Twarde pierniki

Logowanie

Nie pamiętam hasła
Nie mam konta w strefie kibica,
chcę się zarejestrować

Zapomniane hasło

Rejestracja

Listopad pełen wyzwań

01 listopada 2019

Listopad to dla koszykarzy Polskiego Cukru Toruń miesiąc pełen wyzwań. Trudne i wymagające wyjazdy oraz niezwykle atrakcyjne dla kibiców spotkania w Arenie Toruń - w listopadzie emocje znów sięgną zenitu! Zarezerwujcie sobie następujące terminy:

niedziela 03.11, godz: 15:00 - KING Szczecin - Polski Cukier Toruń
wtorek 05.11, godz: 18:30 - Polski Cukier Toruń - Dinamo Sassari
piątek 08.11, godz: 20:00 - Polski Cukier Toruń - Asseco Arka Gdynia
wtorek 12.11, godz: 18:00 - BC Lietkabelis Panevėžys - Polski Cukier Toruń
sobota 16.11, godz: 15:00 - Polpharma Starogard Gdański - Polski Cukier Toruń
wtorek 19.11, godz: 20:00 - Polski Cukier Toruń - Türk Telekom Ankara
piątek 22.11, godz: 17:30 - PGE Spójnia Stargard - Polski Cukier Toruń
sobota 30.11, godz: 17:30 - Trefl Sopot - Polski Cukier Toruń

Bilety - www.twardepierniki.abilet.pl

Ostatni mecz

80:65

Najbliższy mecz

vs
16.11.2019 15:00

Tabela PLK 2019/2020

1 Stelmet Enea BC Zie... 8 14 6 - 2
2 Polski Cukier Toruń 7 13 6 - 1
3 Trefl Sopot 7 13 6 - 1
4 Anwil Włocławek 7 12 5 - 2
5 King Szczecin 7 12 5 - 2
6 Start Lublin 7 12 5 - 2
7 MKS Dąbrowa Górnicza 8 12 4 - 4
8 Asseco Arka Gdynia 7 11 4 - 3
9 WKS Śląsk Wrocław 7 10 3 - 4
10 HydroTruck Radom 7 10 3 - 4
11 GTK Gliwice 7 9 2 - 5
12 PGE Spójnia Stargard 7 9 2 - 5
13 Enea Astoria Bydgoszcz 7 9 2 - 5
14 BM Slam Stal Ostrów... 7 9 2 - 5
15 Legia Warszawa 7 9 2 - 5
16 Polpharma Starogard... 7 7 0 - 7
wszystkie wyniki i terminarz rozgrywek

Partnerzy

  • Krajowa Spółka Cukrowa S.A.
  • Miasto Toruń
  • Toruńskie Zakłady Graficzne Zapolex Sp. z o.o.
  • NZOZ REMEDIS SP. Z O.O.
  • Przedsiębiorstwo Budownictwa Drogowo-Inżynieryjnego Spółka Akcyjna
  • Studio Druku Kartel Press S.A.
  • Auto Reve Sp. z o.o.
  • NOMET Sp. z o.o.
  • SIDEN Systemy Informatyczne Doradztwo Energetyka Sp. z o.o.
  • SGB Bank Spółdzielczy w Toruniu
  • APATOR S.A.
  • Energy System Toruń Sp. z o.o.
  • DACSA POLSKA Sp. z o.o.
  • WUTEH S.A. Fabryka Mebli Biurowych
  • ARRIVA RP Sp. z o.o
  • Radio System
  • Autoandreas sp. z o.o. sp. k.
  • Eko Rodan - Technika grzewcza i sanitarna
  • ALTOM FABRYKA OKIEN Sp. z o.o.
  • Toruńskie Przedsiębiorstwo Budownictwa Przemysłowego PRZEMYSŁÓWKA sp. z o.o.
  • SEBAN sp. z o.o.
  • ANIRO Sp. z o.o.
  • K&M Biuro Rachunkowe
  • JAWOR Sp. z o.o.
  • Kancelaria Prawno-Podatkowa FOCUS sp. z o.o.
  • Uzdrowisko Wieniec Sp. z o.o.
  • Kopel Sp. z o.o.
  • DONORIA S.A.
  • Województwo Kujawsko-Pomorskie
  • Laser Star
  • Olender
  • Combinath Sp.j. Nath M.E.
  • EIB S.A.
  • GFT Inteligentny Dom
  • FG KOR Andrzej Fajfer
  • Studio Fryzjerskie WIZARD
  • Osiedle 4 Pory Roku
  • Centrum Handlowo-Rozrywkowe Toruń PLAZA
  • Grand Bulwar Sp. z o.o.
  • Daglezjowy Dwór
  • MUST - Kancelaria w Toruniu
  • Wydawnictwo Adam Marszałek
  • Pralnia Wodno-Chemiczna
  • Hotel Nicolaus
  • VER-TEL E. Janicka K. Dzięgiel Spółka Jawna
  • Widelec Grill & Bar
  • Ortopedio Sp. z o.o.
  • Mionetto
  • Beauty Medica
  • Bella Line Wellness Centrum
  • TV Toruń
  • Basketboom
  • Red Cow Studio
  • Taxi Puls
  • Program Absolwent UMK
  • Hotel FIlmar
  • Cukiernia Lenkiewicz
  • Noa Fashion
  • Młodzieżowa Spółdzielnia Mieszkaniowa

Sponsor techniczny

  • JOMA

Patronat medialny

  • Dzień Dobry Toruń
  • Radio GRA