Twarde pierniki

Logowanie

Nie pamiętam hasła
Nie mam konta w strefie kibica,
chcę się zarejestrować

Zapomniane hasło

Rejestracja

Polski Cukier Toruń poznał rywali w eliminacjach do Ligi Mistrzów!

12 lipca 2018

Podczas środowego losowania w Mies w Szwajcarii poznaliśmy przeciwników Polskiego Cukru Toruń w eliminacjach do rozgrywkach Koszykarskiej Ligi Mistrzów. Podopieczni trenera Dejana Mihevca rozpoczną rywalizację z mistrzem Białorusi zespołem Tsmoki Mińsk od pierwszej rundy kwalifikacji. Po zakończeniu eliminacji 32 drużyny w sezonie zasadniczym Koszykarskiej Ligi Mistrzów zostaną podzielone na cztery ośmiozespołowe grupy. Kwalifikacje rozpoczną się 20 września w Arenie, mecz rewanżowy odbędzie się dwa dni później w Mińsku, natomiast faza grupowa 9 października.

I runda kwalifikacji:
Leicester Raiders - Bakken Bears
Fribourg Olympic - Avtodor Saratow
AEK Larnaca - Telenet Giants Antwerp 
Dinamo Tbilisi - Aris Saloniki
Norrköping Dolphins - Estudiantes Madryt
Karhu Basket Kauhajoki - CSM Oradea
Red October Cantu - Szolnoki Olaj
Hapoel Tel Awiw - Spirou Basket Charleroi
Siauliai - Lukoil Levski Sofia
Polski Cukier Toruń - Tsmoki Mińsk
FC Porto - Niżny Nowogród
Sigal Prisztina - Donar Groningen

II runda kwalifikacji:
Red October Cantu/Szolnoki Olaj - AEK Larnaca/Telenet Giants Antwerp 
Polski Cukier Toruń/Tsmoki Mińsk - Norrköping Dolphins/Estudiantes Madryt
Siauliai/Lukoil Levski Sofia - Karhu Basket Kauhajoki/CSM Oradea
Hapoel Tel Awiw/Spirou Basket Charleroi - Leicester Raiders/Bakken Bears
FC Porto/Niżny Nowogród - Dinamo Tbilisi/Aris Saloniki
Sigal Prisztina/Donar Groningen - Fribourg Olympic/Avtodor Saratow

III runda kwalifikacji:
Sigal Prisztina/Donar Groningen/Fribourg Olympic/Avtodor Saratow kontra Sakarya Buyuksehir
Siauliai/Lukoil Levski Sofia/Karhu Basket Kauhajoki/CSM Oradea kontra Nanterre 92
Hapoel Tel Awiw/Spirou Basket Charleroi/Leicester Raiders/Bakken Bears kontra UCAM Murcia
Red October Cantu/Szolnoki Olaj/AEK Larnaca/Telenet Giants Antwerp kontra Leitkabelis Poniewież
FC Porto/Niżny Nowogród/Dinamo Tbilisi/Aris Saloniki kontra JIP Pardubice
Polski Cukier Toruń/Tsmoki Mińsk/Norrköping Dolphins/Estudiantes Madryt kontra medi Bayreuth

Ostatni mecz

:

Najbliższy mecz

vs

Partnerzy

  • Krajowa Spółka Cukrowa S.A.
  • Miasto Toruń
  • Toruńskie Zakłady Graficzne Zapolex Sp. z o.o.
  • Gabinety dentystyczne Bellastoma
  • NZOZ REMEDIS SP. Z O.O.
  • Studio Druku Kartel Press S.A.
  • Auto Reve Sp. z o.o.
  • NOMET Sp. z o.o.
  • GP People Sp. z o.o.
  • SIDEN Systemy Informatyczne Doradztwo Energetyka Sp. z o.o.
  • SGB Bank Spółdzielczy w Toruniu
  • APATOR S.A.
  • Toruńskie Przedsiębiorstwo Budownictwa Przemysłowego PRZEMYSŁÓWKA sp. z o.o.
  • SEBAN sp. z o.o.
  • WUTEH S.A. Fabryka Mebli Biurowych
  • ARRIVA RP Sp. z o.o
  • Radio System
  • Intermarche Toruń,ul. Ugory 4
  • JAWOR Sp. z o.o.
  • Hotel Nicolaus
  • ALTOM FABRYKA OKIEN Sp. z o.o.
  • Steve Madox
  • ECOM Sp. z o.o.
  • DACSA POLSKA Sp. z o.o.
  • Żabka Polska Sp. z o.o.
  • DONORIA S.A.
  • KONICZYNKA Sp. z o.o.
  • Województwo Kujawsko-Pomorskie
  • Olender
  • Przedsiębiorstwo Budownictwa Drogowo-Inżynieryjnego Spółka Akcyjna
  • Dual Polska Sp. z o.o.
  • Firma Usługowo-Handlowa AMBRAM
  • Combinath Sp.j. Nath M.E.
  • Uzdrowisko Wieniec Sp. z o.o.
  • VER-TEL E. Janicka K. Dzięgiel Spółka Jawna
  • Gęsia Szyja
  • Domino's Pizza
  • Restaurcja włoska AZZURRO
  • Studio Fryzjerskie WIZARD
  • NEUCA S.A.
  • F.H.U. Dorator Dorota Czachowska EPAKA.PL
  • Stars
  • Bella Line Wellness Centrum
  • Noa Fashion
  • FIORE Kosmetologia Estetyczna Winczakiewicz & Rachowska
  • Pralnia Wodno-Chemiczna
  • Taxi Puls
  • Widelec Grill & Bar
  • Beauty Medica
  • Urban Dance School
  • TV Toruń
  • Basketboom
  • Red Cow Studio
  • Hotel Mercure Toruń Centrum
  • Program Absolwent UMK
  • Hotel FIlmar
  • Młodzieżowa Spółdzielnia Mieszkaniowa

Sponsor techniczny

  • JOMA

Patronat medialny

  • Portal ChilliTorun.PL
  • Dzień Dobry Toruń
  • Radio GRA