Twarde pierniki

Logowanie

Nie pamiętam hasła
Nie mam konta w strefie kibica,
chcę się zarejestrować

Zapomniane hasło

Rejestracja

Terminarz półfinałów. Transmisje w sportowych antenach Polsatu!

07 maja 2018

Poznaliśmy terminarz spotkań półfinałowych w Energa Basket Lidze. Polski Cukier Toruń rozpocznie rywalizację ze Stalą Ostrów w czwartek 10 maja na parkiecie w Ostrowie Wielkopolskim. Wszystkie mecze tej fazy będą transmitowane w sportowych antenach Polsatu.

Para BM Slam Stal Ostrów Wlkp. (2) - Polski Cukier Toruń (3)

mecz 1 (Ostrów Wlkp.) - 10 maja (czwartek), godz. 17.30 - transmisja w Polsacie Sport

mecz 2 (Ostrów Wlkp.) - 12 maja (sobota), godz. 20.00 - transmisja w Polsacie Sport Extra
Zapisz się na zorganizowany wyjazd kibiców -
www.wyjazd.twarde.pl

mecz 3 (Toruń) - 15 maja (wtorek), godz. 17.30 - transmisja w Polsacie Sport

ew. mecz 4 (Toruń) - 17 maja (czwartek), godz. 17.30 - transmisja w Polsacie Sport

ew. mecz 5 (Ostrów Wlkp.) - 20 maja (niedziela), godz. 17.30 - transmisja w Polsacie Sport

Para Anwil Włocławek (1) - Stelmet Enea BC Zielona Góra (4)

mecz 1 (Włocławek) - 11 maja (piątek), godz. 17.30 - transmisja w Polsacie Sport

mecz 2 (Włocławek) - 13 maja (niedziela), godz. 12.30 - transmisja w Polsacie Sport

mecz 3 (Zielona Góra) - 16 maja (środa), godz. 17.30 - transmisja w Polsacie Sport

ew. mecz 4 (Zielona Góra) - 18 maja (piątek), godz. 17.30 - transmisja w Polsacie Sport

ew. mecz 5 (Włocławek) - 21 maja (poniedziałek), godz. 17.30 - transmisja w Polsacie Sport Extra

Ostatni mecz

:

Najbliższy mecz

vs

Partnerzy

  • Krajowa Spółka Cukrowa S.A.
  • Miasto Toruń
  • Toruńskie Zakłady Graficzne Zapolex Sp. z o.o.
  • Gabinety dentystyczne Bellastoma
  • NZOZ REMEDIS SP. Z O.O.
  • Studio Druku Kartel Press S.A.
  • Auto Reve Sp. z o.o.
  • NOMET Sp. z o.o.
  • GP People Sp. z o.o.
  • SIDEN Systemy Informatyczne Doradztwo Energetyka Sp. z o.o.
  • SGB Bank Spółdzielczy w Toruniu
  • APATOR S.A.
  • Toruńskie Przedsiębiorstwo Budownictwa Przemysłowego PRZEMYSŁÓWKA sp. z o.o.
  • SEBAN sp. z o.o.
  • WUTEH S.A. Fabryka Mebli Biurowych
  • ARRIVA RP Sp. z o.o
  • Radio System
  • Intermarche Toruń,ul. Ugory 4
  • JAWOR Sp. z o.o.
  • Hotel Nicolaus
  • ALTOM FABRYKA OKIEN Sp. z o.o.
  • Steve Madox
  • ECOM Sp. z o.o.
  • DACSA POLSKA Sp. z o.o.
  • Żabka Polska Sp. z o.o.
  • DONORIA S.A.
  • KONICZYNKA Sp. z o.o.
  • Województwo Kujawsko-Pomorskie
  • Olender
  • Przedsiębiorstwo Budownictwa Drogowo-Inżynieryjnego Spółka Akcyjna
  • Dual Polska Sp. z o.o.
  • Firma Usługowo-Handlowa AMBRAM
  • Combinath Sp.j. Nath M.E.
  • Uzdrowisko Wieniec Sp. z o.o.
  • VER-TEL E. Janicka K. Dzięgiel Spółka Jawna
  • Gęsia Szyja
  • Domino's Pizza
  • Restaurcja włoska AZZURRO
  • Studio Fryzjerskie WIZARD
  • NEUCA S.A.
  • F.H.U. Dorator Dorota Czachowska EPAKA.PL
  • Stars
  • Bella Line Wellness Centrum
  • Noa Fashion
  • FIORE Kosmetologia Estetyczna Winczakiewicz & Rachowska
  • Pralnia Wodno-Chemiczna
  • Taxi Puls
  • Widelec Grill & Bar
  • Beauty Medica
  • Urban Dance School
  • TV Toruń
  • Basketboom
  • Red Cow Studio
  • Hotel Mercure Toruń Centrum
  • Program Absolwent UMK
  • Hotel FIlmar
  • Młodzieżowa Spółdzielnia Mieszkaniowa

Sponsor techniczny

  • JOMA

Patronat medialny

  • Portal ChilliTorun.PL
  • Dzień Dobry Toruń
  • Radio GRA