Twarde pierniki

Logowanie

Nie pamiętam hasła
Nie mam konta w strefie kibica,
chcę się zarejestrować

Zapomniane hasło

Rejestracja

PlaJOff 2019 czas zacząć!

29 kwietnia 2019

Zmagania w Energa Basket Lidze wkraczają w decydującą fazę. Polski Cukier Toruń w pierwszej rundzie PlaJOff 2019 w serii do trzech zwycięstw zmierzy się z Kingiem Szczecin. Wiemy również kto z kim zagra w pozostałych parach oraz poznaliśmy szczegółowy terminarz oraz mecze, które transmitowane będą w sportowych antenach Polsatu.

Pary ćwierćfinałowe PlaJOff 2019:
1. Arka Gdynia - 8. Legia Warszawa
2. Polski Cukier Toruń - 7. King Szczecin
3. Stelmet Enea BC Zielona Góra - 6. MKS Dąbrowa Górnicza 
4. Anwil Włocławek - 5. Arged BMSlam Stal Ostrów Wielkopolski

Terminarz ćwierćfinałów PlaJOff 2019:
czwartek, 2 maja (mecze nr 1)
godz. 18:15: Anwil Włocławek - Arged BMSlam Stal Ostrów Wielkopolski - Emocje.TV
godz. 20:45: Arka Gdynia - Legia Warszawa - Polsat Sport Extra

piątek, 3 maja (mecze nr 1)
godz. 17:45: Polski Cukier Toruń - King Szczecin - transmisja w Polsat Sport

godz. 20.00: Stelmet Enea BC Zielona Góra - MKS Dąbrowa Górnicza - Emocje.TV

sobota, 4 maja (mecze nr 2)
godz. 12:40: Anwil Włocławek - Arged BMSlam Stal Ostrów Wielkopolski - Polsat Sport
godz. 17:00: Arka Gdynia - Legia Warszawa - Emocje.TV

niedziela, 5 maja (mecze nr 2)
godz. 12:40: Stelmet Enea BC Zielona Góra - MKS Dąbrowa Górnicza - Polsat Sport
godz. 19:00: Polski Cukier Toruń - King Szczecin - transmisja w Emocje.TV

wtorek, 7 maja (mecze nr 3)
godz. 17:45: Arged BMSlam Stal Ostrów Wielkopolski - Anwil Włocławek - Polsat Sport
godz. 20:00: Legia Warszawa - Arka Gdynia - Emocje.TV

środa, 8 maja (mecze nr 3)
godz. 17:45: MKS Dąbrowa Górnicza - Stelmet Enea BC Zielona Góra - Polsat Sport
godz. 20:00: King Szczecin - Polski Cukier Toruń - transmisja w Emocje.TV

czwartek, 9 maja (ew. mecze nr 4)
godz. 17:45: Legia Warszawa - Arka Gdynia - Polsat Sport
godz. 20:00: Arged BMSlam Stal Ostrów Wielkopolski - Anwil Włocławek - Emocje.TV

piątek, 10 maja (ew. mecze nr 4)
godz. 17:45: King Szczecin - Polski Cukier Toruń - Polsat Sport
godz. 20:00L MKS Dąbrowa Górnicza - Stelmet Enea BC Zielona Góra - Emocje.TV

niedziela, 12 maja (ew. mecze nr 5)
Anwil Włocławek - Arged BMSlam Stal Ostrów Wielkopolski
Arka Gdynia - Legia Warszawa 

poniedziałek, 13 maja (ew. mecze nr 5)
Stelmet Enea BC Zielona Góra - MKS Dąbrowa Górnicza
Polski Cukier Toruń - King Szczecin 

*godziny rozpoczęcia ew. meczów nr 5 zostaną podane w późniejszym terminie. W przypadku zakończenia rywalizacji po trzech meczach, mecze telewizyjne w dniach 9 i 10 maja zostaną zmenione.

Szykujcie się na ekscytującą rywalizację i twardą walkę do ostatniej piłki. Przed nami również kolejne pojedynki Braci Diduszko, których szczegóły przybliżamy Wam w specjalnym materiale wideo od TWARDE TV.

Ostatni mecz

94:58

Najbliższy mecz

vs
11.12.2022 16:00
Arena Toruń
Kup bilet

Tabela PLK 2022/2023

1 WKS Śląsk Wrocław 10 20 10 - 0
2 Trefl Sopot 10 19 9 - 1
3 BM Stal Ostrów Wiel... 10 18 8 - 2
4 Anwil Włocławek 11 18 7 - 4
5 King Szczecin 10 17 7 - 3
6 Legia Warszawa 10 16 6 - 4
7 Enea Zastal BC Ziel... 10 16 6 - 4
8 PGE Spójnia Stargard 10 15 5 - 5
9 Grupa Sierleccy Cza... 10 14 4 - 6
10 Suzuki Arka Gdynia 9 13 4 - 5
11 Polski Cukier Start... 10 13 3 - 7
12 MKS Dąbrowa Górnicza 9 12 3 - 6
13 Tauron GTK Gliwice 9 12 3 - 6
14 Rawlplug Sokół Łańc... 10 12 2 - 8
15 Twarde Pierniki Toruń 10 11 1 - 9
16 Enea Abramczyk Asto... 10 11 1 - 9
wszystkie wyniki i terminarz rozgrywek

Partnerzy - Sezon 2022/23

  • Miasto Toruń
  • ONDE S.A.
  • Auto Andreas
  • Auto Reve - Renault i Dacia Toruń
  • Mercedes-Benz Auto Frelik
  • NOMET Sp. z o.o.
  • Wolf Energy
  • HeyDoc
  • Apteo
  • ANIRO Sp. z o.o.
  • Nicolaus Bank
  • JM Trade
  • Dacsa Polska Sp. z o.o.
  •  Hurtownie Elektryczne Kopel Sp. z o.o.
  • Jawor
  • EIB
  • El-Mik Mariusz Kozłowski
  • Apro Investment
  • Remedis
  • Studio Druku Kartel Press
  • Dasforma
  • Hotel Nicolaus
  • Restauracja Piernicova
  • Wydawnictwo Adam Marszałek
  • TAURUS OCHRONA Group Sp. z o.o.
  • Seban
  • Gołaś Bikes
  • Województwo Kujawsko-Pomorskie
  • Uzdrowisko Wieniec Sp. z o.o.
  • Laser Studio Sp. z o. o.
  • Centrum Sportu i Rekreacji OLENDER
  • PAWO Moda Męska Toruń
  • Nicrometal
  • Bella Line Wellness Centrum
  • Clean Way
  • Mat-Bud
  • Gabinet Tlenoterapii, Pigwowa 7
  • Pralnia Wodno-Chemiczna ul. Wschodnia 67
  • Serwis VER-TEL
  • Krutoy Lounge
  • Transbruk Barczyńscy Sp. z o.o.
  • Azzurro
  • Widelec
  • Jan Olbracht - Browar Staromiejski
  • Karczma Gęsia Szyja
  • Restauracja Esencja
  • Uniwersytet Mikołaja Kopernika
  • Hotel Filmar
  • Cukiernia Lenkiewicz
  • Mionetto
  • Manekin
  • Elite Diet
  • Beauty Medica
  • Hair Spa no.27
  • Młodzieżowa Spółdzielnia Mieszkaniowa
  • LCM Nieruchomości

Partner motoryzacyjny

  • Auto Reve - Renault i Dacia Toruń

Patronat medialny

  • Radio Gra