Twarde pierniki

Logowanie

Nie pamiętam hasła
Nie mam konta w strefie kibica,
chcę się zarejestrować

Zapomniane hasło

Rejestracja

Znamy pary ćwierćfinałów Pucharu Polski

27 stycznia 2017

Osiem czołowych zespołów Polskiej Ligi Koszykówki od czwartku, 16 lutego do niedzieli, 19 lutego w hali Arena Ursynów w Warszawie weźmie udział w turnieju finałowym Pucharu Polski. Poznaliśmy już pary ćwierćfinałowe! Losowanie par ćwierćfinałowych wraz z układem par półfinałowych odbyło się w czwartek 26 stycznia 2017 r. w Pałacu Ślubów w Warszawie.

Podczas turnieju finałowego Pucharu Polski w Warszawie zagrają ze sobą:

czwartek, 16 lutego

Ćwierćfinał 1: Polski Cukier Toruń - Stelmet BC Zielona Góra, godz. 17:45
Ćwierćfinał 2: King Szczecin - PGE Turów Zgorzelec, godz. 20:15

piątek, 17 lutego

Ćwierćfinał 3: Trefl Sopot - Miasto Szkła Krosno, godz. 17:45
Ćwierćfinał 4: Anwil Włocławek - MKS Dąbrowa Górnicza, godz. 20:15

sobota, 18 lutego

Półfinał 1: Stelmet BC/Polski Cukier - King/PGE Turów, godz. 15:15
Półfinał 2, Trefl/Miasto Szkła - Anwil/MKS, godz. 17:45

niedziela, 19 lutego

Finał, godz. 17:45

Spotkania ćwierćfinałowe będzie można zobaczyć bezpłatnie na IPLA.TV i PolsatSport.pl. Sobotnie półfinały i finał będą transmitowane na sportowych kanałach Polsatu.

Ostatni mecz

92:85

Najbliższy mecz

vs
03.03.2020 19:00
Arena Toruń
Kup bilet

Tabela PLK 2019/2020

1 Stelmet Enea BC Zie... 20 37 17 - 3
2 Anwil Włocławek 21 37 16 - 5
3 Start Lublin 20 35 15 - 5
4 Asseco Arka Gdynia 21 34 13 - 8
5 Polski Cukier Toruń 18 32 14 - 4
6 Trefl Sopot 21 32 11 - 10
7 WKS Śląsk Wrocław 20 30 10 - 10
8 King Szczecin 20 30 10 - 10
9 BM Slam Stal Ostrów... 21 30 9 - 12
10 PGE Spójnia Stargard 20 30 10 - 10
11 HydroTruck Radom 20 29 9 - 11
12 GTK Gliwice 21 28 7 - 14
13 Enea Astoria Bydgoszcz 19 27 8 - 11
14 Legia Warszawa 20 24 4 - 16
15 Polpharma Starogard... 20 24 4 - 16
16 MKS Dąbrowa Górnicza 20 24 4 - 16
wszystkie wyniki i terminarz rozgrywek

Partnerzy

  • Krajowa Spółka Cukrowa S.A.
  • Miasto Toruń
  • Toruńskie Zakłady Graficzne Zapolex Sp. z o.o.
  • NZOZ REMEDIS SP. Z O.O.
  • Przedsiębiorstwo Budownictwa Drogowo-Inżynieryjnego Spółka Akcyjna
  • Studio Druku Kartel Press S.A.
  • Auto Reve Sp. z o.o.
  • NOMET Sp. z o.o.
  • SIDEN Systemy Informatyczne Doradztwo Energetyka Sp. z o.o.
  • SGB Bank Spółdzielczy w Toruniu
  • APATOR S.A.
  • Energy System Toruń Sp. z o.o.
  • DACSA POLSKA Sp. z o.o.
  • WUTEH S.A. Fabryka Mebli Biurowych
  • ARRIVA RP Sp. z o.o
  • Radio System
  • Autoandreas sp. z o.o. sp. k.
  • PROFINANS
  • Deweloperzy
  • Eko Rodan - Technika grzewcza i sanitarna
  • ALTOM FABRYKA OKIEN Sp. z o.o.
  • Toruńskie Przedsiębiorstwo Budownictwa Przemysłowego PRZEMYSŁÓWKA sp. z o.o.
  • SEBAN sp. z o.o.
  • ANIRO Sp. z o.o.
  • K&M Biuro Rachunkowe
  • JAWOR Sp. z o.o.
  • Kancelaria Prawno-Podatkowa FOCUS sp. z o.o.
  • Uzdrowisko Wieniec Sp. z o.o.
  • Kopel Sp. z o.o.
  • DONORIA S.A.
  • Województwo Kujawsko-Pomorskie
  • Laser Star
  • Olender
  • Combinath Sp.j. Nath M.E.
  • EIB S.A.
  • Manekin
  • MAT-BUD
  • GFT Inteligentny Dom
  • FG KOR Andrzej Fajfer
  • Studio Fryzjerskie WIZARD
  • Osiedle 4 Pory Roku
  • Centrum Handlowo-Rozrywkowe Toruń PLAZA
  • Grand Bulwar Sp. z o.o.
  • Daglezjowy Dwór
  • MUST - Kancelaria w Toruniu
  • Wydawnictwo Adam Marszałek
  • Mionetto
  • The Barber - Gentelman’s Shop- Cut&Shave
  • KRUTOY LOUNGE
  • Exea Data Center
  • Pralnia Wodno-Chemiczna
  • Hotel Nicolaus
  • VER-TEL E. Janicka K. Dzięgiel Spółka Jawna
  • Widelec Grill & Bar
  • Ortopedio Sp. z o.o.
  • Beauty Medica
  • Azzurro
  • Bella Line Wellness Centrum
  • Elite Diet
  • TV Toruń
  • Basketboom
  • Red Cow Studio
  • Taxi Puls
  • Program Absolwent UMK
  • Hotel FIlmar
  • Cukiernia Lenkiewicz
  • Noa Fashion
  • Młodzieżowa Spółdzielnia Mieszkaniowa

Sponsor techniczny

  • JOMA

Patronat medialny

  • NOWOŚCI
  • Dzień Dobry Toruń
  • Radio GRA