Twarde pierniki

Logowanie

Nie pamiętam hasła
Nie mam konta w strefie kibica,
chcę się zarejestrować

Zapomniane hasło

Rejestracja

Twarde Pierniki w podwójnej koronie!

31 stycznia 2017

Łukasz Wiśniewski, koszykarz Polskiego Cukru, zwyciężył w XV Plebiscycie na "Najpopularniejszego Sportowca Torunia 2016 Roku". "Osobowością Medialną Roku 2016" w Toruniu, wybrany został natomiast Krzysztof Sulima. Obaj nagrodzeni swoje wyróżnienie odebrali 28 stycznia 2017 r. podczas X Balu Sportowca w Centrum Kulturalno-Kongresowym Jordanki.

Bal Sportowca, impreza organizowana przez Prezydenta Miasta Torunia, jest okazją do uhonorowania najlepszych toruńskich zawodników i całego toruńskiego środowiska sportowego, w tym sponsorów sportu, którzy wraz z miastem są fundatorami nagród dla laureatów. Czołowa piętnastka jest wyłaniana w plebiscycie na „Najpopularniejszego Sportowca Torunia” organizowanym przez dziennik „Nowości” - w tym roku już po raz piętnasty.

W tym roku w plebiscycie oddano łącznie 15744 głosów. W rywalizacji o miano Sportowca Torunia 2016 Roku zwyciężył koszykarz Łukasz Wiśniewski, który pokonał żużlowca Get Wellu Pawła Przedpełskiego i speedrowerzystę TSŻ Marcina Paradzińskiego. Zwycięzca otrzymał od prezydenta Torunia 8 tys. zł. Młodzieżowcem 2016 Roku został kierowca Formuły Gulf Alex Karkosik (Automobilklub Toruński).

 

SPORTOWIEC TORUNIA 2016

1. Łukasz Wiśniewski (koszykówka) 726 + 3992 w finale = 4718

2. Paweł Przedpełski (żużel) 672 + 1973 = 2645

3. Marcin Paradziński (speedrower) 675 + 226 = 901

4. Anna Załęczna (judo) 1585 + 142 = 1727

5. Łukasz Zagdański (piłka nożna) 579 + 73 = 652

6. Krystian Makowski (hokej na trawie) 571 7. Marcin Mikołajewicz (futsal) 516

8. Natalia Kaliszek - Maksym Spodyriew (łyżwiarstwo figurowe) 307

9. Jakub Dyjas (tenis stołowy) 108

10. Edyta Jasińska - Natalia Rutkowska (kolarstwo torowe) 99

MŁODZIEŻOWIEC TORUNIA 2016

1. Alex Karkosik (wyścigi samochodowe) 1555

2. Sebastian Kalafarski (żeglarstwo) 557

3. Kacper Dąbrowski (kick-boxing) 342

Trener roku - Leszek Szyszkowski (kolarstwo)

Osobowość Medialna Roku - Krzysztof Sulima (Polski Cukier Toruń)

  

Ostatni mecz

73:82

Najbliższy mecz

vs
21.10.2018 17:00
Arena Toruń
Kup bilet

Tabela PLK 2018/2019

1 Polpharma Starogard... 2 4 2 - 0
2 BM Slam Stal Ostrów... 2 4 2 - 0
3 Arka Gdynia 2 4 2 - 0
4 Stelmet Enea BC Zie... 2 4 2 - 0
5 Polski Cukier Toruń 2 4 2 - 0
6 King Szczecin 2 3 1 - 1
7 Legia Warszawa 2 3 1 - 1
8 Trefl Sopot 2 3 1 - 1
9 TBV Start Lublin 2 3 1 - 1
10 Anwil Włocławek 2 3 1 - 1
11 MKS Dąbrowa Górnicza 3 3 0 - 3
12 GTK Gliwice 1 2 1 - 0
13 AZS Koszalin 2 2 0 - 2
14 Rosa Radom 2 2 0 - 2
15 Spójnia Stargard 2 2 0 - 2
16 Miasto Szkła Krosno 2 2 0 - 2
wszystkie wyniki i terminarz rozgrywek

Partnerzy

  • Krajowa Spółka Cukrowa S.A.
  • Miasto Toruń
  • Toruńskie Zakłady Graficzne Zapolex Sp. z o.o.
  • Gabinety dentystyczne Bellastoma
  • NZOZ REMEDIS SP. Z O.O.
  • Studio Druku Kartel Press S.A.
  • Auto Reve Sp. z o.o.
  • NOMET Sp. z o.o.
  • GP People Sp. z o.o.
  • SIDEN Systemy Informatyczne Doradztwo Energetyka Sp. z o.o.
  • SGB Bank Spółdzielczy w Toruniu
  • APATOR S.A.
  • Toruńskie Przedsiębiorstwo Budownictwa Przemysłowego PRZEMYSŁÓWKA sp. z o.o.
  • SEBAN sp. z o.o.
  • WUTEH S.A. Fabryka Mebli Biurowych
  • ARRIVA RP Sp. z o.o
  • Radio System
  • Intermarche Toruń,ul. Ugory 4
  • JAWOR Sp. z o.o.
  • ALTOM FABRYKA OKIEN Sp. z o.o.
  • Steve Madox
  • Professional Fitness Food
  • DACSA POLSKA Sp. z o.o.
  • ANIRO Sp. z o.o.
  • Uzdrowisko Wieniec Sp. z o.o.
  • Kopel Sp. z o.o.
  • Blackroll
  • Województwo Kujawsko-Pomorskie
  • Olender
  • Przedsiębiorstwo Budownictwa Drogowo-Inżynieryjnego Spółka Akcyjna
  • Combinath Sp.j. Nath M.E.
  • Restauracja Jan Olbracht
  • VER-TEL E. Janicka K. Dzięgiel Spółka Jawna
  • Gęsia Szyja
  • EIB S.A.
  • GFT Inteligentny Dom
  • Wydawnictwo Adam Marszałek
  • Restaurcja włoska AZZURRO
  • Studio Fryzjerskie WIZARD
  • NEUCA S.A.
  • DONORIA S.A.
  • F.H.U. Dorator Dorota Czachowska EPAKA.PL
  • Stars
  • Bella Line Wellness Centrum
  • Noa Fashion
  • FIORE Kosmetologia Estetyczna Winczakiewicz & Rachowska
  • Pralnia Wodno-Chemiczna
  • Hotel Nicolaus
  • Decathlon Toruń Copernicus
  • Taxi Puls
  • Widelec Grill & Bar
  • Beauty Medica
  • Dual Polska Sp. z o.o.
  • Urban Dance School
  • TV Toruń
  • Basketboom
  • Red Cow Studio
  • Hotel Mercure Toruń Centrum
  • Program Absolwent UMK
  • Hotel FIlmar
  • Młodzieżowa Spółdzielnia Mieszkaniowa

Sponsor techniczny

  • JOMA

Patronat medialny

  • Portal ChilliTorun.PL
  • Dzień Dobry Toruń
  • Radio GRA