  • Uzdrowisko Wieniec Sp. z o.o.
  • KONICZYNKA Sp. z o.o.
  • Blackroll
  • Województwo Kujawsko-Pomorskie
  • Olender
  • Przedsiębiorstwo Budownictwa Drogowo-Inżynieryjnego Spółka Akcyjna
  • Firma Usługowo-Handlowa AMBRAM
  • Combinath Sp.j. Nath M.E.
  • Kopel Sp. z o.o.
  • Restauracja Jan Olbracht
  • VER-TEL E. Janicka K. Dzięgiel Spółka Jawna
  • Gęsia Szyja
  • Domino's Pizza
  • Żabka Polska Sp. z o.o.
  • EIB S.A.
  • Restaurcja włoska AZZURRO
  • Studio Fryzjerskie WIZARD
  • NEUCA S.A.
  • DONORIA S.A.
  • F.H.U. Dorator Dorota Czachowska EPAKA.PL
  • Stars
  • Bella Line Wellness Centrum
  • Noa Fashion
  • FIORE Kosmetologia Estetyczna Winczakiewicz & Rachowska
  • Pralnia Wodno-Chemiczna
  • Hotel Nicolaus
  • Decathlon Toruń Copernicus
  • Taxi Puls
  • Widelec Grill & Bar
  • Beauty Medica
  • Dual Polska Sp. z o.o.
  • Urban Dance School
  • TV Toruń
  • Basketboom
  • Red Cow Studio
  • Hotel Mercure Toruń Centrum
  • Program Absolwent UMK
  • Hotel FIlmar
  • Młodzieżowa Spółdzielnia Mieszkaniowa

Sponsor techniczny

  • JOMA

Patronat medialny

  • Portal ChilliTorun.PL
  • Dzień Dobry Toruń
  • Radio GRA