Twarde pierniki

Logowanie

Nie pamiętam hasła
Nie mam konta w strefie kibica,
chcę się zarejestrować

Zapomniane hasło

Rejestracja

Znamy pary ćwierćfinałów Pucharu Polski

27 stycznia 2017

Osiem czołowych zespołów Polskiej Ligi Koszykówki od czwartku, 16 lutego do niedzieli, 19 lutego w hali Arena Ursynów w Warszawie weźmie udział w turnieju finałowym Pucharu Polski. Poznaliśmy już pary ćwierćfinałowe! Losowanie par ćwierćfinałowych wraz z układem par półfinałowych odbyło się w czwartek 26 stycznia 2017 r. w Pałacu Ślubów w Warszawie.

Podczas turnieju finałowego Pucharu Polski w Warszawie zagrają ze sobą:

czwartek, 16 lutego

Ćwierćfinał 1: Polski Cukier Toruń - Stelmet BC Zielona Góra, godz. 17:45
Ćwierćfinał 2: King Szczecin - PGE Turów Zgorzelec, godz. 20:15

piątek, 17 lutego

Ćwierćfinał 3: Trefl Sopot - Miasto Szkła Krosno, godz. 17:45
Ćwierćfinał 4: Anwil Włocławek - MKS Dąbrowa Górnicza, godz. 20:15

sobota, 18 lutego

Półfinał 1: Stelmet BC/Polski Cukier - King/PGE Turów, godz. 15:15
Półfinał 2, Trefl/Miasto Szkła - Anwil/MKS, godz. 17:45

niedziela, 19 lutego

Finał, godz. 17:45

Spotkania ćwierćfinałowe będzie można zobaczyć bezpłatnie na IPLA.TV i PolsatSport.pl. Sobotnie półfinały i finał będą transmitowane na sportowych kanałach Polsatu.

Ostatni mecz

98:84

Najbliższy mecz

vs
03.12.2017 12:40

Tabela PLK 2017/2018

1 Anwil Włocławek 9 17 8 - 1
2 Polski Cukier Toruń 9 16 7 - 2
3 Stelmet BC Zielona ... 9 15 6 - 3
4 King Szczecin 10 15 5 - 5
5 MKS Dąbrowa Górnicza 8 14 6 - 2
6 PGE Turów Zgorzelec 9 14 5 - 4
7 Trefl Sopot 8 13 5 - 3
8 Asseco Gdynia 8 13 5 - 3
9 Czarni Słupsk 10 13 3 - 7
10 Polpharma Starogard... 7 12 5 - 2
11 Miasto Szkła Krosno 9 12 3 - 6
12 TBV Start Lublin 8 11 3 - 5
13 AZS Koszalin 9 11 2 - 7
14 Rosa Radom 7 10 3 - 4
15 GTK Gliwice 8 10 2 - 6
16 BM Slam Stal Ostrów... 6 9 3 - 3
17 Legia Warszawa 8 8 0 - 8
wszystkie wyniki i terminarz rozgrywek

Partnerzy

  • Miasto Toruń
  • Krajowa Spółka Cukrowa S.A.
  • Toruńskie Zakłady Graficzne Zapolex Sp. z o.o.
  • Gabinety dentystyczne Bellastoma
  • NZOZ REMEDIS SP. Z O.O.
  • SIDEN Systemy Informatyczne Doradztwo Energetyka Sp. z o.o.
  • SGB Bank Spółdzielczy w Toruniu
  • Studio Druku Kartel Press S.A.
  • DACSA POLSKA Sp. z o.o.
  • Auto Reve Sp. z o.o.
  • NOMET Sp. z o.o.
  • GP People Sp. z o.o.
  • Toruńskie Przedsiębiorstwo Budownictwa Przemysłowego PRZEMYSŁÓWKA sp. z o.o.
  • WUTEH S.A. Fabryka Mebli Biurowych
  • Restauracja Bistro Klonowica
  • Olender
  • JAWOR Sp. z o.o.
  • Steve Madox
  • SEBAN sp. z o.o.
  • DONORIA S.A.
  • Firma Usługowo-Handlowa AMBRAM
  • Bella Line Wellness Centrum
  • Uzdrowisko Wieniec Sp. z o.o.
  • Cukiernia Lenkiewicz s.c.
  • ARRIVA RP Sp. z o.o
  • Dual Polska Sp. z o.o.
  • Restaurcja włoska AZZURRO
  • Decathlon Toruń
  • Combinath Sp.j. Nath M.E.
  • Pralnia Wodno-Chemiczna
  • KONICZYNKA Sp. z o.o.
  • Studio Fryzjerskie WIZARD
  • VER-TEL E. Janicka K. Dzięgiel Spółka Jawna
  • Widelec Grill & Bar
  • Hotel FIlmar
  • Przedsiębiorstwo Budownictwa Drogowo-Inżynieryjnego Spółka Akcyjna
  • Stars
  • F.H.U. Dorator Dorota Czachowska
  • Noa Fashion
  • Basketboom
  • PUNKT TV
  • Hotel Mercure Toruń Centrum
  • NEUCA S.A.
  • Program
  • Top Solarium
  • Młodzieżowa Spółdzielnia Mieszkaniowa
  • Urban Dance School
  • FIORE Kosmetologia Estetyczna Winczakiewicz & Rachowska

Sponsor techniczny

  • JOMA

Patronat medialny

  • TV Toruń
  • Portal ChilliTorun.PL
  • Dzień Dobry Toruń
  • Radio GRA