Twarde pierniki

Logowanie

Nie pamiętam hasła
Nie mam konta w strefie kibica,
chcę się zarejestrować

Zapomniane hasło

Rejestracja

Sparingowy weekend w Bydgoszczy

09 września 2019

Drugie miejsce koszykarzy Polskiego Cukru Toruń na zakończenie rywalizacji w Enea Bydgoszcz Cup. Zwłaszcza pierwsze spotkanie naszej drużyny w turnieju powiało optymizmem. Twarde Pierniki do wygranej nad rywalem ze Szczecina poprowadził świetnie dysponowany duet Chris Wright - Keith Hornsby. Prosto z lotniska Hornsby w swoim debiucie zdobył 29 punktów, popisując się 5 celnymi rzutami z dystansu. W finale mocno już zmęczeni i wciąż grający w nie pełnym składzie (zabrakło kontuzjowanego Bartka Diduszko oraz reprezentantów Polski walczących na mistrzostwach Świata w Chinach) podopieczni trenera Sebastiana Machowskiego ulegli Treflowi Sopot 71:102, zajmując drugie miejsce w całym turnieju. 

Polski Cukier Toruń - KING Szczecin 97:94 
Kwarty:
21:21, 22:19, 21:21, 30:36
Polski Cukier: K. Hornsby 29, Ch. Wright 27, J. Schenk 15, A. Perka 12, K. Weaver 9, M. Ratajczak 3, J. Kondraciuk 2.
KING Szczecin: J. Ware 20, P. Kikowski 17, T. Davis 14, M. Bartosz 13, A. Łapeta 9, M. Kucharek 8, D. Wilczek 7, J. Mustapić 6.

Polski Cukier Toruń - Trefl Sopot 71:102
Kwarty: 16:33, 22:19, 18:23, 15:27
Polski Cukier: K. Hornsby 20, Ch. Wright 18, K. Weaver 14, J. Schenk 11, J. Kondraciuk 2, K. Grzelak 2, K. Maćkiewicz 2, M. Ratajczak 2. 
Trefl Sopot: M. Kolenda 20, C. Medlock 19, V. Kowalenko 13, J. Roberson 11, P. Leończyk 10, C. Ayers 8, Ł. Kolenda 7, N. Foulland 6, M. Kurpisz 3, B. Kulikowski 3, S. Rompa 2.

Ostatni mecz

:

Najbliższy mecz

vs
02.10.2019 19:00

Tabela PLK 2019/2020

1 Legia Warszawa 0 0 0 - 0
2 Start Lublin 0 0 0 - 0
3 Anwil Włocławek 0 0 0 - 0
4 Polpharma Starogard... 0 0 0 - 0
5 HydroTruck Radom 0 0 0 - 0
6 Polski Cukier Toruń 0 0 0 - 0
7 WKS Śląsk Wrocław 0 0 0 - 0
8 Trefl Sopot 0 0 0 - 0
9 Asseco Arka Gdynia 0 0 0 - 0
10 Stelmet Enea BC Zie... 0 0 0 - 0
11 King Szczecin 0 0 0 - 0
12 MKS Dąbrowa Górnicza 0 0 0 - 0
13 BM Slam Stal Ostrów... 0 0 0 - 0
14 GTK Gliwice 0 0 0 - 0
15 PGE Spójnia Stargard 0 0 0 - 0
16 Enea Astoria Bydgoszcz 0 0 0 - 0
wszystkie wyniki i terminarz rozgrywek

Partnerzy

  • Krajowa Spółka Cukrowa S.A.
  • Miasto Toruń
  • Toruńskie Zakłady Graficzne Zapolex Sp. z o.o.
  • NZOZ REMEDIS SP. Z O.O.
  • Przedsiębiorstwo Budownictwa Drogowo-Inżynieryjnego Spółka Akcyjna
  • Studio Druku Kartel Press S.A.
  • Auto Reve Sp. z o.o.
  • NOMET Sp. z o.o.
  • GP People Sp. z o.o.
  • SIDEN Systemy Informatyczne Doradztwo Energetyka Sp. z o.o.
  • SGB Bank Spółdzielczy w Toruniu
  • APATOR S.A.
  • Energy System Toruń Sp. z o.o.
  • DACSA POLSKA Sp. z o.o.
  • WUTEH S.A. Fabryka Mebli Biurowych
  • ARRIVA RP Sp. z o.o
  • Radio System
  • VICIM Poland Sp. z o.o.
  • Autoandreas sp. z o.o. sp. k.
  • Intermarche Toruń,ul. Ugory 4
  • ALTOM FABRYKA OKIEN Sp. z o.o.
  • Nord Partner Sp. z o.o.
  • Toruńskie Przedsiębiorstwo Budownictwa Przemysłowego PRZEMYSŁÓWKA sp. z o.o.
  • SEBAN sp. z o.o.
  • Eko Rodan - Technika grzewcza i sanitarna
  • ANIRO Sp. z o.o.
  • Studio Podłóg ABLUX
  • JAWOR Sp. z o.o.
  • Uzdrowisko Wieniec Sp. z o.o.
  • Kopel Sp. z o.o.
  • DONORIA S.A.
  • Województwo Kujawsko-Pomorskie
  • Professional Fitness Food
  • Olender
  • Dual Polska Sp. z o.o.
  • Combinath Sp.j. Nath M.E.
  • EIB S.A.
  • Osiedle 4 Pory Roku
  •  PROFINANS Sp. z o.o.
  • Centrum Handlowo-Rozrywkowe Toruń PLAZA
  • Grand Bulwar Sp. z o.o.
  • BHP Więźniak
  • Wydawnictwo Adam Marszałek
  • Kancelaria Prawno-Podatkowa FOCUS sp. z o.o.
  • Pralnia Wodno-Chemiczna
  • Studio Fryzjerskie WIZARD
  • NEUCA S.A.
  • VER-TEL E. Janicka K. Dzięgiel Spółka Jawna
  • GFT Inteligentny Dom
  • Ortopedio Sp. z o.o.
  • F.H.U. Dorator Dorota Czachowska EPAKA.PL
  • Bella Line Wellness Centrum
  • Mionetto
  • Hotel Nicolaus
  • Blackroll
  • Restauracja Jan Olbracht
  • Gęsia Szyja
  • Widelec Grill & Bar
  • Beauty Medica
  • Cukiernia Lenkiewicz
  • Restaurcja włoska AZZURRO
  • Stars
  • TV Toruń
  • Basketboom
  • Red Cow Studio
  • Decathlon Toruń Copernicus
  • Hotel Mercure Toruń Centrum
  • Taxi Puls
  • Program Absolwent UMK
  • Hotel FIlmar
  • Noa Fashion
  • Młodzieżowa Spółdzielnia Mieszkaniowa

Sponsor techniczny

  • JOMA

Patronat medialny

  • Portal ChilliTorun.PL
  • Dzień Dobry Toruń
  • Radio GRA