Twarde pierniki

Logowanie

Nie pamiętam hasła
Nie mam konta w strefie kibica,
chcę się zarejestrować

Zapomniane hasło

Rejestracja

Wielka bitwa z Rosą w toruńskiej Arenie!

14 marca 2018

Już w najbliższą środę, o godzinie 19.00 podopieczni trenera Dejana Mihevca, będą mieli okazję zaprezentować się ponownie przed toruńską publicznością. Rywalem Twardych Pierników będzie niezwykle groźna Rosa Radom. Obie ekipy w doskonałych nastrojach przystąpią do środowej potyczki. Torunianie bez większych problemów rozbili w piątek Legię Warszawa 98-59, natomiast Rosa po trzymającym do ostatnich sekund w napięciu pojedynku, jako pierwsza w tym sezonie zwyciężyła w hali CRS w Zielonej Górze, gdzie 91-88 pokonała miejscowy Stelmet Enea BC Zielona Góra. W pierwszym pojedynku obu ekip w Radomiu górą byli gospodarze, którzy w tym meczu wygrywając znacznie rywalizację pod koszami ostatecznie zwyciężyli 83-68. W tym sezonie w Radomiu nie unikniono zmian personalnych.W ekipie z Radomia pożegnano już Kevina Puntera, który po świetnych występach w Lidze Mistrzów przeniósł się do AEK-u Ateny oraz Jarosława Trojana (obecnie MKS Dąbrowa Górnicza).W ich miejsce do zespołu dowodzonego przez Wojciecha Kamińskiego dołaczył świetny strzelec A.J English oraz znany z występów w Polpharmexie Kutno niezwykle silny podkoszowy Michael Fraser. Dla Radomian będzie to kolejny arcyważny mecz w kontekście walki o Play-Off, natomiast dla Polskiego Cukru Toruń będzie to idealna okazja, aby zrewanżować się za wyjazdową porażkę z pierwszej rundy, oraz kolejna szansa na zachowanie miana niepokonanej drużyny we własnej hali. Wszystkich kibiców serdecznie zapraszamy na to spotkanie! Transmisja z meczu na portalu emocje.tv oraz TV Toruń. Wasz doping w tym spotkaniu będzie niezwykle potrzebny!

Kluczowe pojedynki: 
- Karol Gruszecki vs Michał Sokołowski 
- Aaron Cel vs Patrik Auda 
- Cheikh Mbodj vs Michael Fraser

Klucze do meczu:
- walka na tablicach 
- ograniczenie szybkich ataków Rosy
- dobra obrona w akcjach 1 na 1

Ostatni mecz

:

Najbliższy mecz

vs
02.10.2019 19:00

Tabela PLK 2019/2020

1 Legia Warszawa 0 0 0 - 0
2 Start Lublin 0 0 0 - 0
3 Anwil Włocławek 0 0 0 - 0
4 Polpharma Starogard... 0 0 0 - 0
5 HydroTruck Radom 0 0 0 - 0
6 Polski Cukier Toruń 0 0 0 - 0
7 WKS Śląsk Wrocław 0 0 0 - 0
8 Trefl Sopot 0 0 0 - 0
9 Asseco Arka Gdynia 0 0 0 - 0
10 Stelmet Enea BC Zie... 0 0 0 - 0
11 King Szczecin 0 0 0 - 0
12 MKS Dąbrowa Górnicza 0 0 0 - 0
13 BM Slam Stal Ostrów... 0 0 0 - 0
14 GTK Gliwice 0 0 0 - 0
15 PGE Spójnia Stargard 0 0 0 - 0
16 Enea Astoria Bydgoszcz 0 0 0 - 0
wszystkie wyniki i terminarz rozgrywek

Partnerzy

  • Krajowa Spółka Cukrowa S.A.
  • Miasto Toruń
  • Toruńskie Zakłady Graficzne Zapolex Sp. z o.o.
  • NZOZ REMEDIS SP. Z O.O.
  • Przedsiębiorstwo Budownictwa Drogowo-Inżynieryjnego Spółka Akcyjna
  • Studio Druku Kartel Press S.A.
  • Auto Reve Sp. z o.o.
  • NOMET Sp. z o.o.
  • GP People Sp. z o.o.
  • SIDEN Systemy Informatyczne Doradztwo Energetyka Sp. z o.o.
  • SGB Bank Spółdzielczy w Toruniu
  • APATOR S.A.
  • Energy System Toruń Sp. z o.o.
  • DACSA POLSKA Sp. z o.o.
  • WUTEH S.A. Fabryka Mebli Biurowych
  • ARRIVA RP Sp. z o.o
  • Radio System
  • VICIM Poland Sp. z o.o.
  • Autoandreas sp. z o.o. sp. k.
  • Intermarche Toruń,ul. Ugory 4
  • ALTOM FABRYKA OKIEN Sp. z o.o.
  • Nord Partner Sp. z o.o.
  • Toruńskie Przedsiębiorstwo Budownictwa Przemysłowego PRZEMYSŁÓWKA sp. z o.o.
  • SEBAN sp. z o.o.
  • Eko Rodan - Technika grzewcza i sanitarna
  • ANIRO Sp. z o.o.
  • Studio Podłóg ABLUX
  • JAWOR Sp. z o.o.
  • Uzdrowisko Wieniec Sp. z o.o.
  • Kopel Sp. z o.o.
  • DONORIA S.A.
  • Województwo Kujawsko-Pomorskie
  • Professional Fitness Food
  • Olender
  • Dual Polska Sp. z o.o.
  • Combinath Sp.j. Nath M.E.
  • EIB S.A.
  • Osiedle 4 Pory Roku
  •  PROFINANS Sp. z o.o.
  • Centrum Handlowo-Rozrywkowe Toruń PLAZA
  • Grand Bulwar Sp. z o.o.
  • BHP Więźniak
  • Wydawnictwo Adam Marszałek
  • Kancelaria Prawno-Podatkowa FOCUS sp. z o.o.
  • Pralnia Wodno-Chemiczna
  • Studio Fryzjerskie WIZARD
  • NEUCA S.A.
  • VER-TEL E. Janicka K. Dzięgiel Spółka Jawna
  • GFT Inteligentny Dom
  • Ortopedio Sp. z o.o.
  • F.H.U. Dorator Dorota Czachowska EPAKA.PL
  • Bella Line Wellness Centrum
  • Mionetto
  • Hotel Nicolaus
  • Blackroll
  • Restauracja Jan Olbracht
  • Gęsia Szyja
  • Widelec Grill & Bar
  • Beauty Medica
  • Cukiernia Lenkiewicz
  • Restaurcja włoska AZZURRO
  • Stars
  • TV Toruń
  • Basketboom
  • Red Cow Studio
  • Decathlon Toruń Copernicus
  • Hotel Mercure Toruń Centrum
  • Taxi Puls
  • Program Absolwent UMK
  • Hotel FIlmar
  • Noa Fashion
  • Młodzieżowa Spółdzielnia Mieszkaniowa

Sponsor techniczny

  • JOMA

Patronat medialny

  • Portal ChilliTorun.PL
  • Dzień Dobry Toruń
  • Radio GRA