Twarde pierniki

Logowanie

Nie pamiętam hasła
Nie mam konta w strefie kibica,
chcę się zarejestrować

Zapomniane hasło

Rejestracja

Trwa nabór do klas sportowych Twardych Pierników!

22 kwietnia 2017

Trwają zapisy do klas sportowych pod patronatem Twardych Pierników na rok szkolny 2017/2018. Utworzone zostaną trzy klasy sportowe w dwóch toruńskich szkołach podstawowych. Klasy IV i VII w Szkole Podstawowej nr 10 oraz IV w Szkole Podstawowej nr 3. 
Nabory trwają do 25 kwietnia. Do tego dnia obecni uczniowie klas trzecich z całego Torunia i okolic chcący rozpocząć swoją przygodę z koszykówką mogą składać podania w sekretariatach Szkół Podstawowych nr 3 oraz nr 10, zaś uczniowie obecnych klas szóstych tylko w Szkole Podstawowej nr 10. Gwarantujemy:

➡️ 10 godzin lekcyjnych zajęć sportowych w tym 6 z koszykówki prowadzonych przez trenerów Twardych Pierników
➡️ wysoki poziom nauczania 
➡️ udział w rozgrywkach i turniejach koszykarskich

Informacji udzielają:
Sekretariat SP 10 - tel. 56 655 71 50
Sekretariat SP 3 - tel. 56 660 03 80
Twarde Pierniki - tel. 799 111 065
Klasy powstaną na bazie już istniejącego projektu w Gimnazjum nr 10, o którego sukcesach można przeczytać w poniższym artykule.


 

Ostatni mecz

92:82

Najbliższy mecz

vs
20.10.2019 16:00
Arena Toruń
Kup bilet

Tabela PLK 2019/2020

1 Anwil Włocławek 3 6 3 - 0
2 Polski Cukier Toruń 3 6 3 - 0
3 Start Lublin 3 6 3 - 0
4 Asseco Arka Gdynia 3 5 2 - 1
5 King Szczecin 3 5 2 - 1
6 MKS Dąbrowa Górnicza 3 5 2 - 1
7 Trefl Sopot 3 5 2 - 1
8 Enea Astoria Bydgoszcz 3 5 2 - 1
9 GTK Gliwice 3 4 1 - 2
10 WKS Śląsk Wrocław 3 4 1 - 2
11 Stelmet Enea BC Zie... 3 4 1 - 2
12 PGE Spójnia Stargard 3 4 1 - 2
13 HydroTruck Radom 3 4 1 - 2
14 BM Slam Stal Ostrów... 3 3 0 - 3
15 Legia Warszawa 3 3 0 - 3
16 Polpharma Starogard... 3 3 0 - 3
wszystkie wyniki i terminarz rozgrywek

Partnerzy

  • Krajowa Spółka Cukrowa S.A.
  • Miasto Toruń
  • Toruńskie Zakłady Graficzne Zapolex Sp. z o.o.
  • NZOZ REMEDIS SP. Z O.O.
  • Przedsiębiorstwo Budownictwa Drogowo-Inżynieryjnego Spółka Akcyjna
  • Studio Druku Kartel Press S.A.
  • Auto Reve Sp. z o.o.
  • NOMET Sp. z o.o.
  • SIDEN Systemy Informatyczne Doradztwo Energetyka Sp. z o.o.
  • SGB Bank Spółdzielczy w Toruniu
  • APATOR S.A.
  • Energy System Toruń Sp. z o.o.
  • DACSA POLSKA Sp. z o.o.
  • WUTEH S.A. Fabryka Mebli Biurowych
  • ARRIVA RP Sp. z o.o
  • Radio System
  • Autoandreas sp. z o.o. sp. k.
  • Eko Rodan - Technika grzewcza i sanitarna
  • ALTOM FABRYKA OKIEN Sp. z o.o.
  • Toruńskie Przedsiębiorstwo Budownictwa Przemysłowego PRZEMYSŁÓWKA sp. z o.o.
  • SEBAN sp. z o.o.
  • ANIRO Sp. z o.o.
  • JAWOR Sp. z o.o.
  • Uzdrowisko Wieniec Sp. z o.o.
  • Kopel Sp. z o.o.
  • DONORIA S.A.
  • Województwo Kujawsko-Pomorskie
  • Olender
  • Combinath Sp.j. Nath M.E.
  • EIB S.A.
  • Studio Fryzjerskie WIZARD
  • Osiedle 4 Pory Roku
  • Centrum Handlowo-Rozrywkowe Toruń PLAZA
  • Grand Bulwar Sp. z o.o.
  • Daglezjowy Dwór
  • Wydawnictwo Adam Marszałek
  • Kancelaria Prawno-Podatkowa FOCUS sp. z o.o.
  • Pralnia Wodno-Chemiczna
  • Hotel Nicolaus
  • VER-TEL E. Janicka K. Dzięgiel Spółka Jawna
  • Widelec Grill & Bar
  • Ortopedio Sp. z o.o.
  • Mionetto
  • Beauty Medica
  • Bella Line Wellness Centrum
  • TV Toruń
  • Basketboom
  • Red Cow Studio
  • Taxi Puls
  • Program Absolwent UMK
  • Hotel FIlmar
  • Cukiernia Lenkiewicz
  • Noa Fashion
  • Młodzieżowa Spółdzielnia Mieszkaniowa

Sponsor techniczny

  • JOMA

Patronat medialny

  • Dzień Dobry Toruń
  • Radio GRA