Twarde pierniki

Logowanie

Nie pamiętam hasła
Nie mam konta w strefie kibica,
chcę się zarejestrować

Zapomniane hasło

Rejestracja

Porażka w Dąbrowie Górniczej. MKS przerzucił Polski Cukier

25 listopada 2018

Drugą porażkę w tym sezonie ponieśli w niedzielne popołudnie koszykarze Polskiego Cukru Toruń. Rywale byli tego dnia w rewelacyjnej dyspozycji strzeleckiej aplikując drużynie z Torunia 95 punktów! Trener gospodarzy Jacek Winnicki, który zdobywał z toruńskim zespołem srebrny medal mistrzostw Polski w 2017 roku, znowu spotkał się z Polskim Cukrem i wiedział, na co przygotować swoich podopiecznych. Obie drużyny stworzyły świetny spektakl i dostarczyły kibicom wielu emocji, jednak od samego początku dominującą stroną byli dąbrowianie. W zespole z Torunia w pierwszej połowie w doskonałej dyspozycji strzeleckiej był Aaron Cel, po przerwie obudził się Robert Lowery, lecz to w tym dniu było za mało do odniesienia zwycięstwa przez Twarde Pierniki.

MKS Dąbrowa Górnicza - Polski Cukier Toruń 93:84 
Kwarty: 24:20, 28:23, 23:19, 18:22
MKS: Mathieu Wojciechowski 19, Cleveland Melvin 18, Trey Davis 17, Bartłomiej Wołoszyn 13, Ben Richardson 10, Mateusz Zębski 8, Szymon Łukasiak 7, Jakub Kobel 1, Radosław Chorab 0, Michał Gabiński 0
Polski Cukier: Aaron Cel 16, Robert Lowery 15, Karol Gruszecki 12, Tomasz Śnieg 11, Bartosz Diduszko 10, Cheikh Mbodj 9, Michael Umeh 5, Przemysław Karnowski 4, Krzysztof Sulima 2

Ostatni mecz

93:89

Najbliższy mecz

vs
16.12.2018 17:00
Arena Toruń
Kup bilet

Tabela PLK 2018/2019

1 Stelmet Enea BC Zie... 10 18 8 - 2
2 Anwil Włocławek 10 17 7 - 3
3 MKS Dąbrowa Górnicza 11 17 6 - 5
4 BM Slam Stal Ostrów... 9 16 7 - 2
5 Polski Cukier Toruń 9 16 7 - 2
6 Arka Gdynia 9 16 7 - 2
7 Polpharma Starogard... 9 15 6 - 3
8 Legia Warszawa 10 15 5 - 5
9 Rosa Radom 10 14 4 - 6
10 King Szczecin 9 13 4 - 5
11 TBV Start Lublin 9 13 4 - 5
12 GTK Gliwice 9 13 4 - 5
13 AZS Koszalin 10 12 2 - 8
14 Miasto Szkła Krosno 10 12 2 - 8
15 Spójnia Stargard 9 11 2 - 7
16 Trefl Sopot 9 10 1 - 8
wszystkie wyniki i terminarz rozgrywek

Partnerzy

  • Krajowa Spółka Cukrowa S.A.
  • Miasto Toruń
  • Toruńskie Zakłady Graficzne Zapolex Sp. z o.o.
  • Gabinety dentystyczne Bellastoma
  • NZOZ REMEDIS SP. Z O.O.
  • Przedsiębiorstwo Budownictwa Drogowo-Inżynieryjnego Spółka Akcyjna
  • Studio Druku Kartel Press S.A.
  • Auto Reve Sp. z o.o.
  • NOMET Sp. z o.o.
  • GP People Sp. z o.o.
  • SIDEN Systemy Informatyczne Doradztwo Energetyka Sp. z o.o.
  • SGB Bank Spółdzielczy w Toruniu
  • APATOR S.A.
  • DACSA POLSKA Sp. z o.o.
  • WUTEH S.A. Fabryka Mebli Biurowych
  • ARRIVA RP Sp. z o.o
  • Radio System
  • VICIM Poland Sp. z o.o.
  • Autoandreas sp. z o.o. sp. k.
  • Intermarche Toruń,ul. Ugory 4
  • JAWOR Sp. z o.o.
  • ALTOM FABRYKA OKIEN Sp. z o.o.
  • Toruńskie Przedsiębiorstwo Budownictwa Przemysłowego PRZEMYSŁÓWKA sp. z o.o.
  • Steve Madox
  • SEBAN sp. z o.o.
  • Professional Fitness Food
  • ANIRO Sp. z o.o.
  • Studio Podłóg ABLUX
  • Uzdrowisko Wieniec Sp. z o.o.
  • Kopel Sp. z o.o.
  • Blackroll
  • Województwo Kujawsko-Pomorskie
  • Olender
  • EIB S.A.
  • DONORIA S.A.
  • Combinath Sp.j. Nath M.E.
  • Restauracja Jan Olbracht
  • VER-TEL E. Janicka K. Dzięgiel Spółka Jawna
  • Gęsia Szyja
  • GFT Inteligentny Dom
  • BHP Więźniak
  • Ortopedio Sp. z o.o.
  • Wydawnictwo Adam Marszałek
  • Restaurcja włoska AZZURRO
  • Studio Fryzjerskie WIZARD
  • NEUCA S.A.
  • F.H.U. Dorator Dorota Czachowska EPAKA.PL
  • Stars
  • Bella Line Wellness Centrum
  • Noa Fashion
  • FIORE Kosmetologia Estetyczna Winczakiewicz & Rachowska
  • Pralnia Wodno-Chemiczna
  • Hotel Nicolaus
  • Decathlon Toruń Copernicus
  • Taxi Puls
  • Widelec Grill & Bar
  • Beauty Medica
  • Dual Polska Sp. z o.o.
  • Urban Dance School
  • TV Toruń
  • Basketboom
  • Red Cow Studio
  • Hotel Mercure Toruń Centrum
  • Program Absolwent UMK
  • Hotel FIlmar
  • Młodzieżowa Spółdzielnia Mieszkaniowa

Sponsor techniczny

  • JOMA

Patronat medialny

  • Portal ChilliTorun.PL
  • Dzień Dobry Toruń
  • Radio GRA