Twarde pierniki

Logowanie

Nie pamiętam hasła
Nie mam konta w strefie kibica,
chcę się zarejestrować

Zapomniane hasło

Rejestracja

Polski Cukier Toruń poznał rywali w eliminacjach do Ligi Mistrzów!

12 lipca 2018

Podczas środowego losowania w Mies w Szwajcarii poznaliśmy przeciwników Polskiego Cukru Toruń w eliminacjach do rozgrywkach Koszykarskiej Ligi Mistrzów. Podopieczni trenera Dejana Mihevca rozpoczną rywalizację z mistrzem Białorusi zespołem Tsmoki Mińsk od pierwszej rundy kwalifikacji. Po zakończeniu eliminacji 32 drużyny w sezonie zasadniczym Koszykarskiej Ligi Mistrzów zostaną podzielone na cztery ośmiozespołowe grupy. Kwalifikacje rozpoczną się 20 września w Arenie, mecz rewanżowy odbędzie się dwa dni później w Mińsku, natomiast faza grupowa 9 października.

I runda kwalifikacji:
Leicester Raiders - Bakken Bears
Fribourg Olympic - Avtodor Saratow
AEK Larnaca - Telenet Giants Antwerp 
Dinamo Tbilisi - Aris Saloniki
Norrköping Dolphins - Estudiantes Madryt
Karhu Basket Kauhajoki - CSM Oradea
Red October Cantu - Szolnoki Olaj
Hapoel Tel Awiw - Spirou Basket Charleroi
Siauliai - Lukoil Levski Sofia
Polski Cukier Toruń - Tsmoki Mińsk
FC Porto - Niżny Nowogród
Sigal Prisztina - Donar Groningen

II runda kwalifikacji:
Red October Cantu/Szolnoki Olaj - AEK Larnaca/Telenet Giants Antwerp 
Polski Cukier Toruń/Tsmoki Mińsk - Norrköping Dolphins/Estudiantes Madryt
Siauliai/Lukoil Levski Sofia - Karhu Basket Kauhajoki/CSM Oradea
Hapoel Tel Awiw/Spirou Basket Charleroi - Leicester Raiders/Bakken Bears
FC Porto/Niżny Nowogród - Dinamo Tbilisi/Aris Saloniki
Sigal Prisztina/Donar Groningen - Fribourg Olympic/Avtodor Saratow

III runda kwalifikacji:
Sigal Prisztina/Donar Groningen/Fribourg Olympic/Avtodor Saratow kontra Sakarya Buyuksehir
Siauliai/Lukoil Levski Sofia/Karhu Basket Kauhajoki/CSM Oradea kontra Nanterre 92
Hapoel Tel Awiw/Spirou Basket Charleroi/Leicester Raiders/Bakken Bears kontra UCAM Murcia
Red October Cantu/Szolnoki Olaj/AEK Larnaca/Telenet Giants Antwerp kontra Leitkabelis Poniewież
FC Porto/Niżny Nowogród/Dinamo Tbilisi/Aris Saloniki kontra JIP Pardubice
Polski Cukier Toruń/Tsmoki Mińsk/Norrköping Dolphins/Estudiantes Madryt kontra medi Bayreuth

Ostatni mecz

84:64

Najbliższy mecz

vs
27.09.2020 17:35

Tabela PLK 2020/2021

1 Stelmet Enea BC Zie... 5 10 5 - 0
2 Legia Warszawa 5 9 4 - 1
3 Pszczółka Start Lub... 5 9 4 - 1
4 Trefl Sopot 5 8 3 - 2
5 GTK Gliwice 5 8 3 - 2
6 WKS Śląsk Wrocław 4 7 3 - 1
7 King Szczecin 4 7 3 - 1
8 Anwil Włocławek 4 6 2 - 2
9 Asseco Arka Gdynia 4 6 2 - 2
10 Arged BMSlam Stal O... 4 6 2 - 2
11 Enea Astoria Bydgoszcz 5 6 1 - 4
12 PGE Spójnia Stargard 4 5 1 - 3
13 HydroTruck Radom 4 5 1 - 3
14 Polpharma Starogard... 4 5 1 - 3
15 Polski Cukier Toruń 4 4 0 - 4
16 MKS Dąbrowa Górnicza 4 4 0 - 4
wszystkie wyniki i terminarz rozgrywek

Partnerzy

  • Krajowa Spółka Cukrowa S.A.
  • Miasto Toruń
  • APATOR S.A.
  • PBDI
  • Auto Reve
  • NOMET
  • Auto Andreas
  • Uzdrowisko Wieniec Sp. z o.o.
  • MAT-BUD
  • K&M Biuro Rachunkowe
  • Osiedle 4 Pory Roku
  • Seban
  • Adam Marszałek
  • Exea Data Center

Sponsor techniczny

  • JOMA

Patronat medialny

  • Radio Gra