Twarde pierniki

Logowanie

Nie pamiętam hasła
Nie mam konta w strefie kibica,
chcę się zarejestrować

Zapomniane hasło

Rejestracja

Zawodnicy Twardych Pierników Junior wywalczyli awans do półfinału Mistrzostw Polski U17M

15 maja 2021

W dniach od 7 do 9 maja 2021 r. w Arenie Toruń rozegrany został jeden z sześciu Turniejów Ćwierćfinałowych Mistrzostw Polski do lat 17-stu mężczyzn. W rywalizacji na centralnym szczeblu wzięły udział 24 drużyny z całej Polski, a awans do półfinałów wywalczyła połowa z nich. W rywalizacji w grodzie Kopernika (Grupa E) poza Twardymi Piernikami Junior wzięły udział drużyny z Bytomia, Krakowa i Białej Podlaskiej. Prawo do dalszych rozgrywek wywalczyły w Toruniu dwie drużyny: KS Korona AGH Kraków i Twarde Pierniki Junior.

 

Wyniki poszczególnych meczów:

07.05.2021

  • UKS MOSM Bytom - Twarde Pierniki Toruń – 50:65
  • KS Korona AGH Kraków – BSK Kadet Biała Podlaska – 124:56

08.05.2021

  • BSK Kadet Biała Podlaska - Twarde Pierniki Toruń – 44:74
  • KS Korona AGH Kraków - UKS MOSM Bytom – 106:90

09.05.2021

  • UKS MOSM Bytom - BSK Kadet Biała Podlaska – 73:59
  • Twarde Pierniki Toruń – KS Korona AGH Kraków – 79:84

MVP poszczególnych drużyn zostali:

  • KS Korona AGH Kraków – Eryk Noszczyński
  • Twarde Pierniki Toruń – Igor Marcinkowski
  • UKS MOSM Bytom – Kacper Nowakowski
  • Kadet Biała Podlaska – Mateusz Halecki

Do turniejów półfinałowych awansowały bezpośrednio (koszyk I):GAK Gdynia, Enea Basket Junior Poznań, WKK Wrocław i Gim 92 Grupa Strategia (za pzkosz.pl):

Podział na koszyki w losowaniu półfinałów:

KOSZYK I
GAK Gdynia, Enea Basket Junior Poznań, WKK Wrocław i Gim 92 Grupa Strategia Warszawa

KOSZYK II
Nawrot Śląsk Wrocław, BC Biofarm Sieraków, UKS SP 27 Katowice i KS Korona AGH Kraków

KOSZYK III
Trefl 1LO Sopot, MKS Start Lublin, Twarde Pierniki Toruń i Zastal Fatto Deweloper Zielona Góra

KOSZYK IV
MKS Pruszków, Szkoła Gortata Politechnika Gdańska, TKM Włocławek i ŁKS Szkoła Gortata Łódź

Kolejny sukces naszej młodzieży to awans do Turnieju Ćwierćfinałowego Mistrzostw Polski U13M. W turnieju strefowym, który odbył się w ostatni weekend w Bydgoszczy poza Twardymi Piernikami Junior do dalszych rozgrywek awansowała drużyna ze Skierniewic, Łodzi i Bydgoszczy.

W obydwóch rozgrywkach (U13M i U17M) losowanie do kolejnych grup turniejowych odbędzie się w najbliższą środę (12 maja). Transmisja z losowania będzie dostępna na kanale YouTube PZKosz.

Ostatni mecz

:

Najbliższy mecz

vs

Tabela PLK 2020/2021

1 Enea Zastal BC Ziel... 30 57 27 - 3
2 Legia Warszawa 30 51 21 - 9
3 Arged BMSlam Stal O... 30 50 20 - 10
4 WKS Śląsk Wrocław 30 50 20 - 10
5 Trefl Sopot 30 49 19 - 11
6 Pszczółka Start Lub... 30 47 17 - 13
7 King Szczecin 30 47 17 - 13
8 PGE Spójnia Stargard 30 46 16 - 14
9 MKS Dąbrowa Górnicza 30 44 14 - 16
10 Polski Cukier Toruń 30 42 12 - 18
11 Enea Astoria Bydgoszcz 30 42 12 - 18
12 GTK Gliwice 30 41 11 - 19
13 Anwil Włocławek 30 40 10 - 20
14 HydroTruck Radom 30 40 10 - 20
15 Asseco Arka Gdynia 30 38 8 - 22
16 Polpharma Starogard... 30 36 6 - 24
wszystkie wyniki i terminarz rozgrywek

Partnerzy

  • Krajowa Spółka Cukrowa S.A.
  • Miasto Toruń
  • ONDE
  • APATOR S.A.
  • Energy System
  • Dacsa Polska Sp. z o.o.
  • Auto Andreas
  • NOMET
  • Nicolaus Bank
  • Studio Druku Kartel Press
  • Remedis
  • MAT-BUD
  • Jawor
  • Combinath
  • Wiscop
  • Uzdrowisko Wieniec Sp. z o.o.
  • Kopel
  • AF Cars
  • Seban
  • Osiedle 4 Pory Roku
  • Graffico
  • MEON EMS
  • Manekin
  • Województwo Kujawsko-Pomorskie
  • Adam Marszałek
  • Aniro
  • Anbud - wykonawca budowlany
  • Pralnia Wodno-Chemiczna ul. Wschodnia 67
  • Pawo
  • Bella Line Wellness Centrum
  • Azzurro
  • Widelec
  • Elite Diet
  • Kluczowe Nieruchomości
  • Centrum Sportu i Rekreacji OLENDER
  • Niew Group
  • Art Haus Nieruchomości
  • Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu
  • Hotel Filmar

Sponsor techniczny

  • Joma

Patronat medialny

  • Radio Gra