Twarde pierniki

Logowanie

Nie pamiętam hasła
Nie mam konta w strefie kibica,
chcę się zarejestrować

Zapomniane hasło

Rejestracja

Wystartował proces akredytacyjny dla dziennikarzy

28 sierpnia 2017

Rozpoczął się proces przyznawania akredytacji dziennikarskich na sezon 2017/2018 w Polskiej Lidze Koszykówki. Dziennikarze zainteresowani uzyskaniem akredytacji, proszeni są o uzupełnienie formularza oraz przesłanie swojego zdjęcia (dowodowego) w wersji elektronicznej na adres: media@twarde.pl. Po zweryfikowaniu zgłoszenia na wskazany w formularzu adres e-maila wysłane zostanie indywidualne potwierdzenie przyznania akredytacji, w terminie do 20 września 2017 roku.

Akredytacje możliwe będą do odbioru w siedzibie klubu (Toruń, ul. Koniuchy 8, p. 203) oraz przy stanowisku oznaczonym tabliczką "MEDIA", zlokalizowanym w Arenie Toruń podczas pierwszego dnia XV Memoriału Wojtka Michniewicza. Informacja o możliwości odbioru akredytacji w siedzibie klubu będzie przekazana drogą e-mailową. Akredytacje będą przekazywane po podpisaniu regulaminu "Akredytacji medialnych PLK 2017/2018".

Prosimy o wysyłanie zgłoszeń maksymalnie do 16 września 2017 r. Dziennikarze zainteresowani odbiorem akredytacji podczas XV Memoriału Wojtka Michniewicza muszą uzupełnić niniejszy formularz do 10 września 2017 r. W trakcie trwania XV Memoriału Wojtka Michniewicza obowiązywać będą aktualne akredytacje PLK.

Akredytacje będą przekazywane przed meczem na podstawie kaucji zwrotnej w wysokości 5 zł przy stanowisku oznaczonym tabliczką "MEDIA" zlokalizowanym w Arenie Toruń.

Ostatni mecz

73:82

Najbliższy mecz

vs
21.10.2018 17:00
Arena Toruń
Kup bilet

Tabela PLK 2018/2019

1 Stelmet Enea BC Zie... 3 6 3 - 0
2 Polpharma Starogard... 2 4 2 - 0
3 BM Slam Stal Ostrów... 2 4 2 - 0
4 Arka Gdynia 2 4 2 - 0
5 Polski Cukier Toruń 2 4 2 - 0
6 King Szczecin 2 3 1 - 1
7 Legia Warszawa 2 3 1 - 1
8 Trefl Sopot 2 3 1 - 1
9 TBV Start Lublin 2 3 1 - 1
10 Anwil Włocławek 2 3 1 - 1
11 MKS Dąbrowa Górnicza 3 3 0 - 3
12 GTK Gliwice 2 3 1 - 1
13 AZS Koszalin 2 2 0 - 2
14 Rosa Radom 2 2 0 - 2
15 Spójnia Stargard 2 2 0 - 2
16 Miasto Szkła Krosno 2 2 0 - 2
wszystkie wyniki i terminarz rozgrywek

Partnerzy

  • Krajowa Spółka Cukrowa S.A.
  • Miasto Toruń
  • Toruńskie Zakłady Graficzne Zapolex Sp. z o.o.
  • Gabinety dentystyczne Bellastoma
  • NZOZ REMEDIS SP. Z O.O.
  • Studio Druku Kartel Press S.A.
  • Auto Reve Sp. z o.o.
  • NOMET Sp. z o.o.
  • GP People Sp. z o.o.
  • SIDEN Systemy Informatyczne Doradztwo Energetyka Sp. z o.o.
  • SGB Bank Spółdzielczy w Toruniu
  • APATOR S.A.
  • Toruńskie Przedsiębiorstwo Budownictwa Przemysłowego PRZEMYSŁÓWKA sp. z o.o.
  • SEBAN sp. z o.o.
  • WUTEH S.A. Fabryka Mebli Biurowych
  • ARRIVA RP Sp. z o.o
  • Radio System
  • Intermarche Toruń,ul. Ugory 4
  • JAWOR Sp. z o.o.
  • ALTOM FABRYKA OKIEN Sp. z o.o.
  • Steve Madox
  • Professional Fitness Food
  • DACSA POLSKA Sp. z o.o.
  • ANIRO Sp. z o.o.
  • Uzdrowisko Wieniec Sp. z o.o.
  • Kopel Sp. z o.o.
  • Blackroll
  • Województwo Kujawsko-Pomorskie
  • Olender
  • Przedsiębiorstwo Budownictwa Drogowo-Inżynieryjnego Spółka Akcyjna
  • Combinath Sp.j. Nath M.E.
  • Restauracja Jan Olbracht
  • VER-TEL E. Janicka K. Dzięgiel Spółka Jawna
  • Gęsia Szyja
  • EIB S.A.
  • GFT Inteligentny Dom
  • Wydawnictwo Adam Marszałek
  • Restaurcja włoska AZZURRO
  • Studio Fryzjerskie WIZARD
  • NEUCA S.A.
  • DONORIA S.A.
  • F.H.U. Dorator Dorota Czachowska EPAKA.PL
  • Stars
  • Bella Line Wellness Centrum
  • Noa Fashion
  • FIORE Kosmetologia Estetyczna Winczakiewicz & Rachowska
  • Pralnia Wodno-Chemiczna
  • Hotel Nicolaus
  • Decathlon Toruń Copernicus
  • Taxi Puls
  • Widelec Grill & Bar
  • Beauty Medica
  • Dual Polska Sp. z o.o.
  • Urban Dance School
  • TV Toruń
  • Basketboom
  • Red Cow Studio
  • Hotel Mercure Toruń Centrum
  • Program Absolwent UMK
  • Hotel FIlmar
  • Młodzieżowa Spółdzielnia Mieszkaniowa

Sponsor techniczny

  • JOMA

Patronat medialny

  • Portal ChilliTorun.PL
  • Dzień Dobry Toruń
  • Radio GRA