Twarde pierniki

Logowanie

Nie pamiętam hasła
Nie mam konta w strefie kibica,
chcę się zarejestrować

Zapomniane hasło

Rejestracja

Kasztelan Basketball Cup na remis!

11 września 2017

W ostatni weekend, we Włocławku odbył się coroczny Kasztelan Basketball Cup, jeden z najważniejszym przedsezonowych sprawdzianów naszej drużyny. Podpieczni trenera Dejana Mihevca rywalizowali jednak ze zmiennym skutkiem ulegając w półfinale ekipie Norrköping Dolphins - która pokonała również w finale gospodarzy, Anwil Włocławek 70:69 i tym samym wygrała Kasztelan Basketball Cup 2017. W meczu o trzecie miejsce Polski Cukier Toruń wygrał z Asseco Gdynia 80:64.

Półfinał:
Polski Cukier Toruń - Noorkoping Dolphins 63:70
kwarty: 
22:16, 15:12, 16:25, 10:17
Polski Cukier: Sulima 22, Śnieg 15, Diduszko 10, Perka 7,Wiśniewski 5, Krefft 3, Grochowski 1
Dolphins: Blakes 19, Kjellbom 15, Green 14, Johansson 6, Smith 5, Lindqvist 5, Medjedoub 4, Larrson 2

Mecz o III miejsce:
Polski Cukier Toruń – Asseco Gdynia 80:64
kwarty: 
20:8, 16:29, 25:11, 19:16
Polski Cukier: Wiśniewski 17, Perka 15, Sulima 14, Diduszko 12, Grochowski 8, Śnieg 8, Krefft 6, Lambarski 0, Sowa 0
Asseco: Jankowski 12, Wyka 10, Put 9, Żołnierewicz 8, Witliński 7, Konopatzki 6, Szubarga 5, Szczotka 4, Kołodziej 3, Garbacz 0, G. Kamiński 0, K. Kamiński 0

Finał:
Anwil Włocławek – Norrköping Dolphins 69:70
kwarty: 22:16, 19:19, 18:15, 10:19
Anwil: Sobin 16, Zyskowski 16, Leończyk 9, Łączyński 9, Delas 8, Nowakowski 4, Szewczyk 3, Airington 2, Ciesielski 2, Komenda 0
Dolphins: Green 16, Blakes 13, Lindqvist 12, Kjelbom 11, Medjedboub 4, Schuberg 4, Smith 4, Larsson 3, Johansson 3, Stark 0

Kasztelan Basketball Cup 2017:
1. Norrköping Dolphins
2. Anwil Włocławek
3. Polski Cukier Toruń
4. Asseco Gdynia 

Ostatni mecz

98:84

Najbliższy mecz

vs
03.12.2017 12:40

Tabela PLK 2017/2018

1 Anwil Włocławek 9 17 8 - 1
2 Polski Cukier Toruń 9 16 7 - 2
3 Stelmet BC Zielona ... 9 15 6 - 3
4 King Szczecin 10 15 5 - 5
5 MKS Dąbrowa Górnicza 8 14 6 - 2
6 PGE Turów Zgorzelec 9 14 5 - 4
7 Trefl Sopot 8 13 5 - 3
8 Asseco Gdynia 8 13 5 - 3
9 Czarni Słupsk 10 13 3 - 7
10 Polpharma Starogard... 7 12 5 - 2
11 Miasto Szkła Krosno 9 12 3 - 6
12 TBV Start Lublin 8 11 3 - 5
13 AZS Koszalin 9 11 2 - 7
14 Rosa Radom 7 10 3 - 4
15 GTK Gliwice 8 10 2 - 6
16 BM Slam Stal Ostrów... 6 9 3 - 3
17 Legia Warszawa 8 8 0 - 8
wszystkie wyniki i terminarz rozgrywek

Partnerzy

  • Miasto Toruń
  • Krajowa Spółka Cukrowa S.A.
  • Toruńskie Zakłady Graficzne Zapolex Sp. z o.o.
  • Gabinety dentystyczne Bellastoma
  • NZOZ REMEDIS SP. Z O.O.
  • SIDEN Systemy Informatyczne Doradztwo Energetyka Sp. z o.o.
  • SGB Bank Spółdzielczy w Toruniu
  • Studio Druku Kartel Press S.A.
  • DACSA POLSKA Sp. z o.o.
  • Auto Reve Sp. z o.o.
  • NOMET Sp. z o.o.
  • GP People Sp. z o.o.
  • Toruńskie Przedsiębiorstwo Budownictwa Przemysłowego PRZEMYSŁÓWKA sp. z o.o.
  • WUTEH S.A. Fabryka Mebli Biurowych
  • Restauracja Bistro Klonowica
  • Olender
  • JAWOR Sp. z o.o.
  • Steve Madox
  • SEBAN sp. z o.o.
  • DONORIA S.A.
  • Firma Usługowo-Handlowa AMBRAM
  • Bella Line Wellness Centrum
  • Uzdrowisko Wieniec Sp. z o.o.
  • Cukiernia Lenkiewicz s.c.
  • ARRIVA RP Sp. z o.o
  • Dual Polska Sp. z o.o.
  • Restaurcja włoska AZZURRO
  • Decathlon Toruń
  • Combinath Sp.j. Nath M.E.
  • Pralnia Wodno-Chemiczna
  • KONICZYNKA Sp. z o.o.
  • Studio Fryzjerskie WIZARD
  • VER-TEL E. Janicka K. Dzięgiel Spółka Jawna
  • Widelec Grill & Bar
  • Hotel FIlmar
  • Przedsiębiorstwo Budownictwa Drogowo-Inżynieryjnego Spółka Akcyjna
  • Stars
  • F.H.U. Dorator Dorota Czachowska
  • Noa Fashion
  • Basketboom
  • PUNKT TV
  • Hotel Mercure Toruń Centrum
  • NEUCA S.A.
  • Program
  • Top Solarium
  • Młodzieżowa Spółdzielnia Mieszkaniowa
  • Urban Dance School
  • FIORE Kosmetologia Estetyczna Winczakiewicz & Rachowska

Sponsor techniczny

  • JOMA

Patronat medialny

  • TV Toruń
  • Portal ChilliTorun.PL
  • Dzień Dobry Toruń
  • Radio GRA