Twarde pierniki

Logowanie

Nie pamiętam hasła
Nie mam konta w strefie kibica,
chcę się zarejestrować

Zapomniane hasło

Rejestracja

PlaJOff 2019 czas zacząć!

29 kwietnia 2019

Zmagania w Energa Basket Lidze wkraczają w decydującą fazę. Polski Cukier Toruń w pierwszej rundzie PlaJOff 2019 w serii do trzech zwycięstw zmierzy się z Kingiem Szczecin. Wiemy również kto z kim zagra w pozostałych parach oraz poznaliśmy szczegółowy terminarz oraz mecze, które transmitowane będą w sportowych antenach Polsatu.

Pary ćwierćfinałowe PlaJOff 2019:
1. Arka Gdynia - 8. Legia Warszawa
2. Polski Cukier Toruń - 7. King Szczecin
3. Stelmet Enea BC Zielona Góra - 6. MKS Dąbrowa Górnicza 
4. Anwil Włocławek - 5. Arged BMSlam Stal Ostrów Wielkopolski

Terminarz ćwierćfinałów PlaJOff 2019:
czwartek, 2 maja (mecze nr 1)
godz. 18:15: Anwil Włocławek - Arged BMSlam Stal Ostrów Wielkopolski - Emocje.TV
godz. 20:45: Arka Gdynia - Legia Warszawa - Polsat Sport Extra

piątek, 3 maja (mecze nr 1)
godz. 17:45: Polski Cukier Toruń - King Szczecin - transmisja w Polsat Sport

godz. 20.00: Stelmet Enea BC Zielona Góra - MKS Dąbrowa Górnicza - Emocje.TV

sobota, 4 maja (mecze nr 2)
godz. 12:40: Anwil Włocławek - Arged BMSlam Stal Ostrów Wielkopolski - Polsat Sport
godz. 17:00: Arka Gdynia - Legia Warszawa - Emocje.TV

niedziela, 5 maja (mecze nr 2)
godz. 12:40: Stelmet Enea BC Zielona Góra - MKS Dąbrowa Górnicza - Polsat Sport
godz. 19:00: Polski Cukier Toruń - King Szczecin - transmisja w Emocje.TV

wtorek, 7 maja (mecze nr 3)
godz. 17:45: Arged BMSlam Stal Ostrów Wielkopolski - Anwil Włocławek - Polsat Sport
godz. 20:00: Legia Warszawa - Arka Gdynia - Emocje.TV

środa, 8 maja (mecze nr 3)
godz. 17:45: MKS Dąbrowa Górnicza - Stelmet Enea BC Zielona Góra - Polsat Sport
godz. 20:00: King Szczecin - Polski Cukier Toruń - transmisja w Emocje.TV

czwartek, 9 maja (ew. mecze nr 4)
godz. 17:45: Legia Warszawa - Arka Gdynia - Polsat Sport
godz. 20:00: Arged BMSlam Stal Ostrów Wielkopolski - Anwil Włocławek - Emocje.TV

piątek, 10 maja (ew. mecze nr 4)
godz. 17:45: King Szczecin - Polski Cukier Toruń - Polsat Sport
godz. 20:00L MKS Dąbrowa Górnicza - Stelmet Enea BC Zielona Góra - Emocje.TV

niedziela, 12 maja (ew. mecze nr 5)
Anwil Włocławek - Arged BMSlam Stal Ostrów Wielkopolski
Arka Gdynia - Legia Warszawa 

poniedziałek, 13 maja (ew. mecze nr 5)
Stelmet Enea BC Zielona Góra - MKS Dąbrowa Górnicza
Polski Cukier Toruń - King Szczecin 

*godziny rozpoczęcia ew. meczów nr 5 zostaną podane w późniejszym terminie. W przypadku zakończenia rywalizacji po trzech meczach, mecze telewizyjne w dniach 9 i 10 maja zostaną zmenione.

Szykujcie się na ekscytującą rywalizację i twardą walkę do ostatniej piłki. Przed nami również kolejne pojedynki Braci Diduszko, których szczegóły przybliżamy Wam w specjalnym materiale wideo od TWARDE TV.

