Twarde pierniki

Logowanie

Nie pamiętam hasła
Nie mam konta w strefie kibica,
chcę się zarejestrować

Zapomniane hasło

Rejestracja

Kasztelan Basketball Cup na remis!

11 września 2017

W ostatni weekend, we Włocławku odbył się coroczny Kasztelan Basketball Cup, jeden z najważniejszym przedsezonowych sprawdzianów naszej drużyny. Podpieczni trenera Dejana Mihevca rywalizowali jednak ze zmiennym skutkiem ulegając w półfinale ekipie Norrköping Dolphins - która pokonała również w finale gospodarzy, Anwil Włocławek 70:69 i tym samym wygrała Kasztelan Basketball Cup 2017. W meczu o trzecie miejsce Polski Cukier Toruń wygrał z Asseco Gdynia 80:64.

Półfinał:
Polski Cukier Toruń - Noorkoping Dolphins 63:70
kwarty: 
22:16, 15:12, 16:25, 10:17
Polski Cukier: Sulima 22, Śnieg 15, Diduszko 10, Perka 7,Wiśniewski 5, Krefft 3, Grochowski 1
Dolphins: Blakes 19, Kjellbom 15, Green 14, Johansson 6, Smith 5, Lindqvist 5, Medjedoub 4, Larrson 2

Mecz o III miejsce:
Polski Cukier Toruń – Asseco Gdynia 80:64
kwarty: 
20:8, 16:29, 25:11, 19:16
Polski Cukier: Wiśniewski 17, Perka 15, Sulima 14, Diduszko 12, Grochowski 8, Śnieg 8, Krefft 6, Lambarski 0, Sowa 0
Asseco: Jankowski 12, Wyka 10, Put 9, Żołnierewicz 8, Witliński 7, Konopatzki 6, Szubarga 5, Szczotka 4, Kołodziej 3, Garbacz 0, G. Kamiński 0, K. Kamiński 0

Finał:
Anwil Włocławek – Norrköping Dolphins 69:70
kwarty: 22:16, 19:19, 18:15, 10:19
Anwil: Sobin 16, Zyskowski 16, Leończyk 9, Łączyński 9, Delas 8, Nowakowski 4, Szewczyk 3, Airington 2, Ciesielski 2, Komenda 0
Dolphins: Green 16, Blakes 13, Lindqvist 12, Kjelbom 11, Medjedboub 4, Schuberg 4, Smith 4, Larsson 3, Johansson 3, Stark 0

Kasztelan Basketball Cup 2017:
1. Norrköping Dolphins
2. Anwil Włocławek
3. Polski Cukier Toruń
4. Asseco Gdynia 

Ostatni mecz

74:71

Najbliższy mecz

vs
23.09.2020 19:00

Tabela PLK 2020/2021

1 Stelmet Enea BC Zie... 5 10 5 - 0
2 Pszczółka Start Lub... 5 9 4 - 1
3 GTK Gliwice 5 8 3 - 2
4 Legia Warszawa 4 7 3 - 1
5 King Szczecin 4 7 3 - 1
6 Anwil Włocławek 4 6 2 - 2
7 Trefl Sopot 4 6 2 - 2
8 Arged BMSlam Stal O... 4 6 2 - 2
9 WKS Śląsk Wrocław 3 5 2 - 1
10 Asseco Arka Gdynia 3 5 2 - 1
11 PGE Spójnia Stargard 4 5 1 - 3
12 HydroTruck Radom 4 5 1 - 3
13 Polpharma Starogard... 3 4 1 - 2
14 Enea Astoria Bydgoszcz 4 4 0 - 4
15 Polski Cukier Toruń 3 3 0 - 3
16 MKS Dąbrowa Górnicza 3 3 0 - 3
wszystkie wyniki i terminarz rozgrywek

Partnerzy

  • Krajowa Spółka Cukrowa S.A.
  • Miasto Toruń
  • APATOR S.A.
  • PBDI
  • Auto Reve
  • NOMET
  • Auto Andreas
  • Uzdrowisko Wieniec Sp. z o.o.
  • MAT-BUD
  • K&M Biuro Rachunkowe
  • Osiedle 4 Pory Roku
  • Seban
  • Adam Marszałek
  • Exea Data Center

Sponsor techniczny

  • JOMA

Patronat medialny

  • Radio Gra