Twarde pierniki

Logowanie

Nie pamiętam hasła
Nie mam konta w strefie kibica,
chcę się zarejestrować

Zapomniane hasło

Rejestracja

W oczekiwaniu na Playoff 2017!

27 kwietnia 2017

Dosłownie chwilę po zakończeniu spotkania w Zgorzelcu, poznamy miejsce Polskiego Cukru Toruń na zakończenie sezonu zasadniczego oraz przeciwnika w 1 rundzie PlayOff 2017. Przedstawiam więc ramowy terminarz pierwszych czterech spotkań rywalizacji o medale mistrzostw Polski oraz możliwe scenariusze przed ostatnią kolejką:

ĆWIERĆFINAŁY:
4 maja (czwartek):
17:45 para 4-5, transmisja Polsat Sport HD (początek transmisji: 17:30)
20:00 para 1-8, transmisja w serwisie Emocje.tv

5 maja (piątek):
17:45 para 3-6, transmisja Polsat Sport HD (początek transmisji: 17:30)
20:00 para 2-7, transmisja w serwisie Emocje.tv

6 maja (sobota):
17:45 para 1-8, transmisja Polsat Sport Extra HD (początek transmisji: 17:30)
20:00 para 4-5, transmisja w serwisie Emocje.tv

7 maja (niedziela):
20:30 para 2-7, transmisja Polsat Sport HD (początek transmisji: 20:15)
18:00 para 3-6, transmisja w serwisie Emocje.tv

9 maja (wtorek):
17:45 para 5-4, transmisja Polsat Sport HD (początek transmisji: 17:30)
20:00 para 8-1, transmisja w serwisie Emocje.tv

10 maja (środa):
17:45 para 6-3, transmisja Polsat Sport HD (początek transmisji: 17:30)
20:00 para 7-2, transmisja w serwisie Emocje.tv

11 maja (czwartek):
ew. 17:45 para 8-1, transmisja Polsat Sport HD (początek transmisji: 17:30) *
ew. 20:00 para 5-4, transmisja w serwisie Emocje.tv *

12 maja (piątek):
ew. 17:45 para 7-2, transmisja Polsat Sport Extra HD (początek transmisji: 17:30) *
ew. 20:00 para 6-3, transmisja w serwisie Emocje.tv *

14 maja (niedziela):
ew. 17.45 mecz 5 , transmisja Polsat Sport HD (początek transmisji: 17:30)

15 maja (poniedziałek):
ew, 17.45 mecz 5 , transmisja Polsat Sport HD (początek transmisji: 17:30)

*W przypadku zakończenia rywalizacji po 3 meczach w parach 1-8 i 2-7 mecze telewizyjne w dniach 11 i 12 maja będą zmienione. 
Możliwe scenariusze przed ostatnią kolejką.

Ostatni mecz

68:63

Najbliższy mecz

vs
17.11.2018 17:00

Tabela PLK 2018/2019

1 Stelmet Enea BC Zie... 7 13 6 - 1
2 BM Slam Stal Ostrów... 6 11 5 - 1
3 Polski Cukier Toruń 6 11 5 - 1
4 Polpharma Starogard... 6 11 5 - 1
5 Anwil Włocławek 7 11 4 - 3
6 King Szczecin 6 10 4 - 2
7 Arka Gdynia 6 10 4 - 2
8 MKS Dąbrowa Górnicza 7 10 3 - 4
9 Legia Warszawa 6 10 4 - 2
10 TBV Start Lublin 7 10 3 - 4
11 Rosa Radom 7 9 2 - 5
12 GTK Gliwice 6 8 2 - 4
13 Spójnia Stargard 6 8 2 - 4
14 Trefl Sopot 6 7 1 - 5
15 Miasto Szkła Krosno 6 7 1 - 5
16 AZS Koszalin 7 7 0 - 7
wszystkie wyniki i terminarz rozgrywek

Partnerzy

  • Krajowa Spółka Cukrowa S.A.
  • Miasto Toruń
  • Toruńskie Zakłady Graficzne Zapolex Sp. z o.o.
  • Gabinety dentystyczne Bellastoma
  • NZOZ REMEDIS SP. Z O.O.
  • Studio Druku Kartel Press S.A.
  • Auto Reve Sp. z o.o.
  • NOMET Sp. z o.o.
  • GP People Sp. z o.o.
  • SIDEN Systemy Informatyczne Doradztwo Energetyka Sp. z o.o.
  • SGB Bank Spółdzielczy w Toruniu
  • APATOR S.A.
  • Toruńskie Przedsiębiorstwo Budownictwa Przemysłowego PRZEMYSŁÓWKA sp. z o.o.
  • SEBAN sp. z o.o.
  • DACSA POLSKA Sp. z o.o.
  • WUTEH S.A. Fabryka Mebli Biurowych
  • ARRIVA RP Sp. z o.o
  • Radio System
  • Intermarche Toruń,ul. Ugory 4
  • JAWOR Sp. z o.o.
  • ALTOM FABRYKA OKIEN Sp. z o.o.
  • Steve Madox
  • Professional Fitness Food
  • ANIRO Sp. z o.o.
  • Studio Podłóg ABLUX
  • VICIM Poland Sp. z o.o.
  • Uzdrowisko Wieniec Sp. z o.o.
  • Kopel Sp. z o.o.
  • Blackroll
  • Województwo Kujawsko-Pomorskie
  • Olender
  • Przedsiębiorstwo Budownictwa Drogowo-Inżynieryjnego Spółka Akcyjna
  • Combinath Sp.j. Nath M.E.
  • Restauracja Jan Olbracht
  • VER-TEL E. Janicka K. Dzięgiel Spółka Jawna
  • Gęsia Szyja
  • EIB S.A.
  • GFT Inteligentny Dom
  • Wydawnictwo Adam Marszałek
  • Restaurcja włoska AZZURRO
  • Studio Fryzjerskie WIZARD
  • NEUCA S.A.
  • DONORIA S.A.
  • F.H.U. Dorator Dorota Czachowska EPAKA.PL
  • Stars
  • Bella Line Wellness Centrum
  • Noa Fashion
  • FIORE Kosmetologia Estetyczna Winczakiewicz & Rachowska
  • Pralnia Wodno-Chemiczna
  • Hotel Nicolaus
  • Decathlon Toruń Copernicus
  • Taxi Puls
  • Widelec Grill & Bar
  • Beauty Medica
  • Dual Polska Sp. z o.o.
  • Urban Dance School
  • TV Toruń
  • Basketboom
  • Red Cow Studio
  • Hotel Mercure Toruń Centrum
  • Program Absolwent UMK
  • Hotel FIlmar
  • Młodzieżowa Spółdzielnia Mieszkaniowa

Sponsor techniczny

  • JOMA

Patronat medialny

  • Portal ChilliTorun.PL
  • Dzień Dobry Toruń
  • Radio GRA