Ostatni mecz

92:85

Najbliższy mecz

vs
03.03.2020 19:00
Arena Toruń
Kup bilet

Tabela PLK 2019/2020

1 Anwil Włocławek 20 36 16 - 4
2 Stelmet Enea BC Zie... 19 35 16 - 3
3 Start Lublin 20 35 15 - 5
4 Asseco Arka Gdynia 20 33 13 - 7
5 Polski Cukier Toruń 18 32 14 - 4
6 WKS Śląsk Wrocław 20 30 10 - 10
7 King Szczecin 20 30 10 - 10
8 PGE Spójnia Stargard 20 30 10 - 10
9 Trefl Sopot 20 30 10 - 10
10 HydroTruck Radom 20 29 9 - 11
11 BM Slam Stal Ostrów... 20 28 8 - 12
12 Enea Astoria Bydgoszcz 19 27 8 - 11
13 GTK Gliwice 20 27 7 - 13
14 Legia Warszawa 20 24 4 - 16
15 Polpharma Starogard... 20 24 4 - 16
16 MKS Dąbrowa Górnicza 20 24 4 - 16
wszystkie wyniki i terminarz rozgrywek

Partnerzy

  • Krajowa Spółka Cukrowa S.A.
  • Miasto Toruń
  • Toruńskie Zakłady Graficzne Zapolex Sp. z o.o.
  • NZOZ REMEDIS SP. Z O.O.
  • Przedsiębiorstwo Budownictwa Drogowo-Inżynieryjnego Spółka Akcyjna
  • Studio Druku Kartel Press S.A.
  • Auto Reve Sp. z o.o.
  • NOMET Sp. z o.o.
  • SIDEN Systemy Informatyczne Doradztwo Energetyka Sp. z o.o.
  • SGB Bank Spółdzielczy w Toruniu
  • APATOR S.A.
  • Energy System Toruń Sp. z o.o.
  • DACSA POLSKA Sp. z o.o.
  • WUTEH S.A. Fabryka Mebli Biurowych
  • ARRIVA RP Sp. z o.o
  • Radio System
  • Autoandreas sp. z o.o. sp. k.
  • PROFINANS
  • Deweloperzy
  • Eko Rodan - Technika grzewcza i sanitarna
  • ALTOM FABRYKA OKIEN Sp. z o.o.
  • Toruńskie Przedsiębiorstwo Budownictwa Przemysłowego PRZEMYSŁÓWKA sp. z o.o.
  • SEBAN sp. z o.o.
  • ANIRO Sp. z o.o.
  • K&M Biuro Rachunkowe
  • JAWOR Sp. z o.o.
  • Kancelaria Prawno-Podatkowa FOCUS sp. z o.o.
  • Uzdrowisko Wieniec Sp. z o.o.
  • Kopel Sp. z o.o.
  • DONORIA S.A.
  • Województwo Kujawsko-Pomorskie
  • Laser Star
  • Olender
  • Combinath Sp.j. Nath M.E.
  • EIB S.A.
  • Manekin
  • MAT-BUD
  • GFT Inteligentny Dom
  • FG KOR Andrzej Fajfer
  • Studio Fryzjerskie WIZARD
  • Osiedle 4 Pory Roku
  • Centrum Handlowo-Rozrywkowe Toruń PLAZA
  • Grand Bulwar Sp. z o.o.
  • Daglezjowy Dwór
  • MUST - Kancelaria w Toruniu
  • Wydawnictwo Adam Marszałek
  • Mionetto
  • The Barber - Gentelman’s Shop- Cut&Shave
  • KRUTOY LOUNGE
  • Exea Data Center
  • Pralnia Wodno-Chemiczna
  • Hotel Nicolaus
  • VER-TEL E. Janicka K. Dzięgiel Spółka Jawna
  • Widelec Grill & Bar
  • Ortopedio Sp. z o.o.
  • Beauty Medica
  • Azzurro
  • Bella Line Wellness Centrum
  • Elite Diet
  • TV Toruń
  • Basketboom
  • Red Cow Studio
  • Taxi Puls
  • Program Absolwent UMK
  • Hotel FIlmar
  • Cukiernia Lenkiewicz
  • Noa Fashion
  • Młodzieżowa Spółdzielnia Mieszkaniowa

Sponsor techniczny

  • JOMA

Patronat medialny

  • NOWOŚCI
  • Dzień Dobry Toruń
  • Radio GRA