Twarde pierniki

Logowanie

Nie pamiętam hasła
Nie mam konta w strefie kibica,
chcę się zarejestrować

Zapomniane hasło

Rejestracja

Sparingowy weekend w Bydgoszczy

09 września 2019

Drugie miejsce koszykarzy Polskiego Cukru Toruń na zakończenie rywalizacji w Enea Bydgoszcz Cup. Zwłaszcza pierwsze spotkanie naszej drużyny w turnieju powiało optymizmem. Twarde Pierniki do wygranej nad rywalem ze Szczecina poprowadził świetnie dysponowany duet Chris Wright - Keith Hornsby. Prosto z lotniska Hornsby w swoim debiucie zdobył 29 punktów, popisując się 5 celnymi rzutami z dystansu. W finale mocno już zmęczeni i wciąż grający w nie pełnym składzie (zabrakło kontuzjowanego Bartka Diduszko oraz reprezentantów Polski walczących na mistrzostwach Świata w Chinach) podopieczni trenera Sebastiana Machowskiego ulegli Treflowi Sopot 71:102, zajmując drugie miejsce w całym turnieju. 

Polski Cukier Toruń - KING Szczecin 97:94 
Kwarty:
21:21, 22:19, 21:21, 30:36
Polski Cukier: K. Hornsby 29, Ch. Wright 27, J. Schenk 15, A. Perka 12, K. Weaver 9, M. Ratajczak 3, J. Kondraciuk 2.
KING Szczecin: J. Ware 20, P. Kikowski 17, T. Davis 14, M. Bartosz 13, A. Łapeta 9, M. Kucharek 8, D. Wilczek 7, J. Mustapić 6.

Polski Cukier Toruń - Trefl Sopot 71:102
Kwarty: 16:33, 22:19, 18:23, 15:27
Polski Cukier: K. Hornsby 20, Ch. Wright 18, K. Weaver 14, J. Schenk 11, J. Kondraciuk 2, K. Grzelak 2, K. Maćkiewicz 2, M. Ratajczak 2. 
Trefl Sopot: M. Kolenda 20, C. Medlock 19, V. Kowalenko 13, J. Roberson 11, P. Leończyk 10, C. Ayers 8, Ł. Kolenda 7, N. Foulland 6, M. Kurpisz 3, B. Kulikowski 3, S. Rompa 2.

Ostatni mecz

:

Najbliższy mecz

vs

Tabela PLK 2020/2021

1 Enea Zastal BC Ziel... 30 57 27 - 3
2 Legia Warszawa 30 51 21 - 9
3 Arged BMSlam Stal O... 30 50 20 - 10
4 WKS Śląsk Wrocław 30 50 20 - 10
5 Trefl Sopot 30 49 19 - 11
6 Pszczółka Start Lub... 30 47 17 - 13
7 King Szczecin 30 47 17 - 13
8 PGE Spójnia Stargard 30 46 16 - 14
9 MKS Dąbrowa Górnicza 30 44 14 - 16
10 Polski Cukier Toruń 30 42 12 - 18
11 Enea Astoria Bydgoszcz 30 42 12 - 18
12 GTK Gliwice 30 41 11 - 19
13 Anwil Włocławek 30 40 10 - 20
14 HydroTruck Radom 30 40 10 - 20
15 Asseco Arka Gdynia 30 38 8 - 22
16 Polpharma Starogard... 30 36 6 - 24
wszystkie wyniki i terminarz rozgrywek

Partnerzy

  • Krajowa Spółka Cukrowa S.A.
  • Miasto Toruń
  • ONDE
  • APATOR S.A.
  • Energy System
  • Auto Reve
  • Dacsa Polska Sp. z o.o.
  • Auto Andreas
  • NOMET
  • Nicolaus Bank
  • Studio Druku Kartel Press
  • Remedis
  • MAT-BUD
  • Jawor
  • Combinath
  • Wiscop
  • Uzdrowisko Wieniec Sp. z o.o.
  • Kopel
  • AF Cars
  • Seban
  • Osiedle 4 Pory Roku
  • Graffico
  • MEON EMS
  • Manekin
  • Województwo Kujawsko-Pomorskie
  • Adam Marszałek
  • Aniro
  • Anbud - wykonawca budowlany
  • Pralnia Wodno-Chemiczna ul. Wschodnia 67
  • Pawo
  • Bella Line Wellness Centrum
  • Azzurro
  • Widelec
  • Elite Diet
  • Kluczowe Nieruchomości
  • Centrum Sportu i Rekreacji OLENDER
  • Niew Group
  • Art Haus Nieruchomości
  • Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu
  • Hotel Filmar

Sponsor techniczny

  • Joma

Patronat medialny

  • Radio Gra