Twarde pierniki

Logowanie

Nie pamiętam hasła
Nie mam konta w strefie kibica,
chcę się zarejestrować

Zapomniane hasło

Rejestracja

Wielka bitwa z Rosą w toruńskiej Arenie!

14 marca 2018

Już w najbliższą środę, o godzinie 19.00 podopieczni trenera Dejana Mihevca, będą mieli okazję zaprezentować się ponownie przed toruńską publicznością. Rywalem Twardych Pierników będzie niezwykle groźna Rosa Radom. Obie ekipy w doskonałych nastrojach przystąpią do środowej potyczki. Torunianie bez większych problemów rozbili w piątek Legię Warszawa 98-59, natomiast Rosa po trzymającym do ostatnich sekund w napięciu pojedynku, jako pierwsza w tym sezonie zwyciężyła w hali CRS w Zielonej Górze, gdzie 91-88 pokonała miejscowy Stelmet Enea BC Zielona Góra. W pierwszym pojedynku obu ekip w Radomiu górą byli gospodarze, którzy w tym meczu wygrywając znacznie rywalizację pod koszami ostatecznie zwyciężyli 83-68. W tym sezonie w Radomiu nie unikniono zmian personalnych.W ekipie z Radomia pożegnano już Kevina Puntera, który po świetnych występach w Lidze Mistrzów przeniósł się do AEK-u Ateny oraz Jarosława Trojana (obecnie MKS Dąbrowa Górnicza).W ich miejsce do zespołu dowodzonego przez Wojciecha Kamińskiego dołaczył świetny strzelec A.J English oraz znany z występów w Polpharmexie Kutno niezwykle silny podkoszowy Michael Fraser. Dla Radomian będzie to kolejny arcyważny mecz w kontekście walki o Play-Off, natomiast dla Polskiego Cukru Toruń będzie to idealna okazja, aby zrewanżować się za wyjazdową porażkę z pierwszej rundy, oraz kolejna szansa na zachowanie miana niepokonanej drużyny we własnej hali. Wszystkich kibiców serdecznie zapraszamy na to spotkanie! Transmisja z meczu na portalu emocje.tv oraz TV Toruń. Wasz doping w tym spotkaniu będzie niezwykle potrzebny!

Kluczowe pojedynki: 
- Karol Gruszecki vs Michał Sokołowski 
- Aaron Cel vs Patrik Auda 
- Cheikh Mbodj vs Michael Fraser

Klucze do meczu:
- walka na tablicach 
- ograniczenie szybkich ataków Rosy
- dobra obrona w akcjach 1 na 1

Ostatni mecz

93:89

Najbliższy mecz

vs
16.12.2018 17:00
Arena Toruń
Kup bilet

Tabela PLK 2018/2019

1 BM Slam Stal Ostrów... 9 16 7 - 2
2 Stelmet Enea BC Zie... 9 16 7 - 2
3 Polski Cukier Toruń 9 16 7 - 2
4 MKS Dąbrowa Górnicza 10 16 6 - 4
5 Arka Gdynia 9 16 7 - 2
6 Anwil Włocławek 9 15 6 - 3
7 Polpharma Starogard... 9 15 6 - 3
8 Legia Warszawa 9 14 5 - 4
9 TBV Start Lublin 9 13 4 - 5
10 GTK Gliwice 9 13 4 - 5
11 King Szczecin 8 12 4 - 4
12 Rosa Radom 9 12 3 - 6
13 Miasto Szkła Krosno 9 11 2 - 7
14 Spójnia Stargard 9 11 2 - 7
15 Trefl Sopot 9 10 1 - 8
16 AZS Koszalin 9 10 1 - 8
wszystkie wyniki i terminarz rozgrywek

Partnerzy

  • Krajowa Spółka Cukrowa S.A.
  • Miasto Toruń
  • Toruńskie Zakłady Graficzne Zapolex Sp. z o.o.
  • Gabinety dentystyczne Bellastoma
  • NZOZ REMEDIS SP. Z O.O.
  • Przedsiębiorstwo Budownictwa Drogowo-Inżynieryjnego Spółka Akcyjna
  • Studio Druku Kartel Press S.A.
  • Auto Reve Sp. z o.o.
  • NOMET Sp. z o.o.
  • GP People Sp. z o.o.
  • SIDEN Systemy Informatyczne Doradztwo Energetyka Sp. z o.o.
  • SGB Bank Spółdzielczy w Toruniu
  • APATOR S.A.
  • DACSA POLSKA Sp. z o.o.
  • WUTEH S.A. Fabryka Mebli Biurowych
  • ARRIVA RP Sp. z o.o
  • Radio System
  • VICIM Poland Sp. z o.o.
  • Autoandreas sp. z o.o. sp. k.
  • Intermarche Toruń,ul. Ugory 4
  • JAWOR Sp. z o.o.
  • ALTOM FABRYKA OKIEN Sp. z o.o.
  • Toruńskie Przedsiębiorstwo Budownictwa Przemysłowego PRZEMYSŁÓWKA sp. z o.o.
  • Steve Madox
  • SEBAN sp. z o.o.
  • Professional Fitness Food
  • ANIRO Sp. z o.o.
  • Studio Podłóg ABLUX
  • Uzdrowisko Wieniec Sp. z o.o.
  • Kopel Sp. z o.o.
  • Blackroll
  • Województwo Kujawsko-Pomorskie
  • Olender
  • EIB S.A.
  • DONORIA S.A.
  • Combinath Sp.j. Nath M.E.
  • Restauracja Jan Olbracht
  • VER-TEL E. Janicka K. Dzięgiel Spółka Jawna
  • Gęsia Szyja
  • GFT Inteligentny Dom
  • BHP Więźniak
  • Ortopedio Sp. z o.o.
  • Wydawnictwo Adam Marszałek
  • Restaurcja włoska AZZURRO
  • Studio Fryzjerskie WIZARD
  • NEUCA S.A.
  • F.H.U. Dorator Dorota Czachowska EPAKA.PL
  • Stars
  • Bella Line Wellness Centrum
  • Noa Fashion
  • FIORE Kosmetologia Estetyczna Winczakiewicz & Rachowska
  • Pralnia Wodno-Chemiczna
  • Hotel Nicolaus
  • Decathlon Toruń Copernicus
  • Taxi Puls
  • Widelec Grill & Bar
  • Beauty Medica
  • Dual Polska Sp. z o.o.
  • Urban Dance School
  • TV Toruń
  • Basketboom
  • Red Cow Studio
  • Hotel Mercure Toruń Centrum
  • Program Absolwent UMK
  • Hotel FIlmar
  • Młodzieżowa Spółdzielnia Mieszkaniowa

Sponsor techniczny

  • JOMA

Patronat medialny

  • Portal ChilliTorun.PL
  • Dzień Dobry Toruń
  • Radio GRA