Twarde pierniki

Logowanie

Nie pamiętam hasła
Nie mam konta w strefie kibica,
chcę się zarejestrować

Zapomniane hasło

Rejestracja

Terminarz półfinałów. Transmisje w sportowych antenach Polsatu!

07 maja 2018

Poznaliśmy terminarz spotkań półfinałowych w Energa Basket Lidze. Polski Cukier Toruń rozpocznie rywalizację ze Stalą Ostrów w czwartek 10 maja na parkiecie w Ostrowie Wielkopolskim. Wszystkie mecze tej fazy będą transmitowane w sportowych antenach Polsatu.

Para BM Slam Stal Ostrów Wlkp. (2) - Polski Cukier Toruń (3)

mecz 1 (Ostrów Wlkp.) - 10 maja (czwartek), godz. 17.30 - transmisja w Polsacie Sport

mecz 2 (Ostrów Wlkp.) - 12 maja (sobota), godz. 20.00 - transmisja w Polsacie Sport Extra
Zapisz się na zorganizowany wyjazd kibiców -
www.wyjazd.twarde.pl

mecz 3 (Toruń) - 15 maja (wtorek), godz. 17.30 - transmisja w Polsacie Sport

ew. mecz 4 (Toruń) - 17 maja (czwartek), godz. 17.30 - transmisja w Polsacie Sport

ew. mecz 5 (Ostrów Wlkp.) - 20 maja (niedziela), godz. 17.30 - transmisja w Polsacie Sport

Para Anwil Włocławek (1) - Stelmet Enea BC Zielona Góra (4)

mecz 1 (Włocławek) - 11 maja (piątek), godz. 17.30 - transmisja w Polsacie Sport

mecz 2 (Włocławek) - 13 maja (niedziela), godz. 12.30 - transmisja w Polsacie Sport

mecz 3 (Zielona Góra) - 16 maja (środa), godz. 17.30 - transmisja w Polsacie Sport

ew. mecz 4 (Zielona Góra) - 18 maja (piątek), godz. 17.30 - transmisja w Polsacie Sport

ew. mecz 5 (Włocławek) - 21 maja (poniedziałek), godz. 17.30 - transmisja w Polsacie Sport Extra

Ostatni mecz

74:71

Najbliższy mecz

vs
23.09.2020 19:00

Tabela PLK 2020/2021

1 Stelmet Enea BC Zie... 5 10 5 - 0
2 Pszczółka Start Lub... 5 9 4 - 1
3 GTK Gliwice 5 8 3 - 2
4 Legia Warszawa 4 7 3 - 1
5 King Szczecin 4 7 3 - 1
6 Anwil Włocławek 4 6 2 - 2
7 Trefl Sopot 4 6 2 - 2
8 Arged BMSlam Stal O... 4 6 2 - 2
9 WKS Śląsk Wrocław 3 5 2 - 1
10 Asseco Arka Gdynia 3 5 2 - 1
11 PGE Spójnia Stargard 4 5 1 - 3
12 HydroTruck Radom 4 5 1 - 3
13 Polpharma Starogard... 3 4 1 - 2
14 Enea Astoria Bydgoszcz 4 4 0 - 4
15 Polski Cukier Toruń 3 3 0 - 3
16 MKS Dąbrowa Górnicza 3 3 0 - 3
wszystkie wyniki i terminarz rozgrywek

Partnerzy

  • Krajowa Spółka Cukrowa S.A.
  • Miasto Toruń
  • APATOR S.A.
  • PBDI
  • Auto Reve
  • NOMET
  • Auto Andreas
  • Uzdrowisko Wieniec Sp. z o.o.
  • MAT-BUD
  • K&M Biuro Rachunkowe
  • Osiedle 4 Pory Roku
  • Seban
  • Adam Marszałek
  • Exea Data Center

Sponsor techniczny

  • JOMA

Patronat medialny

  • Radio Gra