Twarde pierniki

Logowanie

Nie pamiętam hasła
Nie mam konta w strefie kibica,
chcę się zarejestrować

Zapomniane hasło

Rejestracja

Polski Cukier górą na zakończenie Rundy Zasadniczej!

28 kwietnia 2019

Pierwsza połowa niedzielnego spotkania w Arenie Toruń była bardzo wyrównana. Dobrze dysponowani goście ze Szczecina twardo bronili oraz nieustępliwie walczyli pod tablicami co sprawiło, że po pierwszej połowie King prowadził jednym punktem. Kluczowa dla losów meczu okazała się dopiero czwarta kwarta - to w niej Polski Cukier włączył “piąty bieg” w ataku i zaczął kontrolować wydarzenia na parkiecie. Rewelacyjny występ zanotował Michael Umeh, który był bezbłędny z dystansu (pięć trójek) i zanotował 27 punktów. 

Polski Cukier Toruń - King Szczecin 87:71 
Kwarty: 19:12, 15:23, 21:18, 32:18
Polski Cukier: Michael Umeh 27, Łukasz Wiśniewski 15, Damian Kulig 13, Rob Lowery 7, Cheikh Mbodj 7, Krzysztof Sulima 6, Tomasz Śnieg 6, Bartosz Diduszko 4, Karol Gruszecki 2, Przemysław Karnowski 0, Mikołaj Ratajczak 0.
King: Paweł Kikowski 18, Justin Watts 10, Mateusz Bartosz 9, Jakub Schenk 8, Martynas Sajus 8, Chaz Williams 7, Martynas Paliukenas 6, Darrell Harris 3, Łukasz Diduszko 2, Dominik Wilczek 0.

Ostatni mecz

:

Najbliższy mecz

vs

Tabela PLK 2019/2020

1 Stelmet Enea BC Zie... 22 41 19 - 3
2 Start Lublin 22 39 17 - 5
3 Anwil Włocławek 22 39 17 - 5
4 Asseco Arka Gdynia 22 36 14 - 8
5 Polski Cukier Toruń 20 35 15 - 5
6 Trefl Sopot 22 34 12 - 10
7 WKS Śląsk Wrocław 22 33 11 - 11
8 King Szczecin 22 33 11 - 11
9 PGE Spójnia Stargard 22 32 10 - 12
10 BM Slam Stal Ostrów... 22 32 10 - 12
11 Enea Astoria Bydgoszcz 21 31 10 - 11
12 HydroTruck Radom 22 31 9 - 13
13 GTK Gliwice 22 29 7 - 15
14 Legia Warszawa 22 27 5 - 17
15 MKS Dąbrowa Górnicza 23 27 4 - 19
16 Polpharma Starogard... 22 26 4 - 18
wszystkie wyniki i terminarz rozgrywek

Partnerzy

  • Krajowa Spółka Cukrowa S.A.
  • Miasto Toruń
  • Toruńskie Zakłady Graficzne Zapolex Sp. z o.o.
  • NZOZ REMEDIS SP. Z O.O.
  • Przedsiębiorstwo Budownictwa Drogowo-Inżynieryjnego Spółka Akcyjna
  • Studio Druku Kartel Press S.A.
  • Auto Reve Sp. z o.o.
  • NOMET Sp. z o.o.
  • SIDEN Systemy Informatyczne Doradztwo Energetyka Sp. z o.o.
  • SGB Bank Spółdzielczy w Toruniu
  • APATOR S.A.
  • Energy System Toruń Sp. z o.o.
  • DACSA POLSKA Sp. z o.o.
  • WUTEH S.A. Fabryka Mebli Biurowych
  • ARRIVA RP Sp. z o.o
  • Radio System
  • Autoandreas sp. z o.o. sp. k.
  • PROFINANS
  • Eko Rodan - Technika grzewcza i sanitarna
  • ALTOM FABRYKA OKIEN Sp. z o.o.
  • Toruńskie Przedsiębiorstwo Budownictwa Przemysłowego PRZEMYSŁÓWKA sp. z o.o.
  • SEBAN sp. z o.o.
  • ANIRO Sp. z o.o.
  • K&M Biuro Rachunkowe
  • JAWOR Sp. z o.o.
  • Kancelaria Prawno-Podatkowa FOCUS sp. z o.o.
  • Uzdrowisko Wieniec Sp. z o.o.
  • Kopel Sp. z o.o.
  • DONORIA S.A.
  • Województwo Kujawsko-Pomorskie
  • Laser Star
  • Olender
  • Combinath Sp.j. Nath M.E.
  • EIB S.A.
  • Manekin
  • MAT-BUD
  • GFT Inteligentny Dom
  • FG KOR Andrzej Fajfer
  • Studio Fryzjerskie WIZARD
  • Osiedle 4 Pory Roku
  • Centrum Handlowo-Rozrywkowe Toruń PLAZA
  • Grand Bulwar Sp. z o.o.
  • Daglezjowy Dwór
  • MUST - Kancelaria w Toruniu
  • Wydawnictwo Adam Marszałek
  • Mionetto
  • The Barber - Gentelman’s Shop- Cut&Shave
  • KRUTOY LOUNGE
  • Exea Data Center
  • Pralnia Wodno-Chemiczna
  • Hotel Nicolaus
  • VER-TEL E. Janicka K. Dzięgiel Spółka Jawna
  • Widelec Grill & Bar
  • Ortopedio Sp. z o.o.
  • Beauty Medica
  • Azzurro
  • Bella Line Wellness Centrum
  • Elite Diet
  • TV Toruń
  • Basketboom
  • Red Cow Studio
  • Taxi Puls
  • Program Absolwent UMK
  • Hotel FIlmar
  • Cukiernia Lenkiewicz
  • Noa Fashion
  • Młodzieżowa Spółdzielnia Mieszkaniowa

Sponsor techniczny

  • JOMA

Patronat medialny

  • NOWOŚCI
  • Dzień Dobry Toruń
  • Radio GRA