sob, 14.09.2024 Puchar Marszałka Województwa Kujawsko-Pomorskiego
sob 14.09.2024 Puchar Marszałka Województwa Kujawsko-Pomorskiego
INO
74 84
TOR

Zwycięstwem zakończyliśmy półfinałowe spotkanie w Turnieju o Puchar Marszałka Województwa Kujawsko-Pomorskiego.

Inowrocławianie od samego początku narzucili szybkie tempo gry, z którym było nam trudno rywalizować na tym etapie przygotowań, na którym obecnie jesteśmy. Na pierwszą przerwę schodziliśmy przy wyniku 28:19 dla KSK Qemetica Noteci.

Podczas drugich dziesięciu minut zaczęliśmy gonić, ale dobre tempo narzucane przez Jamesa Washingtona pozwalało Noteci utrzymywać kilkupunktową przewagę. Na długą przerwę schodziliśmy przy stanie 43:38 dla Inowrocławia.

Drugą połowę rozpoczęliśmy od zniwelowania strat i na ostatnią przerwę schodziliśmy już na prowadzeniu 63:58. W ostatniej kwarcie swoją wartość udowodnił Divine Myles, który wraz z Michaelem Ertelem i Viktorem Gaddeforsem zagwarantowali nam wygrane spotkanie. Istotne były również rzuty osobiste wywalczone przez Abdul-Malika Abu.

W drugiej kwarcie parkiet opuścił Aljaz Kunc, który odniósł uraz. O jego stanie zdrowia będziemy informować po szczegółowych badaniach.

KSK Qemetica Noteć Inowrocław - Arriva Polski Cukier Toruń 74:84 (28:19, 15:21,15:25, 16:21)